Vampir Bilinmezliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
Bence vampirler vardir ve aramizdadir. Neden bir ispat ariyorsunuz ki siz bir vampir olsaydiniz insanlarin sizi bulacağini bile bile arkanizda ipucu veya kanit birakirmiydiniz acaba... Güzel paylaşim emeginize sağlik !!! :d

Üçüncü göz

Kayıtlı Üye
hahaha acaba vampir miyim diye düşünmedim değil her şey tamamen uyumlu,her şey.kan seviyorum nedense:))

DaeJangGeum

Kayıtlı Üye
İş
dsfs
Bu arada örümceğin adı '' Xenopsylla cheopsis '' .......... diye bi sitede gördüm. :)

Yönetici notu: Başka site ismi vermek yasaktır!

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Ne kadar da meraklısınız Allahın size yasakladığı kan içmeye. Ve ne kadar da özeniyorsunuz şeytanın askerleri listesine girmeye...

albus

Kayıtlı Üye
Sevgili; DeaJangGeum Youtube'dan başka site ismi vermek yasak

codzombi

Kayıtlı Üye
Şu virüsü araştıran var mı gerçekte böyle bir şey olduğunu elinde kanıtlarla olan var mı çok merak ediyorum . Google yaz sadece türk sitelerinde geçiyor . Kaldi ki doktor olan akrabalarımada sordum , öyle bir şey yok dediler . Yani aldatmaca...

Şu var sanırım , vampirliğin ilk nerede geçtiğini araştırın,dracula efsanesi çıkar ve bir adamın hikayesinde vampir ismi geçer. O şato da bir kralın yaşadığı , sürekli kan içtiğini vs. falan anlatılıyordu bir kaynakta, sanırım abartıla abartıla vampirlik demişiz. 1700lü yıllarda bu vampirlik meselsi çıktı . Güvenirliği yok , inandırıcı değil . Vampir filmleriyle,dizileriyle,kitaplarıyla insanoğlunun zihinin meşgul ediyorlar. Aslında olaya dikkatli bakarsanız , bir bilinçaltı mesaj verilmek istendiği ortaya çıkar .Kan içmeye teşvik etmek . Şimdi diyeceksiniz ki saçmalama. Evet bu doğru vampirliğe özenen insanlar, kan içme ayinleri yapacak yok vampir çağıracak, bilmem ne çağıracak ve bu eylemde kan içecekleklerdir.

Şöyle bir şey var, hastalık olabilir kişi kan içebilir ama filmlerde gördüğünüz çok güçlü varlıklar falan hayal mayal yani :) Kan içenler vampir değil hani yanlış anlaşılma sanırım :)

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Biz kurtları anlatıyoruz sen de vampirleri :) hadi bakalım rekabeti severim :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
:=) o yazı niye öyle arkası karanlık iyi güzelde karanlıkta kitap okumaya çalışıyormuş gibi hissettim o foto da yalnız soğuttu beni vampirlerden :D

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Tamam herşeyi anladım ama bu resimdeki adam hiç güçlü gibi durmuyo gittim gidecek gibi duruyo. Dişlek olmuş deri erimiş dudakları gitmiş deri kanserine benziyo ayrıca.

TheBlueMermaid

Kayıtlı Üye
12 yaşımdayken sınıftan bir arkadaşım vardı. Bana hep ben vampirim felan derdi. Tabii bende güler geçerdim hep. İnanmazdım. Birgün koluma yanlışlıkla bir cam parçası sürtündü. Doğal olarak kan aktı. Vampirim diyen kız kolumdan akan kanı görünce gözbebeği kırmızılaştı, dişleri büyüdü ve teni beyazladı. Benden deli gibi kaçmaya çalıştı. O günden sonra vampirlere inanmaya başladım.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
tek şey şey uymuyor:
1-Akan gör görünce tepkileri farklılaşır
​pentegram ne oluyor

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
12 yaşımdayken sınıftan bir arkadaşım vardı. Bana hep ben vampirim felan derdi. Tabii bende güler geçerdim hep. İnanmazdım. Birgün koluma yanlışlıkla bir cam parçası sürtündü. Doğal olarak kan aktı. Vampirim diyen kız kolumdan akan kanı görünce gözbebeği kırmızılaştı, dişleri büyüdü ve teni beyazladı. Benden deli gibi kaçmaya çalıştı. O günden sonra vampirlere inanmaya başladım.

İlginç bir durum. Peki sonra? O kızla aranıza yaşanılanlar nelerdi?

TheBlueMermaid

Kayıtlı Üye
bidaha benle hiç konuşmadı. ben yokmuşum gibi davrandı.

pentagram cadı ve paganların kullandığı bir semboldür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...