Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tevhid61

Banlı Kullanıcı
hacı sen kafayı yemişsin.bence iyi tarafından bak yaşadıklarını her insan yaşayamaz :D yazdıklarının hepsini okudum sana tek tavsiyem imanlı birisi ol islamın 5 şartını yerine getir ve allaha yönel.yinede içinde sıkıntı oluyorsa sana diyeceğim şey allah sevdiği kuluna dert verirmiş bana daha çok dua etsin diye.hadi selametle.

selviler

Banlı Kullanıcı
Cinnin musallat olmaması için okunacaklar

Cinden kurtulmak için en iyi on şeyi yapmalıdır:

1- E’ûzü Besmele ile Fâtiha sûresi okumalıdır.

2- E’ûzü Besmele ile iki Kul-e’ûzüyü okumalıdır.
3- E’ûzü Besmele ile Bekara sûresini okumalıdır.
4- E’ûzü Besmele ile Âyetelkürsî okumalıdır.
5- E’ûzü Besmele ile Bekara sûresinin son âyetini okumalıdır.
6- E’ûzü Besmele ile Ha-Mîm Mü’mîn sûresinin başından (masîr)e kadar ve Âyetelkürsî okumalıdır.
7- “Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke leh lehülmülkü ve lehülhamdü yühyi ve yümiyt ve hüve hayyün la yemüt biyedihilhayr ve hüve alâ külli şey’in kadîr” okumalıdır.
8- Çok (Allah) demelidir.
9- Hep abdestli bulunmalı, farzları ve sünnetleri hiç terk etmemelidir.
10- Günah işlemekten, kadınlara bakmaktan, çok konuşmaktan, çok yimekten ve kalabalıktan sakınmalıdır.

(Berekât) kitabında, imam-ı Rabbânî hazretlerinin Cinden korunmak için, “Lâ havle velâ kuvvete illâ billah-il-aliyyil’azîm” okuduğu yazılıdır.
İmam-ı Şaranî hazretleri, “Kuşluk namazına devam edene, cin musallat olmaz” buyurdu.

Eshâb-ı kiramdan Ebû Dücâne hazretleri anlatır:
Bir gece yatarken, değirmen sesi gibi ve ağac yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah birşey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resûlullaha gidip, anlattım. “Yâ Ebâ Dücâne! Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!” buyurduktan sonra kalem ve kâğıd istedi. Hz. Aliye bir mektûb yazdırdı. Mektûbu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryâd eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki, “Yâ Ebâ Dücâne! Bu mektûbla, beni yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektûbu, bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için, kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemiyeceğiz. Bu mektûbun bulunduğu yerlere gelemeyiz”. Ona dedim ki, sahibimden izin almadıkca bu mektûbu kaldırmam. Cin ağlamasından, feryâdından, o gece, bana çok uzun geldi. Sabah namazını, mescidde kıldıktan sonra, cinnin sözlerini anlattım. Resûlullah buyurdu ki, “O mektûbu kaldır. Yoksa, mektûbun acısını, kıyâmete kadar çekerler!”.

Bir kimse, bu mektûbu, yanında taşısa veya evinde bulundursa, bu kimseye, eve ve etrâfına cin gelmez ve dadanmış olup zarar veren cin de gider.

Bu âyet-i kerimeleri okumakla ve bu mektûbu taşımakla ve şifâ âyetlerini okumakla ve yazıp suyunu içmekle faydalanmak istiyenlerin Ehl-i sünnet îtikatına uygun olarak doğru îman sahibi olması lâzımdır. Bunları yazanın ve kullananın îtikadı doğru olmazsa ve küfür alâmetlerini kullanır, haram işlerse, faydaları görülmez.

Musallat Olmuş Cinlerden Kurtulmak İçin

Abdestli Bir Şekilde Okunur.

1-Sağ Kulağına 7 Defa Ezan Okunması
2-Fatiha Suresini okumak
3-Felâk suresini okumak
4-Nâs Suresini Okumak
5-Ayetel Kürsiyi okumak
6-Saffât suresini okumak (Özellikle Azab vericidir bu)
7-Haşr suresinin son üç ve beş ayetinin okunulması
8-Tarık Suresini Bir defa okunulması

Kişiyi bu musallat dan kurtarır.

arkadaşlar yukarda yazdığım “Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke leh lehülmülkü ve lehülhamdü yühyi ve yümiyt ve hüve hayyün la yemüt biyedihilhayr ve hüve alâ külli şey’in kadîr” günde 21 defa okunacaktır.... okumalıdır.

Cinlerin Etkisinden Kurtulmak ve Cinleriden Korunmak için

Cinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz inşallah yapmış olduğunuz bu uygulamadan fayda göremediğiniz zaman en kısa zaman da bir manevi doktor mutlak bulun derim.Bulduğunuz bu doktor size şayet ilk etab da muska ve benzeri şeyler veriyorsa orayı terk edin ondan bir fayda göremezsiniz bizden söylemesi…. Evet kendi kendinize yapmanız gerekenler ise şunlar……..

1- Kırkbir kere “Mü'’minün Suresinin 97 VE 98 NCİ” ayetleri ….
Kırkbir defa “Felak ve Nas" sureleri ….
Günde Yüz Defada…….
“LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYÜL AZİM” denir.

Buna bir hafta devam edilir.Genellikle abdestli bulunmak ve Allah’ı zikretmek de fayda sağlar inşallah.

2- Kırkbir Ayetel Kürsi
Üç İhlas-ı şerif
Onbir Felak
Onbir Nas

Yedi defada Fatiha suresi okunur.

Bu okumaları özellikle hasta olduğunu hissedene birisi tarafından okunup nefes edilmesi yani üflenmesi lazım.Aynı zamanda bir suyada okunarak nefes edilir hasta olduğundan şüphe edilen şahsa içirilir.İçmiş olduğu bu suyun da tadı sorulur.Bir kenara not alınır.Su sağ elle içilir ve Besmele çekilerek içilir.

3- Aşağıda yazmış olduğum duayıda hergün hasta olduğundan şüphelenen şahıs dilinden hiç düşürmemeli

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.BİSMİLLAHİL MAHZÜNEL MEKNÜN VE BİCELALİ VECHİKEL KERİM.VE BİL KEFFİL BÜRHANEL AZİM.VE LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.VE SALLALLAHU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLEM”

Bu yazdıklarımı mutlaka uygulayın inşallah.Faydasını göreceksinizdir.Tabii bunları yapmanız sizi rahatlatacaktır ama kesin çözüm değildir…

Cinden Kurtulmak ve Korunmak için On İşlem

1- E’üzü Besmele ile Fatiha suresi
2- E’üzü Besmele ile Felak ve Nas sureleri
3- E’üzü Besmele ile Bakara suresi
4- E’üzü Besmele ile Ayet-el Kürsi
5- E’üzü Besmele ile Bakara suresinin son ayeti
6- E’üzü Besmele ile Ha-Mim Mü’min suresinin başından (Masir) e kadar ve Ayet-el Kürsi
7- “LA İLAHE İLLALLAHÜ VAHDEHÜ LA ŞERİKE LEH LEHÜL MÜLKÜ VELEHÜL HAMDÜ VE HÜVE ALA KÜLLİ ŞEY’İN KADİR. “Günde 21 Ddefa Okunmalıdır
8- Çok Allah demeli
9- Hep abdestli olmalı farzları ve sünnetleri hiç terk etmemeli
10- Günah işlemekten kadınlara bakmaktan çok konuşmaktan çok yemekten ve kalabalıktansakınmalıdır.”
--------------------
Aşağıda konu ile ilgili delilleri “ belirtiler i” sıralıyacagız.
Sıralamış bulunduğumuz maddeleri çok titizlikle okumanızı öneririz. Ve aynı zamanda da kendi kendinize teşhis koymanız hususunda da yardımcı oluruz inşallah.

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz.?

•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?

•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun.?

•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz.?

•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?

•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?

•) Karanlık korkunuz oluyor mu?

•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?

Yukarıda sıralamış bulunduğumuz soruları kendinize sorun. Çoğunlukta evet yanıtını veriyorsanız siz bizim hastamızsınız demektir.

Cinlerin Bedende Olduklarına Dair Alametler Nelerdir ?
Cin bedenin tamamına girebilir. Bedende ağrı, sancı, titreme, bayılma, cığlık atma, ellerini gözlerine kapatma vb.... Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer. Özellikle beyni tercih ederler. Tıbbın çare bulamadığı durumlarda cin durumu üzerinde durulur.

Damardan gelen fazla kana cinler sebep olabilir. Bunu yapan kişi cini kadına gönderir. Sufli cin kadinin içine girerek damarı vurduğu zaman kadının fercinden fazla kan gelir. Bu da kadının ölümüne bile sebep olur. Doğumdan sonra, bütün çabalara rağmen görülen ani ölümleri akla getirmektedir. Cinler girmek icin zayif ve abdestsiz bedenleri tercih ettikleri için, geleneklerimizde lohusa kadinlara ayrı bir ilgi gösterilir. Bazen de bu kan burundan gelir ve durmak bilmez. Yine tıbbı durumu göz önünde bulundurmak gerekir.

Cin uzun zamandır bedendedir fakat daima bedende durmaz, vurur ve gider. Mesela insanın ayaklarına girip yürüyemez hale getirirler. Doktora giderler, senin hiçbir seyin yok deyip gönderirler. Bir komşumuzun oğlunda böyle bir olaya şahit olduk. 6 yaşındaki çocuk aniden felç gibi oldu ve yürüyemedi. Cinden kurtulunca yürümeye başladı. Bazen sapasağlam bir insanın aklı birden gider ve mecnun olur. Ne konuştuğunu, nerede olduğunu bilemez. Bu da cinin bedeni sahiplenmesi ile olur.
Cinlerin evlerde insanlarla beraber yaşayanlarına "Ammar" denir. Bazıları da hamamlarda, kabirlerde, pis yerlerde deve ahırlarında yaşarlar. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) bu yerlerde namaz kılınmasını yasaklamıştır.

insanın Kendini Cinlerden Koruması

Cin Çarpması ( Bedenin içine Girmesi )
Cinlerin insan bedenine girebildiği bilinen bir gerçektir. Bunların bedene giriş yolları ve bedende olduklarının alâmetleri vardır ki, onları da şöyle sıralayabiliriz:

1 - Cin bedenin tamamına girer. Bedende ağrı, sancı ve titreme olur.
2 - Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer.
3 - Uzun zamandır cesettedir, fakat daima cesette durmaz. Gelir, vurur ve gider.

Hastada bu alâmetlerin hiç biri olmasada, cinin bedende bulunduğu anlaşılabilir. Şöyleki, hastanın kulağına ezan okumaya başlayınca açık alâmetler gözükmeye başlar. Hastanın bayılması, çığlık atması, titremesi, ellerini gözlerine kapatması gibi...

Cinlerin insanın Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Durur?
İbni Abbas (Radiyallahu Anh) şöyle buyuruyor: "Cinler ateşin duman tarafından yaratılmıştır." Duman ise insan vücuduna rahatlıkla girebilir. (Sigara dumanının girmesi gibi.) Ekseriyetle beyinde karar kılarlar. Çünkü oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilirler. Hastanın dilinden konuşan bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler. Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilir, ağrı ve sancıya sebep olabilirler. Fakat bu ağrı ve sancılar cinni olabileceği gibi, tıbbi de olabilir.

Cin Çarpan insanda Uykuda Olan Rahatsızlıklar
1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.
2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır.
3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez.
4 - Çok korkunç rüyalar görür.
5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.
6 - Dişlerini sıkar.
7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.
8 - Uyurken ah vah eder.
9 - Uykuda şuursuz olur.
10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur.
11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür.
12 - Garip insanlar görür. Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi...
13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görür

Cin Çarpan insanda Uyanıkken Olan Rahatsızlıklar
1 - Sebepsiz baş ağrıları.
2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.
3 - Beyin yorgunluğu.
4 - Kasılma ve sinirlenme.
5 - Tembellik.
6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı.

alıntıdır.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Cin Çarpan insanda Uykuda Olan Rahatsızlıklar
1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.
2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır.
3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez.
4 - Çok korkunç rüyalar görür.
5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.
6 - Dişlerini sıkar.
7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.
8 - Uyurken ah vah eder.
9 - Uykuda şuursuz olur.
10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur.
11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür.
12 - Garip insanlar görür. Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi...
13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görür

Cin Çarpan insanda Uyanıkken Olan Rahatsızlıklar
1 - Sebepsiz baş ağrıları.
2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.
3 - Beyin yorgunluğu.
4 - Kasılma ve sinirlenme.
5 - Tembellik.
6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı.

uyanık ken ki vasıfların hepsi var
uyurken ise 3 ü haric hepsi var

AJA

Elit Üye
Sevgili Tecelligah konuyu açalı ve sıkıntılarınızın üzerinden bir yıl geçmiş ,tüm yorumları tekrar okudum.Şuan ki durumunuz nedir ? İnşallah geçmiştir ....

focus

Kayıtlı Üye
siz kapıyı arıyorsunuz,

öncelikle niyet edin size kapı olacak kim ise gösterilmesi için, boy abdesti alın, 2 rekat Allah rızası için namaz kılın, ardından 100 salatı şerif okuyun, 1 kez de Peygamber efendimize 12 tarikatın pirlerine, erenlerine, ehli beyte asabı kiram-a ve görünen görünmeyen tüm takva ehlinin ruhlarına diyerek fatiha suresini okuyun kimse ile konuşmadan sag tarafınıza dönüp yatın.

eger cevap verilmez ise tekrarlayın.

ben bu şekilde kapımı bulmuştum.

benim sizin için dilegim rabbim kalbinizden sıkıntıyı alsın hayatınız normale dönsün, ışık sizinle olsun,

saglıcakla.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Dostum Sana Bir Tavsiye İlahi Dinle İmanını Güçlendirir Bak Emin Ol İçindeki Korkuyuda Azaltır , Seni Motive Eder.

Bu Arada Sana Düşman Bir Kabile Var Karşında :hang: Dikkatli olman lazım varlıkları gördüğün an hemen Allaha Sığın Standart Koruma Budur :D

Bu arada sen muska veya hadim işlerine karışma başına iş alırsın şeyh zaten kızmış o konuda sana şeyhin dediklerini yap - bu arada şeyh senden para falan almadı dimi ?

şumul

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..
İçim tarifsiz derecede daralıyor ramazana girdiğimizden beri böyleyim, yemek yiyemiyorum, sahurda bi iki lokma iftardada bi iki lokma fazlasını kaldıramıyorum,
ben hemen hemen 9 - 10 yaşımdan beri cinleri görüyorum ve sık sık görüyorum uyku uyanıklık arası, uyanıklıkta vs.
benim bu durumum sıkıntım onlardan kaynaklanıyor ola bilirmi sizce ruhum çok büyük sancı için de yani eminim ki bu gidişle ince hastalığa yakalanacam :S
yorumlarınızı ve bana suna bileceğiniz dualarınız bekliyorm hatta özel olarak dua nızda yer ayırırsanız çok sevinirim

şimdiden teşekkür ederim..

Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Bu işi bilen ehil bir kişiden yardım almanız lazım gelecek. Tek başınıza yenmeniz zor. Ama başvuracağınız kişi sizi iyice hasta etmesin. Sizin burada bir avanyajınız var. Maden görüyorsunuz o zaman size yardım eden kişinin cinler üzerindeki tasarrufunuda görürsünüz. Yani ne derece tasarrufa sahip ona iyi dikkat edin. Cinler alemine tam hükmedemeyen birisi sizi dahada çıkmaza sokar. Arı kovanına çomak sokmak tabirine dönmesin. Müdahale ettiği zaman size sıkıntı vermelerine musade etmemeli. Bunu siz gözlemleye bilirsiniz.
Diğer bir husus , bu derece küçük yaşlarda cinleri görebiliyorsanız, büyük ihtimal anneniz size gebe iken bu tür bir rahatsızlık geçirmiştir veya geçmişteki neslinizden veya ailenizden biri bunlara zarar vermiştir. Normalde küçük yaştaki çocuklar bu derece hasta olmazlar. Başkalarından trans vardır. Konuyu biraz uzun açıklamak gerek. Ama çoğu yazılarımda bu konuları anlattığım için tekrarına lüzüm görmüyorum.

nil73xx

Kayıtlı Üye
siz kapıyı arıyorsunuz,

öncelikle niyet edin size kapı olacak kim ise gösterilmesi için, boy abdesti alın, 2 rekat Allah rızası için namaz kılın, ardından 100 salatı şerif okuyun, 1 kez de Peygamber efendimize 12 tarikatın pirlerine, erenlerine, ehli beyte asabı kiram-a ve görünen görünmeyen tüm takva ehlinin ruhlarına diyerek fatiha suresini okuyun kimse ile konuşmadan sag tarafınıza dönüp yatın.

eger cevap verilmez ise tekrarlayın.

ben bu şekilde kapımı bulmuştum.

benim sizin için dilegim rabbim kalbinizden sıkıntıyı alsın hayatınız normale dönsün, ışık sizinle olsun,

saglıcakla.
bu kapı nedir?bilgi verirseniz sevinirim.birde cvp nasıl geliyor merak ettim.

thales

Kayıtlı Üye
Örnek verirsem hani tarih derslerinde hocalar anlatır ya " düşman anadolu'nun kapısına dayanmıştı ". Varmı böyle bir kapı, yok. yani öyle düşündüğümüz gibi buyrun girin diyerek kapıyı aralama gibi bir durum yok, yoksa var mı.? mecbur_focus.?

Sebt

Kayıtlı Üye
Cinleri kovan ve cinlerin korktuğu kişi İsa'ydı sende isanın adi ile imanla kov !

Charreus

Kayıtlı Üye
Cinlerin Tek korktuğu kişi H.z İsa değildi , uyarmak isterim , Bakınız Şeytan Apaçık bir şekilde H.z Ömer'den sopa yemiştir H.z Ömer onu dövmüştür , Ve Cinlerin başı olan tabi ki Şeytanın yolundaki Cinlerin bir tek H.z İsa'dan korktuğunu düşünmüyorum açıkçası . Ayrıca benim dedemde bu şekilde sıkıntı çekiyordu ve işini bırakmıştı emekliydi ve sürekli muska yazıyor dualar yazıyor ve uğraş veriyordu dayanılmaz bir şey olduğunu onların ayrı bir dünya olduğunu söylüyordu namaz kılamıyordu , sorduğumda ise kıldırtmıyorlar diyordu sanırım sizinde ona benzer bir rahatsızlığınız olduğunu düşünmekteyim , Allahtan sabır ve dua ile yardım etmeniz dileğimle Allah yar ve yardımcınız olsun .

Tecelligah

Kayıtlı Üye
sevgili AJA bir yıl sonra sormuşsunuz yeni göre bildim, eskisi gibi etkilenme olayları yok ara da sıkıntı geliyor ve geçiyor.
nasıl geçtiğini sorarsanız bir hoca ile tanıştım onun vesile si ve dua larıyla iyi olduğuna inannıyorum

tekrar tşk ederim

ve uzun bir aradan sonra Merhaba :)

ruban

Kayıtlı Üye
rahim
Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te'huzühu sinetün ve la nevm. Lehü ma fis-semavati ve ma fil erd. Mennellezi yeşfeu indehu illa biiznihi. Ya'lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühıtune bişey'in min ilmihı illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel erd. Vela yeudühü hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim.

Bismillahirrahmanirrahim
Kul euzü birabbinnasi. Melikinnasi, İlahinnas, Min şerrilvesvasilhannas, Ellezi yüvesvisü fi sudurinnasi. Minelcinneti vennas.

Bismillahirrahmanirrahim
Kul euzü birabbilfelak Min şerri ma halak. Ve min şerri gasikın iza vekab. Ve min şerrinneffasati fil'ukad. Ve min şerri hasidin iza hased.

Estağfirullah min külli ma kerihallahül azim ellezi la ilahe illa hüvel-hayyel kayyum ve etubü ileyh.
Eûzü bi kelimatillahi't-tammati min şerri ma haleka ve zerae ve berae ve minşerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya'rucu fiha ve min şerri fitnetilleyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin ya Rahman.”
Bismillâhillezî lâ yedurru measmihî şey'un fî-l (ea)rdi ve lâ fis-semâi ve hüves-semîul alîm

Bismillahirrahmanirrahiym* bismillahi ve billah* bismillahi hayril esma* bismillahi rabbil ardı ves sema* bismillahillezi la yedurru measmihi şeyün fil erdı ve la fis semai ezen*bismillahiftetahtü ve billah hatemtü ve bihi amentü* bismillahi asbahtü ve alellahi tevekkeltü* bismillahi ala kalbi ve nefsi* bismillahi ala akli ve zihni* bismillahi ala ehli ve mali*bismillahi ala a'tani rabbi* bismillahiş şafi bismillahil muafi*bismillahil vafi*bismillahillezi la yedurru measmihi şeyün fil erdi vela fissemai ve hüves semiul alim*hüvellahü allahü allahü allahü allahü rabbi la üşriku bihi şey'a*allahü ekberu allahü ekberu allahü ekberu allahü ekberu ve eazzü ve ecellü mimma ehafü ve ahzerü* ve es'elükellahümme bi hayrike min hayrikellezi la yu'tiyhi ğayrük* azze caruke ve celle senaüke ve la ilahe ğayrük*allahumme inni euzü bike min şerri nefsi ve min şerri külli sultanin ve min şerri külli şeytanin maridin ve min şerri külli cebbarin anidin ve min şerri külli kadais sui ve min şerri külli dabbetin ente ahızn bi nasıyetiha*inne rabbi ala sıratın mustakiym*ve ente ala külli şeyin hafiyz* inne veliyyiyellahüllezi nezzelel kitabe ve hüve yetevelles salihiyn* allahümme inni estacuruke ve ahtecibu bike min şerri külli şey'in halakteh*ve ahterisu bike min cemiy'i halkıke ve külli ma zeraet ve beraet* ve ahterisü bike minhüm* ve üfevvidu emri ileyke ve ükaddimü beyne yedeyye fi yevmi haza ve leyleti hazihi ve saati hazihi va şehri haza* bismillahirrahmanirrahiym* kul hüvallahü ehad* allahüs samed* lem yelid ve lem yuled* ve lem yekün lehü küfüven ehad* an emami* bismillahirrahmanirrahiym* kul hüvallahü ehad* allahüs samed* lem yelid ve lem yuled* ve lem yekün lehü küfüven ehad* min fevkıy* bismillahirrahmanirrahiym* kul hüvallahü ehad* allahüs samed* lem yelid ve lem yuled* ve lem yekün lehü küfüven ehad* an yemini* bismillahirrahmanirrahiym* kul hüvallahü ehad* allahüs samed* lem yelid ve lem yuled* ve lem yekün lehü küfüven ehad* an şimali* bismillahirrahmanirrahiym* kul hüvallahü ehad* allahüs samed* lem yelid ve lem yuled* ve lem yekün lehü küfüven ehad* bismillahirrahmanirrahiym* allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te'huzühü sinetün ve la nevm* le hu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznih* ya'lemu ma beyne eydihim ve ma halfehüm ve la yühiytune bi şey'in min ilmihi illa bi ma şae* vesia kürsiyyühüs semavati vel arda ve la yeudühu hıfzuhüma ve hüvel aliyyül aziym* bismillahirrahmanirrahiym* şehidellahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ulül ilmi kaimen bil kıst* la ilahe illa hüvel azizülhakim* ve nahnü ala ma kale rabbuna mineş şahidin* fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hü* aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym(7 defa okuncak)* vel hamdü lillahi rabbil alemin.
Ya Allahür-rakib-ül-hafız-ür-rahim. Ya Allah-ul-hayy-ül-halim-ül'azim-ür-rauf-ül-kerim. Ya Allah-ul-hayy-ül-kayyüm-ül-kaimü ala külli nefsin bima kesebethul beyni ve beyne adüvvi!

Bi'smillahi'r-rahmani'r-rahiym.
Allahumme înne nefsî sefiynetün sâiretun fî bihari tûfânil irâdeti haysu lâ melceâ ve lâ menceê minke illâ ileyke
Fâc’ali Allahumme bismillahi mecreyhâ ve mürseyhâ Înne rabbî le ğafûru'r-rahıymun. Vâşğalnî Allahumme bike âmmen ebâdenî ânke hattâ lâ es’eleke mâ leyse lî bihi ılmun ve â’sımnî Allâhumme minel agyâri ve saffinî, Allâhumme minel ekdari vâhfaznî hattâ lâ êskune îlâ şey’in bimâ hafizte bihi ıbadeke el-mustafayne el-ahyâre vâzkurni Allâhumme bimâ zekerte bihi sâniye esneyni îz humâ fî elgâri ve eyyidnî Allâhumme ınde şuhûdi’l vâridâti bil isti’dâdi vâl istibsâri ve efid âleyye min bihâril ınâyetil muhammediyyeti vêl muhabbeti essıddîkıyyeti mâ endericu bihi fî zulmi gayâhibi uyûnil envâri vêc’manî vêc’âl lî beyne sirrikel meknûnil hafiyi vêl istizhâri vâkşif lî ân sirri esrâri eflâki et-tedviyri fî havâşî et-tasviyri li udebbire külli felekin bimâ ekamtehu minel esrâri vêcâl liyel hazzel hat “Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm. Mâ şâAllah-ü kân. Lâ ilâhe illAllah-ü’l-melikü’l-hakku’l-mübîn. SübhânAllahi ve bi-hamdih. SübhânAllahi’l-azîm ve bi-hamdih”

Bismillâhir rahmânir rahîm
Allâhumme inni eselüke bisırri’z zâti ve bizâti’s sırrı hüve ente ve ente hüvehtecebtü binurillâhi ve nuri arşıllâhi ve biküllismillâhi min aduvvi ve aduvvillâhi bimâeti elfi la havle vela kuvvete illa billâhi hatemtu alâ nefsî ve alâ dinî ve alâ külli şey’in a’tanîhi Rabbi bihâtemillâhi’l menîillezî hateme bihi ektare’s semavâti velardi ve hasbunâllâhi ve ni’mel vekilu ni’mel Mevlâ ve ni’mennasiru ve sallallâhu alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihi ve ashâbihi ve selleme ecmain

Eûzubillâhimineşşeytânirracîm, Bismillâhirrahmânirrahîm.

1) Allahumme Yâ Hayyû, Yâ Kayyûm, bike tehassantu fahmin-î bi himâyet-î kifâyet-î vikâyet-î hakîkat-î burhân-î hırz-î emân-î "Bismillâhi" (Fatiha/1)

2) Ve adhilnî Yâ Evvelû, Yâ Ahirû, meknû’el ğaybî sırr-ı dâiret-î kenz-î "Mâşâallâhû lâ kuvvete illâ bîllahî" (Kefh/39)

3) Ve esbul a’leyye Yâ Halîmu, Yâ settâru, kenef-e setr-i hicâb-î sıyânet-î necât-î "Vea’ tesımû bihablîllâhi" (Alî İmrân/103)

4) Vebnî Yâ muhîtû, Yâ Kâdiru, a’leyye sûre emân-î ihâtat-î mecd-î surâdik-î i’zz-î a’zamet-î "Zâlike hayrûn zâlike min âyâtîllâhi" (A’raf/26)

5) Ve ei’znî Yâ Rakıbû, Yâ Mucîba, vahrusnî fi nefsî ve dînî ve ehlî ve mâlî ve veledî, ve dârî, fein vâlidî bi kelâet-î iğâset-î lâzet-i "Ve mâ hum bi darrine bihî min ahadin illâ biiznîllâhi" (Bakara/102)

6) Ve kınî Yâ mâniû’, Yâ Nafiû’, bi âyatike ve esmâ-îke ve kelimât-ike şerr-eşşeytân vessultan ve zâlimin ve cebbârin biğa a’leyye "Ahâzetuhû ğâşiyetun min a’zâbîllâh" (Yusuf/107)

7) Ve neccinî Yâ Muzill, Yâ Muntekim, min a’bîdîke-zzâlimin el bâğine a’leyye ve e’vânîhîm fe in hemme lî ahadun minhum bi sûin hazelehûllâhû ve hateme a’lâ semîhî ve kalbihî ve cea’le a’lâ basarihî ğişâveten "Femen yehdîyhî min ba’dillâh" (Casiye/23)

8) Vekfinî Yâ Kâbiz, Yâ Kahhâr, hadîa’te mekr-îhîm vardudhûm a’nnî mezmûmîne medhûrîne bi takhsîr-î tağyîr-î tedmîr-î "Fe mâ kâne lehû min fi’etin yensurûnehû min dûn’îllâh". (Kasas/81)

9) Veeziknî Yâ Subbûh, Yâ Kuddûs, lezzet-e munâcât-i "Akbil velâ tehaf, inneke minel’âminîne bi fadzîllâhi". (Kasas/31)

10) Ve ezikhûn Yâ Dârr, Yâ Mumît, nikâl-u vebâl-î zevâl-î "Fe kuti’a dâbir’ul kavm’illezîne zalemû, velhamdulillâhi rabb’il â’lemîyn" (En’am/45)

11) Ve eminnî Yâ Selâm, Yâ Mu’min, savlet-e cevletti devlet-îl âdâ-î bi ğayât-î bidâyet-î ayet-î "Lehum’ul buşrâ fi’l hayâtiddunyâ ve fil’âhiretî lâ tebdîle likelimâtillâh" (Yunus/64)

12) Ve tevvicnî Yâ A’zîm, Yâ Muiz’zzu, bi tâc-î mehâbet-î kibriyâ-î celâl-î sultân-î melekût-î i’zz-i a’zamet-î "Ve lâ yahzunke kavluhum, inn’el İ’zzete lillâhi’ (Yunus/65)

13) Ve elbisnî Yâ Celîl, Yâ kebir, hila’t-e celâl-î ikbâl-i ikmâl-î "Felemmâ ra’eynehû ekbernehû ve kataâ’ne eydiyehunne ve kulne hâşa lillâhî" (Yusuf/31)

14) Ve elki Yâ A’zîz, Yâ Vedûd, a’leyye mahabbeten minke hettâ tenkâd ve takhda’ lî bihâ kulûb-u i’bâd-îke b-il mahabbeti ve-l mea’zzeti ve’l meveddeti min ta’tîf-î teltîf-î te’lîf-î "Yuhibbûnehum kehubbîllâh, vellezîne âmenû eşeddu hubben lillâh" (Bakara/165)

15) Ve Azhîr a’leyye Yâ Zâhiru, Yâ Bâtınu, âsâr’u esrâr-i envâr-î "Yuhibbuhum ve yuhibbunehû ezilletin a’lâl mu’minîne ei’zzetin a’lâl kâfirîne yucâhidûne fî sebilillâhi" (Maide/45)

16) Ve veccih Allahumme Yâ Samed, Yâ Nûr, vechî bi safâ-î cemâl-î uns-î işâk-î "Fein hâccûke fekul eslemtu vechiye lillâh" (Âl-i imrân/20)

17) Ve cemmil’nî Yâ Bedîa’-ssemâvati ve’l arz Yâ Zelcelâli ve’l ikrâmi bi’l fesâhati ve’l belâğeti ve’l berâti "Vehlul u’kdeten min lisânî yefkahû kavlî" (Taha/27)

18) Bi rikkat-î ra’fet-î rahmet-î "Summe telînu culûduhum ve kulûbuhum ila zikrîllâhi" (Zumer/23)

19) Ve kallidnî Yâ şedîd’el betşi Yâ Cebbâru, Yâ Kahharû, seyf’ul heybeti veş’şiddeti ve’l kuvveti ve’l mena’ti min be’si ve ceberût’î i’zzet’i "Ve me’nnasru illâ min i’ndi’llâhi" (Enfâl/10)

20) Ve edim a’leyye Yâ Bâsit, Yâ Fettâh, behcet’e meserret’i "Rabbişrah lî sadrîy ve yessirlîy emrî" (Tâ’hâ/25-26)

21) Biletâf’î a’vâtif’i "Elem neşrahleke sadrak" (İnşirâh/1)

22) Ve beşâirî "Yevmeizin yefreh’ul mu’minûne bi nasr’îllâh" (Rum/4,5)

23) Ve enzil’illâhumme Yâ Lâtîf, Yâ Raûf, bi kalbîy’el îmâne ve’l itminâne vessekînete liekûne min’ellezîne âmenû "Ve tatmainnu kulûbuhum bi-zikr’îllâh" (Ra’d/28)

24) Ve efriğ a’leyye Yâ Sabûr, Yâ Şekûr, sabr’ellezîne tedarra’û bi sebât’î yakîn’î temkîn’î "Kem min fietin kalîyletin ğalebet fieten kesîreten bi’iznîllâh" (Bakara/249)

25) Vahfeznî Yâ Hafîz, Yâ Vekîl, min beyn-i yedeyye ve min halfî vea’n yemînî ve a’n şimâlî ve min fevkî ve min tahtî bi vucûd-î şuhûd-î cunûd-î "Lehû mua’kibâtun min beyn’î yedeyhî ve min halfîhî yahfizûnehû min emrîllâh" (Râd/11)

26) Ve sebbit Allâhumme Yâ Sabitu, Yâ Kâimû, Yâ Dâimû, kademeyye kemâ sebeteel kâile "Ve keyfe ehâfu mâ eşrektum ve lâ tehâfûne ennekum eşrektum billâh" (En’am/81
27) Vensurnî Yâ ni’m’el Mevlâ ve Yâ Ni’me’nnasîr, a’lâ a’dâî nasr’ellezî kîle lehû "E’tet’tehizunâ huzûven kâle e’ûzu billâh" (Bakara/67)

28) Ve eyyidnî Yâ Tâlib, Yâ Ğalib, bi te’yîd’î Nebiyy’ike Muhammedin Sallallahû A’leyhî ve Sellem el-mueyyedi bi’ta’zîz’î tevkîr’î "İnnâ erselnâke şâhiden mubeşşiren ve nezîren litu’minû billâh" (Fetih/8-9)

29) Ve ek fînî Yâ Kâfî, Yâ Şâfî, el ada vel esvâi vel edvâi bi a’vâid’i fevâid’i "Lev enzelnâ haz’el Kur’âne a’lâ cebelin lareeytehû hâşia’an mutesaddian min haşyet’illâhi" (Haşr/21)

30) Ve emnin a’leyye Yâ Vehhâb, Yâ Rezzâk, bi husûl-î vusûl-î kabûl-î teysî-î teshîr-i "Kulû veşrebû min rizkîllahî" (Bakara/60)

31) Ve fevellenî Yâ Velî, Yâ A’lîy, bil’vilâyeti vel i’nâyeti verriâ’yeti ves-selameti bi mezîd-î îrâd-î isâ’d-î imdâd-i "Zalike min fadzlîllâhi" (Yusuf/38)

32) Ve ekrimnî Yâ Ğâniyy, Yâ Kerîm, bis seâ’deti ves’siyâdeti vel kerâmeti vel mağfireti kemâ ekremte ellezîne yeğuddûne asvâtehum i’nde Rasûlûllâh ve tub a’leyye Yâ Tevvab, Yâ Hekîm, tevbeten nesûhen liekûne min’ellezîne "İzâ fea’lû fâhişeten ev zalemû
enfuusehûm zeker’ûllâhe festağferû lizunûbîhim ve men yağfir’uzzunûbe illâllah" (Al-i İmrân/135)

33) Ve el zimnî Yâ Vâhid, Yâ Ahâd, kelimet’et takvâ kemâ elzemte Habîbeke Muhammeden Sallâllâhu A’leyhi ve Selleme haysu kulte "Fea’lem ennehû lâ ilâhe illâllâh" (Muhammed/19)

34) Ve ahtim lî Yâ Rahman, Ya Rahîym, bi husn’î hâtımet’ennâcîne ver râcîne "Kul yâ i’badiyellezîne esrefû a’lâ enfusihîm lâ taknetû min rahmet’îllâh" (Zumer/53)

35) Ve eskinnî Yâ Semî, Yâ Karîb, cennâti a’dn’ın yui’ddet lil muttekîn "Da’vâhum fihâ subhâneke’llahumme ve tahiyyatehum fîha selam ve âhiru da’vâhum enilhamdu lillâhi rabbilâlemiyn" (Yunus/10)

SON DUA

Yâ Allâhû, Yâ Allâhû, Yâ Allâhû,
Yâ Rabb, Yâ Nâfi, Yâ Mânî,
Yâ Rahmân, Yâ Rahîm.

Es’eluke bi hurmetî hâzîhîl Esmâi vel Âyâti vel kelimâti sultanen nasîran ve rızkan kesîren ve kalben karîren ve kabren munîren ve hisaben yesîren ve ecren kebîren ve Sallallâhu Â’lâ Seyyidinâ Muhammedin ve A’lâ Âlîhî ve Sahbihî ve selleme tesliman kesîran
adede halkike ve midâde kelimâtike ve muntehâ rahmetike.

Allahumme innî kad âveytu ileyke ve men evâ ilâ ruknin şedîdîn. Ve selamun a’l-al murselîne velhamdu lillâhi rabbil â’lemîne.

«Elem neşrah leke sadrak. Ve veda’nâ anke vizrak. Ellezî enkada zahrak. Ve rafa’nâ leke zikrak. Fe inne meal usri yusrâ. İnne meal usri yusrâ. Fe izâ ferağte fensab. Ve ilâ rabbike ferğab.» (İnşirah Sûresi)

Not: Son Dua’nın en sonunda bulunan parantez içersinde olan İNŞİRÂH sûresi 3 defa okunacak sonra da aşağıdaki Salavât-ı Şerif’e okunacak.

Salavât-ı Şerife:
Allahümme salli a’lâ seyyidinâ ve mevlânâ Muhammedin salâten tuhillu bîhâl u’kede ve tuferricu bihalkerbe ve teşrehu bihâ-s sudûre ve tuyessiru bîhâ-l umûre fi-ddunya vel âhireti ve a’lâ âlîhî ve sahbîhî ve sellem

Bismillahirrahmanirrahim..,

Allahümme inni es’elüke bi hakkı bismillahirrahmanirrahim.

Ve bi hurmeti bismillahirrâhmânirrahim

Ve bi fadli bismillahirrâhmanirrahim

Ve bi azameti bismillâhirrahmânirrahim

Ve bi celâli bismillâhirrahmânirrahim

Ve bi cemâli bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kemâli bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi heybeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi menzileti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi melekûti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi ceberûti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kibriyâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi senâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi behâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kerâmeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi sultâni bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi berekâti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi ızzeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kuvveti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kudreti bismillâhirrahmânirrahîm

İrfa’ kadrî veşrah sadrî ve yessir emrî.. Verzuknî min haysü la yahtesib..

Bi fadlike ve keramike ya men hüve kef hâ yâ ayn sâd hâ mîm ayn sîn kâf ve es’elüke bi celâlil ızzeti ve celâlil heybeti ve ceberûtil azameti en tec’alenî min ıbadikes salihîn ellezine la havfün aleyhim ve lâ hüm yahzenûn

Bi rahmetike ya erhamerrahımin

Ve en tusalliye alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed.

Bismillahirrahmanirrahim;
22. Hüvallâhüllezi lâ ilâhe illâ hû. 'Âlimü'l-ğaybi veş-şehâdeh. Hüver-rahmânür-rahîm.
23. Hüvallâhüllezî lâ ilâhe illâ hû. El-melikül-kuddûsüs-selâmül-mü'minül-müheyminül-'azîzül-cebbârul-mütekebbir. Sübhânellâhi 'ammâ yüşrikûn.
24. Hüvallâhül-hâlikul-bâriül-müsavviru lehül-esmâülhüsnâ. Yüsebbihu lehü mâ fis-semâvâti vel-ard.Ve hüvel-'azîzül-hakîm

Bismillahirrahmanirrahiym. Sübhaneke la ilahe illa ente ya rabbe külli şey'in ve varisehu ve razikahu ve rahımeh. Ya ilahel alihetir refiy'ı celalüh. Ya allahül mahmudü fi külli fialih. Ya rahmane külli şey'in ve rahımeh. Ya hayyü hıyne la hayye fi deymumiyyeti mülkihi ve bekaih. Ya kayyumu fe la yefutü şey'ün min ılmih. Ya vahıdül bakıy evvelü külli şey'in ve ahıruh. Ya daimü bi la fenain ve la zevale li mülkihi ve bekaih. Ya samedü min ğayri şibhin fe la şey'e ke mislih. Ya barru fe la şey'e küfvün yüdanihi ve imkane li vasfih. Ya kebiru entellahüllezi la tehtedil ukulü li vasfih azametih. Ya barien nüfusi bi la misalin hala min ğayrih. Ya zakiyüt tahiru min külli afetin li kudsih. Ya kafiyel müvessiı lima haleka min ataya fadlih. Ya nekıyyen min külli cevrin lem yerdahu ve lem yühalıthü fialeh. Ya hannanü entellezi vesı'te külle şey'in rahmeten ve ılma. Ya mennanü zül ıhsani kad amme küllel halaikı menneh. Ya deyyanel ıbadi küllün yekumü hadıan li rehbetihi ve rağbetih. Ya halika men fis semavati vel erdı küllün ileyhi meadüh. Ya rahıyme külli sarıyhın ve mekrubin ve ğıyasehu ve meazeh.Ya tammü fe la tesıfül elsünü külle künhi celalihi ve mülkihi ve ızzih. Ya mübdial bedayiı lem yebğa fi inşaiha avnen min halkıh.Ya allamel ğuyubi fe la yefutü şey'ün min hıfzıh.Ya haliymü zel enati fe la yüadilühu şey'ün min halkıh.Ya müiydü ma efnahü iza berazel halaiku li da'vetihi min mehafetih. Ya hamiydül fe'alü zel menni ala cemiy'ı halkıhi bi lafzıh.Ya azizül meniy'ul ğalibu ala cemiy'ı emrihi fe la şey'e yüadilüh. Ya kahiru zel batşiş şedid. Entellezi la yütakuntikamüh. Ya karibul müteali fevka külli şey'in ulüvvürtifaıh. Ya müzille külli cebbarin anidin bi kahri azizi sültanih. Ya nura külli şey'in ve hüdahü entellezi felekaz zulümati nuruh. Ya aliyüş şamihu fevka külli şey'in ulüvvürtifaıh. Ya kuddusüt tahiru min külli suin fe la şey'e yüazühu min cemiy'ı halkıhi bi lafzıh. Ya mübdiel beraya ve muıydiha ba'de fenaiha bi kudratih. Ya celilül mütekebbiru ala külli şey'in vel adlü emruhu ves sıdku va'düh. Ya mahmudü fe la teblüğul evhamü külle künhi senaihi ve mecdih. Ya keriymel afvi zel adli entellezi melee külle şey'in adleh. Ya azıymü zes senail fahıri vel ızzi vel mecdi vel kibriyai fe la yezillü ızzüh. Ya kariybül mücibül müdani dune külli şey'in kurbeh. Ya acibes sanayiı fe la tentıkul elsünü bi külli alaihi ve senaihi ya ğıyasi ınde külli kurbetin ve mücibi ınde külli da'vetin ve meazi ınde külli şiddetin ve ya racai hıyne tenkatıu hıyleti.

Allahümme inni es'elüke bi hakkı hazihil esmaiş şerifeti ve şerafiha ve kerametiha en tüsalliye ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Ve es'elüke imanen ve emanen min ukubatid dünya vel ahırah. Ve en tahbise anni ebsaraz zalemeti vel müridine biyes sue. Ve en tasrife kulubehüm an şerri ma yudmirunehu ila hayri ma la yemlikühu ğayruk. Allahümme hazed düaü minni ve minkel icabetü ve hazel cehdü minni ve aleyket tüklanü. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azıym. Ve sallellahü ala Hayri halkıhi muhammedin ve alihit tayyibinet tahirine ecmeıyn. Bi rahmetike ya erhamer rahımiyn.

Allâhümme ente Rabbî, lâ ilâhe illâ ente halaktenî ve ene ‘abdüke ve ene alâ ahdike ve va‘dike m’esteta’tü.Eûzü bike min şerri mâ sana‘tü, ebûü leke bi-ni‘metike ‘aleyye ve ebûü leke bi-zenbî, fağfir lî fe-innehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente.” bu duayı ben derlediği topladım çok azim etli bir koruma ve sıkıntı gidermek için dir bir kere okuması bile yeterlidir bu azimeti okuduktan sora gelçek sulfiy cin ben tanımıyorum ama senin durumun rahma nide olabilir aileniz den biri bu işi yapmışsa ondanda kalmış olabilir el metin el kaviyy el Hâfız el hayy el kayyum el kahar zikrini çok yapın ya şafi entel şafi de çok diyin ve cinleri görmekle psikoloji ye nasıl bağlıyor hayret ediyorum.....

AJA

Elit Üye
İyi olmanıza sevindim tekrar hoşgeldiniz :)

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Kardeşim senin başına gelen tam bir reptilian obsesyonu, siyah kapşonlu adamlar görmen ve daha birçok şey bunun en büyük kanıtı zaten. Reptilianları bir çeşit ifrit ırk olarak tanımlayabiliriz, negatif enerjili varlıklar doğal olarak. Bu işi hacı hoca vs ile çözemezsin arkadaşım bak sürekli bu olaylarla ilgili araştırmalar ve videolar izliyorum son zamanlarda, istanbul'da radyestezi uzmanı bir kişi var farah hanım diye biriyle çalışıyor, internetten bulabilirsin, ali seydi gültekin adamın adı, adam jeoloji mühendisi ve radyestezi tekniğini yıllar yılı mesleğinde kullanmış ve 4-5 yıldır da reptilian ırk ve cin obsesyonunu defetmek için kullanıyor. Adam yüzde yüz bilimsel çalışıyor şartlatan olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, 21. yüzyıl şifreleri programına konuk oldu hatta youtube dan bulabilirsin 21.yüzyıl şifreleri diye aratırsan. Senin derdine geridönüşümsüz yüzdeyüz derman olacak insan budur. Allah yar ve yardımcın olsun sevgili kardeşim.

agnesdrown

Kayıtlı Üye
Hemen onlara baglamamakta yarar var psikolojik de olabilir kendinize zaman ayirin kafanizi bosaltin.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Kardeşim senin başına gelen tam bir reptilian obsesyonu, siyah kapşonlu adamlar görmen ve daha birçok şey bunun en büyük kanıtı zaten. Reptilianları bir çeşit ifrit ırk olarak tanımlayabiliriz, negatif enerjili varlıklar doğal olarak. Bu işi hacı hoca vs ile çözemezsin arkadaşım bak sürekli bu olaylarla ilgili araştırmalar ve videolar izliyorum son zamanlarda, istanbul'da radyestezi uzmanı bir kişi var farah hanım diye biriyle çalışıyor, internetten bulabilirsin, ali seydi gültekin adamın adı, adam jeoloji mühendisi ve radyestezi tekniğini yıllar yılı mesleğinde kullanmış ve 4-5 yıldır da reptilian ırk ve cin obsesyonunu defetmek için kullanıyor. Adam yüzde yüz bilimsel çalışıyor şartlatan olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, 21. yüzyıl şifreleri programına konuk oldu hatta youtube dan bulabilirsin 21.yüzyıl şifreleri diye aratırsan. Senin derdine geridönüşümsüz yüzdeyüz derman olacak insan budur. Allah yar ve yardımcın olsun sevgili kardeşim.

Bekar idik bu konuları açtığımız da şimdi ise evlendik çoluk çocuk sahibi olduk, şükürler olsun yokluyorlar ara da, yokluyorlar ama yormuyorlar :)
Tarikate bağlanım tamamen kesildi, ne zaman tesbihlerimi aksatsam o zaman gelir gibi oluyor lar, tesbihler ile gelseler de tatlı şeyler oluyor

Hatta bir ara hoca mıza yaşadığım bir şeyi anlattığım da sen tesbihlerini mi aksatıyorsun diye sordu direk :) evet dedim

tesbihleri aksattığım da, işaret uyarı niteliğinde bir görüntü alınıyor sanırım ben bunu anladım,

,,

şunuda eklemek istiyorum, Burada ki bazı arkadaşları özlemişim nick lerini görmek bile içimin hoş olmasına yetti hala buradalar mı bilmiyorum
çok güzel muhabbetli insanlar var burada

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Bekar idik bu konuları açtığımız da şimdi ise evlendik çoluk çocuk sahibi olduk, şükürler olsun yokluyorlar ara da, yokluyorlar ama yormuyorlar :)
Tarikate bağlanım tamamen kesildi, ne zaman tesbihlerimi aksatsam o zaman gelir gibi oluyor lar, tesbihler ile gelseler de tatlı şeyler oluyor

Hatta bir ara hoca mıza yaşadığım bir şeyi anlattığım da sen tesbihlerini mi aksatıyorsun diye sordu direk :) evet dedim

tesbihleri aksattığım da, işaret uyarı niteliğinde bir görüntü alınıyor sanırım ben bunu anladım,

,,

şunuda eklemek istiyorum, Burada ki bazı arkadaşları özlemişim nick lerini görmek bile içimin hoş olmasına yetti hala buradalar mı bilmiyorum
çok güzel muhabbetli insanlar var burada

Sıkıntınızın son bulduğuna sevindim. Umarım bir daha aynı durumlarla karşılaşmazsınız. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...