Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
83 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Paylaş

Rep Puanı : 936
    Ettiği Teşekkür
    17
    9 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı saltanart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzerinde iğne taşıyabilirsin.çengelli iğne olabilir.iğneye ve kesici aletlere gelmiyorlar.
    etkisi ne kadar olurki iğnenin onlar evet iğneden korkuyorlarmış gelirler ama bana dokunamazlar o ayrı sonuçta varlıklarını hisseder yine sıkıntıya girerim diye düşünüyorum

Yer
    Adliye
    Rep Puanı : 1195
    Ettiği Teşekkür
    84
    47 mesaja 81 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Alıntı Tecelligah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 hafta belkide 3 hafta önce 2 kişi geldiler uzun entari giyinmişler di be başlarına kapşon geçirmişlerdi ama yüzleri yoktu yüzsüz idiler.
    Bu, çocukken birkaç defa bana da olmuştu.

Kaç sabahtır geceye uyanıyorum, ne oldu güneşe? Aynalarda yokum.
    Dumanı tüten çay bardaklarına dokunuyorum. Elimi ısıtmıyor.
    Ağlayınca fark ettim. Artık gözyaşlarım yanaklarıma değmiyor.
    Ölmüşüm ben, ölmüş. Herkesin korktuğu gün bana bugünmüş.

Rep Puanı : 954
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tecelligah senin gayet beyefendi ve imanlı olduğun yazılarından anlaşılıyor kardeşim.. seni sıkanlar, imanlı insanları Allah yolundan uzaklaştırmak için uğraşır dururlar....Sen sabırla ve dirayet ve azimle bu sıkıntıları yeneceğine dair beyninde kesin olarak karar vermelisin kardeşim..

Güçlü duruşun ve iman kuvvetinle seni asla alt edemezler... aşağıda yazacağım duaların ilki kıbrisi hazretlerinin her türlü sıkıntı için tavsiye ettiği duadır.. sabırla duları okumanı istiyorum.. sana ve bütün sıkıntısı olanlara yüce Allahın şifa vermesi dileğiyle....

Önce 2 rekat namaz kılınıp

100 kere: "Rabbün Allah Hasbün Allah"
    okunacaktır.

şeyh Nazım Kıbrısi Hz.

Şifa ayetleri abdestili olarak yazılıp suya konup içilirse hastalıklara şifa olur.

“Şifâ âyetleri” şunlardır:

Tevbe sûresi, 14. âyetinin sonu,

Yûnüs sûresi 57. âyetinin ortası,

Nahl sûresi, 69.âyetinin orta kısmı,

İsrâ sûresi, 82 âyetinin baş tarafı,

Şü'ârâ sûresinin 80 âyeti,

Fussilet sûresi, 44 âyetinin orta yeridir.

Sıkıntıdan kurtulmak için ve daha biri sürü şey için

786 besmele ve 613 selamün kavlen mirrabbirrahim her dilek için okunabilir...

3. SABAH NAMAZINDAN SONRA KIBLEYE DÖNÜK OLARAK 100 DEFA:

“Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim. Allahümme inni es-elüke ya Kadimü ya Dâim. Yâ Vitru ya Ehadü ya Samed. Yâ Hayyü yâ Kayyum yâ ze’l-Celali ve’l-İkram. Fe-in tevellev fe-kul hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hü. Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim”

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı selviler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecelligah senin gayet beyefendi ve imanlı olduğun yazılarından anlaşılıyor kardeşim.. seni sıkanlar, imanlı insanları Allah yolundan uzaklaştırmak için uğraşır dururlar....Sen sabırla ve dirayet ve azimle bu sıkıntıları yeneceğine dair beyninde kesin olarak karar vermelisin kardeşim..
    duanız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim, hemen bu gece tavsiyelerinizi yapmaya başlayacam

bazıları bana bilinç altına yerleştirdiğimi bu yüzden böyle şeyler gördüğümü söylüyor
    bilinç altına yerleşen birşey gelipte beni yatarken duvara iterek yapıştıra bilirmi bende uzun sürmesinden dolayı korkumu yenip duvardan destek alıp kendimi geriye ittiğimde yatağım duvardan uzaklaştı, sadece bilinç altındaki birşeyden dolayı kos koca yatak yerinden oynayamaz sanırım

ben hiç düşünmüyorum onları umrumda da değiller ve zaten umursamadığım anda geldiklerini düşünüyorum
    yani kafaya takıpta düşünce gücü ile olan şeyler değil bunllar

dediğiniz gibi kula ALLAH tan başka yardımcı yoktur, dua edemiyorum içim daralıyor, namaz kılmayı düşündüğümde bayılacak gibi oluyorum
    ya kalbimde bitiyo herşey hissediyorum çok büyük bir karartı var kalbimde örtmüş hiç birşey hissedemiyorum o örtü sıkıntı yapıyor, normal birşey değil diye düşünüyorum tam da anlatamıyorum

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 324
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tecelligah sana gerçekten dua ettim.tecelligaha diye dedim sıkıntılarından kurtulman için feraha kavuşmanı diledim.Birde sana zarar vermeye çalışıyorlarmı belkide tahminimizden daha farklı birşeydir zararsızda olabilir. işarette olabilir

Rep Puanı : 954
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tecelligah kafamızı şişirmiyorsun kardeşim birde aşağıdaki duayı oku ....

Bir kimse günde 1 kez

Velemen binyaniha biyedihi lema seevuna vela rizen feramesinehe fenem ala mahidun

duasını okursa ömür boyu büyü tutmaz. Evvelceden olmuşsa batıl olur..Cinleşmiş kimseler bile

sadece 1 kez okumak kifayettir..Çok da okuyabilir..

Bu dua ateşi bile söndüren duadır..Manası bir kitap tutar bu en güçlü duadır...

Abdestli olarak oku..Üstünde de taşınabilir ama Perşembeyi cuma'ya bağlayan gece yaz ve

gezdir asla büyü tutmaz..

Kaynak:

Kitabul mulkis suleyman (En kolay ve en güçlü Havas kitabıdır)

Hz. Muhammed, “Her kim hergün sabahları aç karna yedi tane hurma (kimi rivayetlerde

Medine’nin Acve denilen hurma cinsinden) yerse, o gün içinde o kimseye ne zehir (yılan-akrep gibi)

ne de sihir/büyü zarar veremez” diyor.

Bu hadis Buhari’de kaç yerde, Tecrid-i Sarih Diyanet tercemesinde ve Müslim’de geçmektedir.

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı defne1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecelligah sana gerçekten dua ettim.tecelligaha diye dedim sıkıntılarından kurtulman için feraha kavuşmanı diledim.Birde sana zarar vermeye çalışıyorlarmı belkide tahminimizden daha farklı birşeydir zararsızda olabilir. işarette olabilir
    Teşekkür ederim, Rabbim dualarını kabul eder inş.

yani 5 sene öncesine kadar sıkıntım yoktu zarar görmüyordum diye bilirim
    şuan bende çözemiyorum işaretmi. işaretse neye işaret, yada başka birşey mi

Yer
    Melekler Şehri
    Rep Puanı : 830
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Namaz kıl zikir yap bak bakalım birşey kalıyormu?

Rep Puanı : 158
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bana hayatımda hiç ruhani varlık musallat olmadı yada görünmedi. Fazla mantık çalıştırdığımdan olsa gerek, görününce sorularımla pişman olabilir belkide Ama 1999 depreminden beri hayatım ve inancım gün ve gün zayıfladı ve son 2 senedir çöktü diyebilirim. Birşeyler eksikti yada yanlıştı. Her eline attığın şey kurur mu? Vallaha da oluyormuş billaha da. Yine mantık çalıştı. Birşeyler yanlıştı ve düzeltilmeliydi. Bir dolu etrafımda dualar, büyü teknikleri, hede hödöler ohooo. Hepsini yapsam hem ölmeden cennete gider, hem de zenginliğin dik alasını yaşardım. Bunda da bir yanlışlık vardı. Mantık işte, durduramıyosun Sonra birşey farkettim. Namaz kılıyorum ama hissetmiyorum. Dua ediyorum ama hissetmiyorum. Su içiyorum ama boğazımdan geçmiyor, ağzımın kenarından dışarı akıyor gibi. Bir sabah namaza kalktım. 2 rekat yavaş ve hissederek namaz kıldım. Sonra elimi YARATAN ıma açtım ve sesli olarak bana güç vermesini, gözümdeki perdeyi kaldırmasını istedim. Ne para, ne pul hiçbirşey. Arkasından önüme bilgiler tek tek düştü. İlluminati, şeytanın hileleri, deccalin oyunları v.s. Ve bir baktım ki ben şeytana hizmet eder olmuşum. Kaçmak yerine şeytanın ne istediğini araştırır oldum. Bu sayede ondan kurtulurdum. Hamdolsun ALLAHIMA ki gözüm de kalbim de açık. Peygamberimize ilk vahiy OKU. Kendimi öyle buldum, okuyarak. Bilgilenerek. Şimdi birşey istesem 2 rekat ALLAH RIZASI İÇİN namaz kılıp içten bir şekilde O'ndan istiyorum. 1 haftaya kalmıyor dileğim yerine geliyor. Dilerim gözündeki perde biran önce açılır. Sadece dikkat et dua diyerekten büyü yapma kendine. Havas ilmi hakkında bilgilen. Sevgiyle kal.

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    28

hayır zaten kesinlikle esma dan başka birşey çekmedim yada ayetlerden başka birşey okumadım,
    hani dediniz ya hisetmiyordum diye zorladığımda kendimi dua ediyorum ama hisetmiyorum namaz kılıyorum ama hisetmiyorum

sorun orda çabalıyorum olmuyor, dua ederseniz bende sizin gibi başarırım inşallah

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 konuk)