Ankara Buluşması ve Tanışması 18.08.2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Artık saat değişemez gün değişemez. Son 1 saat kaldı tanışmaya.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben bu yazıyı yazdığımda sizler çoktaaaan tanışma yerinde olacaksınız.. Geride kalan ve pazar gününe ayarlanan bir buluşmayı bekleyen bizlede sizlere iyi muhabbetler diler :D

Mehmed Özer

Kayıtlı Üye
Tahmin ediyorum cok güzel bir tanisma olacak. Bende isterdim aranizda olmayi, ben cok uzaklardayim, gelmem imkansiz. Hepinize samimi ve sicak tanismalar dilerim.

hasan06

Kayıtlı Üye
ben şanlıurfadayım wallahi yakın yerde olsa ne biliym adana bile olsa yine gelirdim ancak ankara 10 saat yol sürüyor urfa yada cevre illerde bir etkinlik yapacaksanız hemen gelebilirm

AJA

Elit Üye
Merak içersindeyim giden arkadaşlar birşeyIer anIatsınIarrrr :) NasıIdı nasıI geçti vs.İnşaIIah diger buIuşma 1-2 hafta önceden beIirIenirse mutlaka geIecegim,çok istiyorum .

Adarr

Kayıtlı Üye
Ankara'da olup da gelmeyen arkadaşlar çok şey kaybetti.
Her ne kadar buluşma toplantısının büyük bir bölümü benim için acı dolu geçmiş olsa da çok güzeldi [üzerimde her türlü işkence metodunu denediler :d ]

Tekrar tekrar, sayın embriyo, origanum, yule, urum, serfiraz ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Çok şey kaçırdınız =)

AJA

Elit Üye
Ankara'da olup da gelmeyen arkadaşlar çok şey kaybetti.
Her ne kadar buluşma toplantısının büyük bir bölümü benim için acı dolu geçmiş olsa da çok güzeldi [üzerimde her türlü işkence metodunu denediler :d ]

Tekrar tekrar, sayın embriyo, origanum, yule, urum, serfiraz ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Çok şey kaçırdınız =)

İnsafsızsınız :) Sizin adınıza sevindim ;)

Adarr

Kayıtlı Üye
İnsafsızsınız :) Sizin adınıza sevindim ;)

Üzülmeyesiniz diye eksik bile yazdım. Ama bi ara bana elektrik vereceklerdi onu da belirteyim, ki origanum'un terlik ile enerji aktarımını görmediğim için şanslıyım :p

Şaka bir yana eğlenceli ve güzel geçti tanışma toplantısı. Tavsiye ederim.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

egsodia

Kayıtlı Üye
Gercekten cok keyifli bir bulusma oldu, herkese cok tesekkur ederim:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Üzülmeyesiniz diye eksik bile yazdım. Ama bi ara bana elektrik vereceklerdi onu da belirteyim, ki origanum'un terlik ile enerji aktarımını görmediğim için şanslıyım :p

Şaka bir yana eğlenceli ve güzel geçti tanışma toplantısı. Tavsiye ederim.

Adarr arkadaşımız ağrıyan parmağına uyguladığımız değişik tekniklerden sonra, benim ona yapacağım pranik şifayı da elektrikli bir aletle yapacağımı sandı:D

Gelen arkadaşlara çok teşekkürler, gelemeyenleri de bayramdan sonra yapacağımız toplantıya bekliyoruz:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Adarr arkadaşımız ağrıyan parmağına uyguladığımız değişik tekniklerden sonra, benim ona yapacağım pranik şifayı da elektrikli bir aletle yapacağımı sandı:D

Gelen arkadaşlara çok teşekkürler, gelemeyenleri de bayramdan sonra yapacağımız toplantıya bekliyoruz:)

lütfen pazar günü olsun lütfen :boat::eek:fftopic::oops::(

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Buluşma çok güzel bir şekilde sonlanmıştır. Gelemeyenleri çatlatmak lazım. :D Embriyo'nun da dediği gibi bayramdan sonra yapılacak olan buluşmayı kaçırmayın derim. ;)

Adarr

Kayıtlı Üye

Bir sonraki buluşmamızda mekan sahiplerimiz izin verir ise çiğ köfte yapmak istiyorum. Acı çekmek neymiş o zaman herkes görecek :d

Acı çekmeden zevk alınamaz felsefesini orada öğrendim, katıldığımı bilahire ispatlamak istiyorum :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Acılı çiğ köfteye hiç birimiz hayır demeyiz, emin olabilirsiniz:D Zevkle yeriz, siz yeter ki sözünüzde durun, gerçi biz size hatırlatırız :D Yoksa acıyı tadan yine siz olursunuz:)

schutze07

Kayıtlı Üye
Bayramdan sonra hangi tarihte olucak acaba türkiyeye gelmem söz konusu tam net olmasada ama öğrenmek gelmem için bahane olabilir:)

Leda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Çok keyifli bir buluşmaydı.iyi ki Ankara olup bu tanışmaya katılma şansım oldu...Bugünden sonra mabette daha çok zaman geçireceğim kesin...Hem çok eğlenceli hemde çok yararlı bir buluşma oldu:) bir daha ki buluşmaya imkanı olan herkesin katılmasını tavsiye ederim asla pişman olmayacaksınız:) Herşey için teşekkürler :)

sir7634

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yurt disinda olan arkadaslarida dusunun lutfen tarihleri cok onceden soylerseniz bizlerde ona gore geliriz...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bizce kısa bununla birlikte keyifli bir tanışma oldu. Zaman hızla akıp geçti. Tanışmaya gelen herkese teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...