Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Negotiator

Kayıtlı Üye
benimde durumum aynı yaşayan ölü gibiyim ruh gibi dolaşıyorum her yerde

Rikosa

Kayıtlı Üye
Aynısını Babam da yaşamıştı hatta 3 ay çalışamadı sonra bir hoca vardı ilim sahibi onla konuştu bi tek o hoca anladı derdini diğerleri boş boş muska vs. yazdı fakat bir işe yaramadı. Şimdi durumu çok iyi Allaha şükür.

Ebu Arab-i

Kayıtlı Üye
İş
HÃœDDAM
kardeşim anlattığın ve bahsettiğin olayların hepsini detaylı bi şekilde okudum denildiği gibi başka boyuttaki varlıkların yani cinlerin senle iletişim halinde olmalarıdır.
gerekli dua'yı edicem sana fakat anlamayadığım birşey var sana hiç zararları oldumu korkutma nefes hissetirme gibi ? eğer olduysada olmadıysada bi kaç önerim var uygularsan iyi olacağını ümit ediyorum eğer bu diyeceğim şeylere dikkat edersen ve önerilerimi uygularsan daha huzurlu ve rahatlamış bir kafa ile hayatına devam ettirirsin Allah c.c izniyle. 1) kesin kes gusül abdestsiz gezme içindeki korku sıkılma bunalma ve daralma hissayatını düşünmemeye unutmaya çalış özellikle korku. 3) eğer ailenden arkadaş çevrenden veya herhangi başka birinden sana tekrardan bir şeyh var veya bir şeyh'den el almış hoca tavsiye ederse sakın reddetme kabul et ve git görün şifa duranda değil arayanda bulunur. 4) gece dua etmeden uyuma bildiğin ne kadar dua varsa et öyle yat. diyeceklerim bu kadar son olarak yenibosna kocasinanda mizan hoca vardır tarikat ailiyesinden şeyh'den el almıştır. görünmeni isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...