Aşk İçin Gül Meditasyonu (zihin majisi)

malcan

Kayıtlı Üye
ben deniyrm ve gerçekten faydasını gördüm kendimde şaşırdım teşekkür ederim:D

cash

Kayıtlı Üye
Bunu bu şekilde başaramazsınız.

cash

Kayıtlı Üye
Bu metni hazırlayan arkadaşın ve bunu uygulamayı düşünenlerin bazı ortak özelliklere sahip olması gerekir.
Her beyin farklı açılım ve farklı "pin" ile çalışır. Ayrıca kişide kendi bağlı olduğu esmanın açılımı henüz gerçekleşmemişse kendini kandırmaktan öteye gitmez.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Evrenden enerji çekmek için neden ortak özelliklere sahip olunması gerekiyor. Böyle bir kural ya da kaide yok. Beyinsel olarka bir faaliyet desem tam olarka o da değil. Evrenle aranda bir bağ oluşturuyor bu bağı kodluyorsun aranda. Simgesel olarak. Bu da sarı kırmızı beyaz gül ile yapılsın istmeiş yazan arkadaş. Bunu uygulamak için başka şartlar gerekmez. Tabi ki ilk yapacak kişi ile sürekli yapan kişiler arasında bir fark olur. Uyumlanma süreci budur. Uyumlandığı zaman kişi sorunsuz olarak bu tekniği yapabilir.

cash

Kayıtlı Üye
Böyle bir kural ya da kaide yok.
Buradaki düşüncenizin delilini rica edicem.
Evrenden enerji çekmek için neden ortak özelliklere sahip olunması gerekiyor.
"Evrenden enerji çekmek" Bu meditasyon çalışmaları yapan kişinin toplayacağı enerjiyi doğru dağıtabilmesi için beyindeki kompanser in çalışır durumda olması veya olmaması bir anlam ifade etmiyormu sizce?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yinede b uşekilde olmaz demeniz yanlış bir tespit bence diyelimki sizin dediğiniz gibi kompanserler çalışıyor olsun. Neden eneryiyi dağıtamayacağını düşündüğünüzü anlayamadım.

Cadılıkta yazılmış ve kurallaştırılmış kaynak olarka alınan ( Kur-an-ı Kerim gibi ) bir kaynak olmadığı için size bir kaynak belirtemeyeceğim. Ama durum böyledir.

cash

Kayıtlı Üye
dağıtamayacağını düşündüğünüzü anlayamadım.
Evrensel enerjilerde maharet bir enerji toplamakta değil çünkü.
bu bir çeşit bumerang'a benizyor. Öncelikle bu çalışmaları yapacak kişinin elindeki bumerang'ı fırlatabilecek kapasitede olması gerekir. Bunu başaramıyorsa "ki; çok az insan başarabilir" gerçekleşen açılım kişinin kendi içinde kalır. Sahte bir mutluluk veya başarmışlık keğifi de diyebiliriz; sahip olacağı tek şey olur.
Başındada dediğim gibi o kişinin esma açılımı yoksa hüsrana uğrar. Binek akıl değilse; zeka saplantıya götürür.
İstatistikleri inceleyiniz:
Ruh doktorlarının müşterilerinin %60' ı kişilik gelişim kitapları yüzünden doktorluk olmuşlardır.
Nedenmi?
Çünkü eline kalemi alan kişilik gelişim kitabı yazar oldu. ve bu kitaplar; evrensel enerji merakını başlatan yegane unsurdur.

origanum

Yönetici
Uygulayıcıların ortak özelliklere sahip olması gerekmiyor. Tek sahip olmanız gereken temiz bir niyet ve yüksek konsantrasyon. Her beyinin özü aynı enerji ile çalışır, herkesin algılama şekli ve süresi farklıdır sadece. Bu meditasyonu yapmaya niyet edip gerçekleştiren herkes başarıya ulaşır. Önemli olan 15 dk boyunca konsantrasyonu toparlayabilmek ve imajine edebilmektir. Bunu da herkes çalışarak geliştirebilir, herkesin doğasında var olan bir şeydir bu. Herkes bir enerji parçasıdır ve gerekli enerjiyi içinden sağlayıp evrenle bağlantı kurabilir. Çekim yasası diye bir şey duymuşsunuzdur. Enerjiyi dağıtmak diye bir kavram belirtmişsiniz, bu meditasyonda enerjiyi dağıtmıyorsunuz, topluyorsunuz, enerji dağıtabilmek yüksek benliğin işidir, ondan alıp başkalarına yönlendirmek ise enerjiye uyumlanmış kişilerin yapabileceği bir şeydir, konuyla da ilgisi yoktur. Esma demişsiniz bu konunun havas ile alakası olmadığı için kişisel esmalar ve onları kullanmak söz konusu bile değildir, anlamsızdır. Bunu başka dinlerden olan insanlar yapamaz gibi bir anlam çıkıyor dediklerinizden. Yüksek maji uygulamalarının islami uygulamalar olmadığı ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilsiniz galiba. Ayrıca gerek beyin anatomi ve fizyolojisi gerekse evrensel enerjilerle de ilgili hatalı ve eksik bilgileriniz olduğu anlaşılıyor. Bunları düzeltip tamamladığınız zaman üyelerimizin aklını karıştırıcı paylaşımlarda bulunmaktan da vazgeçersiniz.

cash

Kayıtlı Üye
Yanlış anladığınız, ve hatta hiç anlamadığınız birçok şey gördüm yazınızda.
Ancak son cümleniz manidar.
Öncelikle burada düşünce özgürlüğüne dair hiç bir sorun yok deiyebilmeniz gerekir(!) Fikirlerinize hizmet etmiyor olması söylediklerimin realiteye hizmet etmediğine delilmidir? Özgür paylaşım platformunda olduğumu bilmek istiyorum öncelikle.
Siz bunu rahat şekilde söylerseniz şimdi; İnanın yaptığınız yorumdaki gerekli tüm cevplar yedekleriyle beraber mevcut bende.
"cash" yıllardır yanılmadı.
Umarım bukez ben yanılırım güzel insan.

origanum

Yönetici
Burası belli kuralları olan ciddi bir sitedir. Başka yerlere benzemez. Başkalarını rahatsız edici, kafa karıştırıcı ve gerçek dışı şeyler yazmanızı hoş göremeyiz kesinlikle. Neyin ne olduğunu anlayacak alt yapıya sahibiz yönetim olarak. Eğer bizden rahatsızlık duyuyorsanız kimse sizi burada zorla tutmuyor, mani olmayalım size.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Yanlış anladığınız, ve hatta hiç anlamadığınız birçok şey gördüm yazınızda.
Ancak son cümleniz manidar.
Öncelikle burada düşünce özgürlüğüne dair hiç bir sorun yok deiyebilmeniz gerekir(!) Fikirlerinize hizmet etmiyor olması söylediklerimin realiteye hizmet etmediğine delilmidir? Özgür paylaşım platformunda olduğumu bilmek istiyorum öncelikle.
Siz bunu rahat şekilde söylerseniz şimdi; İnanın yaptığınız yorumdaki gerekli tüm cevplar yedekleriyle beraber mevcut bende.
"cash" yıllardır yanılmadı.
Umarım bukez ben yanılırım güzel insan.

yazdıklarınızdan kısaca anladığım böyle birşey olamaz yanlış vs. vs.
istemek başarmanın yarısı değilmidir.bunu olmuş gibi hayal etmek bu en düşünceye uzun bir süre bile değil inanın3 dakika ayırmak istemek bile kafi.bende sizin gibi dışardan biri olarak yazıyorum tamamen tarafsız denedim ilk günü yaşadım mucize gibi birşey.tamamen istediğin şeye yönelmek konsantire olmak yetiyor elde etmeğe.bu kadar katı olmayın evren zannettiğimizden daha cömert istemesini bilirsek hayt bize akar tabi bu arada istenenin de mantıksız olmaması lazım.

funeral

Kayıtlı Üye
Güzel bir paylaşım.Ben bunu birkaç kez denemiştim son 2 denememde nedense hep sol kolum uyuşuyo

siyahgul1

Kayıtlı Üye
guzel cok beyendim bugece deneyeceyim ve olacagina inaniyorum cunku daha once buna benzer seyler yaptim gercekten oluyor

cici100

Kayıtlı Üye
ferrarisini satan bilge de de vardı böyle bi meditayon yöntemi.orda gülün kalbi deniliyordu.. aynı şeyler hemen hemen...

KızılSakal

Kayıtlı Üye
Aklım şuraya takıldı. Bu tam olarak büyü mü oluyor? Sonuçta sadece o gülün içinde iki kişinin olduğu, hissedilecek duygusuna kadar konsantre olunan bir sahne düşlemekten ibaret değil mi? Çünkü büyü diyince aklıma semboller, belirli tarihler, tarifler geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

elcin33

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum,bu uygulamayı yatarak yapsak olur mu acaba?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu, zihinde canlandırarak enerjileri harekete geçirmektir bi nevi. Bazısı büyü der, bazısı evrenden istedim verdi der.. Kişilerin bakış açılarına kalmış. Bana sorarsanız da, bu bir büyü değildir.
İster yatarak yapın, ister oturduğunuz koltuk ya da sandalyede yapın. Yeter ki rahat bir pozisyonda bulunun ki, çalışmanız bölünmesin.

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
BUradaki ask niyetinin olup olmamasından ziyade,zaten meditasyon enerjimizi düzenleyen ruhumuzu dinlendiren bir uygulamadir...
Ve en azından bana göre gercek anlamda hiç bir şey düşünmeden tek bir noktaya odaklanabilmek bile basli basina bir hadisedir ki bu sekilde beynimizi ve ruhumuzu yüksek bir enerji seviyesine çıkarıp evrenle butunlesebiliyorsak niyetlerimizi temiz kalple istediğimiz sürece olmaz diye on yargılı yaklasmamak gerekir diye düşünüyorum....Olmuyorsa bile bu hayrimiz içindir mutlaka..