pentagram büyüsü

İbisu

Kayıtlı Üye
Güzel bir yöntem, yine de her şey inançta bitiyor. İnanmazsanız hiçbir sonuç alamazsınız. Bu yöntemlerin hepsi de beyni inandırmak üzerinedir zaten.
bu da normal büyü irade etkilemek için yapılan kim ve ne demek kimin iradesini etkileyecek kim yerine ne kullanırsanız da o ne ile kim temas kurarsa veya ona en yakın olan ne varsa onun iradesine etki eder

XirisX

Kayıtlı Üye
bu da normal büyü irade etkilemek için yapılan kim ve ne demek kimin iradesini etkileyecek kim yerine ne kullanırsanız da o ne ile kim temas kurarsa veya ona en yakın olan ne varsa onun iradesine etki eder
Yanlış anlama beni lütfen, ama noktalama kullanıp tekrar yazsan olur mu? Hiçbir şey anlamadım zira. ?

İbisu

Kayıtlı Üye
Yanlış anlama beni lütfen, ama noktalama kullanıp tekrar yazsan olur mu? Hiçbir şey anlamadım zira. ?
Bu da normal büyü irade etkilemek için yapılan. kim ve ne demek kimin iradesini etkileyecek,kim yerine ne kullanırsanız da o ne ile kim temas kurarsa veya ona en yakın olan ne varsa onun iradesine etki eder

EXECUTİONEREXECUTED

Kayıtlı Üye
İş
Psikolog
Şimdi ben bunu yapıyorum. Buraya atsam, siz de bakım enerji gönderseniz, sonucu etkiler mi? Daha yüksek bir enerji toplayabilir miyiz? Evet bu şekilde ortak bir şey belirleyip deneyelim mi? Denemekten zarar gelmez.
Bunun için herkesin aynı şeyi gerçekten istemesi gerekir sanırım. Böyle bir şey bulursak neden olmasın.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bunun için herkesin aynı şeyi gerçekten istemesi gerekir sanırım. Böyle bir şey bulursak neden olmasın.
Bu teorik olarak pek olası bir şey değil, en azından forumda ki üyelerin durumunu değerlendirirsek. Grup çalışmaları eş değer seviyede ki kişilerin enerji birleşimi ile gerçekleşir. Eğer farklı seviyelerden insanlar katılım sağlars bu enerjinin dengesizleşmesine sebebiyet verir. Kimin nasıl enerji yönlendireceğini de bilemezsiniz zaten. Saf odak ve düşünce yöneltmek kolay bir iş değildir. İlk aşama olarak düşüncelerden arınma evresinin başarılı bir şekilde geçilebiliyor olması gerek.

Uygulama ise benim çok sevdiğim bir örnek değil aslında, eksikleri ve hataları bulunuyor.

EXECUTİONEREXECUTED

Kayıtlı Üye
İş
Psikolog
Bu teorik olarak pek olası bir şey değil, en azından forumda ki üyelerin durumunu değerlendirirsek. Grup çalışmaları eş değer seviyede ki kişilerin enerji birleşimi ile gerçekleşir. Eğer farklı seviyelerden insanlar katılım sağlars bu enerjinin dengesizleşmesine sebebiyet verir. Kimin nasıl enerji yönlendireceğini de bilemezsiniz zaten. Saf odak ve düşünce yöneltmek kolay bir iş değildir. İlk aşama olarak düşüncelerden arınma evresinin başarılı bir şekilde geçilebiliyor olması gerek.

Uygulama ise benim çok sevdiğim bir örnek değil aslında, eksikleri ve hataları bulunuyor.
Bir hayal gibiydi zaten.
Peki eksikleri ve hatalarıyla ilgili bir şeyler daha söyler misiniz ya da sevdiğiniz bir örnek?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bir hayal gibiydi zaten.
Peki eksikleri ve hatalarıyla ilgili bir şeyler daha söyler misiniz ya da sevdiğiniz bir örnek?
Ben size burada yazan uygulamaya göre anlatayım öyleyse.

Şimdi uygulamaya baktığımızda bir mıknatıs oluşturma işlemi görüyoruz. Kağıda çizilen pentagram ve sırayla oluşturulan semboller ile işin temelini oluşturmaya çalışmışlar. Peki bu esnada enerjiyi odaklamak için (Yazan çizim işlemini yaparken düşünce ve kişisel enerjiyi kağıdın üzerinde odaklandırmanız gerekiyor ki, ilk başta şarj olsun) ne yapıyorsunuz? Normal bir kişi bunu yaparken düşünce kontrolünü bilmez ki. Siz oraya ev çizerken annenizin size söylediği bir şey geldi aklınıza diyelim, hop, o düşüncenin enerjisi kağıda aktı. Devam ettiğiniz sürece aklınıza dileğinizden hariç gelen her düşünce direk olarak kağıda transfer olacak. Ve o duvarda o düşüncelerin enerjisi de kuvvetlenecek.

Hazır kağıda geçen enerjilerden bahsetmişken. Koruma için ne yapacaksınız? Kağıt ve evrensel enerji arasında farklı etkenler bulunmamalı. Siz onu duvara astığınızda sizin uyku esnasında ki enerjinizden bile etkilenmeye mahrum bıralkacaksınız demektir. Bu ileri örneklerde parazitlerin ilgisini bile çekebilir, sizin çok güçlü bir istek enerjisi yarattığınızı düşünürsek. Yavaş yavaş yattığınız odada enerjinizin düşmeye başladığını fark edeceksiniz. Gün içinde odaya başkaalrı girerse onların da bulunacağı etkiyi unutmayalım.

Uygulamanın güçlendirme ve kaynak bağlama kısmı yine zayıf, hatta neredeyse yok. Veya dizaynı evrensel sisteme ters düşüyor. Çünkü ufak bir fark ile isteğiniizn gerçekleşmek zorunda olduğu enerjisini yaratıyorsunuz. Daha konuşmamı ister misiniz? :)

Doğru bulduğum şey ise o konu hakkında düşünmemek ve oluruna bırakmak, bu evrensel kurallar ile eş orantılı işler. Daha hç meditasyon bile yapmadıysanız bu işlere bulaşmayın zaten. Kağıda iki şekil çizince bir şey olmayacak. Boşu boşuna vaktiniz gider.

EXECUTİONEREXECUTED

Kayıtlı Üye
İş
Psikolog
Koruma için ne yapacaksınız?
Ne yapılabilir mesela?

Uygulamanın güçlendirme ve kaynak bağlama kısmı yine zayıf, hatta neredeyse yok. Veya dizaynı evrensel sisteme ters düşüyor.
Burayı da biraz daha açabilir miyiz rica etsem?

Bu yanıtınızdan dolayı sevdiğiniz bir uygulama var zannetmiştim sizse oluruna bırakmayı tercih ediyormuşsunuz. Aynı hiç meditasyon bile yapmamış birinin bulaşmadığı gibi.

Daha konuşmamı ister misiniz? :)
Elbette...