kunnikfunnik

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
neredeyse 3-4 gündür sevdiğim çocuğu rüyamda görüyorum. Ama biri çok garipti beni konuşmaya çağırıyor. Bir araba var gri renkte ormanlık bir alandayız sen beni hiç sevmedin diyorum seviyorum şimdi seviyorum falan diyor sürekli sonra bana saldırdı bende ağlamaya başladım. Bağırdım çağırdım. Bu bir haberci rüya olabilir mi ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlişkiniz durağan, hatta gerileme aşamasındayken, seyri değişip sizin beklentilerinize cevap verecek şekle bürünecek. Bunda sizin çabanızın büyük katkısı var. Sevdiğinizden menfaat ve yardım görebilirsiniz. Bir dönem aranız açılsa da kısa süre sonra düzelecek.

Hayırlı ve sevinçli günler geçireceksiniz.

Sevgiler

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Sayın Duman Lekesi şimdi gördüm bu rüyayı; Bir çocuk kucağımda ve topuğundan kan alıyor biri bende tutuyorum ama kanı görüyorum eline bulaşıyor akıyor falan.. (Bu arada hemşirelik okuyorum ve staja çıkıyorum) bunun etkisi var mıdır bilmem.. Arkadaşımdan bana içli köfte yapmasını istiyorum. Baya koşuşturmalı bir rüyaydı tanımadığımız bir kadının evine girip interneti açıyoruz falan ama kan olayı beni kuşkulandırdır açıkçası yorumlarsanız sevinirim..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Kan haram mala veya hazırdan gelene veya zahmetsiz kazanılana delildir. Elinize bulaşıyorsa gerçekte de elinize geçecek demektir. Onun dışında rüyanız bilinçaltı rüyasıdır.

Sevgiler

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
O rüyayı gördüğüm günün sabahı hastahanede bir bebek öldü.. Kucağımda morga ben teslim ettim. Rüyamla bir ilgisi var mıdır?

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Rüyamda; tanıdığım fakat pek muhabbetim olmayan ir çocuğu ve tanımadığım bir çocuğu ve beni boyu çok ama çok yüksek, eyfel kulesinin tepesi gibi bir yere uçlardan bağlayıp çıkartıyorlar. Normalde yükseklik korkum vardır ama bu çok hoşuma gidiyor bütün şehir ayaklarımızın altında.. Birde yumurta yiyorum rafadan kırıp kaşığı daldırdım cıyaklama sesi geldi, bu 2 defa tekrar etti, en sonunda kaşığı bir çıkardım belli belirsiz bir civciv ve sesi cıyaklamayıda geçti.. kaşığı biraz sallayınca tüysüz, çok küçük bir civciv kaşıkta kaldı..