Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
83 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Çok Büyük sıkıntı içindeyim, İçim daralıyor yani evde resmen yaşayan bir ölü gibiyim

Paylaş

Rep Puanı : 936
    Ettiği Teşekkür
    17
    9 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Alıntı Karahilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a kardeşim anlattıkların sıkıntılar cinlerden oldugu kesin bi tane güvenilir bi hocaya git okut yada hergün 8 ayetel kursi ile kendini koru
    bende öyle kesin gözü ile bakıyorum aslında ama gittiğim hoca bana kendini düzeltmen gerek dedi hatat bi kaç kez gittim aynı şeyler,
    düzeltmemden maksat namaz kılmam günahlardan sakınmam olsa gerek ama elimde değil ki, kalbim mühürlenmiş sanki, inancım var çok şükür ama inancım için kalkıp secdeye varamıyorum bunu anlamıyor hocalar

Alıntı horultu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de oluyo o

bende ölmüş bi yaşayan gibiyim
    ama sen mutlusun galiba dilin dışarda
    belkide susuzluktandır ama

Yer
    uzay
    Rep Puanı : 2235
    Ettiği Teşekkür
    179
    99 mesaja 186 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

Alıntı Tecelligah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende öyle kesin gözü ile bakıyorum aslında ama gittiğim hoca bana kendini düzeltmen gerek dedi hatat bi kaç kez gittim aynı şeyler,
    düzeltmemden maksat namaz kılmam günahlardan sakınmam olsa gerek ama elimde değil ki, kalbim mühürlenmiş sanki, inancım var çok şükür ama inancım için kalkıp secdeye varamıyorum bunu anlamıyor hocalar

çok güldüm

Veritas Aequitas

Rep Puanı : 555
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı Tecelligah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ölmüş bi yaşayan olurken dilim dışarı kaçıyo

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    29

Bu arada gördüklerim ve yaşadıklarım anlatmakla bitmeyecek kadar çok sadece sıkıntıma dayalı olduğunu düşündüğüm şeyleri anlatttım ben yoksa maceram daha doğacağım hafta anneme rüyasında defalarca iki gün üst üste bu çocuğun adı şu olacak denmesiyle başlıyor ve doğacağım gün hızır a.s. da onu uyarması ile devam ediyor babam ve amcası ne kadar levent dediysede 4 defa kura atılmasına ramen kurada hep rüyada istenilen çıktı. sonra ben daha aylık ken bir gece annem beni avluya çıkartıyor ki avlu insanlarla dolu anneme yolda otobüsün bozulduğu insanlarında otobnüsten inip bizim avluya geldiği ilham ediliyo öyle sanıyor annem hatta tam kalabalığa karışıp tanıdık biri varmı diye bakmaya kalkmıştı vazgeçip geri döndü sabah herşeyin farkına varmıştı, neden bizim avludaydılar nasıl girmişlerdi avluya bana otobüsün bozulduğunu kim söyledi, vs.
    ama dediğim gibi son 5 sene öncesine kadar huzursuzluk ve sıkıntım hiç yoktu neden böyle olmaya başladı anlamak istiyorum

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    29

Alıntı horultu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ölmüş bi yaşayan olurken dilim dışarı kaçıyo
    anladım, çok kötü bi durum ALLAH düşürmesin

Rep Puanı : 26
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

simdi Pisikologa gittiginde is biraz ciddiye te girebilir.. ben kendim saglik konusunda oldugum icin diyorum... ama yine gitmeni tavsiye ederim..bir bilgi alman icin gördügün seylerden kisa bir sekilde bahsedebilirsin Doktoruna sorarsin sizce nedir ne olabilir.. yalniz bilgili ve bilincli oldugunu doktoruna bildir..hani hayal gibi vesaire degilde yasadigini gördügünü anlat.. ama cok detaya inme... benim sana soracagim sey
    hala bunlari yasiyormusun ?
    Yasarken bu cisimleri görmeden önce hangi durumda hissediyorsun kendini yani hissedebiliyormusun simdi onlarin sana gelecegini Aura derler ön bir duygun varmi bu konuda. Diger soru ise her hangi bir Koku aliyormusun öncesinde ve sonrasinda.? Kalb ritmin nefes alis verisin Frekansi veya artisinda nasil bir degisiklik oluyor !!NAbzini ölc 15 saniye kadar ve bana bildir! Omuzlarinda özellikle sol omuzunda bir agir birseyin oldugunu yada gögüs torax bölgende birseyin oturdugunu yada basik birsey oldugunu hissediyormusun..ayaklarinda karincalanmalar vücudunun yada belli bölgelerinin uyusmasi gibi seyler !! Bunun gibi ve saire seyler hissettiginde algiladiginda bunlari bir yazarsan sana yardimci olmami saglayacaktir.birde bu seyler saat itibari ile ne zaman oluyor genelde yada özellikle..insanlara bakis acin nedir su anda?

Yanlis anlamadiysam dedin ki Gizli Iimler kitabiyla birseyler yapiyorum.. ne gibi seyler bunlar.. simdi mi yapiyorsun yoksa daha önceden mi yapmistin onu tam anlayamadim...?? ACiklarsan daha bir detayli bilgiyle sana ve sagligina ulasacagiz Gizlimabet formu ile..
    ..SElam ve Dua ile simdilikk hoscakal...

Yer
    Bursa
    Rep Puanı : 10170
    Ettiği Teşekkür
    50
    97 mesaja 214 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    81

kendine hedef ve amaçlar belirle ve peşinden git. kendine boş zaman bırakma. o zaman düzelirsin
    amaçsız ve boş yaşarsan hiç birşeyden zevk almazsın

Ego'dan arındığın an sonsuzluğa açılan kapıyı göreceksin..

Yazılarımda kendi imla kurallarımı kullanıyorum.. Lütfen düzeltmeyiniz

Üzülme, büyüyünce geçer

Her gün yemek yapıyorum. Sizce bende aşçı yeteneği var mı?

Koyunun bilmediği ot başını ağrıtırmış..

8. 2 kişi janet üyemize teşekkür etti:
    Ori (04.08.2013),Sky_Moon (19.12.2014)

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    29

Alıntı Meruh99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala bunlari yasiyormusun ?
    Yasarken bu cisimleri görmeden önce hangi durumda hissediyorsun kendini yani hissedebiliyormusun simdi onlarin sana gelecegini Aura derler ön bir duygun varmi bu konuda. Diger soru ise her hangi bir Koku aliyormusun öncesinde ve sonrasinda.? Kalb ritmin nefes alis verisin Frekansi veya artisinda nasil bir degisiklik oluyor !!NAbzini ölc 15 saniye kadar ve bana bildir! Omuzlarinda özellikle sol omuzunda bir agir birseyin oldugunu yada gögüs torax bölgende birseyin oturdugunu yada basik birsey oldugunu hissediyormusun..ayaklarinda karincalanmalar vücudunun yada belli bölgelerinin uyusmasi gibi seyler !! Bunun gibi ve saire seyler hissettiginde algiladiginda bunlari bir yazarsan sana yardimci olmami saglayacaktir.birde bu seyler saat itibari ile ne zaman oluyor genelde yada özellikle..insanlara bakis acin nedir su anda?

Yanlis anlamadiysam dedin ki Gizli Iimler kitabiyla birseyler yapiyorum.. ne gibi seyler bunlar.. simdi mi yapiyorsun yoksa daha önceden mi yapmistin onu tam anlayamadim...?? ACiklarsan daha bir detayli bilgiyle sana ve sagligina ulasacagiz Gizlimabet formu ile..
    psikolog olayını bende düşündüm ve hatta gittim verdiği ilaç ile resmen uykuya müptela oluyor ne gecemi nede gündüzümü bilmiyordum bu yüzden ilacı terkettim

Hala yaşıyorum yatağımda iken çok görüyorum onları, hatta en son yanıma uzanmış sırtını dönmüştü biri ki başka biride sırtımdan baskı yapıyor kara basan gibi kımıldamamı engelliyordu elimin biri arkamda kalmıştı yan uzanmıştım sadece o elşimi oynata bildim arkamdakine dokunurum diye ama boşluk birşey yoktu sadece baskıyı hissediyordum ama yanımda uzananı net bir şekilde görüyordum sonra kolunu kaldırdı yanımdaki zarif bir koldu bayan koluna benziyordu,

bazen gelmeden önce hissetiriyorlar evet
    bir keresinde evin içinden şiddetli rüzgar sesi geliyordu o beni uykumdan alıyordu en son telefonumun tuş sesleri ile net bi şekilde uyandım ki o an geliyolar dedim kendi kendime ve gelmmişlerdi

bir keresinde de ayak sesi duymuştum

bir keresinde yüzümde birinin nefes alıp vermesi ile uyandım yani nefesini yüzümde hissettim gözlerimi açtığımda havada uçan birşey vardı

2 hafta belkide 3 hafta önce 2 kişi geldiler uzun entari giyinmişler di be başlarına kapşon geçirmişlerdi ama yüzleri yoktu yüzsüz idiler

bu olay uyku ile uyanıklık arası oldu bana neden geldiğimizi biliyormusun dediler bende neden dedim beni alıp geçmişe götürmeye kalktılar ki götürdüşer ama anlamadım birşey öyle uzun bir geçmişe götürmediler ortalama 3 gün öncesine götürmüşlerdi

aklıma gelenler bunlar genelde vucudumda karıncalanma hisediyorum ağırlık oluyor evet nefes almada zorlanıyorum
    bir keresinde astral seyahatı denediğimde başka alemden varlıklarla karşılaştım orada kalp atışlarım çok ama çook şidetli bir şekilde hızlanmıştı ki kalbim öyle şişti ki patlayacak diye korkmuş elim ile bastırmıştım.

Rep Puanı : 55
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

üzerinde iğne taşıyabilirsin.çengelli iğne olabilir.iğneye ve kesici aletlere gelmiyorlar.

Ettiği Teşekkür
    17
    Tecrübe Puanı
    29

Alıntı Meruh99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olaydan önce değil sonra gizli ilimler kitabını aldım net devamlı birşey yapmadım
    birşeye başlayıpta sonunuda getirmedim
    mesela bir keresinde ya latif isminin hadimini çağırmaya kalktım ilk günler normalde sabaha kadar uyumuyo olmama rağmen erkenden uyku basıyordu sonra bugun yapacam diyip uyumadım ve başladım belli bir süre sona seccadiye üzerinde uyuya kaldım rüyamda onlardan biri gelmiş ti yanımdaydı ben bizimkilere zarar vermesin diye salona koşuyorum orada da görüyorum onu ve yapışıyorum boğazına sona yanına gittiğim şeyh geliyor bana kızıyor neden çağırdın onu diye ona da neden geldin diye kızıyor ve gönderiyordu,
    uyandığımda devam etmedim ona

başka birşey daha yapacaktım ki başka biri ile haber geldi bana sen bu işe niyetlendiğiden beri kabileler ayaklanmış seni bekliyolar diye inanın kimseye bahs etmemmiştim
    tabi bu uyarıdan sonra yapmak mümkün değildi

bunlar dışında ayetel kürsi olsun asmaül hüsnalar felan ciddi birşey yok

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 konuk)