Kaylee

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçenlerde bir rüya gördüm onu paylaşmak istiyorum..

1 ay önce ayrıldığım sevgilimden mesaj geliyordu telefonuma, o başka şehirde yaşıyor. ''ya hemen yanıma gelirsin ya da ben şu kızla çıkmaya başlayacağım'' diyordu mesajında, gerçi mesaj bir ara değişti falan ama hatırlamıyorum. Ben de hemen onun yanına gitmek için hazırlanıyordum, çünkü hala seviyordum. Bir arkadaşımla konuşuyordum çok heyecanlı bir şekilde o da diyordu ki ''ben de o şehire gideceğim istersen gel birlikte gidelim.'' ''Tamam'' diyordum, ''nasıl?'' Otostop çekecekmişiz, paramız yoktu çünkü. Sonra anlaşıyoruz, ben de bir grup arkadaşımla bir lunapark gibi, ya da aquapark gibi bir yere gidiyorum ama tam olarak neresi olduğunu hatırlamıyorum. Orada eğleniyoruz sonra bir bakıyorum o gün benim düğünüm varmış. Çok zengin bir adamla evlenecekmişim, ama adam hiç hiç hiç tipim değil. Mike and Molly dizisindeki Mike'a benziyor. Neyse, evlilik cüzdanı falan hazırlanıyormuş, sonra ben hala eski sevgilime olan aşkımla, mutsuz bir şekilde o adamla evleniyormuşum. Birlikte evimize gidiyoruz, baya lüks bir yer. Adam çok iyi bir adam beni çok seviyor ama ben ona en ufak bir şey hissetmiyorum. Sonra sanki hani filmlerde olur ya, böyle film gibi o adamla birlikte kart oyunu oynadığımızı, bulaşık yıkadığımızı gülüp eğlendiğimizi görüyorum. Ama sözümona evli olmamıza rağmen ben ona arkadaşım gibi davranıyorum, yanında bile durmuyorum. Annem teyzem ve anneannem geliyorlar bize oturmaya. Salondaki koltukta yorgan falan var, teyzem soruyor siz birlikte uyumuyor musunuz diye. Ben de hayır o koltukta yatıyor diyorum soğuk bir şekilde. Adam üzülüyor. Uf tamam o zaman ben koltukta yatarım bundan sonra diyorum ben de. Teyzem kızıyor ben de sana ne karışmasana diyorum. Sevmiyorum sonuçta. Sonra ben birden kendimi eski sevgilimin olduğu şehirde buluyorum. Onun okuluna gitmek için dolmuşa biniyorum ama meğer yanlış dolmuşmuş o, başka bir okula götürüyor beni. Okulun önünde elinde taramalı olan bir güvenlik var. Benden başka 2 kişiyle okula girip bomba kuruyoruz, ne alakaysa. Sonra çıkıyoruz, arabaya bniyor o ikisi ben de diyorum ki sevgilimi görmeye gideceğim hemen kuafçre gitmem gerek. Sonra uyanıyorum. Ama rüyamda hep mutsuzdum. Onu çok özlemiştim. Benim rüyalarım hiç böyle değildi, umarım bir yorum yapabilirsiniz.. Sevgiler..

Kaylee

Kayıtlı Üye
Bu arada otostop çeken arkadaşım yaşlı bir teyzenin üstü açık sarı arabasına biniyor ve yolda çok kötü bir kaza yapıyorlar, hastaneden telefon geliyor arkadaşınız ağır yaralı diye.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız haberci değil, psikanaliz gerektiren türdendir.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba. Dün gece - hatta sabah diyelim, gördüğüm rüyanın anlamını merak ediyorum.. Tabi hatırlayabildiğim kadarını..

Çok garip bir yerde - hani kamp alanları olur ya - onun gibi bir yerdeki tuvalete giriyordum. Alaturka tuvalet. Çok afedersiniz tuvaletimi yapmaya çalışırken arkamdaki duvarın yanına doğru, yerde kocaman bir örümcek gördüm KOCAMAN!! Upuzun bacakları vardı korkunçtu. Neyse ben çığlık attım direk çöktüğüm yerden kalktığım gibi küçücük tuvaletin öteki köşesine yapıştım ve o örümceğin ( ki garip bir örümcekti) üzerine su mu fışkırttım bir şey mi fırlattım hatırlamıyorum ama, örümcek KANATLANDI, danaburnu gibi bir şeye dönüştü ve bana doğru uçtu!!! garip bir ses çıkardı. Çok korktum ve deli gibi çığlık attım. Rüyamın hatırlayabildiğim kısmı buydu. Hala etrafta böcek arıyorum, o derece psikolojim bozuldu.

Kaylee

Kayıtlı Üye
E benim ilk rüyamda psikanaliz gerektiğinden dolayı bir yorum yapmadınız, ikinci rüyamda ise psikanaliz gerekmediğinden dolayı bir yorum yapmadınız. Ben hiçbir şey anlamadım şimdi, rüya görmeyeyim mi ben ne yapayım? Kim yorum yapacak rüyalarıma? Kafam karıştı.:S

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Çünkü rüyalarınız rehber değil. Bilinçaltınızın, sorunlarınızın, takıntılarınızın birleşerek oluşturduğu türden. Yani psikolojik yönden değerlendirilmeleri gerekir. Benim alanım rehber rüyalara yöneliktir.

İyi forumlar.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Gece iki bucukta bir rüya gördüm ve baya korkarak uyandım. Hatta gözümü bile açamadım korkudan. Yolcularla dolu bir minibüsün (dolmuşun) içerisindeydim. Geceydi ve dolmuşta şu beyaz ışıklardan yanıyordu, en sinir olduğum lambalardan. Dolmuşun nereye gittiğini göremiyordum, simsiyahtı her yer. Neyse, yanımda tanımadığım bir adam oturuyordu ve bana ''şahmeran büyüsü'' yapıyordu. Bildiğim kadarıyla şahmeran duası okuyan kendi için okumuş olur ama bu adam bana okuyordu. Sonra ben dolmuşta olmayan insanları dolmuşta görmeye başlıyorum. Büyü beni mahvediyor, dikiz aynasına baktığımda ayakta yanımda duran kadından aslında 2 tane olduğunu görüyorum ama normal insan değil, garip bir his veriyor bana çok korkuyorum, öyle uyandım. :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kalabalık bir toplantıya katılmak üzere kısa bir yolculuk yapacaksınız. Burada gözboyayan, abartılı anlatımlarıyla kişileri etkileme amacında biriyle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli ve temkinli olun.

Sevgiler

Kaylee

Kayıtlı Üye
Her gün tek rüya mı yazmalıyım tam bilemiyorum ama hazır unutmadan yazmak istiyorum. Yukarıdaki rüyamdan hemen sonra başka bir rüya görmüştüm. ((Benim bir arkadaşım hamile ve bütün gün hastanede koşuşturduk bu durumdan dolayı, bebeği aldırmak istiyor ama ben ona karşı çıkmıştım, tabi kendi bileceği iş.)) Bu olaydan sonraki gece gördüm.

Arkadaşım hamile, karnı baya büyümüş, bebeği doğurmaya karar vermiş 3 aylıkmış. Bu arada ben de hamileymişim benim de henüz 1 aylıkmış. (sen doğurmaya karar verdin bense aldırmak zorundayım diyordum) Ben aldırmak istiyormuşum galiba annem ise doğurmamı istiyormuş gayet ciddi bir ses tonuyla bunu söylüyordu. Ama evli değiliz arkadaşım da ben de. Sonra benim kanamam oluyormuş, düşük yapıyormuşum. Ayrıntıları hatırlayamıyorum ama.. Baya üzülmüştüm. Teşekkürler..

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba.. Daha yeni uyandım ve rüyamı paylaşmak istiyorum.

İlk rüyam

Eski okuluma gidiyordum ve servise biniyordum. Okul servisine kayıtlı olmayanların binmesi yasak ama bana bir kerelik izin veriyorlardı. Ormanımsı bir yere gidiyorduk. Sonra birkaç tanımadığım insanın yanında buluyorum kendimi. İki kız bir erkek sanırım. Ama adam garip görünüşlü. Dev gibi. Sonra bunlar bana tuzak kuruyorlar beni öldürmek mi istiyorlar ne. Ben çantamdan elektroşok cihazı çıkarıyorum bana doğru gelen adamın eline doğru tutuyorum ama meğer cihazın şarjı bitmiş, çalışmıyor. Korkuyorum. Koşuyorum. Gerisini hatılamıyorum.

İkinci rüyam

Birileri beni kaçırmıştı ve sanki böyle sanayilerin olduğu yer gibi bir yerdeymişim. Etrafa baktığımda bir sürü başka kaçırılan kişileri görüyordum. Hepimiz o açık alanda serbestiz etrafta kulubemsi şeyler var. Gündüz vaktiydi. Üzerimde annemin sarı montu vardı ve bir cebinde telefonum olduğunu farkettim. Telefon çalıyordu, sınıf arkadaşım aramıştı. Ben hemen tuvalete gittim dikkat çekmemeye çalışarak. Merdivenlerin orda bir adam telefonu açtığımı görür gibi oldu ben de ensemi ovuyormuş gibi davrandım. O da gitti. Ben telefona tekrar baktığımda çok akıllı arkadaşım telefonu kapamıştı. Korkmaya başlamıştım o sırada tuvaletin yan tarafından açık alana baktığımda bir yol gördüm arabalar geçiyordu. Anayol gibiydi. Mutlu oldum ve oraya koştum tüm gücümle. Peşimden koştular mı hatırlamıyorum. Telefonumu aldım ve sevdiğim oğlanı aradım. Nefes nefese kalmış bir şekilde ''beni kaçırdılar, nerde olduğumu bilmiyorum.'' diyordum. O da etrafımdaki tabela vb şeylerii okumamı istiyordu. Okumaya çalıştım ama hiçbiri okunmuyordu, fazla zaman yoktu. Sonra bir lokanta gördüm hemen adını söyledim. ''İstanbul'da mıyım??'' diyordum ne alakaysa. O da orada bekle hemen geliyorum diyordu. Dolmuşa binip lokantanın tam önünde iniyorum. Uyandım.

Roman yazılır bu rüyalardan galiba :D Çok teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız bilinçaltınızdan kaynaklanıyor, rehber değildir.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Size verilen zor bir işi engellere rağmen azimle bitireceksiniz, fakat mani ve aksaklıklar nedeniyle isteğinizin yok olmamasına da dikkat edin.

Devlet kurumunda olan bir işinizin sonuçlanması biraz gecikebilir.

Yapacağınız bir işte size akıl verecek kişiler olacak, dürüstlüklerini sınayın, dikkat edin.

Yapacağınız bir ziyaret ve görüşme neticesinde korkularınızı bitirecek çözümlere kavuşup feraha çıkacaksınız.

Diğeri,

Sevmediğiniz bir işi bırakacağınız veya sonucunu inkar edeceğiniz bir tartışmaya veya ilişkide tatsız bir konunun gündeme gelmesi konusunda uyarılıyorsunuz.

Hassas ve duygusal yaklaştığınız meseleleriniz var. Bunlarla yüzleşme dönemi olabilir. Sizi üzecek bir olayla karşılaşacağınıza, bir iftiraya maruz kalabileceğinize, sizi çekemeyenler tarafından aleyhinizde türlü oyunların döndüğüne, sonunda bunlardan kurtulup şeref ve itibarınıza kavuşacağınıza işaret ediliyor.

Beklenen bir haber sizi rahatlatacak. Evinize gelecek bir konuğunuz da mutlu olmanıza neden olacak. Yeni bir yol seçmeniz gündeme gelebilir.

Sevgiler

Kaylee

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba. Yine bir sürü rüya gördüm ama tek hatırladığım şu..

Dilim soyuluyordu, hani yanağımızın iç kısmı ara sıra soyulur ya onun gibi. Ben de soyulmaya başlamış bir tarafını tutup çekiyordum soyulan parçayı koparmak için, ama kopmuyor aksine taa boğazımın olduğu yere kadar uzun bi çizgi halinde soyuluyordu ve ben kusacak gibi hissediyordum, korkuyordum. :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir münakaşada kuvvetli deliller getirerek haklılığınızı kanıtlayacaksınız. Binaen ve zorla da olsa karşı taraf haklılığınızı kabullenecek.

Öte yandan ise bir şeyi sahibine geri iade edecek, teklifini geri çevireceksiniz. Belki bir süre bu kişiyle görüşmemeniz de mümkün.

Sevgiler

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba..

Rüyamda bir kız gözüme kezzap döküyormuş ben de kör olacağımı düşünüp ağlıyordum ama kız diyordu ki sadece bulanık göreceksin merak etme. Bulanık görüyordum bir süre sonra normal görüyordum, geçiyordu, mutlu oluyordum.

İkinci rüyamsa, bir marinadayım, çok güzel bir tekne görüyorum kıyıda o teknenin sahibi barmen var bana içki ısmarlıyor, yarısını babam gibi biri içiyor yarısını da ben içiyorum, tadı çok tatlı güzel. Sonra orada bir oyuncakçı var, tavşan beğeniyorum onu görünce ağlıyorum hüzünlenip, ama 10 tl diye alamıyorum çok pahalıymış. Sonra başka bir yerde aynı oyuncak tavşanı görüyorum 20 tl. Oradaki adamla kavga ediyorum. Diyorum ki kiminle uğraştığından haberin yok bana böyle davranmamalıydın. Kötü kötü bakıyorum gidiyorum. Öğreniyorum ki adam sonradan jest yapıyor bana ve arkadaşıma, bir hediye yolluyor. Bu kadar, teşekkürler....