Lusid Rüyada İlginç Olay

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Merhaba arkadaşlar.
Dün gece rüyamda (pilotonik mi değil mi bilmiyorum) sevdiğim şahsı gördüm. :)
Başta saçma bir rüyaydı, rüyadaki mantıksızlığı görünce olayı anladım ve luside dönüştü. Rüya olduğumu anlayınca onu öpmeye çalıştım. :D İzin vermedi, rüyada olduğumuzu söyledim, sen benim bilinçaltımsın dedim ama yine de öptürmedi. Ardından uyandım. Rüya çok uzundu, uyandığımda 2 saatlik bir rüya hatırladım ancak sadece sonunda farkettim. Başta saçma ve anlamsızdı, lusid olduktan sonra fazla sürmeden uyandım. Bilinçaltımdaki karakteri niye öpemedim ki? Çok kafama takıldı sabahtan beri bunu düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Rüya da olsa elimi kaldıramadım. :)
Sadece bir öpecektim o da yanağından. Demek ki bilinçaltımda buna bile izin vermeyecek kadar diktatör olarak yer etmiş. :) :D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
:)
ama durup düşününce ayıp etmiş altı üstü rüya niye kırıyoki seni
bence vaz geç ondan sana hiç değer vermiyor :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Suçu yok onun, suç bilinçaltımın. :)
Aslında rüya biraz daha sürseydi telkin yoluyla belki öpebilirdim.
Bir daha görürsem bunu başaracağım eminim. :D

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Rüya da olsa elimi kaldıramadım. :)
Sadece bir öpecektim o da yanağından. Demek ki bilinçaltımda buna bile izin vermeyecek kadar diktatör olarak yer etmiş. :) :D

Kesinlikle doğru sanırım şuan birlikte değilsiniz normaldede öpmenize izin vermeme durumunu düşündüğünüz için öyle olmuş.yani siz kendi kendinizi öpememişsiniz :D

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Subliminal mesaj programlarıyla bilinçaltıma devamlı onun buna izin vereceğini söylersem sanırım bir daha gördüğümde biraz daha hür olacağım. :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Acaba lusidde onun yanında olduğumu düşünsem, mesela gözümü kapatıp açtığımda yanımda o olacak diye kendime telkin versem aynı ortamı sağlayabilir miyim? Lusid rüya çok nadir görüyorum ve çevreyi değiştirmeye kalktığımda genelde rüya sonlanıyor.
Sanırım rüya ortamını değiştirmek için tecrübe gerekiyor.
Bir daha görürsem kaçırmayacağım. :) Hem lusid rüyada teklif tatbikâtı da yapabilirim. :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Acaba lusidde onun yanında olduğumu düşünsem, mesela gözümü kapatıp açtığımda yanımda o olacak diye kendime telkin versem aynı ortamı sağlayabilir miyim? Lusid rüya çok nadir görüyorum ve çevreyi değiştirmeye kalktığımda genelde rüya sonlanıyor.
Sanırım rüya ortamını değiştirmek için tecrübe gerekiyor.
Bir daha görürsem kaçırmayacağım. :) Hem lusid rüyada teklif tatbikâtı da yapabilirim. :D

:D :D :D hani bilgisay masaüstünde gördüklerimiz vardır ya birde göremediklerimiz masaüstünün arka planında olanlar vardır. O arkaplanda birşeyler olur ve biz masaüstünde bunu göremeyiz. Sadece zamanı geldiğinde bize uyarı verir mesela çok dolduğunda vs. İnsan beynide o şekilde senin görüp düşündüklerinin haricinde önbelleğin arkasında çalışan bir mekanizma var ve biz bunu sadece bu tür durumlarda görüyoruz. Şuan oraya birşeyler kaydettiğinin farkında değilsin sadece. Değiliz yada :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Dün gece rüyamda (pilotonik mi değil mi bilmiyorum) sevdiğim şahsı gördüm. :)
Başta saçma bir rüyaydı, rüyadaki mantıksızlığı görünce olayı anladım ve luside dönüştü. Rüya olduğumu anlayınca onu öpmeye çalıştım. :D İzin vermedi, rüyada olduğumuzu söyledim, sen benim bilinçaltımsın dedim ama yine de öptürmedi. Ardından uyandım. Rüya çok uzundu, uyandığımda 2 saatlik bir rüya hatırladım ancak sadece sonunda farkettim. Başta saçma ve anlamsızdı, lusid olduktan sonra fazla sürmeden uyandım. Bilinçaltımdaki karakteri niye öpemedim ki? Çok kafama takıldı sabahtan beri bunu düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ay cok güldüm Allah iyiligini versin, ne diyelim basarilar :D

AJA

Elit Üye
Nedenini aslında kendin bulmuşsun.Bilinçaltıki karakteri dahi öpmekten acizim diyorsun :) Bu demek oluyor ki önce reel :D Sonrasın da naz vs kalmaz :D Güldürdünüz beni Allah ta size naz yapmayan karakterler versin inşallah ;)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Amin. :)
Zamanla reelleşir tabi, ben şöyle bir rüyada görmüşken öpeyim dediydim ama çok inatçı çıktı. :D

defne1

Banlı Kullanıcı
Doğru dedin iyiki denememişim, bilinçaltımdaki kız tekvando karete falan biliyorduysa bir de sağlam yattığım yerden sakat kalkardım artık. :D
:D aceba rüyada dayak yiyen birinin canı uyandığında acıya bilirmi.astral yapınca mesela şimdi yakalıyıp kolundan bacağından allah yarattı demeden dayak yedi diyelim peki o zaman acırmı canı :D