fekacin mehmet daveti

Adarr

Kayıtlı Üye
Nerede okuduğumu tam hatırlamıyorum (Süleyman El-Hüseyni'nin notları arasında olabilir) lakin vaktin birinde bir alim'in öğrencisi bir davet gerçekleştirdikten sonra korkusundan dili tutulmuş ve uzun bir süre felçli bir şekilde yaşamış. Sebebi gelen varlığın görüntüsünden ve enerjisinin kaldırılamayışından. Düşünün ki alim ve uleman'ın öğrencileri bile bu hale düşebiliyor.

Çünkü ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsanız tehlikenin ne olduğunu da kestiremezsiniz.

Mesela size gelen varlık sizin sizi/korkunuzu sınamak için karanlık bir odadayken kız kardeşinize, annenize, babanıza acı çektirme hissiyatını size yaşatsa takva seviyeniz yüksek değilse o an yaşayacağınız korkunun ne demek olduğunu şu anda kestirebilir misiniz?

İnsanlar neden günlerce riyazet tutup nefislerini terbiye için çalışıyor unutuyoruz. Madem bu kadar kolay e hiç gerek yok bu nefis terbiyelerine?

Bunun ne olduğunu insanlar bilmediği için hemen deneyelim diyebiliyor. Dediğim gibi ben burada bunu okumasaydım ileride bir gün karşılaştığımda sonuçlarının ne olduğunu bilemeyecektim.

Bu kadar çok bedensiz varlık, cin, ıvır zıvır kelimesi geçtiği için çok alıştık bu kelimelere ve sıradan geliyor artık.

mandalin

Banlı Kullanıcı
Bunu yapınca ne işimize yarıyor tam olarak celp nedir vs.

Kısa yoldan şöyle diyim bu ne işe yarar?Dil biraz ağır kendimce anladığım cinler bize yardım edecek gibisinden.

celp - getirme , getirtme anlamına gelir...

bir cok sitede okuduğuma gore bunu niyetiniz doğrultusunda özellikle celp konusunda okuyabilirsiniz fakat uyarı...daha once varlık daveti içeren okumalar yada benzer ağır okumalar yapmadı iseniz etkileri sert olabilir

volvo

Banlı Kullanıcı
Nerede okuduğumu tam hatırlamıyorum (Süleyman El-Hüseyni'nin notları arasında olabilir) lakin vaktin birinde bir alim'in öğrencisi bir davet gerçekleştirdikten sonra korkusundan dili tutulmuş ve uzun bir süre felçli bir şekilde yaşamış. Sebebi gelen varlığın görüntüsünden ve enerjisinin kaldırılamayışından. Düşünün ki alim ve uleman'ın öğrencileri bile bu hale düşebiliyor.

Çünkü ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsanız tehlikenin ne olduğunu da kestiremezsiniz.

Mesela size gelen varlık sizin sizi/korkunuzu sınamak için karanlık bir odadayken kız kardeşinize, annenize, babanıza acı çektirme hissiyatını size yaşatsa takva seviyeniz yüksek değilse o an yaşayacağınız korkunun ne demek olduğunu şu anda kestirebilir misiniz?

İnsanlar neden günlerce riyazet tutup nefislerini terbiye için çalışıyor unutuyoruz. Madem bu kadar kolay e hiç gerek yok bu nefis terbiyelerine?

Bunun ne olduğunu insanlar bilmediği için hemen deneyelim diyebiliyor. Dediğim gibi ben burada bunu okumasaydım ileride bir gün karşılaştığımda sonuçlarının ne olduğunu bilemeyecektim.

Bu kadar çok bedensiz varlık, cin, ıvır zıvır kelimesi geçtiği için çok alıştık bu kelimelere ve sıradan geliyor artık.
bravo akilli kardesim,herkes niyeti anlayamiyor..allaha emanet ol.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bir büyünün paylaşılmasının amacı kişisel kanaatim "alın yapın" veya "bakın ben yapabiliyorum ama siz yapmayın" demek değil. Bu tarz uygulamaların daha önce tecrübesi olmayan insanlar için çok tehlikeli olduğunu belirtmek de olabilir.

Bir çok havas kitabında şunu yaparsanız bu olur bu daveti yaparsanız şu gelir şeklinde ibareler mevcut. Fakat bunların tehlikeleri hakkında bilgi verilmez çünkü bu kitaplar bu işe kişisel meraklarla başlayan insanlar için yazılmamıştır.

Hangi uygulamaların tehlikeli ve çok kötü sonuçlar doğurabileceğini belirtmek bence büyüyü paylaşmaktan daha yararlı. Amaç "bakın arkadaşlar böyle bir şey de var" demek.

İnsanlar "tehlikeli" lafını okuduğunda sanki parmağına kıymık tanesi batacak zararlardan ibaret olduğunu düşünebilir. Fakat kişinin ailesine, kendisine buraya sığdıramayacağıız binlerce zarar verilebilliyor.

Ben mesela iki üç gün sonra bu daveti bir yerde görseydim ve ileride bir gün bu davet ile çalışacak olsaydım çok tehlikeli olduğunu belki bilmeyecektim fakat bu başlıktan sonra not aldım ve bu davet tehlikeli olduğunu artık biliyorum.

Sayın @seyr-i alem sakın sizi eleştirdiğimi düşünmeyin, görüşlerinizde haklısınızdır belki fakat gencecik arkadaşlarımızın hayatlarına zarar vermesinin önüne de geçmek gerekiyor. Burası esasında bir büyü sitesi değil. Büyü o kadar basit bir şey değil. Atılan adımların bile hesaplanması gerekebilir o yüzden bu kelime o kadar çok telaffuz ediliyor ki insanlar bir süre sonra alışıyor buna ve sıradanlaşıyor.

Bizi uyaran arkadaşlara ben bir kez daha kendi adıma teşekkür ediyorum.

Bomboş bir evde bomboş bir odada gözleriniz kapalı bir şekilde saatlerce oturup kendinizle başbaşa kalıp eğer korkuyorsanız bu uyarıların yapılması müstehaktır.

Veya bu tarz uygulamalar yapıldığında her türlü tehlike göze alınamıyorsa tılsımların paylaşılması çok doğru. Çünkü "ne olacak canım gelen varlık beni yiyecek mi" düşüncesi ile yaklaşıp kendini heba eden insanlar mevcut.

Paylaşımın amacı sadece "alın uygulayın" demek değil, bakın böyle bir şey de var diyebilmek de olabilir.

Saygılar.

İnsanların bilgi birikimini, deneyimlerini ve inançlarını bilmek mümkün değildir. Metafizik, deneyimi olmayan her insan için zaten tehlikelidir. Bu tip uyarılar buradaki yüzlerce uygulama için geçerli. "Alın yapın." amacı güdülmediğinin farkındayım. Denemeye yeltenenler muhakkak vardır ama emin olun ki herkes de her okuduğunu yapmaya kalkmıyor. "Şu uygulama tehlikelidir." , "Bunu okumak günahtır." , "Allah'tan istemek dururken bunları neden yapıyorsunuz?" vs... Her konu başlığı içinde defalarca bunları okumak zorunda mıyım? O zaman moderasyondan rica edelim, siteye girişte büyük puntolarla "Büyü İlahi dinlerde günahtır. Ayrıca çok tehlikelidir." türünden bir uyarı mesajı koyulsun ama konuların içinde çarşaf çarşaf kişisel fikir okumayalım. Her koyun kendi bacağından asılır. Ben yalnızca bilgiden çok, sıkacak kadar fazla tekrarlı uyarı ve yorum yazılmasına karşıyım.

volvo

Banlı Kullanıcı
İnsanların bilgi birikimini, deneyimlerini ve inançlarını bilmek mümkün değildir. Metafizik, deneyimi olmayan her insan için zaten tehlikelidir. Bu tip uyarılar buradaki yüzlerce uygulama için geçerli. "Alın yapın." amacı güdülmediğinin farkındayım. Denemeye yeltenenler muhakkak vardır ama emin olun ki herkes de her okuduğunu yapmaya kalkmıyor. "Şu uygulama tehlikelidir." , "Bunu okumak günahtır." , "Allah'tan istemek dururken bunları neden yapıyorsunuz?" vs... Her konu başlığı içinde defalarca bunları okumak zorunda mıyım? O zaman moderasyondan rica edelim, siteye girişte büyük puntolarla "Büyü İlahi dinlerde günahtır. Ayrıca çok tehlikelidir." türünden bir uyarı mesajı koyulsun ama konuların içinde çarşaf çarşaf kişisel fikir okumayalım. Her koyun kendi bacağından asılır. Ben yalnızca bilgiden çok, sıkacak kadar fazla tekrarlı uyarı ve yorum yazılmasına karşıyım.
degerli kardesim eger yazilanlari dikkatli okursan demon cagirmak icin fazla bir eksik bilgi kalmadi burada az bir eksik var onuda bulabilecegini tahmin ederim,yok bulamazsan senden istedigim vekaleti bana verirsen sana tamamini yazarim.yalniz bilmen gereken demon veya demonlar sana geldigi zaman sadece sana gelmeyebilir yakinlarinada gozunden sakindigin yakinlarinada musallat olabilir.bunlarin gunahini yuklenebilirmisin burada cok bilgili deneyimli arkadaslar var endisemiz bu,formulu vermek kolay birazda cesaretin varsa uygulamakda kolay ya sonra iyi dusun genede kararliysan niyetliysen sana yolu acarim unutma uyarilaimizi sonra deme niye uyari cok bilgi az ceheneme giden yolda uyari cooook anlamak istemeyende .sadece kendini degil yakinlarinida yakar sen zaten niyetlenmissin yolun yarisina gelmissin sana geri don diye tavsiyede bulunuyoruz,endisemiz bilgimizden yasadiklarimizdan geliyor ,bir kismini anlattim pek cok tecrubeli arkadas ozelden dur diye mesaj atti.ben seni allaha emanet ediyorum,gene de karar senin.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Niyeti aldım. Ben demon çağırıyorum. Hoş gelişler ola.

Sayın volvo, ben kimseden tarif ve yöntem istemiyorum. Sadece aynı şeylerin her başlık altında tekrarlanmasından sıkıldım. Anlatabiliyor muyum?

volvo

Banlı Kullanıcı
Niyeti aldım. Ben demon çağırıyorum. Hoş gelişler ola.

Sayın volvo, ben kimseden tarif ve yöntem istemiyorum. Sadece aynı şeylerin her başlık altında tekrarlanmasından sıkıldım. Anlatabiliyor muyum?
degerli kardesim ben seni anladim ,o kadar cahil cesareti olan insan kendini ve yakinlarini yakiyorki anlatamam,ve malesef bu konular cok cahil ve iyi insanin dikkatini cekiyor ve pek cok iyi insan demon sahibi oluyor veya demon onlarin sahibi oluyor,buradaki gibi uyaran arkadaslar olmasa bu bilgiler kolayca bulunsa ki yeterince kolay bulunur hale geliyor dahami iyi olacak.tekrar ediyorum niyet dahi etmesin kimse cunku niyet her isde oldugu gibi bu iste de yolun yarisi.allaha emanet ol ve allah da kal cok degerli iyi yurekli kardesim.

Adarr

Kayıtlı Üye

Ben bu tür konulara dinin alet edilmesini "yok cehenneme gidersin, yok yanarsın, yok günah" denilmesine kesinlikle karşıyımdır. Bu gibi vicdani konularda ne derseniz deyin insanlar kendi bildiklerini okurlar. Lakin bu mesajlar sadece forum üyeleri tarafından değil google'a "x daveti" şeklinde arama yapıp gelen insanlar var. Belki bu foruma siz girerek zaten tehlikeleri kabul ediyorsunuz fakat arama motorlarından gelip bunu bilmeyen şahısların da varlığı aşikar. Bu sebeple tehlikeli olduğunu belirtmek de elbette yarar var.

Formülün paylaşılıp paylaşılmayacağı, uyarıların yazılıp yazılmayacağı da tamamiyle kişiseldir. Yani ben bir başlık açıp "x diye bir davet var fakat formülü vermiyorum sebebi böyle bir davetin olduğunu belirtmek istememdir" dersem bu benim kişisel kanaatimdir ve yorum yapıp "daveti vermeyeceksen niye yazıyorsun be adam" demek kimsenin hakkı değildir.

Görüşlerinize saygım var. Anlatmak istediklerinizi çok net anladım ve kısmen de olsa katıldığım noktalar yok değil. Fakat konunun sizden başka insanlar tarafından okunduğunu da bilmek gerek. En azından böyle bir daveti denemek istiyorsanız kibar bir dil ile arkadaşa mesaj gönderip "ben her türlü tehlikeyi göze alıyorum, vebali de sizin boynunuza değildir benimdir" diyerek mesaj gönderirseniz samimiyetinizi ispatlarsanız zaten kişi de sizinle paylaşır.

Forumda genelde bir takım kişiler abartmak için "bu işin vebalini alamam" zırvaları ile geçiştiriyor bazıları ise hakikaten vebal olduğunu düşündüğü için yapamıyor.

İşte demem o ki ikinci türden insanların da varlığı mümkün olduğu için hemen sert tepki vermemek gerek. Bu benim fikrim. Sonuçta muhabbet edip bilgi edindiğimiz paylaştığımız bir forum ve insanları anlamak çok güç. Eğer böyle bir paylaşım yapılmışsa ve formül verilmemişse yapılması gereken mantıklı şey ya görmezden gelip konu atlanmalı ilgi gösterilmemeli ki formül verilmeden bilgi paylaşımı yapılmasın, ya da internet sitelerinden araştırma yapılıp formül bulunmalı. Elbette herkes her okuduğunu yapmaya kalkmıyor ama 14-15 yaşındaki veledlerin de arama motorlarından "aşk büyüsü bağlama büyüsü" kelimeleri ile bu forumlara geldiğini de unutmamak gerek.

Yüzyıllar boyunca gizli tutulan bilgilerin artık alenen yazılabiliyor olması nedeniyle saklamak vebal olmasa bile mantıklı değil bence.

Hissiyatınızı da anlıyorum çünkü forumda bir çok başlık var böyle "işte x daveti var ama paylaşamam vebaldir, yok paylaşamam çünkü herkes bilmiyor" şeklinde olan. Fakat sessiz bir şekilde okuyup not edip araştırma yapıp en kötü ihtimal forumda samimiyet kurduğunuz sizi tanıyan insanlara danışmak daha keyifli.

Bilmiyorum, sonuçta bunlar benim kendi görüşlerim. Belki ben yanlış düşünüyorumdur esas doğru olan sizin söylediklerinizdir. Ki içimden birazcık da evet burası bir büyü, parapsikoloji sitesi bilgiler bu kadar gizlinmemeli herkes göze almış da gelmiş bu siteye neden gizleniyor denilebilir. Fakat aracı olmak/vesile olmak insan tarafından hoş karşılanmıyorsa da yapacak bir şey yok.

Sonuçta bakış açısı, siz gizlenmemesi gerektiğini söylersiniz ben gizlenmesi gerektiğini söylerim. Doğrusu hangisidir bilinmez.

Benim tepkim son zamanlarda okuduğum bir çok başlıkta insanların "daveti/tılsımı/duayı bilimle paylaşmıyorsan yalan söylüyorsun, vay efendim bize söyle yoksa inanmayız" ithamları. Geçenlerde aynı konu [Melek Çağırdım.. - Sayfa 6 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" bu başlıkta da oldu. (Tepkim size değil)

Evet bazen bilgilerin gizlenmesi de insanı çatlatıyor. Ama yine de gencecik insanların da bilmeden kullanma ihtimali de söz konusu olduğu için ikilemde kalıyor insan. Ben de forumda dolaşırken tam güzel bir başlık görüp dalıyorum fakat formülün yazılmamış olduğunu görünce oflayıp pufluyorum. Neden gizliyorlar diye kendi kendime sorup duruyorum. Anlatmak istediğim ise bunun kişisel bir tercih olduğu ve forum kurallarında böyle bir kısıtlama olmadığı. Yani bu durumda yazıyı yazana söylenecek hiç bir şey yok. Eğer yönetim ile görüşüp formül yazılmadan artık başlık açılmamalı şeklinde bir talepte bulunursak belki bu durum değişir. Kim bilir doğrusu da budur belki.

Saygılar.

volvo

Banlı Kullanıcı
Ben bu tür konulara dinin alet edilmesini "yok cehenneme gidersin, yok yanarsın, yok günah" denilmesine kesinlikle karşıyımdır. Bu gibi vicdani konularda ne derseniz deyin insanlar kendi bildiklerini okurlar. Lakin bu mesajlar sadece forum üyeleri tarafından değil google'a "x daveti" şeklinde arama yapıp gelen insanlar var. Belki bu foruma siz girerek zaten tehlikeleri kabul ediyorsunuz fakat arama motorlarından gelip bunu bilmeyen şahısların da varlığı aşikar. Bu sebeple tehlikeli olduğunu belirtmek de elbette yarar var.

Formülün paylaşılıp paylaşılmayacağı, uyarıların yazılıp yazılmayacağı da tamamiyle kişiseldir. Yani ben bir başlık açıp "x diye bir davet var fakat formülü vermiyorum sebebi böyle bir davetin olduğunu belirtmek istememdir" dersem bu benim kişisel kanaatimdir ve yorum yapıp "daveti vermeyeceksen niye yazıyorsun be adam" demek kimsenin hakkı değildir.

Görüşlerinize saygım var. Anlatmak istediklerinizi çok net anladım ve kısmen de olsa katıldığım noktalar yok değil. Fakat konunun sizden başka insanlar tarafından okunduğunu da bilmek gerek. En azından böyle bir daveti denemek istiyorsanız kibar bir dil ile arkadaşa mesaj gönderip "ben her türlü tehlikeyi göze alıyorum, vebali de sizin boynunuza değildir benimdir" diyerek mesaj gönderirseniz samimiyetinizi ispatlarsanız zaten kişi de sizinle paylaşır.

Forumda genelde bir takım kişiler abartmak için "bu işin vebalini alamam" zırvaları ile geçiştiriyor bazıları ise hakikaten vebal olduğunu düşündüğü için yapamıyor.

İşte demem o ki ikinci türden insanların da varlığı mümkün olduğu için hemen sert tepki vermemek gerek. Bu benim fikrim. Sonuçta muhabbet edip bilgi edindiğimiz paylaştığımız bir forum ve insanları anlamak çok güç. Eğer böyle bir paylaşım yapılmışsa ve formül verilmemişse yapılması gereken mantıklı şey ya görmezden gelip konu atlanmalı ilgi gösterilmemeli ki formül verilmeden bilgi paylaşımı yapılmasın, ya da internet sitelerinden araştırma yapılıp formül bulunmalı. Elbette herkes her okuduğunu yapmaya kalkmıyor ama 14-15 yaşındaki veledlerin de arama motorlarından "aşk büyüsü bağlama büyüsü" kelimeleri ile bu forumlara geldiğini de unutmamak gerek.

Yüzyıllar boyunca gizli tutulan bilgilerin artık alenen yazılabiliyor olması nedeniyle saklamak vebal olmasa bile mantıklı değil bence.

Hissiyatınızı da anlıyorum çünkü forumda bir çok başlık var böyle "işte x daveti var ama paylaşamam vebaldir, yok paylaşamam çünkü herkes bilmiyor" şeklinde olan. Fakat sessiz bir şekilde okuyup not edip araştırma yapıp en kötü ihtimal forumda samimiyet kurduğunuz sizi tanıyan insanlara danışmak daha keyifli.

Bilmiyorum, sonuçta bunlar benim kendi görüşlerim. Belki ben yanlış düşünüyorumdur esas doğru olan sizin söylediklerinizdir. Ki içimden birazcık da evet burası bir büyü, parapsikoloji sitesi bilgiler bu kadar gizlinmemeli herkes göze almış da gelmiş bu siteye neden gizleniyor denilebilir. Fakat aracı olmak/vesile olmak insan tarafından hoş karşılanmıyorsa da yapacak bir şey yok.

Sonuçta bakış açısı, siz gizlenmemesi gerektiğini söylersiniz ben gizlenmesi gerektiğini söylerim. Doğrusu hangisidir bilinmez.

Benim tepkim son zamanlarda okuduğum bir çok başlıkta insanların "daveti/tılsımı/duayı bilimle paylaşmıyorsan yalan söylüyorsun, vay efendim bize söyle yoksa inanmayız" ithamları. Geçenlerde aynı konu [Melek Çağırdım.. - Sayfa 6 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" bu başlıkta da oldu. (Tepkim size değil)

Evet bazen bilgilerin gizlenmesi de insanı çatlatıyor. Ama yine de gencecik insanların da bilmeden kullanma ihtimali de söz konusu olduğu için ikilemde kalıyor insan. Ben de forumda dolaşırken tam güzel bir başlık görüp dalıyorum fakat formülün yazılmamış olduğunu görünce oflayıp pufluyorum. Neden gizliyorlar diye kendi kendime sorup duruyorum. Anlatmak istediğim ise bunun kişisel bir tercih olduğu ve forum kurallarında böyle bir kısıtlama olmadığı. Yani bu durumda yazıyı yazana söylenecek hiç bir şey yok. Eğer yönetim ile görüşüp formül yazılmadan artık başlık açılmamalı şeklinde bir talepte bulunursak belki bu durum değişir. Kim bilir doğrusu da budur belki.

Saygılar.
cok guzel yaziyorsun akillisin ama bir dusuncene katilmiyorum bu konu direkt dini ilgilendiriyor dolasiyla cenneti ve cehenemi,bende zamaninda bana sorun cikartmazlar diye dusunuyordum ,cikartiyorlar ilk zaman sana itaatkarlar zamanla senden itaat bekliyorlar.internetde rahatlikla herkesin ulasabildigi bilgilere aman bulasmayin diye baslattigim konu formullerin verildigi ve paylasildigi bir konuma gidiyor bende bu formulu paylasabilirim cok istekli lerle ne dersin genc kardesim payllasayimmi formulu ben yanarsam benimle beraber paylas diyenlerle yanayim .kardesim biraz bilgi sahibi olanlar benim yalan yazmadigimi anlar,bende yalanci denmesine katlanmam yazariz olur biter isteyen uygular ne dersin bu sorumlulugu alirsan hemen paylasmaya hazirim.kirginim sinirliyim umarim kalbini kiracak bir sey yazmamisimdir kardesim

Adarr

Kayıtlı Üye
cok guzel yaziyorsun akillisin ama bir dusuncene katilmiyorum bu konu direkt dini ilgilendiriyor dolasiyla cenneti ve cehenemi,bende zamaninda bana sorun cikartmazlar diye dusunuyordum ,cikartiyorlar ilk zaman sana itaatkarlar zamanla senden itaat bekliyorlar.internetde rahatlikla herkesin ulasabildigi bilgilere aman bulasmayin diye baslattigim konu formullerin verildigi ve paylasildigi bir konuma gidiyor bende bu formulu paylasabilirim cok istekli lerle ne dersin genc kardesim payllasayimmi formulu ben yanarsam benimle beraber paylas diyenlerle yanayim .kardesim biraz bilgi sahibi olanlar benim yalan yazmadigimi anlar,bende yalanci denmesine katlanmam yazariz olur biter isteyen uygular ne dersin bu sorumlulugu alirsan hemen paylasmaya hazirim.kirginim sinirliyim umarim kalbini kiracak bir sey yazmamisimdir kardesim

Rica ederim, yok alınmam kırıcı şeyler yazsanız da sayın volvo. Din konusunda elbette benim inancım ve sizin inancınız gereği böyle. Fakat bunu hassasiyet gütmeden gelişi güzel "yanarsın, ölürsün" şeklinde yazarsak insanlar buna sıcak bakmayacak ilgilenmeyecektir. Çünkü evvelinde onların inanç sistemini değiştirmek bunların böyle olduğuna ikna etmek gerekiyor eğer amaç dikkat çekmek uyarmak ise. Bu sebeple özellikle belirttim bunu. Yani ben cehennem ızdırabını düşünüp bir şeyi yapmam, fakat bir başkasını bunu hiç umursamayabilir. O yüzden ben ne dersem diyeyim ne yazarsam yazayım boş. Sadece ben/siz yorulmuş olurum/olursunuz.

Neyse konu çok dağılmasın. Benim son sözüm; sevgi/merhamet ile her şeye yaklaşılması gerektiğidir :)

İnsanoğlunu anlamak zor iş vesselam.

Saygılar.

Adarr

Kayıtlı Üye
Ek olarak sevgi dedim fakat hakedene hakettiği gibi davranmak da müstehaktır/gereklidir. Fakat yeri değildir.

Sukünet gerekir her işin başında. Tam olarak söylemek istediğim buydu.

volvo

Banlı Kullanıcı
sadece ay isiginin oldugu ,sokak lambasi isigi dahi olmayacak arac sesi insan sesi olmayacak .6 gece saat 12 de hep ayni yerde fekacin mehmeti 6 kere okuyacaksin,okumalarin tane tane ve yavas olacak ,karanlikda gormen icin 1 mum yakabilirsin,her gece okuman bittikden sonra 6 tane soru soracaksin,her gece ayni sorulari sor.daha sonra arkana kesinlikle bakmadan yavasca gideceksin.....hayirli olsun seytaniniz.........

volvo

Banlı Kullanıcı
ondan sonra hoca hoca dolasip yardim dilenecek siniz.....allah beni affetsin

volvo

Banlı Kullanıcı
formul formul diyenlere hediyemdir,yurekliler ya cesurlar ya denesinler gorsunler,

volvo

Banlı Kullanıcı
Ek olarak sevgi dedim fakat hakedene hakettiği gibi davranmak da müstehaktır/gereklidir. Fakat yeri değildir.

Sukünet gerekir her işin başında. Tam olarak söylemek istediğim buydu.
herkes hakettigini bulur,er gec.

volvo

Banlı Kullanıcı
arkadaslar garantili formul elinizde kesinlikle uygulamayi unutmayin bati dillerinde kullanilan demon bizde seytan dir

volvo

Banlı Kullanıcı
yanlis yazdim kesinlikle uygulamayinnn

mandalin

Banlı Kullanıcı
Konu başlığını açıp sonra da yapmayın demek ne kadar mantıklıdır? Mesela ben "fekacin mehmet" diye bir şey bilmiyordum, uygulamayı siz vermeseniz de sayenizde öğrenmiş oldum. Eksik veya tam yüzlerce majikal uygulamayla ilgili bilgi verildi bu sitede. Uygulamayı paylaşır altına "tehlikelidir" notunu düşersiniz, yapan yapar yapmayan yapmaz. Yok bunu yeterli görmüyorsanız hiç açmazsınız böyle bir başlık, haberi olmayan da habersiz kalmaya devam eder.

Büyüye bu kadar karşıysanız böyle sitelere üye olmayın, tıklanma sayısını artırmayın. Arama motorları rağbet göstermesin ve daha az insan bu tip sitelere ulaşsın. İlgilenenler de yorum kirliliğinden kurtulsun. Çünkü artık Mabet'te bilgiden çok yorum içerikli mesajlara rastlıyorum. Kimsenin vicdani fikrini merak etmediğim için de bunları okumaktan sıkılıyorum.

biri bana çimdik atsın benim gibi düşünen biri daha ..nereye imza atabilirm acaba..

mandalin

Banlı Kullanıcı
orjinal ve tam daveti alabilir miyim?

yakılacak tütsü gerekiyorsa onları da yazarsan sevinirim