fekacin mehmet daveti

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Konçuy; şahsınıza yazdığım bir şey değil. Genel bir değerlendirme . Arkadaşlarımızım yazdıkları üzerinden. Ben de sizin gibi merakla takip ettim. Haklısınız, ben de olunlu sonuç alan geribildirimde bulunur diye düşünerek baktım. Niçin yazmamışlar diye de merak ettim. Kim bilir belki ben denerim ve yazarım.

dansedenwu

Kayıtlı Üye
Ben okudum bu duayı, internetten edinmiştim bende bir blog sahibesi uzun ve güzelce açıklamıştı duayı gördüğü faydaları vs ben derslerimde başarılı olabileyim diye okudum yani kesin hemen etkisini görebileceğim bir konu değil, He bir dersten kaldım ama bunun uzun vadede hayırla sonuçlanacağını düşünüyorum,çok pozitifim :)
Yalnız bu duaya devam etmek gerekiyor misal ben 3 gece 40 kez okudum sonraki günlerde de 7 kez her gün okunmalıymış,ben okumadım. İlk okudugumda gerçekten sanki etrafımda bir pozitiflik çemberi oluşmuş gibiydi sonra aradan 1-2 hafta geçti bir rüya gördüm gayet ciddi görünüşlü bir kaç insan vardı duanın ismini duydum ve o insanlardan biri bana "artık senin yanından ayrılıyoruz"dedi. Uyandıgımda da ilk aklıma gelen dua ile ilgili olduguydu. Çünkü hayırlı varlıklar geliyormuş bu duayı okuyunca yanınıza diye duymuştum. Tabii ne kadar doğru bunun bir ispatı yok malesef. İnanmakla ilgili.

Matisse

Banlı Kullanıcı
onlardan dost edindim dusman edindim ,neticede hepsinin korktugu ve icin icin af bekledigi allah,benim hayatimin cahilik donemi dedigim bunalim dolu gunleri allah yardim etdi bir defter buldum ve hayatim degistti,o defterden sonra param yoktu cok param oldu kiz arkadasim yokttu en guzeli oldu arabam yokttu son modeli oldu,ayrintilari allah rizasi icin muhtesem sir da paylasttim okuyun hayatinizda allahin musadesiyle nasil olumlu gelisecek gorun,amacim allahin rizasini kazanmak o da yaratilani sevmek ve korumak dan geciyor,allaha emanet olun

Bahsettiginiz muhtesem sir nedir?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Fekacin mehmet daveti okursun,okursun ama hangi niyetle ve hangi amline göre okuduğun önemlidir.Sen okudun birşeyler hissettin,birşeyler gördün diyelim,önmeli olan bunun ne olduğudur.Bu işler öyle ha demeye okunmaz,önce riyazat gerektirir,koruma gerektirir,bilgi gerektirir.Okuduğunuzda size zuhur eden şeyler şerde olabilir.Siz riyazatsız,bilgisiz her önünüze geleni okursanız zarar görürsünüz.Gelen varlıklar bu davetin varlığıda olmayabilir.Gelen varlık taklit yaparak ben bu davetin ciniyim,hüddamıyım diyerek sizi kandırabilir de.Kısaca bir davet riyazatsız,korumasız ve ilmi bilgi olmadan veya bir üstad gözetimi altında olmadan yapılmamalıdır.

umutcan1

Kayıtlı Üye
Evet semiyail cok dogru soyluyor. Siz bir kapi aciyorsunuz bu sozlerle ama o lapidan neyin gelecegi neyin sizi negatif etki altinda birakip manevi acidan size zrar mi yarar mi verecegi bilinmez ancak korunmalar onceden yapilan oruc vs koruma saglayabilir.

Matisse

Banlı Kullanıcı
Bana diyorsaniz ben fakacin okumayacagim.:D
Muhteşem sir diye bir duadan bahsetmis arkas onu sordum sadece.

umutcan1

Kayıtlı Üye
yoo semiyail tum gecmis konulari tekrar gundeme getirmis :)) ben o zaman kayitli degildim simdi yorumlarimi birakiyorum fakat o sirri ben de pek merak ettim

umutcan1

Kayıtlı Üye
bu arada flood olucak ama bu dua ile ilgili birsey paylasayim son derece on yargisiz bir sekilde okumaya niyetlendim az once ilk satiri okuduktan sonra basim dondu gozum cift gormeye baslaid tabiri caizse ve sakaklarim zonklar sekilde agirdi sanki beynim disari fiskiracakmis gibi oldu ben de yarim biraktim merak ediyorum acaba yarim birakmanin bir tesiri olur mu?

Matisse

Banlı Kullanıcı
Belkide yorumlardan dolayi psikolojik etki yapti.

umutcan1

Kayıtlı Üye
sanmiyorum aradaki yorumlari okumadim semiyailin yazdigina ekleme yaptim 9. sayfada sonra ilk sayfaya gidip deneyim dedim \:))

fechken

Kayıtlı Üye
Fazla tartışma olmuş bu konuyla ilgili bilgili bir yönetici detaylı bir açıklık getirse?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Fazla tartışma olmuş bu konuyla ilgili bilgili bir yönetici detaylı bir açıklık getirse?
Hiç yorum yapmadım bu konuda ama bir açıklama yapıcam.

Öncelikle uygulucam diyenler sizin enerjiniz nedirde o güçsüz halinizle macera arıyosunuz.
İlla ben denicem abi size ne günahı vebali bana diyosanız. Bizim sizin için diceğimiz sadece korunma yolu olur. Onuda paylaşıcam.

7-21 Gün Oruç tutcaksınız.. (Manevi enerjide güçlenmeniz lazım)
Hergün yatmadan 21 kevser okuncak ( Yıldızı yükseltmek için)
21 Gün boyunca küfür edilmicek haram iş yapılmıcak günahdan kaçınılcak.
21 günde oruçluyken o gece 03:29 dan sonra 7 Ayetel kürsü okucaksınız.. (Sonuncuyu içinize çekiceksiniz)
21 Estf. Çekilcek
7 Salavat
Ve ondan sonra hangi davetse kasemi ile okunucak..

Daha sonra gördüklerine gücü yetmeyip kaldıramayanlar aklını yada hayatını maffetcek. Korkmayın enerjinizi yükselttiğiniz için birşey olmaz ama akıl piskolojik olarak olur . Eğer oruçsuz riz. girmeden deneseniz sonuçları ağır olur. Buraya yorum dahi atamazsınız. Herşeyi unutursunuz.

İnanın nekadar kabadayı olsanız nekadar korkusuz olsanızda karşınıza çıkınca Allahım naptım ben diyosunuz. Aslında biliyomusunuz %80niniz davet için değilde inanmadığı için kendine inandırmak için macera arayan. nokta.

fako

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı gördüğümde 3 farklı koşula ayırıp denedim. Burada verilen dua ve davet zaten eksik. Ayrıca asıl davettede geçen ve tanımlamak için verilen isim yanlış yazılmış. Fekacin mehmet değildir. İnternette sanırsam başka bir web sitesinde verilen davet eksiksizdi ancak ordada hazırlık aşamalarını atlamışlardı. Kısacası zaten belirli bir bilgi ve deneyim e sahip olmadan deneyenler başarısız olacaktır. Ufak bir bilgiye sahip insan görür görmez eksik verildiğini anlar ve ciddiye almaz.