okumalar ve ara vermek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7362

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mazur görün pek bilgim yok bu konularda. çalısma yaptırdığım hoca bakım yapacaktı neden olmuyor diye en son . fakat şimdi sehir dısına gitmiş bayramdan sonra dönecekmiş ancak.

yardımcısıda saolsun cok yardımcı oluyor ! en son bi muska gönderdi , bide

ya gafur
rabbim bu ismi celilin yüzü hürmetine falan oglu ... bana deli divane olsun aklında fikrinde ben olayım
yazan bi kagıt. bunu 51 gün boyunca günde 1286 kez okuyacakmısım ..

sadece ya gafur olarak o kişiyi düşünerek çeksem olur mu , çok zorlanıyorum çünkü.. ve bide tatile gitmeyi düşünüyorum eylülde , tatildeyken okuyamam ara vermemin bi sakıncası olur mu ?

7362

Kayıtlı Üye
ya gafur sonuçta bi esma değilmi hani bilmiyorum büyüye fln giriyormu yukarda yazdıgım . bide dediğim giibi sadece ya gafur desem o kşiyi düşünerek olmazmı

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşım sen acilen hoca dediğin o şarlatandan uzaklaş
esmaül hüsna ile buyu olmaz hele hele sadece kağıda onu yazmakla hiiiiç olmaz.olur diyorsada o hocayı benle muhatap et yedi duvele rezil edeyim onu.
daha çok şey yazarım ama ya beni banlarlar yada siteyi kapatırlar
sanatavsiyem Rabbimin en guzel isimleri ile hakkında hayırlısını iste
o adi hocalarada para kaptırma yoksa daha çooook 1285 ler çekersin çokta aylar beklersin.vesselam.

7362

Kayıtlı Üye
kaptıracagım kadar kaptırdım .. gittim cok az bi paraya günde 12 saat köle gibi çalıştım bütün parayıda ona gönderdim . şimdi ne yapayım bilmiyorum bu zaten son kargomdu , olmazsada baska göndermeyecek .. çaresiz okuyacagım bunuda ne yapayım ? ama işte sonucta 51 gün boyunca benm hc işim cıkmayacakmı ? sordum bide yardımcısından azar işittim :) o yuzden arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim..

7362

Kayıtlı Üye
bu konuda bana hiç yardımcı olabilecek yok mu ? ara vermeyide geçtim o kşiyi düşünerek ve niyeti basında sonunda yaparak sadece ya gafur olarak çeksem olmaz mı ?

mandalin

Banlı Kullanıcı
ara vermeniz doğru olmaz ve bunu uygulamayı veren kişiye danısmanız daha doğru olacaktır

7362

Kayıtlı Üye
uygulamayı veren kişi bayram sonuna kadar şehir dışında olacakmıs , yardımcıısıda basından savmaya çalısıyor . zaten 51 gün okunacak bayramdan sonrayı beklesem sorsam öyle baslasam cok geç olacak.. sizlerden yardım bekliyorum o yuzden..

Alametifarika

Kayıtlı Üye
valla siz bayanlara akıl sır ermiyor adamları önce kaçırırsınız elinizden her türlü baskıyı yaparsınız.. adam gidince falcı büyücü gezersiniz... ya anlamadığım o kadar adama büyü yaptırmışssın büyücü emek sarfetmiş okumuş yazmış.. sonra tatilde okuyamam diyorsun madem adam o kadar önemli tatile gitmeyeceksin. bu işlere kalkıştıysan aralıksız yapacaksın bu senede bronzlaşmayıver boş zamanlarda hafta arası bayram seyran dinlemeyeceksin .. bu işlerde inanç ve sabır ön plandadır.. yoksa sabah akşam okumuşsun ne fayda...

7362

Kayıtlı Üye
valla siz bayanlara akıl sır ermiyor adamları önce kaçırırsınız elinizden her türlü baskıyı yaparsınız.. adam gidince falcı büyücü gezersiniz... ya anlamadığım o kadar adama büyü yaptırmışssın büyücü emek sarfetmiş okumuş yazmış.. sonra tatilde okuyamam diyorsun madem adam o kadar önemli tatile gitmeyeceksin. bu işlere kalkıştıysan aralıksız yapacaksın bu senede bronzlaşmayıver boş zamanlarda hafta arası bayram seyran dinlemeyeceksin .. bu işlerde inanç ve sabır ön plandadır.. yoksa sabah akşam okumuşsun ne fayda...

sayın mehmet biryerde haklısınız , ama sonucta ne kadarını biliyorsunuz ki ? 1 yıl içinde 2 kere intihar ettim ama beceremedim yıllardır max dozda antidepresan kullandıgım halde kaç kere hastaneye kaldırdıklarını hatırlamıyorum üzüntüden vücudumda yaralar çıktı.. şubattan beride bu iş için ugrasıyorum ve bu işin parasını gidip köle gibi çalısarak çıkarttım .. tatili hiç mi hak etmedm ben :) yinede yorumunuz için tesekkür ederim ve bi bilginiz varsa paylasırsanız sevinirim..

mandalin

Banlı Kullanıcı
her ne kadar ben o kadar sert yazmayacak olsam da ne yazık ki regl dısında ( o da okuma için sakıncalı ise ) onun dısında hiçbir sekilde ara vermemenizi öneririm

7362

Kayıtlı Üye
her ne kadar ben o kadar sert yazmayacak olsam da ne yazık ki regl dısında ( o da okuma için sakıncalı ise ) onun dısında hiçbir sekilde ara vermemenizi öneririm
sevgili mandalin tesekkür ederim , peki ara vermeyeceğim fakat dediğim gibi o kşiyi düşünerek ya gafur seklinde okusam olur mu

mandalin

Banlı Kullanıcı
yok tam tarif nasıl ise ona sadık kalınmalıdır ...

cunku sadece esma okuması çalışmanız doğrultusunda etki etmeyecektir öyle olsa idi sadece esma okuması verilir yada önerilirdi

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
canım umarım isteklerin gerçekleşir. ama lütfen hayatını herşeyini bu adama bağlama.
geçen yıl bende öyle oldum, yeterki dönsün diye esmalara sarıldım olmadı, kendi kendime bişeyler yapmaya çabaladım olmadı, büyü yaptırdım dolandırıldım, gittikçe dibe battım en son maddi anlamdada çöküntüye uğrayınca elimi eteğimi çektim ve beyninde bitirince gerçekten tam unutmasanda canının acısını dindiriyorsun.
okadar para vermişsin sen yinede uygula hocanın sana dediklerini ama hayatınıda buna adapte etme

7362

Kayıtlı Üye
yok tam tarif nasıl ise ona sadık kalınmalıdır ...

cunku sadece esma okuması çalışmanız doğrultusunda etki etmeyecektir öyle olsa idi sadece esma okuması verilir yada önerilirdi

ama esmadan sonrakiler , isteğimin dile getirilmesi zaten niyetim yani.. mesela esmaların cogunda basında ve sonunda niyet edilmesi yeterli denmiş o yuzden soruyorum bende .. hem niyetide söyleyince düşüncelerim çok dagılıo ve insan ister istemez 1286 kere bunu söyleyince adapte olamiyorum sürekli.. mesela dün yetiştiremeyeceğim için bi kısmını ya gafur olarak cektim daha yogun hissettim , daha düzgün düşünebildim .. umarım allah herkesin gönlüne göre verir herkesin dileği gercekleşir..

7362

Kayıtlı Üye
canım umarım isteklerin gerçekleşir. ama lütfen hayatını herşeyini bu adama bağlama.
geçen yıl bende öyle oldum, yeterki dönsün diye esmalara sarıldım olmadı, kendi kendime bişeyler yapmaya çabaladım olmadı, büyü yaptırdım dolandırıldım, gittikçe dibe battım en son maddi anlamdada çöküntüye uğrayınca elimi eteğimi çektim ve beyninde bitirince gerçekten tam unutmasanda canının acısını dindiriyorsun.
okadar para vermişsin sen yinede uygula hocanın sana dediklerini ama hayatınıda buna adapte etme

önerilerin için tesekkür ederim canımın acısı dinmiyor tedavide gördüğüm halde haplarla ayakta durdugum halde dinmiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...