Esoteric Healing Techniques (E.H.T) Eğitimi (ANKARA) 3-4 Eylül 2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tamamlayıcı veya alternatif tıp (Complementary or Alternative Medicine) genellikle doğu tıp sistemlerinin içerisinde algılanmaktadır. Tıp okullarında okutulan ve tıp doktoru unvanının alınmasını sağlayan modern tıbbın erişim alanı dışında olan her türlü eski veya yeni terapi yöntemlerini de içinde barındıran bir kavramdır. Modern tıpçıların bazıları tarafından ahlaki ve bilimsel olarak reddedilirken bazı tıpçılar tarafından da tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak görünmekte ve kullanılmaktadır. Batıda bazı hastanelerde reikicilerin çalıştığı bilinmektedir. Bazı batı üniversitelerinde alternatif tıbbın kürsüleri de bulunmaktadır. Modern tıbbın ve bilimin 19. ve 20. y.y. anlayışında bu tür şifacılık yöntemleri şarlatanlık olarak görülürken 21. y.y ‘da anlayış değişmiş ve dünya genelinde binlerce terapi merkezleri açılmıştır.

Yapılan deneyler ve çözüm bulmuş kişilerin söylemleri alternatif terapinin etkinliğini daha fazla ortaya koyar ve değerini arttırır durumdadır. Alternatif tıp, alternatif terapi, tamamlayıcı tıp, geleneksel tıp, doğu tıbbı gibi farklı isimler verilmektedir. Biz kısaca şifa ve şifacılık olarak isimlendireceğiz. Şifacılar terapilerinde şifaya ihtiyaç duyan kişinin bağışıklık sistemini hedef almaktadır. Birçok rahatsızlığın önceden oluşmamasını sağlamak ana hedeftir. Rahatsızlık meydana geldi ise iyileşmeyi sağlayıp kişinin yaşam enerjisini yükselterek bir daha aynı veya benzer rahatsızlıkların ortaya çıkmaması sağlanmaktadır. Şifacılık, alternatif tıp sistemleri (ayurveda, çin tıbbı, tibet tıbbı, homeopati, naturopati) zihin ve beden tıbbı ( grup terapisi, regrasyon, hipnoz, meditasyoni nlp,yoga, taichi) biyoloji temelli terapiler ( rejim, bitkiler, vitaminler, aromaterapi) beden temelli yöntemler ( masaj, hamam) enerji terapileri ( bioenerji, eft, aile dizilimi, reiki, sujok, nefes) gibi sınıflara ayrılmıştır.

Kendi şifacınız olun programında kendinizi evreni enerjileri tanıyarak dönüşüm sağlamanız amaçlanmaktadır. Kendi kendinize şifa, başkalarına şifa, uzaktan şifa, geçmişinize, şimdinize ve geleceğinize şifa vererek zihinsel ve bedensel şifalanmanız sağlanacaktır. Programın içerisinde etkinliği kanıtlanmış birçok teknik öğretilecek ve eğitimin sonunda bunları yetkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Türkiye’de bir ilk olarak, Mısır 13′lü çakra sistemi bu programda Akademi Larimar’a özgün olarak öğretilecektir.
Katılımcılara Akademi Larimar onaylı katılım sertifikası verilecektir.

1. Modül Eğitimin İçeriği
  • Bilinci ve bilinçaltını tanıma ve değiştirme,
  • Bedenimizi tanıma ve değiştirme,
  • Bedendeki enerji noktalarını tanıma ve kullanma,
  • Bedendeki enerji merkezlerini tanıma ve kullanma,
  • Evrendeki enerji alanlarını tanıma ve kullanma,
  • Evrensel yasaları tanıma ve kullanma,
  • Çakra analizi,
  • Çakra dengelenmesi,
  • Çakra terapisi,
  • Çakra cinsel eğitim
  • Aura analizi,
  • Aura temizleme,
  • Aura tamiri,
  • Kundalini Reiki,
  • Kuantum dokunuş,
Eğitimde Kullanılacak Teknik ve Yöntemler
  • Hipnoz,
  • Nlp,
  • Eft,
  • Tat,
  • Bioenerji,
  • Reiki,
  • Ayurveda,
  • Yoga,
  • Meditasyon,
  • Sujok,
  • Nefes Teknikleri,
  • Spa,
  • Quantum Touch,
  • Ra Sheeba,
  • Çakra Terapi,
  • Renk Terapi,
Not: Eğitimde, çakra cinsel eğitimi verileceği için 18 yaş altı kişiler katılamayacaktır.

Esoteric Healing Techniques (E.H.T) Eğitmeni
Urum

Eğitim Süresi
Bu eğitim; 6 gün 9.30 – 17.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak duyurulacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır.

Eğitim Bedeli: 1. Modül: 400 TL
Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P
Çankaya ANKARA

Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2:
www.academylarimar.com

e-mail: info@academylarimar.com

yule

Yönetici
İş
Diğer illerdeki kişiler içinde çok zor değil bizce. 2 gününüzü ayıracaksınız o kadar.

janet

Kayıtlı Üye
Site üyeleri için de çok güzel fırsat, bence parapsikolji ile ilgilenen herkes böyle bir eğitim almalı. Hemen şimdi katılamam ama ilerleyen zamanlarda mutlaka istiyorum :)

yule

Yönetici
İş
Ön kayıtlarımız başlamıştır.

janet

Kayıtlı Üye
Bu eğitim sürekli verilecek mi Akademi Larimar tarafından

yule

Yönetici
İş
Eğitimlerimiz belirli zamanlarda verilmeye devam edecektir. Ama daha sonraki eğitimlerin tarihleri ve ne kadar ara verileceği bilinmemektedir.

yule

Yönetici
İş
Başvurular devam ediyor.

yule

Yönetici
İş
Sizin kaydınızı da aldım. İlginize Teşekkür ederiz.

yule

Yönetici
İş
Kayıtların bitmesine son 3 gün kaldı arkadaşlar. Arzu eden kişilerin acil başvurmaları gerekmektedir. Sevgiyle...

yule

Yönetici
İş
Son 2 gün kaldı. Katılmak isteyenler özel mesajla ya da www.academylarimar.com adresinden iletişim bilgilerinden kayıtlarını yaptırabilirler.

Adarr

Kayıtlı Üye
Sn. Yule kac kisiyiz simdilik :)
Cok sey kaciriyor sanirim insanlar. Bu bilgiler her yerde bulunmaz herkes paylasmiyor bu kadar az bir deger karsiliginda.

yule

Yönetici
İş
Şu an iki kişilik kontejyan kaldı. Kayıt olacak arkadaşları bekliyoruz.

yule

Yönetici
İş
Eğitim için son 2 gün kaldı. Katılmak isteyen arkadaşlar kayıt olabilirler.

AJA

Elit Üye
Umuyorum bu egitimIer daha sonra ki zamanIarda da yapıIır :( En sonunda Ankaraya göç ettiriceksiniz beni :D

yule

Yönetici
İş
Eğitimimiz bugün başlamıştır. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

yule

Yönetici
İş
20 sene süreceğini düşünmüyorum. Artık bu teknikler ile hastalığı değil hastalığa neden olan etkenler ortadan kaldırılıyor ve bu sayede de vücut kendisini otomatik olarak iyileştiriyor. Aynı bir yara açıldığı zaman vücudun kendi kendisini iyileşitirmesi gibi birşey.