Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
106 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Vampir Bilinmezliği

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

çok saçma

Rep Puanı : 359
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

abi bana ordan bir virüs yollada vampir olalım ama ben inandım zaten vampirlere aşırı ilgi duyarım

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    11
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Bana da pek inandırıcı gelmiyor ama vc17 virüsünü taşıyan örümceği çok merak ettim.

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    11
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Alıntı blasphemous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resim paylaşıyodum ama paylaşılmadı google görsellere porfiria yazınca çıkan resimlere bir bakın flood için özür dilerim resim çıkmadığı için yapmak zorunda kaldım
    Evet bende bakmıştım resimlere hiç bir albenisi yok Allah korusun.

Rep Puanı : 158
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Biz Türklere birşey olmaz

Rep Puanı : 2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

VC17 Gerçekten Nelere Yol Açıyor?

Mutasyon virüslerinin bir çeşidi olan VC17 olarak bilinen virüs, mide ve kasları mutasyona uğratmaktadır..Mide normal yiyeceklerle kanı kolayca ayırt edebiliyor.Bildiğiniğz gibi alınan onca besinden yanlızca küçük bi kısmı enerji-besin oalrak kullanılabiliyor.Mutasyon ile içilen kan tamamen vücuda yayılır.

GÜÇ? === Laktik asit bildiğiniz gibi yorulma hissini verir.Laktik asit sentezini durduran bu virüs aynı zamanda sınır varyansını da ortadan kaldırır..Normal bir insanın gücünden 6-7 kat fazla güce sahiptirler...

HIZ? === Mide kanı direkt olarak bağırsağa gönderir.Bağırsak hiç bi oynama yapmadan vücuda kanın geçmesini sağlar..Normalde alınan enerjinin onlarca katı fazlalıgında enerjiye sahip olunur( ATP= adenozin trifosfat (enerji) ) kaslardaki sınır varyansının da yok olmasıyla kaslar hızlı çalışır.

SAĞLIK(Ölümsüzlük yoktur):::: VC17 virüsünü taşıyanlar normal insandan uzun süre yaşarlar ancak ölümsüz değillerdir.hücre bölünmesi ve rejenerasyon hızı maximumdadır. dolayısıyla yaraları hızlı biçimde iyileşir..ancak filmlerde gördüğünüz gibi 1 saniyede değil. Örneğin ufak bi bıçak kesiği yarası 1 saat içinde kapanabilir..

Vücut: Twilight ta gördüğünüz gibi vücutlar porselen yapıda değildir.

DUYGU: VC17 virüsü kapan kişi mide ve sinir sistemi mutasyonunda birçok evreyle karşılaşır.4. evre olan duygusal evrede tüm duyguların etkisi artmaya başlar..Sinirlenebileceği bir konuya normal halinden çok fazla tepki gösterebilir.

Zihin:
    Duyularda sadece işitme duyusunda değişim gözlenir.Kısık sesleri duyabilirler..Ancak normal insandan daha uzağı göremezler.. Ancak hisleri kuvvetlidir.. Karşısındaki insanın ne hissettiğini anlayabilir.Ancak filmlerde gördüğünüz gibi bir zihin okuma olayı yoktur.. İkna yetenekleri yüksektir... VC17 virüsü araştırması yapan Amerikalı bilimadamı heyetinden C.M. yi , VC17 virüsü taşıyan bir hasta kendisini bulundugu kontrol hücresinden cıkarması için ikna etmiş ancak girişmlerinde başarısız olmuştur.

Bilinen yanlışlar :

*Beyaz, soğuk, soluk tenli değillerdir.Virüs ırk ayırt edemez.Zenci bir şahsa da bulaşabilir.
    *Ölümsüzlük söz konusu değildir.Yanlızca Hücre bölünmeleri rejenerasyon hızları yüksek, zararlı besin alımı minimum seviyededir.
    *Gözleri renk değiştirmez veya kırmızı değildir..Ancak baktıkları her yere direkt olarak odaklanırlar
    *Zihin okuyamaz, kimseyi etki altına alamazlar
    *Güneş ışığı onların cildini ELMAS GİBİ PARLATMAZ veya şiddetli yanma yapmaz...

alıntı.

Vampir Hastalığı – Porfiria
    Bilimde porfiria denilen daha cok asyada ve orta avrupada görülen bir hastalikdir.bu hastalik 1700-1800lü yillarda amerikali bilimadamlari tarafindan kesfedilmistir.Bir tür kan zehirlenmesidir ama porfiryanin bilinen 200 türü vardir.Mikroptan degil hastalikli genlerden meydana gelir.

Porfiria etkileri:
    Her hastaligin kötü yanlari olur ama Porfiria cok farkli bir hastalik. Günes isigina maruz kalan hastalarin el parmaklari ve burunun düsmesi, deride derin catlaklar olusmasi, dudagin asiri gerilemsi gibi ciddi olarak nitelendirilebilecek etkiler bulunur. Günesden haric sarimsak porfiria hastalarini olumsuz etkiler. Sarimsagin icerisinde yer alan maddeler hastaligin etkilerinin kat ve kat artmasina sebep olur.
    Tedavisi :
    Tedavisi oldukca zor bir sürec icerir. Amac dolasimdaki porfirin seviyelerini azaltmaktir. Bunun icin her 2 – 3 haftada bir düzenli olarak damar yolu acilarak, her defasinda 0,5 litre kan alinir. Ek olarak, oral klorokin kullanilarak idrarda büyük miktarda porfirin atilimi saglanir.

alıntı.

zincirledin beni umudumda ki ışığa, Oysa o ışık hayaletti donuk ve öLü...

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Alıntı hasan06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım örümcek ısırırsa örümcek adam oluruz
    Hahah harbiden güldüm buna. O virüsden bende istiyorum yokmudur bir çaresi

Susun ve dinlemeyi deneyin..

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

VC17 bazı yerlerde VV olarak da geçebiliyor, türünü merak edip araştırmak isteyenler için çeşidi endogenous retrovirus (17v) olarak geçiyor. orjinal ismini yazdım kolaylık olur size.

Bir siteden buldum paylaşıyım dedim bende araştırıyorum

Susun ve dinlemeyi deneyin..

Rep Puanı : 59
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

bazı arkadaşların verdiği kısa bilgileri bnde araştırdım . çok garip bişey ama iyi oldu öğrenmemiz.

Rep Puanı : 359
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

peki bu virüsü taşıdığımızı nasıl anlıcaz

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)