fekacin mehmet daveti

volvo

Banlı Kullanıcı
hicbir usta asci iyi orjinal bir yemegin tarifini diger asciya vermez versede eksik yanlis verir,ayni sekilde hicbir buyucu tarih boyunca gercek bir buyu tarifini baska bir buyucuye ogretmemistir ,piyasada dolasanlarin cogu eksik veya yanlisttir,hakiki eksiksiz olanlar az bir kimsenin bilgisindedir,...yanlis bir yemek tarifi diger ascinin az bir zamanindan etinden unundan vs eder ama yanlis buyu insani dunyasinin ve ahretinin tamamindan eder.yanlis bir buyu veya demon cagirma icin nelerden olacaginizi dusunun oyle hareket edin ,,cok daha etkili allahin onerdigi dua ya yonelin.allaha emanet olun,.

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
hicbir usta asci iyi orjinal bir yemegin tarifini diger asciya vermez versede eksik yanlis verir,ayni sekilde hicbir buyucu tarih boyunca gercek bir buyu tarifini baska bir buyucuye ogretmemistir ,piyasada dolasanlarin cogu eksik veya yanlisttir,hakiki eksiksiz olanlar az bir kimsenin bilgisindedir,...yanlis bir yemek tarifi diger ascinin az bir zamanindan etinden unundan vs eder ama yanlis buyu insani dunyasinin ve ahretinin tamamindan eder.yanlis bir buyu veya demon cagirma icin nelerden olacaginizi dusunun oyle hareket edin ,,cok daha etkili allahin onerdigi dua ya yonelin.allaha emanet olun,.
Senin mantığınla hiçbir işe girişmeyelim be kardeş.
Boşver bu işleri her yönteme açığız :D

daniella

Kayıtlı Üye
Volvo isimli üye bir çok yazım yanlışı yapmış lütfen kelimeleri düzgün kullanın.....

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
@volvo, dostum forumdan yazılarını takip ettiğim tek yazarsın.

Bu konuda deneyimlerini yazarsan daha güzel olur. Bunalımlı zamanlarımda çağırdım demişsin, peki ne oldu? Yani anlaşılan o ki bişeyler gelmiş.. Ama ne sonuç aldın zarar mı verdiler, yarar mı verdiler neler oldu, bunları yazabilirmisin çok özel değilse senin için.

volvo

Banlı Kullanıcı
arkadaslar elimden geldigi kadar kimseyi kirmadan uyarmaya calistim allah rizasi icin ,imla hatalari yapmisim lakin niyetim hepinisin allah katinda iyi insanlar olmanisi temenni etmem benim yaptigim hatalari ve hayatimi olumlu degistiren formulleride sizinle tamamen allah rizasi icin paylasttim.lakin dunyayi ve ahretini kaybetmek isteyenler icinde formul elinizde israrla uygulayin gelecekler merak etmeyin,cehenemden cennete gelmek coook zor cennetden ceheneme gitmek kolay ,lakin israrla cehenemi isteyen icin ...

volvo

Banlı Kullanıcı
demonlari ben kitaplardan ogrenmedim ,onlarin dostluklarini ve dusmanliklarini iyi bilirim.onlarin iyi olanlarida zaten uyarir allaha yoner bizide cehenemde ileriye attirma der uyarir,allaha emanet olun ,allahi hissetmeyi ogrenin.

volvo

Banlı Kullanıcı

Bu konuda deneyimlerini yazarsan daha güzel olur. Bunalımlı zamanlarımda çağırdım demişsin, peki ne oldu? Yani anlaşılan o ki bişeyler gelmiş.. Ama ne sonuç aldın zarar mı verdiler, yarar mı verdiler neler oldu, bunları yazabilirmisin çok özel değilse senin için.
onlardan dost edindim dusman edindim ,neticede hepsinin korktugu ve icin icin af bekledigi allah,benim hayatimin cahilik donemi dedigim bunalim dolu gunleri allah yardim etdi bir defter buldum ve hayatim degistti,o defterden sonra param yoktu cok param oldu kiz arkadasim yokttu en guzeli oldu arabam yokttu son modeli oldu,ayrintilari allah rizasi icin muhtesem sir da paylasttim okuyun hayatinizda allahin musadesiyle nasil olumlu gelisecek gorun,amacim allahin rizasini kazanmak o da yaratilani sevmek ve korumak dan geciyor,allaha emanet olun

volvo

Banlı Kullanıcı

allah razi olsun inanki nefsime yenilip aradiginiz bu dememek gunaha girmemek icin kendimi zor tutuyorum ,allahim insanlar icin iyi dogru varken eskiden tanidiklarima goturen yontemlere yonlendirip gunaha girmemek icin kendimi zor tutuyorum,seytan o kadar yakinki onu isteyenler cahilliklerinden tanimadiklari icin cahil cesaretinden istiyorlar..inanin o merak ettiginiz varliklar allahdan nasil korkuyorlar anlatamam.allaha emanet olun.

tav

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR BEN DENEDİM ve arkadaşımızın dediği gibi oldu uzun bir süre bunula uğraşmak zorunda kaldım çok sıkıntılı günlerdi ikinci günde musallat oldular gerçekten yapana ALLAH yardımcısı olsun

volvo

Banlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR BEN DENEDİM ve arkadaşımızın dediği gibi oldu uzun bir süre bunula uğraşmak zorunda kaldım çok sıkıntılı günlerdi ikinci günde musallat oldular gerçekten yapana ALLAH yardımcısı olsun
allah razi olsun kardesim uyar allah rizasi icin cahil cesareti olan insanlari .kimse sebeb olmasin bir baskasinin dunyasini ve ahretini kaybetmeye.anlat kardesim allah rizasi icin anlat,ben anlatamiyorum korkudan sen anlat.

volvo

Banlı Kullanıcı
allah affetsin rahmani yolu gosterdik seytaniyde gosterelim...israrla isteyenler iyi okusun tekrari yok bunun.allahdan korkanlar lutfen okumasin. karanlik bir ortama gidilecek ortamda hicbir isik olmayacak ay isigi haric ,sokak lambasinin isigi dahi gozukmeyecek 6 gece saat tam onikide ayni yarde olunacak,tekrar ediyorum arac sesi sokak lambasi isigi insan sesi hicbir sekilde olmayacak yapilacaklar ..........allahim ne yapiyorum ben devamini anlatmayi dusunecem allah rizasi icin yazma deyin

Adarr

Kayıtlı Üye

Eğer bir mahsuru yoksa yaşadıklarınızı anlatabilir misiniz? Diyaloglarınızı, size olan etkileri? Nasıl musallat oldular.

Bilhassa kötü taraflarını vurgulayarak diyaloglarınızı yaşadıklarınızı anlatabilirseniz çok çok memnun olurum.

Saygılar.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Konu başlığını açıp sonra da yapmayın demek ne kadar mantıklıdır? Mesela ben "fekacin mehmet" diye bir şey bilmiyordum, uygulamayı siz vermeseniz de sayenizde öğrenmiş oldum. Eksik veya tam yüzlerce majikal uygulamayla ilgili bilgi verildi bu sitede. Uygulamayı paylaşır altına "tehlikelidir" notunu düşersiniz, yapan yapar yapmayan yapmaz. Yok bunu yeterli görmüyorsanız hiç açmazsınız böyle bir başlık, haberi olmayan da habersiz kalmaya devam eder.

Büyüye bu kadar karşıysanız böyle sitelere üye olmayın, tıklanma sayısını artırmayın. Arama motorları rağbet göstermesin ve daha az insan bu tip sitelere ulaşsın. İlgilenenler de yorum kirliliğinden kurtulsun. Çünkü artık Mabet'te bilgiden çok yorum içerikli mesajlara rastlıyorum. Kimsenin vicdani fikrini merak etmediğim için de bunları okumaktan sıkılıyorum.

Adarr

Kayıtlı Üye
Konu başlığını açıp sonra da yapmayın demek ne kadar mantıklıdır? Mesela ben "fekacin mehmet" diye bir şey bilmiyordum, uygulamayı siz vermeseniz de sayenizde öğrenmiş oldum. Eksik veya tam yüzlerce majikal uygulamayla ilgili bilgi verildi bu sitede. Uygulamayı paylaşır altına "tehlikelidir" notunu düşersiniz, yapan yapar yapmayan yapmaz. Yok bunu yeterli görmüyorsanız hiç açmazsınız böyle bir başlık, haberi olmayan da habersiz kalmaya devam eder.

Büyüye bu kadar karşıysanız böyle sitelere üye olmayın, tıklanma sayısını artırmayın. Arama motorları rağbet göstermesin ve daha az insan bu tip sitelere ulaşsın. İlgilenenler de yorum kirliliğinden kurtulsun. Çünkü artık Mabet'te bilgiden çok yorum içerikli mesajlara rastlıyorum. Kimsenin vicdani fikrini merak etmediğim için de bunları okumaktan sıkılıyorum.

Bir büyünün paylaşılmasının amacı kişisel kanaatim "alın yapın" veya "bakın ben yapabiliyorum ama siz yapmayın" demek değil. Bu tarz uygulamaların daha önce tecrübesi olmayan insanlar için çok tehlikeli olduğunu belirtmek de olabilir.

Bir çok havas kitabında şunu yaparsanız bu olur bu daveti yaparsanız şu gelir şeklinde ibareler mevcut. Fakat bunların tehlikeleri hakkında bilgi verilmez çünkü bu kitaplar bu işe kişisel meraklarla başlayan insanlar için yazılmamıştır.

Hangi uygulamaların tehlikeli ve çok kötü sonuçlar doğurabileceğini belirtmek bence büyüyü paylaşmaktan daha yararlı. Amaç "bakın arkadaşlar böyle bir şey de var" demek.

İnsanlar "tehlikeli" lafını okuduğunda sanki parmağına kıymık tanesi batacak zararlardan ibaret olduğunu düşünebilir. Fakat kişinin ailesine, kendisine buraya sığdıramayacağıız binlerce zarar verilebilliyor.

Ben mesela iki üç gün sonra bu daveti bir yerde görseydim ve ileride bir gün bu davet ile çalışacak olsaydım çok tehlikeli olduğunu belki bilmeyecektim fakat bu başlıktan sonra not aldım ve bu davet tehlikeli olduğunu artık biliyorum.

Sayın @seyr-i alem sakın sizi eleştirdiğimi düşünmeyin, görüşlerinizde haklısınızdır belki fakat gencecik arkadaşlarımızın hayatlarına zarar vermesinin önüne de geçmek gerekiyor. Burası esasında bir büyü sitesi değil. Büyü o kadar basit bir şey değil. Atılan adımların bile hesaplanması gerekebilir o yüzden bu kelime o kadar çok telaffuz ediliyor ki insanlar bir süre sonra alışıyor buna ve sıradanlaşıyor.

Bizi uyaran arkadaşlara ben bir kez daha kendi adıma teşekkür ediyorum.

Bomboş bir evde bomboş bir odada gözleriniz kapalı bir şekilde saatlerce oturup kendinizle başbaşa kalıp eğer korkuyorsanız bu uyarıların yapılması müstehaktır.

Veya bu tarz uygulamalar yapıldığında her türlü tehlike göze alınamıyorsa tılsımların paylaşılması çok doğru. Çünkü "ne olacak canım gelen varlık beni yiyecek mi" düşüncesi ile yaklaşıp kendini heba eden insanlar mevcut.

Paylaşımın amacı sadece "alın uygulayın" demek değil, bakın böyle bir şey de var diyebilmek de olabilir.

Saygılar.