Uzaylılarla İletişime geçmenin yolları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Uzaylılarla nasıl iletişime geçebiliriz? Bunun yolları nelerdir?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Uzaylı diye bir şey yokken.... =?= Tabi bu benim şahsi düşüncem.

Dex

Banlı Kullanıcı
Sayın BattleFury burda uzaylıların varlığı yada yoklğu tartışılmıyor . Eğerki size göre uzaylı yoksa bu konuya gerekesiz mesaj yazmak yerine terkedebilirsin . Bana göre bu mazzam büyüklükte evrende uzaylıların olmaması imkansız . Ama onlarla iletişime geçebileceğim en hızlı araç ; radyo dalgaları . Bırak evrenin büyüklüğünü radio dalgaları şuan galaksimizin bile çok küçük bir bölümüne ulaşabilmişdir . Ve üstüne

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Erol büyükburç'a sorun bence. Uzaylıların ve ajanların kendi spermlerini çaldığını iddia ediyor.

Bu ne yazık ki mümkün değil. Bırakın iletişimi daha adam akıllı göremedik bile. NASA söylüyor bunu.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Peki bunun için bazı seanslar yapıldığını bazı temasçıların olduğunu duydum.
Reiki sembolleri kullanılıyormuş.Bu seansın ayrıntılarını bilmiyorum
Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Selam,

O dediğin reiki sembollerini bilmiyorum ama gördüğüm bir şeyi aktarmak istiyorum.
Biliyosundur , dünyaca ünlü bir fizikçi var ; Stephen Hawking
İşte bu adam sen ve senin gibi iletişim kurmak isteyenleri uyarıyor şu sözleri ile ;

''Dünya dışı yaşam formları bizden çok zeki olabilir ve tehdit oluşturabilir.Eğer uzaylılar bizi ziyaret ederse, bence netice yerliler için sonucu hiç de iyi olmayan Kristof Kolomb'un Amerika'yı keşfini andıracak. Kavrayamayacağımız biçimlerde hayat ve zeka olabileceğinden kuşkulanıyorum''

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Selam,

O dediğin reiki sembollerini bilmiyorum ama gördüğüm bir şeyi aktarmak istiyorum.
Biliyosundur , dünyaca ünlü bir fizikçi var ; Stephen Hawking
İşte bu adam sen ve senin gibi iletişim kurmak isteyenleri uyarıyor şu sözleri ile ;

''Dünya dışı yaşam formları bizden çok zeki olabilir ve tehdit oluşturabilir.Eğer uzaylılar bizi ziyaret ederse, bence netice yerliler için sonucu hiç de iyi olmayan Kristof Kolomb'un Amerika'yı keşfini andıracak. Kavrayamayacağımız biçimlerde hayat ve zeka olabileceğinden kuşkulanıyorum''

bunu biliyorum. stephen hawking'in takipçilerindenim ayrıca.
yalnızca bunu yapmayı istiyorum. hatırlattığın için teşekkür :)
lütfen bilgisi veya deneyimi olan varsa paylaşsın

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bén küçükkén uzaylıları gördüm ama kimsé bana inanmadı. Onların varlığından şüphém yok ama nasıl görülécéği yada bağlantı hakkında béncé kimsénin bir fikri olamaz. Uzaylı onlar sonuçta. Cin félan olsa bi şékildé çağırılır.

dreamy

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle insan hazır olduğunda onlar bir şekilde kişiye ulaşır. Yani istemek ve doğru zamanı beklemek yeterlidir bence. Tabi bunun yanında telepatik yollarla iletişime geçmeye çalışabiliriz..

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
bende uzaylılara inanmıyorum zaten ilerde gizli örgütler uzay ve uzay saldırılarını bahane edip bizi kötü niyetine kullanmayı planlıyor

mksubzero

Banlı Kullanıcı
Dünya-dışı varlıklarla iletişim deyince çoğu insanın aklına "karşılıklı oturup çay içmek, 'bugün hangi galaksideydin, duydun mu Orionlular senin hakkında ne demiş' " tarzı şeylerin geldiğini gözlemledim.

Dünya-dışı varlıklarla iletişime geçmek medyumlar aracılığıyla yapılabilir. Kryon, RA Bilgileri vb. kaynaklardaki bilgiler hep bu yollarla alınmıştır.

Onun dışındaki iletişim yollarından biri de düşünce belirmesidir. Bazı bilim adamları teorilerini bu şekilde bulurlar, birtakım telepatik iletişimle. Genelde bundan haberleri olmaz. Birden bir şeye yanıt ararken "aklıma bir fikir geldi" deyip de çok önemli bir şey yaparsınız ya, işte o an bir iletişim kurulmuş olması oldukça olasıdır.

Yüz yüze iletişim de vardır ki biz buna temas diyoruz. Bu oldukça nadir gerçekleşir. Şu anda da böyle bir şey beklenmemesi oldukça uygundur, çünkü sevgili insanlarımızın bu durumu, ön yargısı, reddetme alışkanlığı onların buraya gelmelerine engeldir.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Erol büyükburç'a sorun bence. Uzaylıların ve ajanların kendi spermlerini çaldığını iddia ediyor.

Bu ne yazık ki mümkün değil. Bırakın iletişimi daha adam akıllı göremedik bile. NASA söylüyor bunu.
Ne kadar gereksiz bir insan olduğunu gözler önüne sermiş...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
bende uzaylılara inanmıyorum zaten ilerde gizli örgütler uzay ve uzay saldırılarını bahane edip bizi kötü niyetine kullanmayı planlıyor
Çok haklısınız ama dininiz gereği bir çok aleme varlığa inanıp uzaylı gerçeğini yabana atmayalım.Kendimizi inkar etmekten başka bir şey değil ki bu benim için dini inkardan daha kötü.Bizde evrende yaşayan objektif bakınca uzaylılarız.İyi forumlar...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bén küçükkén uzaylıları gördüm ama kimsé bana inanmadı. Onların varlığından şüphém yok ama nasıl görülécéği yada bağlantı hakkında béncé kimsénin bir fikri olamaz. Uzaylı onlar sonuçta. Cin félan olsa bi şékildé çağırılır.

birde şöyle düşünsek

uzaylı lar değilde cinlerin bize verdiği görüntüler olamazmı?
hani deriz ya enerjidenler
havada uçuşan ışıklar vs. onların oluşturduğu görüntü olmaz mı

ben kesin olarak uzaylı yok diyemesem de bu düşünce hep ağır basıyor

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
birde şöyle düşünsek

uzaylı lar değilde cinlerin bize verdiği görüntüler olamazmı?
hani deriz ya enerjidenler
havada uçuşan ışıklar vs. onların oluşturduğu görüntü olmaz mı

ben kesin olarak uzaylı yok diyemesem de bu düşünce hep ağır basıyor
Cinler acaba madde formuna geçebiliyor mu?Önce bunu bi araştırmak gerek öyle değil mi?Bu arada cin adıyla hitap ettiğiniz varlıkları çağırdığınızda bile esasen yanınızda olmadığını farklı bir aleme mensup olduklarını unutmanız üzücü kaldı ki birde ufo görüntüsü vericekler uzaya.Amerika' ya Nasa' ya atsanız suçu neysede rahat bırakın şu masumları... :) (Evren her an genişliyor bir sürü yıldız sistemlerine ev sahipliği ediyor ve siz hala kendi varlığınızı kanıt olarak göremiyorsanız uzaylıları hala amerikan yapımı sanmaya devam edin.)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Cinler acaba madde formuna geçebiliyor mu?Önce bunu bi araştırmak gerek öyle değil mi?Bu arada cin adıyla hitap ettiğiniz varlıkları çağırdığınızda bile esasen yanınızda olmadığını farklı bir aleme mensup olduklarını unutmanız üzücü kaldı ki birde ufo görüntüsü vericekler uzaya.Amerika' ya Nasa' ya atsanız suçu neysede rahat bırakın şu masumları... :) (Evren her an genişliyor bir sürü yıldız sistemlerine ev sahipliği ediyor ve siz hala kendi varlığınızı kanıt olarak göremiyorsanız uzaylıları hala amerikan yapımı sanmaya devam edin.)

tabi ki onlar yanınıza geldiklerinde dilediklerinde vucud bula biliyorlar
bahs ettiğiniz gibi olsa bir insanı yatağından çekip aşağı atamazlar? ( yaşanan bir olay ) vere bileceğim çok örnek var aslında, tartışma amaçlı sölemiyorum baştada söylediğim gibi bu bir düşünce idda değil
bana kalırsa bize ufodan daha çok dehşet verici şeylerde göstere bilirler

amerika yı bilmem hangi mahallede kalıyo :)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
tabi ki onlar yanınıza geldiklerinde dilediklerinde vucud bula biliyorlar
bahs ettiğiniz gibi olsa bir insanı yatağından çekip aşağı atamazlar? ( yaşanan bir olay ) vere bileceğim çok örnek var aslında, tartışma amaçlı sölemiyorum baştada söylediğim gibi bu bir düşünce idda değil
bana kalırsa bize ufodan daha çok dehşet verici şeylerde göstere bilirler

amerika yı bilmem hangi mahallede kalıyo :)
Gizli mabet perisi diye itham etmek geldi sana içimden her neyse esas konumuza gelelim demişsin ki cinlerle alakalı bir çok kanıt gösterilebilir vs vs demişsin.Bunların hepsi lafda kalır malesef cidden inan bana yüzde yüz cinler tarafından yapıldığına dair bir fiil gösterebilir misin?Bizim gibi madde formundaki makrodan micro düzeye kadar bir sürü canlı olma olasılığı olma ihtimaline ve eski medeniyetlerden bunların gizli kapalı bahsetmelerine rağmen boyutu farklı titreşimi alemi farklı bir gerçeklikteki varlığı kabul etmekmi zor içinde bulunduğumuz beynimizin alamayacağı kadar büyüklükte evrendeki yaşam olma olasılığı mı yüksek?Bana hak verenler olucaktır hak vermeyenler olucaktır fakat muhalefet olarak hiç bir sonuca ulaşamayız.Umduğum gibi mesajlarınızda cinlerden bahsettiğiniz şeylerin çoğu kulaktan dolma anladığım kadarıyla aksiyse hodri meydan buyrun bana cinlerin varlığını kanıtlayın ha ben kanıtlama mecburiyetinde değilim diyorsanız bu dediğim ihtimalleri düşünün sonrada uzaylılara cin muamelesi yapar mısınız bilmem...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
cinlerin varlığını kanıtlayın ha ben kanıtlama mecburiyetinde değilim diyorsanız bu dediğim ihtimalleri düşünün sonrada uzaylılara cin muamelesi yapar mısınız bilmem...

ben kanıtlayamam bunu :) anlatılan yaşanan okadar olaylardan sona kanıtlama isteniyorsa anca kanıtlamak için cin olmak lazım :)
herkesin düşünce ve görüşleri farklıdır dediğiniz gibi tartışmaya kalkarsak bi sonuç elde edemeyiz
herkes inandığı doğrultuda yaşar da diye biliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...