7 Günde İngilizce Bayram Kampanyası

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
"7 Günde İngilizce" Programında İlk ve Son olacak Bayram Kapmanyasını kaçırmayın.
01 Eylül -10 Eylül Tarihlari Arasında

Hızlı ve Etkin Bir şekilde 7 Günde İngizlice öğrenmek için programımıza kayıt olunuz. Eğitim sınıflarmız maksimum 5 kişiliktir. Kontejyanlar dolmadan bu fırsata sizde dahil olun.

7 Günde İngilizce programı 2200 TL yerine Bayrama Özel kampanya da sadece 950 TL.

7 GÜNDE İNGİLİZCE
İngilizce'yi öğretirken yapılan en büyük hata gramer temelli bir öğrenme stratejisi oluşturmaktır. Öğrenme konusunda yaptığımız genel hata ise ezbere dayalı bir öğrenme şeklidir. Kişilerin öğrenme konusundaki özellikleri göz ardı edilir. Nasıl öğrendikleri pek çok eğitmen tarafından önemsenmez, standart bir eğitim modeli oluşturulur ve herkese aynı eğitim modeli ile eğitim verilir. Kısacası genel olarak yanlış bir eğitim modeli izlenmektedir.

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde yaşam kalitesini arttırmak amaç edinilmiştir. Beynin ve bedenin bilgeliğine duyduğumuz hayranlık ile hareket ediyoruz. İnsanların biricik özellikleri olduğunu biliyor ve herkesin kendi özelliklerine göre ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Beynimizin yapısını, bilincimiz ve bilinçaltımızın işleyiş yapısını biliyoruz. Kısa sürede en etkili sistemleri uyguluyoruz. Hizmet verdiğimiz bu yolda yabancı bir dilin nasıl yanlış öğretilmeye çalışıldığının, ne kadar uzun süre aldığının ve çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığını da farkındayız. Akademi Larimar yapısında bulunan kişisel gelişim uzmanları ve kişisel gelişim uzmanları tarafından eğitim almış yabancı dil eğitmenlerimizle birlikte, “
7 Günde Yabancı Dil ” programını kaliteli, etkin ve hızlı olması yönünde planladık ve hizmetinize sunduk. Yapılan yanlışları bir kez daha tekrarlamadan, özgün ve etkinliği uzman bilim adamları ve ilgili kuruluşların onayladığı sistemleri kullanıyoruz.

Sugasstopedia, Callan Method, N.L.P Teknikleri,Role Play, Hafıza Teknikleri, Beyin Temelli Öğrenme yöntemleri bir arada kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde İngilizceyi örenmeniz sağlanmaktadır. Dil Öğrenme konusundaki engellerin ortadan kaldırılması için, N.L.P uygulamaları, Hipnoz Teknikleri, Nefes egzersizleri, E.F.T ve Beden dili yöntemlerini de bir arada kullanmaktayız. “7 Günde Yabancı Dil” programını; uzmanlarımız, eğitmenlerimiz, merkezimiz, uygulamalarımız ve yöntemlerimizle özgün bir çizgide eğitim veriyoruz. Kullandığımız yöntemler ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen okuyunuz.

Pek çok kursa gitmenize rağmen İngilizce'yi istediğiniz gibi öğrenemediğinizi düşünüyorsanız, okuduğunuzu anlayabiliyor fakat konuşamıyorsanız, İngilizce öğrenmek için zaman sorunu yaşıyorsanız, eğitim kurumlarının sizin yaşam şeklinize uymadığını mı düşünüyorsanız, İngilizce'yi hiç bilmiyor ve kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenmek mi istiyorsunuz?

Bu sorunlardan ve sorulardan yola çıkarak “
7 Günde İngilizce “ programını hazırladık.

Eğitim 7 gün 9 saat sürmektedir. Saatte 19 kelime öğrenebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Tamemen eğlenerek ve yaşayarak İngilizce'yi öğrenirisniz. Eğitim sonunda akıcı bir şekilde öğrendiğiniz seviyeye göre konuşabilirsiniz. Eğitim sistemimiz UNESCO tarafından onaylanmaktadır.

Daha fazla bilgi almak, sistemimizi öğrenmek ve randevu almak için lütfen aşağıdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşınız.

Akademi Larimar Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Cep: (531) 692 40 70
Web1: www.7gundeyabancidil.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

canmert196

Kayıtlı Üye
acaba istanbulda var egitim yeri var mıdır?baya bir katılmak ısteyen tanıdıgım varda bende istiyorum tabı :)

yule

Yönetici
İş
Sistemi istanbula getirebiliyoruz ama telkin odası vb... gibi sistem araçlarını istanbula getiremiyoruz. Sıkıntımız burada başlıyor. İl dışından katılacak arkadaşlar için burada anlaşmalı olduğumuz otellerimiz var. Sadece yatmak için kullanacaksınız. Zamanınızın büyük kısmı merkezde geçecek. Bu yüzde nİstanbuldaki arkadaşlarda kendilerine biraz daha fırsat yaratarak katılım gerçekleştirebilirler.

yule

Yönetici
İş
Umarım katılırsınız. :)