YU55 goktası Dunyanın sonumu?

_GabrieL_

Kayıtlı Üye
Büyük tehlikeye 3 ay kaldı

Uzay bilimciler tarafından 6 yıl önce bulunan 55 milyon tonluk dev bir göktaşının önümüzdeki kasım ayında dünyanın hemen yanından geçeceği açıklandı.

Ay ile dünya arasındaki bir yörüngede 8 Kasım 2011 tarihinde dünyaya 350 bin kilometre uzaktan geçecek göktaşının dünyaya en fazla yaklaşan göktaşı olacağı hesaplandı.

Dünya ile ay arasından geçecek olan küçük bir teleskopla bile görülebilecek YU55 ismi verilen göktaşının dünyaya çarpması halinde 65 bin atom bombası gücünde etki yapabileceği ve yerde 600 metre derinlikte kratere yol açabileceği bildirildi.

not: Nasa gecen hafta yayınladı

Bullshit

Banlı Kullanıcı
NASA'nın sitesine girdim, baktım. Böyle bir göktasış varmış gerçekten. Fakat bir tehlike söz konusu değil. Çok yakından geçiyor ama çarpma gibi bir etki göstermeyecek. Tam 9 Kasım'da yörüngeye girecek ve o günün sonunda da çıkacaktır.

Asıl 2028'i bekleyin. (153814) 2001 WN5 kodlu bir göktaşı çok çok daha yakından geçecekmiş diyor NASA.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Sadece başlığı okudum bunu Ömer Çelakıl' ın programında görmüştüm doğruluğu hakkında fikrim yok ama 2012 den önce bi süprizin olması hiç fena olmazdı.

Bullshit

Banlı Kullanıcı
2012 ile ilgili çok şey söyleniyor. 21 Aralık 2012 'de Marduk diye bir gezegen görülecekmiş ve insanları büyük ölçüde değiştirecekmiş deniyor.

foxx

Banlı Kullanıcı
Dna F/4

Fts/3

Öyleyse Hzm %2.1 Zamanlama yaparsak

yxgm=y5 ise r çizelgesi 7 aralık!

Not:aklınız karısmasın yazdıgım seye.uzun süredir off 'dum projeye calısıyorum
arkadaslar çözümlesi +unıcode bicim kaynak goruntuleme verildigi.amac çizelgesi sunu gosterir halka verilen korku saf kanlar bilir!subliminal mesaj gibi.ben suan bir yazı acıklaması yaptım ama yazılarımın icinde subliminal bilincaltı mesaj veriyorum.aynen bu konuyu acan arkadasımız gibi.anlıyorum saygımla.

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
nasıl yani? ne demek istiyorsunuz sayın foxx?açıklama yaparsanız sevinirim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Dna F/4

Fts/3

arkadaslar çözümlesi +unıcode bicim kaynak goruntuleme verildigi.amac çizelgesi sunu gosterir halka verilen korku saf kanlar bilir!subliminal mesaj gibi.ben suan bir yazı acıklaması yaptım ama yazılarımın icinde subliminal bilincaltı mesaj veriyorum.aynen bu konuyu acan arkadasımız gibi.anlıyorum saygımla.

Hiç bişey anlamadım..

Ori

Kayıtlı Üye
Alıştık artık. :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ben hazır değilim ölmeye daha evlenmedim :D

AJA

Elit Üye
Ben insanların olması gereken ve zamanının geldiği bir olaydan sonra değişip öze ve yüksek farkındalığa geçmesini bekliyorum.Bu büyük bir yıkımla dahi gerçekleşicek olsa..Dolayısıyla asıl uyanış (kıyamet) tan önce küçük bir kıyamet şart gibi :)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Dna F/4

Fts/3

Ne demek istediginizi aciklayabilirmisiniz acaba? Cogumuz anlamadi. :/

Ben hazır değilim ölmeye daha evlenmedim :D

Aa istemen yeterliydi. :D

foxx

Banlı Kullanıcı
proje bitti.hesaplama yapıyordum yılbası projesi sanırım bu sitede illuminati yasak oldugundan bilgi veremiyorum

Ori

Kayıtlı Üye
proje bitti.hesaplama yapıyordum yılbası projesi sanırım bu sitede illuminati yasak oldugundan bilgi veremiyorum

Her ne olursa olsun ben projeni görmek isterim. Emek verilen iş, boş iş değildir.