Hafızanız İçin Enerji Çalışması

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
1- Sol elinizi kalbinizin üzerine, sağ elinizi başınızın sağ tarafına koyun. Avuç icinizi sağ kulağınızın hemen yanına , parmaklarınızı ise başınızın üst kısmına yerleştirin.

2- Bu pozisyonda dururken, dört kez burnunuzdan derin bir şekilde nefes alıp ağzınızdan verin. Nefesinizi icinizde tutarken bedeninizi dikleştirin ve nefesinizi verirken bedeninizi gevşetin.

3- Sağ elinizi başınızın arkasına hareket ettirin ve nefes almayı sürdürün.

4- Şimdi sağ elinizi sağ göğsünüzün üzerine ve sol elinizi sol kulağınızın üzerine koyun ve nefes alıp vermeye devam edin.

5- En sonunda, sağ avuç icinizi parmaklarınızla beraber başınızın tam tepesine gelecek bicimde yerleştirin ve aynı metotla nefes alıp vermeye devam edin.

Bu çalışmayı boş kalıp bir yerde otururken her gün yapın. Bu, sadece hafızanızı canladırmaya yardımcı olmakla kalmayıp, etkisini de artıracaktır.

Sevgiyle.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Meditasyon gibi birşey değil.
Ancak bu çalışmadan sonra 20 dakikalık bir meditasyon yapmak çalışmanızı daha da etkili kılabilir. Veya verdiğim çalışmayı uygulamadan önce 20 dakikalık bir meditasyon yapmanız, çalışmayı daha etkili kılabilir.

Sevgiyle.

deska

Kayıtlı Üye
evet bende denicem .... 5. adımda sol el serbest sanırım....

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yaptım ve değişik hissettim :) Güzel paylaşım.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bence de.). :D. Aslında bu alıntıyı çekinerek yapıyorum.(.

Niçin öyle dediniz sayın Perina yoksa bir kusur mu işledim size karşı. Sizi üzdüysem çok özür dilerim biliyorsunuz ben insanları kırmayı sevmem. Mühim olan gönül birliği , dünya barışı, kardeşlik .

Perina

Banlı Kullanıcı
Niçin öyle dediniz sayın Perina yoksa bir kusur mu işledim size karşı. Sizi üzdüysem çok özür dilerim biliyorsunuz ben insanları kırmayı sevmem. Mühim olan gönül birliği , dünya barışı, kardeşlik .

Hayır hayır mesele ben değilim, kurallar.). Latife bir yana hayır böyle birşey yok ama içimizde ki güç ile enerji çalışması arasında bir bağ kurulmazsa sanırım konu dışı kalırız ikimizde.(. Ama bence de içimizde ki güç herşey için yeterli evet..Özel bir çalışma olmadan bir çok şey mümkün evet..Bu çalışmanın amacı da dahil..

janet

Kayıtlı Üye
Enerji akışını dengeleyen haraketler bunlar. Çok güzel, arada bir yapmakta fayda :D:D:D