Vampire Dönüşmek İçin Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Artemis.B

Kayıtlı Üye
Aynen öyle üstadım.

İyi bakalım siz dalga geçmeye devam edin.Çok güzel bir şeymiş gibi birde bunu söylüyorsunuz inanmıyorsanız ona göre yorum yaparsınız ne o öle saygısızca dalga geçmeler filan.Konuyu açan sizin bu saygısızlıklarınızı çekmek zorunda değil.Ve ben düşüncelerinize bişe demiyorum.İnanıp inanmamak size kalmış ama bu dalga geçmenizi gerektirmez.Biraz büyüyün.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Konunun tamamını okudum ilk başığı gördüğümde şaka olduğunu düşünmüştüm ama bana saçma geliyor bunların büyüyle filan olucağını sanmıyorum herşeyin bir bilimsel açıklaması olmalı 4 tane muma kan akıtıcam sonra o sözleri söylicem bedenim vampire dönüşücek anlamsız ve imkansız bizim vücudumuzun kanı sindirebileceği ne malum hem bu uygulama tehlikeli ve ben konunun hala devam etmesini tuhaf buluyorum çünkü yanlışlıkla bileklerindeki damarlardan birini kesebilirler muma kan damlatmak için sonra kan kaybından ölüp vampir olur amaclarına ulaşırlar

lordavatar

Kayıtlı Üye
Eee ben denedim ama bişi yok... Hemde taze kutsanmış altarımda denedim..

freerunning3

Kayıtlı Üye
başka deneyen varmı
bnce bu konuyu üstadlar baksın bi bosuna denemeyek )

lost66

Banlı Kullanıcı
KArdeş siz ne kullanıyonuz böyle :D :D uç uç :D böyle bişey olsa ajanlar kullanır :D Hey Allahım azgınlık ve sapkınlığa senin yarattığına tapan şu nankör kullardan azabanı eksik eyleme.Gazabın zülüm olsun Yarab. acınak haldesiniz satanizm ne böyle be cıcıc yazık yazık çok yazık ne olmuş milletimize Fatih Sultan Mehmet İst.feth ediyo bizim milletimiz mumla ışıkla oynuyo garip. Vampir diye bişey yoktur.!

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Bu alacakaranlık serisi ilk çıktığında paylaşılsaydı eğer, çoğu ergenimiz bunları dener ve dünyada insan kalmazdı. Gençler vampir olurdu, orta ve ileri yaştakiler o vampirlerin kurbanı olurdu. O yüzden inanmıyorum buna ben tabi doğru olabilir ama denemek lazım kimsede de güç yok sanırım. İnsan yaratılmışız, insanlıktan uzaklaşmayalım yeter.

Ori

Kayıtlı Üye
İnsanı kana itiyor bu büyü ve onun için vampirlikle bağdaştırılıyor demek ki. Tamamiyle gereksiz ve zararlı olduğunu düşünüyorum doğru olsada olmasada. Büyü çeşitleri çok var doğru olabilir yani bilemem.

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
her ne kadar açık fikirli biri olsam da vampir diye birşeyin varlığına inanmıyorum.hem bence de bu şeytanla anlaşma tarzı birşey.

dewil66

Kayıtlı Üye
Vampir diye birşey yoktur.Olsaydı hiç farketmez miydik sizce?
Bu büyü de şeytanla yapılan anlaşmalara benziyor.
Ruh ve akıl sağlığını da bozması garanti.Şeytana tapan bir insanın aklı yerinde olabilir mi hiç.?

gizliyim

Kayıtlı Üye
Vampir diye birşey yoktur.Olsaydı hiç farketmez miydik sizce?
Bu büyü de şeytanla yapılan anlaşmalara benziyor.
Ruh ve akıl sağlığını da bozması garanti.Şeytana tapan bir insanın aklı yerinde olabilir mi hiç.?

Vay, bunu senden duymak ne güzel dewilcigim :)) gercekten sasirtiyorsun beni!

demonic

Kayıtlı Üye
Pekala birde şu açıdan bakın.VAMPİRLER VARDIR.BU 99% KESİNDİR.vampir nedir?kendi besinini karşılamak için parazit yaşayan canlı.peki bunu neden illa kan olarak görüyoruz?psi-vampir,enerji vampirleri,sevgi vampirleri,özgürlük vampirleri olamaz mı?satanizmde la vey sevgi vampirlerinden bahsetmiştir...ama biz ve önyargılarımız olamaza kitlenmiş kalmış...burda üyeleri eleştirmek değil amacım ama iş "şeytana inanan birinin aklı nasıl başında olur"şeklinde mesajlar görünce yazmak zorunda kalıyorum.islam hoşgörüdür,satanist bile olsa saygı ve hoşgörü göstermeliyiz.burası özgür bir forum.kimse kimsenin dinine dil uzatamaz.eminim bir satanist müslüman birinin akıl sağlığı nasıl düzgündür dese savaş çıkar :) . Lütfen ama lütfen forum kurallarına uyalım,önyargılardan kurtulalım...

gizliyim

Kayıtlı Üye
Pekala birde şu açıdan bakın.VAMPİRLER VARDIR.BU 99% KESİNDİR.vampir nedir?kendi besinini karşılamak için parazit yaşayan canlı.peki bunu neden illa kan olarak görüyoruz?psi-vampir,enerji vampirleri,sevgi vampirleri,özgürlük vampirleri olamaz mı?satanizmde la vey sevgi vampirlerinden bahsetmiştir...ama biz ve önyargılarımız olamaza kitlenmiş kalmış...burda üyeleri eleştirmek değil amacım ama iş "şeytana inanan birinin aklı nasıl başında olur"şeklinde mesajlar görünce yazmak zorunda kalıyorum.islam hoşgörüdür,satanist bile olsa saygı ve hoşgörü göstermeliyiz.burası özgür bir forum.kimse kimsenin dinine dil uzatamaz.eminim bir satanist müslüman birinin akıl sağlığı nasıl düzgündür dese savaş çıkar :) . Lütfen ama lütfen forum kurallarına uyalım,önyargılardan kurtulalım...

Tamam demonuc kizmayin lütfen.. vardir diyorsaniz vardir, sizimi kiracagiz!

dewil66

Kayıtlı Üye

Kusura bakmayın,bunu düşünemedim. :)

demonic

Kayıtlı Üye
Önemli olan hatanızı görüp tekrarlamamanız sn.dewil . :)
iyi forumlar

demir_53

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar İngilterede vampir barları mevcuttur her ayın ilk cuma akşamı vampirler o bara gider ben de orada bulundum ve orada şunu gördüm kimse biyolojik olarak vampir değil kimse kimsenin kanını içmiyor ama fantezi olarak bunu yaşıyorlar ama bazıları inanıyorlar ve o barlarda konuştuğum bazı kişiler gerçek vampirlerin de buraya geldiklerini ve sadece özel insanları seçtiklerini bunun da çok nadir olan bir olay olduğunu söylüyolar belki de gerçekten vardırlar kim bilebilir.

gizliyim

Kayıtlı Üye
insan olarak yasadikta vampirligimiz kusur kaldi!

StrangerMan

Kayıtlı Üye
Vampir olup kan emmeyi düşünenler gidip siyasete girsin orada olurlar :D
Bu arada paylaşım için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...