Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
üzerinde iğne taşıyabilirsin.çengelli iğne olabilir.iğneye ve kesici aletlere gelmiyorlar.

etkisi ne kadar olurki iğnenin onlar evet iğneden korkuyorlarmış gelirler ama bana dokunamazlar o ayrı sonuçta varlıklarını hisseder yine sıkıntıya girerim diye düşünüyorum

selviler

Banlı Kullanıcı
Tecelligah senin gayet beyefendi ve imanlı olduğun yazılarından anlaşılıyor kardeşim.. seni sıkanlar, imanlı insanları Allah yolundan uzaklaştırmak için uğraşır dururlar....Sen sabırla ve dirayet ve azimle bu sıkıntıları yeneceğine dair beyninde kesin olarak karar vermelisin kardeşim..

Güçlü duruşun ve iman kuvvetinle seni asla alt edemezler... aşağıda yazacağım duaların ilki kıbrisi hazretlerinin her türlü sıkıntı için tavsiye ettiği duadır.. sabırla duları okumanı istiyorum.. sana ve bütün sıkıntısı olanlara yüce Allahın şifa vermesi dileğiyle....

Önce 2 rekat namaz kılınıp

100 kere: "Rabbün Allah Hasbün Allah"
okunacaktır.

şeyh Nazım Kıbrısi Hz.

Şifa ayetleri abdestili olarak yazılıp suya konup içilirse hastalıklara şifa olur.

“Şifâ âyetleri” şunlardır:

Tevbe sûresi, 14. âyetinin sonu,

Yûnüs sûresi 57. âyetinin ortası,

Nahl sûresi, 69.âyetinin orta kısmı,

İsrâ sûresi, 82 âyetinin baş tarafı,

Şü'ârâ sûresinin 80 âyeti,

Fussilet sûresi, 44 âyetinin orta yeridir.

Sıkıntıdan kurtulmak için ve daha biri sürü şey için

786 besmele ve 613 selamün kavlen mirrabbirrahim her dilek için okunabilir...

3. SABAH NAMAZINDAN SONRA KIBLEYE DÖNÜK OLARAK 100 DEFA:

“Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim. Allahümme inni es-elüke ya Kadimü ya Dâim. Yâ Vitru ya Ehadü ya Samed. Yâ Hayyü yâ Kayyum yâ ze’l-Celali ve’l-İkram. Fe-in tevellev fe-kul hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hü. Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim”

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Tecelligah senin gayet beyefendi ve imanlı olduğun yazılarından anlaşılıyor kardeşim.. seni sıkanlar, imanlı insanları Allah yolundan uzaklaştırmak için uğraşır dururlar....Sen sabırla ve dirayet ve azimle bu sıkıntıları yeneceğine dair beyninde kesin olarak karar vermelisin kardeşim..

duanız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim, hemen bu gece tavsiyelerinizi yapmaya başlayacam

bazıları bana bilinç altına yerleştirdiğimi bu yüzden böyle şeyler gördüğümü söylüyor
bilinç altına yerleşen birşey gelipte beni yatarken duvara iterek yapıştıra bilirmi bende uzun sürmesinden dolayı korkumu yenip duvardan destek alıp kendimi geriye ittiğimde yatağım duvardan uzaklaştı, sadece bilinç altındaki birşeyden dolayı kos koca yatak yerinden oynayamaz sanırım

ben hiç düşünmüyorum onları umrumda da değiller ve zaten umursamadığım anda geldiklerini düşünüyorum
yani kafaya takıpta düşünce gücü ile olan şeyler değil bunllar

dediğiniz gibi kula ALLAH tan başka yardımcı yoktur, dua edemiyorum içim daralıyor, namaz kılmayı düşündüğümde bayılacak gibi oluyorum
ya kalbimde bitiyo herşey hissediyorum çok büyük bir karartı var kalbimde örtmüş hiç birşey hissedemiyorum o örtü sıkıntı yapıyor, normal birşey değil diye düşünüyorum tam da anlatamıyorum

defne1

Banlı Kullanıcı
Tecelligah sana gerçekten dua ettim.tecelligaha diye dedim :D sıkıntılarından kurtulman için feraha kavuşmanı diledim.Birde sana zarar vermeye çalışıyorlarmı belkide tahminimizden daha farklı birşeydir zararsızda olabilir. işarette olabilir

selviler

Banlı Kullanıcı
Tecelligah kafamızı şişirmiyorsun kardeşim birde aşağıdaki duayı oku ....

Bir kimse günde 1 kez

Velemen binyaniha biyedihi lema seevuna vela rizen feramesinehe fenem ala mahidun

duasını okursa ömür boyu büyü tutmaz. Evvelceden olmuşsa batıl olur..Cinleşmiş kimseler bile

sadece 1 kez okumak kifayettir..Çok da okuyabilir..

Bu dua ateşi bile söndüren duadır..Manası bir kitap tutar bu en güçlü duadır...

Abdestli olarak oku..Üstünde de taşınabilir ama Perşembeyi cuma'ya bağlayan gece yaz ve

gezdir asla büyü tutmaz..

Kaynak:

Kitabul mulkis suleyman (En kolay ve en güçlü Havas kitabıdır)

Hz. Muhammed, “Her kim hergün sabahları aç karna yedi tane hurma (kimi rivayetlerde

Medine’nin Acve denilen hurma cinsinden) yerse, o gün içinde o kimseye ne zehir (yılan-akrep gibi)

ne de sihir/büyü zarar veremez” diyor.

Bu hadis Buhari’de kaç yerde, Tecrid-i Sarih Diyanet tercemesinde ve Müslim’de geçmektedir.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Tecelligah sana gerçekten dua ettim.tecelligaha diye dedim :D sıkıntılarından kurtulman için feraha kavuşmanı diledim.Birde sana zarar vermeye çalışıyorlarmı belkide tahminimizden daha farklı birşeydir zararsızda olabilir. işarette olabilir

Teşekkür ederim, Rabbim dualarını kabul eder inş. :)

yani 5 sene öncesine kadar sıkıntım yoktu zarar görmüyordum diye bilirim
şuan bende çözemiyorum işaretmi. işaretse neye işaret, yada başka birşey mi

desire

Kayıtlı Üye
Bana hayatımda hiç ruhani varlık musallat olmadı yada görünmedi. Fazla mantık çalıştırdığımdan olsa gerek, görününce sorularımla pişman olabilir belkide :) Ama 1999 depreminden beri hayatım ve inancım gün ve gün zayıfladı ve son 2 senedir çöktü diyebilirim. Birşeyler eksikti yada yanlıştı. Her eline attığın şey kurur mu? Vallaha da oluyormuş billaha da. Yine mantık çalıştı. Birşeyler yanlıştı ve düzeltilmeliydi. Bir dolu etrafımda dualar, büyü teknikleri, hede hödöler ohooo. Hepsini yapsam hem ölmeden cennete gider, hem de zenginliğin dik alasını yaşardım. Bunda da bir yanlışlık vardı. Mantık işte, durduramıyosun :) Sonra birşey farkettim. Namaz kılıyorum ama hissetmiyorum. Dua ediyorum ama hissetmiyorum. Su içiyorum ama boğazımdan geçmiyor, ağzımın kenarından dışarı akıyor gibi. Bir sabah namaza kalktım. 2 rekat yavaş ve hissederek namaz kıldım. Sonra elimi YARATAN ıma açtım ve sesli olarak bana güç vermesini, gözümdeki perdeyi kaldırmasını istedim. Ne para, ne pul hiçbirşey. Arkasından önüme bilgiler tek tek düştü. İlluminati, şeytanın hileleri, deccalin oyunları v.s. Ve bir baktım ki ben şeytana hizmet eder olmuşum. Kaçmak yerine şeytanın ne istediğini araştırır oldum. Bu sayede ondan kurtulurdum. Hamdolsun ALLAHIMA ki gözüm de kalbim de açık. Peygamberimize ilk vahiy OKU. Kendimi öyle buldum, okuyarak. Bilgilenerek. Şimdi birşey istesem 2 rekat ALLAH RIZASI İÇİN namaz kılıp içten bir şekilde O'ndan istiyorum. 1 haftaya kalmıyor dileğim yerine geliyor. Dilerim gözündeki perde biran önce açılır. Sadece dikkat et dua diyerekten büyü yapma kendine. Havas ilmi hakkında bilgilen. Sevgiyle kal.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
hayır zaten kesinlikle esma dan başka birşey çekmedim yada ayetlerden başka birşey okumadım,
hani dediniz ya hisetmiyordum diye zorladığımda kendimi dua ediyorum ama hisetmiyorum namaz kılıyorum ama hisetmiyorum

sorun orda çabalıyorum olmuyor, dua ederseniz bende sizin gibi başarırım inşallah

desire

Kayıtlı Üye
hayır zaten kesinlikle esma dan başka birşey çekmedim yada ayetlerden başka birşey okumadım,
hani dediniz ya hisetmiyordum diye zorladığımda kendimi dua ediyorum ama hisetmiyorum namaz kılıyorum ama hisetmiyorum

sorun orda çabalıyorum olmuyor, dua ederseniz bende sizin gibi başarırım inşallah

Sitede saygıdeğer URUM un çakraları harekete geçiren çok güzel hazırladığı meditasyon müziği var. İlk olarak onu indirip MP3 çaların var ise kulağına tak ve yatarken kollarını iki yana bırakıp avuç içlerin havaya bakar şekilde müziği dinleyerek uyu. Haftada 1 gün diyordu ama ben de senin gibi çok sıkıntıda olduğumdan 5 gün devamlı dinledim yatmadan önce. Başlarda inanılmaz reaksiyon veriyordum sinirlerim gerildiği için. Arada perşembe günleri şifa çalışmasına da katıldım. Çakraların harekete geçince birşeylerin farkına varmaya başlıyorsun. Senin ve tüm gözleri kapalı müslüman kardeşlerim için dua ederim. Korkma...sakın korkma...hep düzelecek de. Hayatın farkında olmadan düzene giriyor.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
şuan indirdim ve dinliyorum, rahatlatıcı bir müzik gerçekten yatağa uzandığımda daha da rahatlayacamı düşünüyorum, teşekkür ederim ilginiz ve bilgileriniz için
evet şuan bile sinir boşalması yaşıyorum tutmasam ağlayacam gibi :)

Hayır olsun yaa gönül ferah olmayınca hiç birşey olmuyo

selviler

Banlı Kullanıcı
Efendi Hazretlerinin Öğrettiği Dilek Duası

Euzü billahis semiil alimi mineşşeytanirracim

Diyerek haşr suresinin 21. Ayetinden sonuna kadar okunur şöyleki
(süre-i Haşr 21-24)

Sadakallahül azim sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifune ve selamün alel murselin vel hamdü lillahi rabbil aleminel Fatiha

Diyerek 1 defa Fatiha şerifeden sonra:7 defa
Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü vehuve rabbül arşil azim3 defa
Bismillahi hayril esmai bismillahillezi la yezurru measmihi şeyün fil arzi ve la fissema
4 defa ( ali İmran suresi 18.ayet)
Ve ene eşhedü bima şehidallahü bihi ve estevdiullahe hazihişehadete ve hiye li ve dia tün indallahi 1 defa
İneddine indallahil İslam
1 defa ( ali İmran süresinin 26.27. ayetleri)
1defa: ( Rum Suresinin 17.18.19. Ayetleri )
1 defa :Allahümme ma esbeha b imin ni’metin ev bi ehadin min halkike vahdeke la şerike leke felekel hamdü velekeşşükrü
( Mektubat-ı Rabbani cilt 3, mektup 17 sh 24)
1 defa Sübhanel ebediyyil ebed

EFENDİ HAZRETLERİ HER NAMAZDAN SONRA BU DUAYI EDER BİZLERE ÖĞRETİRDİ FAZLI BEREKETİ ÇOKDUR

Sübhanel vahidil ehad sübhanel ferdissamed sübhane rafi i semai bi gayri amed sübhane men besedal erzi ala main cemed
sübhane men halekal halka fe ehsahum adeda
sübhane men kasemerrizka velam yense ehade
sübhanellezi lem yettehiz sahibeten vela veleda
sübhanellezi lem yelid ve lem yüled velam yekün lehü küfüven ehad
Alıntıdır

selviler

Banlı Kullanıcı
tecelligah yazdığım dualarla şifalar dilerim...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
tecelligah yazdığım dualarla şifalar dilerim...

Teşekkür ederim.

dün Rabbun ALLAH Hasbunallah
ve
786 besmele ve 613 selamün kavlen mirrabbirrahim

tesbihlerine başladım
inşallah diğerlerini de deneyecem
Paylaştıklarınız için tekrar teşekkür ederim

desire

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bir de linkte bahsedilen kitabı alıp oku. İnan daha bir kendine geleceksin. Bulamıyorum dersen bile hepsi....com adresinde bile var. Sadece sakin ol ve korkma. İyi olacaksın. Bak ben sana pozitif birşeyler aktarabiliyorsam sen de kendine verebilirsin. Hayatına yavaş yavaş anlam katılacak. Saygıdeğer URUM a rep vermeyi unutma :sifone:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14666&highlight=yardımcı+melekler

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bir de linkte bahsedilen kitabı alıp oku. İnan daha bir kendine geleceksin. Bulamıyorum dersen bile hepsi....com adresinde bile var. Sadece sakin ol ve korkma. İyi olacaksın. Bak ben sana pozitif birşeyler aktarabiliyorsam sen de kendine verebilirsin. Hayatına yavaş yavaş anlam katılacak. Saygıdeğer URUM a rep vermeyi unutma :sifone:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14666&highlight=yardımcı+melekler

verdiğiniz adrese göz attım okuyanların da yorumlarını okudum
inşallah alacam en kısa zaman da
Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Venomgang

Kayıtlı Üye
Tecelligah kardeş, Siyah bir tesbih al 21 besmele çek yatarken ve çektiğin tesbihi boynuna as öyle yat..99luk tesbih yani.. 7 inşirah suresi (Elem neşrahleke) 3ihlas 3 felak 3nas 1 fatiha 1 ayetel kürsi oku ellerine üfle ve vücuduna sıvazlayıp sağ yanına sünnet üzere yat..ve bir daha konuşmadan uyu inşallah...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Tecelligah kardeş, Siyah bir tesbih al 21 besmele çek yatarken ve çektiğin tesbihi boynuna as öyle yat..99luk tesbih yani.. 7 inşirah suresi (Elem neşrahleke) 3ihlas 3 felak 3nas 1 fatiha 1 ayetel kürsi oku ellerine üfle ve vücuduna sıvazlayıp sağ yanına sünnet üzere yat..ve bir daha konuşmadan uyu inşallah...

Tesbihin siyah olması şartmı acaba

selviler

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar Mahmut efendinin öğrettiği dilek duası'nın aşağıda yazacağım şekliyle (daha uzun ve ilaveli) bir şekilde sizlere aktarıyorum.. aşağıdaki şekliyle okuyunuz...

Sabah Namazının Farzından Sonra Okudukları

Sabah namazının farzında selam verdikten sonra 9 defa

La ilahe illahü Vahdehü la Şerike leh lehül mülkü velehül hamdü yuhyi ve yümitü vehuve ala kulli şeyin kadir.

1 defa
La ilahe illahü Vahdehü la Şerike leh lehül mülkü velehül hamdü yuhyi ve yümitü vehuve hayyun la yemütü biyedihil hayru vehuve ala kulli şeyin kadir

3 defa
Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh

1 defa
Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram

Okuyup daha sonra tesbih dualarına başlıyorlar Şöyle ki:

Ala rasulina salevat

dendikten sonra Salavatı şerife getirip

Sübhanallahi vel hamdülillahi vela ilahe illallahü vallahü ekver vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

Diyerek Ayetel kursi’yi okuyorlar ve daha sonra

33 defa Sübhanallah
33 defa Elhamdülillah
33 defa Allahü Ekber

( Eğer bunlar müezzin tarafından ilan edilirse sadece Sübhanallah , Elhamdülillah, Allahü ekber denir başka bir şey ilave edilmez.)
La ilahe illahü Vahdehü la Şerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehuve ala kulli şeyin kadir sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab
Dedikten sonra ellerini kaldırarak dua ediyorlar.

Duadan sonra

Vel hamdü lillahi rabbil alemin esteizü billah faalem ennehü

10 defa
La ilahe illallah

10’uncusunda

La ilahe illallah muhammedürrasülüllah sallallahü Teala ve selem ila şerefinnebiyyi ve alihi ve eshabihi ve meşayihina el Fatiha

Deyip 1 Fatiha okuyorlar Sonra:

Euzü billahi mineşşeytanir racim
İnnallahe vemelaiketehü yusallüne alennebiyyi ya eyyühellezine amenü sallü aleyhi ve sellimü teslima

3 defa

Allahümme salli ala seyidina muhammedin ve ala ali seyidina Muhammed bi adedi kulli dain ve devain ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim kesira

3. de kesiran lafzı iki sefer tekrarlanır ve devamında

Ve salli ve sellim ve barik ala cemil enbiyai vel mürseline ve a’li küllin ecmeine vel hamdülillahi rabbil alemin

Ala eşrafil alemine seyyidina muhammedin salevat

“salavat-ı şerife okunur”

Ala ekmelil alemine seyyidina muhammedin salevat

Ala efdalil alemine seyyidina muhammedin salevat

3 defa

Euzü billahis semiil alimi mineşşeytanirracim

Diyerek haşr suresinin 21. Ayetinden sonuna kadar okunur şöyleki
(süre-i Haşr 21-24)

Sadakallahül azim sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifune ve selamün alel murselin vel hamdü lillahi rabbil aleminel Fatiha

Diyerek 1 defa Fatiha şerifeden sonra:

7 defa
Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü vehuve rabbül arşil azim

3 defa
Bismillahi hayril esmai bismillahillezi la yezurru measmihi şeyün fil arzi ve la fissema

4 defa
( ali İmran suresi 18.ayet)
Ve ene eşhedü bima şehidallahü bihi ve estevdiullahe hazihişehadete ve hiye li ve dia tün indallahi

1 defa
İneddine indallahil İslam

1 defa ( ali İmran süresinin 26.27. ayetleri)

1defa: ( Rum Suresinin 17.18.19. Ayetleri )

1 defa :
Allahümme ma esbeha b imin ni’metin ev bi ehadin min halkike vahdeke la şerike leke felekel hamdü velekeşşükrü
( Mektubat-ı Rabbani cilt 3, mektup 17 sh 24)

1 defa
Sübhanel ebediyyil ebed

EFENDİ HAZRETLERİ HER NAMAZDAN SONRA BU DUAYI EDER BİZLERE ÖĞRETİRDİ FAZLI BEREKETİ ÇOKDUR

Sübhanel vahidil ehad
sübhanel ferdissamed
sübhane rafi i semai bi gayri amed
sübhane men besedal erzi ala main cemed
sübhane men halekal halka fe ehsahum adeda
sübhane men kasemerrizka velam yense ehade
sübhanellezi lem yettehiz sahibeten vela veleda
sübhanellezi lem yelid ve lem yüled velam yekün lehü küfüven ehad

alıntı
Mahmut usta osmanoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...