pentagram büyüsü

delena

Banlı Kullanıcı
Düşüncelerinizi gerçekleştirmek biraz zor olabilir. Ama yeterince ki enerjisiyle doldurursanız gerçekleşecektir.

Yaklaşık bir aylık ki enerjisi çekmenizi sağlayacak bir büyü vardır. Doğru yapılırsa dileğiniz garanti gerçekleşir. Bu sistemin beklentilerinizi karşılamadaki başarı oranının göreceksiniz. Bu tekniğin yaratıcısı David S. Claire'dir.

Pentagram büyüsüyle düşüncelerinizi gerçekleştirmek için enerji kullanmanız gerekir.

1- Önce NE istediğinizi bilin. Bir "dilek cümlesi" kurun, dileğinizi kim, ne, nerede, ne zaman ve niçin detaylarıyla ifade edin. Mesela "Vergisiz koşulsuz 2008'in 15 Mayıs'ında 1 Milyon $'ın evime gelmesini diliyorum."

Bu sizin dileğiniz. Şimdi bunu bir aylık enerji(ki/pranic) çekecek sembollere dönüştürelim. Unutmayın; enerjisiz hiçbir şey olamaz.Arabanız hareket edemez. Ocağınız yanmaz. Büyü işe yaramaz.

Büyük bir kağıt alın ve üzerine beş köşeli bir yıldız çizin.

Yıldızın üzerine "Ben" yazın. Yıldızın tepe noktası dileği KİMİN gerçekleştireceğini temsil eder. Ayrıca büyü seanslarında hedefin kim ya da ne olduğunu sembolize edebilir.

Saat yönünde hareket edin. Bir sonraki uç, "ne" bölümüdür. Tam olarak neyi diliyorsunuz? Vergisiz 1 milyon dolar istiyorsunuz farz edelim. O zaman zincirleri kırılmış bir banknot çizebilirsiniz, paranın herhangi bir engeli olmasın diye. Pisonik dilde, "ne" bölümü yönü belirler ya da büyüyle verilen emirdir. Bu olmasını istediğiniz şeydir!

Bir sonraki aşama, "nerede" aşamasıdır. Paranın evinize gelmesini istediğinizden bir ev sembolü çizin. Arzuladığınız şeyin gerçeğe dönüşmesi için böyle yaparak ki enerjisini istediğiniz yere yönlendirirsiniz.

Bir sonraki aşama ise "ne zaman" aşamasıdır. Olmasını istediğiniz tam tarihi gösterecek bir takvim çizin. Zaman aşaması önemlidir çünkü enerjiniz dileğinizi dilediğiniz zamanda gerçekleştirmek için bir araya gelecektir.

Yıldızın son ucuna ise "NİÇİN" bölümü vardır. Sembollerle bu dileğin gerçekleşmesini neden hak ettiğinizi yazın. Bu dileği, insanlığa daha iyi hizmet etmek için, yardım amacıyla gerçekleşmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda, dünyayı desteleyen bir direk çizebilirsiniz.

Size yardım etmesini isterseniz, mantığınız büyülü sözleri söyledikten sonra size yardım etme konusunda kararını verecektir.

Şimdi pentagramınızı yarattınız, ona bakın ve her gün her sembolün ne anlama geldiğinin farkına varın. Çiziminizi hergün sık sık görebileceğiniz bir yere asın. Şimdi ona bakın ve net bir ses tonuyla üç kez dileğinizi tekrarlayın. Bunu yaparken sembollerin üzerine gelerek her kelimeyi söyleyin. Üçüncü tekrardan sonra, odadan çıkın ve üzerinde düşünmeyin.

Şimdi hergün çiziminizin yanından geçtikçe(ne kadar sık o kadar iyi), tüm niyetinizle ve tam kavrayışınızla sembollere bakın. Her birinin ne olduğunu iyice anlayın. Bunu her seferinde yaparak asıl niyetinizi ki enerjisiyle doldurmuş olursunuz. Bu ki enerjisi dünyaya yayılır ve yazmış olduğunuz dileğinizi gerçeklikte yaratır.

Bir ay geçtikten sonra, kağıdın yanından geçeceksiniz ve kağıtta müthiş bir itici güç hissedebilirsiniz. Bu kağıdın güçle dolduğunu ve sonunda serbest bırakılmaya hazır olduğunun göstergesidir. Bu anın geldiğini hissettiğinizde, kağıdınızın önüne geçin ve üç kez tekdüze bir tonda söyleyin dilek cümlenizi. Bunu yaparken, her sembole bakın ve ne anlama geldiini bilin. Üçüncü kez söylerken, kollarınızı havada sallayın, yüksek sesle bağırın ve sembollerden ve çiziminizden enerjinin çıkışını, havaya karışışını ve nihayet gerçeğe dönüştüğünü hissedin. Bu noktada, çizimin enerjisi kalmayacaktır. Niyetiniz ve ki enerjisi planınızı gerçeğe dönüştürmek için nihayet ayrılmıştır.

Çizimi yakın ve dileğinizin istediğiniz gün gerçekleşmesini bekleyin.

Bu tekniğin değerlendirilmesi:
Pentagram büyüsü kelimelerden oluşan bir büyü değildir, düşüncelerinizi kullanmakla alakalıdır.
Etik anlayışa göre:
Dindarlar için bu yöntem nötr kabul edilebilir.
Özet:
Bu teknikte ustalaşın. Bu yöntem %70 başarılı bulunmuştur.

Alıntıdır.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
süpér :D bunu aşk vé évlilik içindé dénéyébiliriz sanırım..

delena

Banlı Kullanıcı
tabiki deneyebilirsiniz :D oradaki dilekten sonra aşk çok olabilir geldi :D

schutze07

Kayıtlı Üye
Büyü yanlış bir ifade olmamış mı? Bana daha çok olumlama tekniklerinden biri gibi geldi ama pentagram var diye de büyü denilebilir tabi sanki:)

heyoh

Kayıtlı Üye
bu hedef kimin kısmında galiba en üst köşede , mesela ben telekinezi ile uğraşıyorum ama yapamıyorum bu kısma yine ben mi yazmalıyım ?

delena

Banlı Kullanıcı
Büyü yanlış bir ifade olmamış mı? Bana daha çok olumlama tekniklerinden biri gibi geldi ama pentagram var diye de büyü denilebilir tabi sanki:)

haklısınız :) bende bu konuda çelişkiye düşmüştüm ama gördüğüm sitede böyle yazıyordu bende bir bildikleri var ki yazmışlar diye düşündüm ve değiştirmemeye karar verdim :)

delena

Banlı Kullanıcı
bu hedef kimin kısmında galiba en üst köşede , mesela ben telekinezi ile uğraşıyorum ama yapamıyorum bu kısma yine ben mi yazmalıyım ?

bu uygulamada asıl önemli olan sizin yazdıklarınızla ilgili hissettikleriniz yani hedefi belirten temaların dışına çıkmadan istediğinizi yazabilirsiniz :) ben, yeteneklerim, pisişik güçlerim vs. vs umarım anlatabilmişimdir :)

heyoh

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim almak istediğim cevap tam da böyleydi ne demişler ışık sizinle olsun

heyoh

Kayıtlı Üye
bide nasıl bir takvim çizmeliyim , sadece tarihi yazsam olmaz mı çünkü takvim bir a4 kağıdına sığmayacak kadar büyük

delena

Banlı Kullanıcı
bide nasıl bir takvim çizmeliyim , sadece tarihi yazsam olmaz mı çünkü takvim bir a4 kağıdına sığmayacak kadar büyük

a4 kağıdı yerine daha büyük kağıtlar kullanmanız daha iyi olur ama bulamazsanız çokda önemli değil :) kendimi tekrarlıyor olacağım belki ama önceki yorumdada söylemiştim bu sizin hislerinizle alakalı isterseniz 2-3-4 kağıdı birleştirip büyük bir kağıt yaparsınız ya da bununla uğraşmak yerine tek bir a4 kağıdına çizersiniz ki zaten orda bassettiği tam bir takvim boyutu değil simge olarak ufak bir çizimde yapabilirsiniz :) tam olarak tarif ettiğimi umuyorum :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
"Size yardım etmesini isterseniz, mantığınız büyülü sözleri söyledikten sonra size yardım etme konusunda kararını verecektir. "

Büyülü sözler nedir peki?

sinsi

Kayıtlı Üye
ya kusura bakmayın bil memek ayıp değil derler bu işaretler aşkın sevginin işareti nasıl oluyo işaret dili varmı adı ne bana yardımcı olun çıkmaza girdim

demonic

Kayıtlı Üye
Sembollere takılmayın,önemli olan size o dileğinizi hatırlatacak şeyler çizmeniz...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Ya illa ki düz a4 kağıdına mı yapmalıyız tutması için yoksa çizgili vs. normal bir kağıda olur mu yada büyük kağıtlar arkadaşlar ? Bir ay devam etmek gerekiyor sanırım enerjiyi toplayıp büyüyü tutturabilmek için.s

codzombi

Kayıtlı Üye
Ya illa ki düz a4 kağıdına mı yapmalıyız tutması için yoksa çizgili vs. normal bir kağıda olur mu yada büyük kağıtlar arkadaşlar ? Bir ay devam etmek gerekiyor sanırım enerjiyi toplayıp büyüyü tutturabilmek için.s

Doğal yapım kağıtlar olacak . Üzerinde hiç bir çizim olmayacak . Kraft kağıt tavsiye ederim . Mürekkeb te doğal bir mürekkeb olmalı.