Dünya İçinde Dünya (Hallow Earth)

inisiye

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle size çoğumuzun bilmediği bir şeyden bahsetmek istiyorum...
Başlıktada gördüğünüz gibi Dünya'mızın içinde bir dünya olduğu teoremi çoktan doğrulanmış durumdadır(konu ile ilgili araştırma yapmanızı öneririm)
Agarta ve Şambala arasında yapılmış büyük büyü savaşından sonra iki ırkın da yerin dibine çekildiğini ve belirli bir tarihte yukarı çıkacağı söyleniyor(büyük olasılıkla 2012) bana bu konuda daha bilgili birisi lazım yardımınızı ve yorumlarınızı almak istiyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yer altı ülkelerinden ziyade bir gerçek var ki ,o da yer altındaki oluşumlar hakkında bildiğimiz tek şeyin, bütün insan nüfusu yerin altına girse yüzlerce yılda tamamının keşfedilebileceği. Zira o kadar büyük yer altı sistemleri var ki ve o kadar uzun, geniş ve yüksekler ki uydulardan elde edilen topografik haritalar (sadece ABD bile 100 uyduyla 5000 m 3D haritalama sistemi kullanıyor) tamamını çıkarmak için etkisiz kalıyor. Zira bu yollar ve yer altı sistemleri çok daha derinlere kadar inebiliyor. Yerin altında ne olduğunu bilmiyoruz. Hatta Güneş Sistemi hakkında daha çok şey biliniyor ne yazık ki. Anlayacağınız gerçekten de bir Dünya var Dünya'dan içeri.

musashi

Banlı Kullanıcı
Yer altı ülkelerinden ziyade bir gerçek var ki ,o da yer altındaki oluşumlar hakkında bildiğimiz tek şeyin, bütün insan nüfusu yerin altına girse yüzlerce yılda tamamının keşfedilebileceği. Zira o kadar büyük yer altı sistemleri var ki ve o kadar uzun, geniş ve yüksekler ki uydulardan elde edilen topografik haritalar (sadece ABD bile 100 uyduyla 5000 m 3D haritalama sistemi kullanıyor) tamamını çıkarmak için etkisiz kalıyor. Zira bu yollar ve yer altı sistemleri çok daha derinlere kadar inebiliyor. Yerin altında ne olduğunu bilmiyoruz. Hatta Güneş Sistemi hakkında daha çok şey biliniyor ne yazık ki. Anlayacağınız gerçekten de bir Dünya var Dünya'dan içeri.

açmış olduğunuz konuyu biraz arastırdım ama somut bilgiler bulamadım. 2012 ile bağlamanız haricinde dünya içinde dünya fikriniz çok ilgimi çekti.
insan bir an düşünüyor düşündüklerinide bazen adlandıramıyor. sonsuz bir yaratılış konunu koca kainat vs.
neden olmasın sorusu geliyor.
bende kısa olarak acaba bu gizli dünya, efsanelere konu olan atalntis olabilirmi diye düşünüyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
açmış olduğunuz konuyu biraz arastırdım ama somut bilgiler bulamadım. 2012 ile bağlamanız haricinde dünya içinde dünya fikriniz çok ilgimi çekti.
insan bir an düşünüyor düşündüklerinide bazen adlandıramıyor. sonsuz bir yaratılış konunu koca kainat vs.
neden olmasın sorusu geliyor.
bende kısa olarak acaba bu gizli dünya, efsanelere konu olan atalntis olabilirmi diye düşünüyorum.
Konuyu ben açmadım, 2012 ile ilişkilendirmedim ve 2012'ye de inanmıyorum. :)
Yazımdan alıntı yaptığınız için bana söylediğinizi varsayarak yazıyorum.

musashi

Banlı Kullanıcı
Konuyu ben açmadım, 2012 ile ilişkilendirmedim ve 2012'ye de inanmıyorum. :)
Yazımdan alıntı yaptığınız için bana söylediğinizi varsayarak yazıyorum.

dikkat etmemişim özür dilerim. 2012 ye inamadığınızada sevindim açıkcası :)

bari bişey sormuş olayım. atlantis hakkındaki düşünceleriniz nelerdir :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dikkat etmemişim özür dilerim. 2012 ye inamadığınızada sevindim açıkcası :)

bari bişey sormuş olayım. atlantis hakkındaki düşünceleriniz nelerdir :)

Battı gitti ve o medeniyetten aktarılabilen gelenek, inanış, teknik ve söylencelerin bir kısmı da ancak diğer nesillere aktarılabildi. Yani Atlantis bir zamanlar var olmuştu.