Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..
İçim tarifsiz derecede daralıyor ramazana girdiğimizden beri böyleyim, yemek yiyemiyorum, sahurda bi iki lokma iftardada bi iki lokma fazlasını kaldıramıyorum,
ben hemen hemen 9 - 10 yaşımdan beri cinleri görüyorum ve sık sık görüyorum uyku uyanıklık arası, uyanıklıkta vs.
benim bu durumum sıkıntım onlardan kaynaklanıyor ola bilirmi sizce ruhum çok büyük sancı için de yani eminim ki bu gidişle ince hastalığa yakalanacam :S
yorumlarınızı ve bana suna bileceğiniz dualarınız bekliyorm hatta özel olarak dua nızda yer ayırırsanız çok sevinirim

şimdiden teşekkür ederim..

Ori

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapmanı öneririm ruhunu boşaltmalısın. Ayetel Kürsi oku ve bizim eskilerden bir tavsiye yatarken başının altına okunmuş ekmek koy.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun Allah sabir versin, bu durumdan kurtulmak adina muhakkak vesileler aramissinizdir, bunlardan bahsedermisiniz ?
Benim tavsiyem ki durumunuza hicde uzak degilim La ilahe illallah zikri,herzaman ve heryerde..
Bu yasadiginiz olaylardan dolayi kendinizi suclu yada hatali bulmanizi tavsiye etmem, bu tip vesveseler olayi yani ruh halinizi tetikler.
Bir gercek varki yalniz degiliz,ve bazen ki Siz olayi bence cok guzel izah etmissiniz,bazen perde kalkabiliyor ve etrafinizdaki normalde görünmeyenleri görebiliyorsunuz...
Bahsettiginiz olayi bende cocuklugumdan beri yasarim,ne guzel dediniz uyku uyanik hali,aynen öyle buna yakaza derler ve cogunlukta böyle halde görülür konusulur vsa..
Herseyden kesilip Allah a yönelmeniz lazim.Cünki Ruh gucu ancak Allah dan alir, ve Siz kuvvet buldukca olay devam etsede ki perde kapanir genelde yada en hafife iner Siz artik korkmazsiniz...
Ben özellikle cocuk yaslarda baslamasindan dolayi bunu intihama bagliyorum.
La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minel zalimin,buda ilac gibidir.
Gecmis olsun...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
şimdi kaç yaşındasın ki? 9-10 yaşından beri görüyorsan ve şimdi oluyorsa onlarla bir alakası yoktur bence. İnşallah kısa zamanda rahata kavuşursun, ben dua ederim sana :)

horultu

Kayıtlı Üye
bende de oluyo o

bende ölmüş bi yaşayan gibiyim :p

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Tabiki bahs ederim.

9 - 10 yaşımdan beri onları gördüğümü belirtmiştim ve hatta annem bir kadın ile tanışıyor ve kadın anneme senin ortancı uğlun diye başlayıp ve beni iyiden tarif ederek benden bahs ediyo ve orta yaşlara geldiğinde gereğini yaparsa eğer bazı şeyler açılacak ona demiş, ki gereği derken hiç birşey yaptığım yok

benim hayatımı başıma gelen bi olaya çok üzülmem ciddi şekilde etkiledi
inancım imanım zayıflamıştı, arkadaş hadi namaza gidelim açılalım rahatlarsın dediğin de ne namazı namaz ile işim olmaz demiştim ve beni zorla camiye götürmüştü, zorlada olsa şadırvana oturup abdest almak için musluğu açtığımda su düz aşağı değilde sağa doğru akıyordu ama tuhaf karşılamadım hiç arkadaş yanımda olmasına ramen ona bile bak suya demedim, kapadım musluğu tekrar açtım bu sefer sola akıyordu yine kapatıp açtığımda normale döndü,
o gün bu tür sıkıntıların başlangıcıydı diye bilirim sanki o gün bana çoçukluğumdan beri görünenler bile amaç değiştirmişti
eve gittiğimde hava kararmıştı
odama çekildim ışığı söndürdüm oturur oturmaz boyut değiştirdim sanki kocaman ucsuz bir boşluktaydım karşımda kocaman yeşil bir göz, hem kendi ekseni etrafında dönüyor hemde bana doğru geliyordu
ama kendimi okadar salmışım ki film izler gibi izliyordum zerre korku yoktu içimde
uzun süre göz karşımda durdu sonra eridi yeşil türbe bezi gibi serildi karanlığın içinde, sonrada ortadan kabardı ve türbe haline geldi ve en son türbe patladı ufak ufak yeşil adamlara döndü ve onlar fazla durmadılar hemen tekrar odama geçtim yani odada buldum kendimi.
arkadaşlar beni bi şeyhe götürdü, sağolsun dua okudu az da nasihat anında bi ferahlık oldu oda beni başka şeyhe yönlendirdi o şehe gidersen daha iyi olur dedi, sonrada ona gittik ama benim sinir sistemim alt üst idi şeyh neyin var dedi canım yanıyor dedim
bana baktı neye üzülüyorsun sen bukadar dedi tabi an gene benim şeklim huyum değişmişti şeyh birden ALLAH diye bağırdı elini kalbimin üstüne koydu gözlerini kapatarak birşeyler okudu ve LE LE LE diyip sıvazladı bir süre oda rahatlatmıştı beni ama o zamanların olayı ara ara devam etti ve uyanık ken görünenler kesildi yine
ve bunun dışında çare olarak yaptığım gizli ilimler kitabından bi takım şeyler ama çoğunu tamamlıyamadım yada rüyada gördüğüm uyarılardan dolayı tamamlamadım,

Cuma saati geldi inş. anlatırım dahasını anlatmakla bitmiyo yaşananlar
Hayırlı cumalar

Tecelligah

Kayıtlı Üye
şimdi kaç yaşındasın ki? 9-10 yaşından beri görüyorsan ve şimdi oluyorsa onlarla bir alakası yoktur bence. İnşallah kısa zamanda rahata kavuşursun, ben dua ederim sana :)

şuan 29 yaşındayım :) ALLAH razı olsun duanıza muhtacım, umarım dediğiniz gibi düzelir bi an önce ama şuda var kalbimi mühürlü hissediyorum :(

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınız çok ilginç. Öyle çok bir bilgim yok benim bu konuda ama forumdan tam destek gelir birazdan :)

Karahilal

Kayıtlı Üye
s.a kardeşim anlattıkların sıkıntılar cinlerden oldugu kesin bi tane güvenilir bi hocaya git okut yada hergün 8 ayetel kursi ile kendini koru

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Psikolog veya başka bir uzmandan destek aldınız mı? Doktora göründünüz mü ?

Tecelligah

Kayıtlı Üye
s.a kardeşim anlattıkların sıkıntılar cinlerden oldugu kesin bi tane güvenilir bi hocaya git okut yada hergün 8 ayetel kursi ile kendini koru

bende öyle kesin gözü ile bakıyorum aslında ama gittiğim hoca bana kendini düzeltmen gerek dedi hatat bi kaç kez gittim aynı şeyler,
düzeltmemden maksat namaz kılmam günahlardan sakınmam olsa gerek ama elimde değil ki, kalbim mühürlenmiş sanki, inancım var çok şükür ama inancım için kalkıp secdeye varamıyorum bunu anlamıyor hocalar

bende de oluyo o

bende ölmüş bi yaşayan gibiyim :p

ama sen mutlusun galiba dilin dışarda :)
belkide susuzluktandır ama :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bende öyle kesin gözü ile bakıyorum aslında ama gittiğim hoca bana kendini düzeltmen gerek dedi hatat bi kaç kez gittim aynı şeyler,
düzeltmemden maksat namaz kılmam günahlardan sakınmam olsa gerek ama elimde değil ki, kalbim mühürlenmiş sanki, inancım var çok şükür ama inancım için kalkıp secdeye varamıyorum bunu anlamıyor hocalar

ama sen mutlusun galiba dilin dışarda :)
belkide susuzluktandır ama :)

:D :D :D çok güldüm :D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bu arada gördüklerim ve yaşadıklarım anlatmakla bitmeyecek kadar çok sadece sıkıntıma dayalı olduğunu düşündüğüm şeyleri anlatttım ben yoksa maceram daha doğacağım hafta anneme rüyasında defalarca iki gün üst üste bu çocuğun adı şu olacak denmesiyle başlıyor ve doğacağım gün hızır a.s. da onu uyarması ile devam ediyor babam ve amcası ne kadar levent dediysede 4 defa kura atılmasına ramen kurada hep rüyada istenilen çıktı. sonra ben daha aylık ken bir gece annem beni avluya çıkartıyor ki avlu insanlarla dolu anneme yolda otobüsün bozulduğu insanlarında otobnüsten inip bizim avluya geldiği ilham ediliyo öyle sanıyor annem hatta tam kalabalığa karışıp tanıdık biri varmı diye bakmaya kalkmıştı vazgeçip geri döndü sabah herşeyin farkına varmıştı, neden bizim avludaydılar nasıl girmişlerdi avluya bana otobüsün bozulduğunu kim söyledi, vs.
ama dediğim gibi son 5 sene öncesine kadar huzursuzluk ve sıkıntım hiç yoktu neden böyle olmaya başladı anlamak istiyorum

Meruh99

Kayıtlı Üye
simdi Pisikologa gittiginde is biraz ciddiye te girebilir.. ben kendim saglik konusunda oldugum icin diyorum... ama yine gitmeni tavsiye ederim..bir bilgi alman icin gördügün seylerden kisa bir sekilde bahsedebilirsin Doktoruna sorarsin sizce nedir ne olabilir.. yalniz bilgili ve bilincli oldugunu doktoruna bildir..hani hayal gibi vesaire degilde yasadigini gördügünü anlat.. ama cok detaya inme... benim sana soracagim sey
hala bunlari yasiyormusun ?
Yasarken bu cisimleri görmeden önce hangi durumda hissediyorsun kendini yani hissedebiliyormusun simdi onlarin sana gelecegini Aura derler ön bir duygun varmi bu konuda. Diger soru ise her hangi bir Koku aliyormusun öncesinde ve sonrasinda.? Kalb ritmin nefes alis verisin Frekansi veya artisinda nasil bir degisiklik oluyor !!NAbzini ölc 15 saniye kadar ve bana bildir! Omuzlarinda özellikle sol omuzunda bir agir birseyin oldugunu yada gögüs torax bölgende birseyin oturdugunu yada basik birsey oldugunu hissediyormusun..ayaklarinda karincalanmalar vücudunun yada belli bölgelerinin uyusmasi gibi seyler !! Bunun gibi ve saire seyler hissettiginde algiladiginda bunlari bir yazarsan sana yardimci olmami saglayacaktir.birde bu seyler saat itibari ile ne zaman oluyor genelde yada özellikle..insanlara bakis acin nedir su anda?

Yanlis anlamadiysam dedin ki Gizli Iimler kitabiyla birseyler yapiyorum.. ne gibi seyler bunlar.. simdi mi yapiyorsun yoksa daha önceden mi yapmistin onu tam anlayamadim...?? ACiklarsan daha bir detayli bilgiyle sana ve sagligina ulasacagiz Gizlimabet formu ile..
..SElam ve Dua ile simdilikk hoscakal...

janet

Kayıtlı Üye
kendine hedef ve amaçlar belirle ve peşinden git. kendine boş zaman bırakma. o zaman düzelirsin
amaçsız ve boş yaşarsan hiç birşeyden zevk almazsın

Tecelligah

Kayıtlı Üye
hala bunlari yasiyormusun ?
Yasarken bu cisimleri görmeden önce hangi durumda hissediyorsun kendini yani hissedebiliyormusun simdi onlarin sana gelecegini Aura derler ön bir duygun varmi bu konuda. Diger soru ise her hangi bir Koku aliyormusun öncesinde ve sonrasinda.? Kalb ritmin nefes alis verisin Frekansi veya artisinda nasil bir degisiklik oluyor !!NAbzini ölc 15 saniye kadar ve bana bildir! Omuzlarinda özellikle sol omuzunda bir agir birseyin oldugunu yada gögüs torax bölgende birseyin oturdugunu yada basik birsey oldugunu hissediyormusun..ayaklarinda karincalanmalar vücudunun yada belli bölgelerinin uyusmasi gibi seyler !! Bunun gibi ve saire seyler hissettiginde algiladiginda bunlari bir yazarsan sana yardimci olmami saglayacaktir.birde bu seyler saat itibari ile ne zaman oluyor genelde yada özellikle..insanlara bakis acin nedir su anda?

Yanlis anlamadiysam dedin ki Gizli Iimler kitabiyla birseyler yapiyorum.. ne gibi seyler bunlar.. simdi mi yapiyorsun yoksa daha önceden mi yapmistin onu tam anlayamadim...?? ACiklarsan daha bir detayli bilgiyle sana ve sagligina ulasacagiz Gizlimabet formu ile..

psikolog olayını bende düşündüm ve hatta gittim verdiği ilaç ile resmen uykuya müptela oluyor ne gecemi nede gündüzümü bilmiyordum bu yüzden ilacı terkettim

Hala yaşıyorum yatağımda iken çok görüyorum onları, hatta en son yanıma uzanmış sırtını dönmüştü biri ki başka biride sırtımdan baskı yapıyor kara basan gibi kımıldamamı engelliyordu elimin biri arkamda kalmıştı yan uzanmıştım sadece o elşimi oynata bildim arkamdakine dokunurum diye ama boşluk birşey yoktu sadece baskıyı hissediyordum ama yanımda uzananı net bir şekilde görüyordum sonra kolunu kaldırdı yanımdaki zarif bir koldu bayan koluna benziyordu,

bazen gelmeden önce hissetiriyorlar evet
bir keresinde evin içinden şiddetli rüzgar sesi geliyordu o beni uykumdan alıyordu en son telefonumun tuş sesleri ile net bi şekilde uyandım ki o an geliyolar dedim kendi kendime ve gelmmişlerdi

bir keresinde de ayak sesi duymuştum

bir keresinde yüzümde birinin nefes alıp vermesi ile uyandım yani nefesini yüzümde hissettim gözlerimi açtığımda havada uçan birşey vardı

2 hafta belkide 3 hafta önce 2 kişi geldiler uzun entari giyinmişler di be başlarına kapşon geçirmişlerdi ama yüzleri yoktu yüzsüz idiler

bu olay uyku ile uyanıklık arası oldu bana neden geldiğimizi biliyormusun dediler bende neden dedim beni alıp geçmişe götürmeye kalktılar ki götürdüşer ama anlamadım birşey öyle uzun bir geçmişe götürmediler ortalama 3 gün öncesine götürmüşlerdi

aklıma gelenler bunlar genelde vucudumda karıncalanma hisediyorum ağırlık oluyor evet nefes almada zorlanıyorum
bir keresinde astral seyahatı denediğimde başka alemden varlıklarla karşılaştım orada kalp atışlarım çok ama çook şidetli bir şekilde hızlanmıştı ki kalbim öyle şişti ki patlayacak diye korkmuş elim ile bastırmıştım.

saltanart

Banlı Kullanıcı
üzerinde iğne taşıyabilirsin.çengelli iğne olabilir.iğneye ve kesici aletlere gelmiyorlar.

Tecelligah

Kayıtlı Üye

bu olaydan önce değil sonra gizli ilimler kitabını aldım net devamlı birşey yapmadım
birşeye başlayıpta sonunuda getirmedim
mesela bir keresinde ya latif isminin hadimini çağırmaya kalktım ilk günler normalde sabaha kadar uyumuyo olmama rağmen erkenden uyku basıyordu sonra bugun yapacam diyip uyumadım ve başladım belli bir süre sona seccadiye üzerinde uyuya kaldım rüyamda onlardan biri gelmiş ti yanımdaydı ben bizimkilere zarar vermesin diye salona koşuyorum orada da görüyorum onu ve yapışıyorum boğazına sona yanına gittiğim şeyh geliyor bana kızıyor neden çağırdın onu diye ona da neden geldin diye kızıyor ve gönderiyordu,
uyandığımda devam etmedim ona

başka birşey daha yapacaktım ki başka biri ile haber geldi bana sen bu işe niyetlendiğiden beri kabileler ayaklanmış seni bekliyolar diye :) inanın kimseye bahs etmemmiştim
tabi bu uyarıdan sonra yapmak mümkün değildi

bunlar dışında ayetel kürsi olsun asmaül hüsnalar felan ciddi birşey yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...