Vampire Dönüşmek İçin Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
konunun kilitlenmesini yetkililerden rica ediyorummmm

Normal punto ile yazdığınızda da yazdıklarınızı okuyabiliyoruz sayın Selviler, bu kadar büyük yazı boyutu kullanmanıza gerek yok. Talebiniz bölüm moderatörü ve yöneticilerimiz tarafından incelenecektir.

İyi forumlar...

demented_

Kayıtlı Üye
Kapatılması yanlısı değilim.
Aksine kalmalı ki insanları neler düşündükleri biline.
Bu işin bu kadar olması mümkün mertebede değildir. Ancak söylemeliyim ki yapılan adanma çok farklı yönlerde olabilir. Vampirik bir Ritüel olmayabilir ancak negatif enerji ve kutsanan kan ile farklı (kötü- bilinç kaybı, akıl sağlığı ile ilgili sorunlar) ortaya çıkabilir denenmemesi konusunda ısrar ediyorum. Ancak yollar kişiler için ayrı ayrı çizilmiştir, hangisinde yürüyeceğimiz bizim kararırımızdır.

erolx

Kayıtlı Üye
Ya siyasete atıl, bir makama gel, devletin imkanlarını sömür, halkı küçük gör. Senden iyi vampir olmaz zaten :).

erolx

Kayıtlı Üye
bende tekrar nasıl insan olunur yazıyım :D

4 dene mum alın rengi beyaz olsun kuzey güney doğu batı koyun ortasına oturun sonra şu sihirli cümleleri söyleyin

Yarabbi ben eşeklik yaptım .. bu dünyada insan olmak yerine bi bitki olabilirdim bi hayvan hücresi olabilirdim o kadar ihtimallerin içinde beni insan olarak yarattın sana şükredemedim ve şeytana taptım onun için wampir oldum tekrar insan olmak istiyorum affet beni Allahım

deyin belki insan olursunuz garanti vermiyorum deneyenler yazsın buraya :D
Bir numara panzehir tarifi olmuş :D

Artemis.B

Kayıtlı Üye
Siz dalga geçesiniz die açılmamıştır bu konu buraya dimi ? Yorumlarınızı okuyunca öyle sinir oldum ki .s burada böyle değişik konular bir sürü var zaten değişik değişik büyüler var.Doğru veya yanlış buda bir büyü tarifi işte.Denediniz mi belkide tutuyordur.Madem dalga geçiceksiniz kendinize başka bir yer bulun.

Riddick

Banlı Kullanıcı
İnsan olmaktan mutlu değilmisiniz. Gerçi İnsan olabilmek bir sanattır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siz dalga geçesiniz die açılmamıştır bu konu buraya dimi ? Yorumlarınızı okuyunca öyle sinir oldum ki .s burada böyle değişik konular bir sürü var zaten değişik değişik büyüler var.Doğru veya yanlış buda bir büyü tarifi işte.Denediniz mi belkide tutuyordur.Madem dalga geçiceksiniz kendinize başka bir yer bulun.

Artemiz dalga geçilen yerlere geldiğinde gözünü kapat :)
Bukadar basit eğer modlr da gereksiz görürse silinir gözünü çarsın bukadar basit :)

Artemis.B

Kayıtlı Üye
Artemiz dalga geçilen yerlere geldiğinde gözünü kapat :)
Bukadar basit eğer modlr da gereksiz görürse silinir gözünü çarsın bukadar basit :)
Sana ne oluyor ? Ne yapacagımı senden öğrenecek değilim istediğimi yazabilirim buda benim düşüncem.Ve Artemiz değil Artemis.

demonic

Kayıtlı Üye
vampir olmak için illa kan emmenize gerek yok...enerji vampirleri kuvars kristaliyle,sevgi vampirleri sevgiyle beslenir.bunu çoğaltmak mümkündür.ancak sizin bildiğiniz kan emen vampirler bir nevi hastadır.yani kan içemesse ölür,parazit yaşar.hücre yenilenmesi geç olduğu için sürekli taze kana ihtiyaç duyar.eğer taze kan bulamassa kanında alyuvar miktarı azalır,ve aksiceğlere oksijen gitmemesinden dolayı ölür.bu büyü TUTMAZ.nedeni ise eğer vampirlik bu kadar basit olsaydı herkes vampir olurdu.ama görüyorsunuz ki hala ama hala vampirler hakkında kesin bilgilerimiz yok.vampir olmak için ayinede ihtiyacınız yok.lösemi iseniz potansiyel bir vampirsiniz.kimse lösemi olmak istemez ama herkes vampir olmak ister.neden?vampirler çok mu güçlü?karizmatik mi?bırakın ve bence insan olmaya bakın.bu dünyanın gerçek insanlara,insanlığa ihtiyacı var.vampirlere değil...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sana ne oluyor ? Ne yapacagımı senden öğrenecek değilim istediğimi yazabilirim buda benim düşüncem.Ve Artemiz değil Artemis.

haaa bak demekki neymiş sende başkalarına karışmayacakmışsın...
Sanane milletin muhabbetinden banane senin muhabbetinden değilmi?

erolx

Kayıtlı Üye
İşte başkalarıda aynen sizin yaptığınızı yapmış. "İstediğini yazmış" Siz öğretmeye kalkmışsınız. Bir başkasıda Sizin metodu uygulamış :). Buna empati diyorlardı galiba. Birileri komik bulmuş, esprili şekilde yazmış. Her şeyi korku film'i şeklinde sunmak gerekmez ki :). Komedi korku olsa fena mı olur :).

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
buna inanan varsa diyecek birşey bulamıyorum..insanlar vakit öldürmek için neler yapıyor ya..

Charmed

Kayıtlı Üye
ok vampirlik satanizmde bir mertebe ama onlar kan mı içiyor?!! yüksek miktarda kan yutan bir insan ölür çünkü bedeni o kanı "sindiremez"! büyü çalışırım ve cadılıkta yapabileceğinizin bir sınırı yoktur. ama lütfen, makul olun biraz!

demonic

Kayıtlı Üye
ok vampirlik satanizmde bir mertebe ama onlar kan mı içiyor?!! yüksek miktarda kan yutan bir insan ölür çünkü bedeni o kanı "sindiremez"! büyü çalışırım ve cadılıkta yapabileceğinizin bir sınırı yoktur. ama lütfen, makul olun biraz!

vampir dendiğinde sadece kan içmek gelmesin aklınıza.enerji vampirleri,sevgi vampirleri ve psi-vampirler mevcuttur.satanizmin 11 ilkesinde sevgi vampirlerinden söz edilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İşte başkalarıda aynen sizin yaptığınızı yapmış. "İstediğini yazmış" Siz öğretmeye kalkmışsınız. Bir başkasıda Sizin metodu uygulamış :). Buna empati diyorlardı galiba. Birileri komik bulmuş, esprili şekilde yazmış. Her şeyi korku film'i şeklinde sunmak gerekmez ki :). Komedi korku olsa fena mı olur :).

Aynen öyle üstadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...