5 Günde İngilizce

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
49556.jpg

5 GÜNDE İNGİLİZCE
Birebir özel dersler sayesinde, İngilizce öğrenmek isteyen katılımcı ile eğitmen arasındaki iletişimin maksimum düzeyde olmaktadır, eğitimden alınacak verim artmakta, kişiye özel bir program hazırlandığı için de eğitime ayrılan zamanda isteğe göre belirlenebilmektedir.

Tamamen kişiye özel bir eğitim programıdır.
Eğitimi almak isteyen kişilerin öğrenme modelleri çıkarılarak, tamamen eğitimi almak isteyen kişinin özelliklerine göre eğitiminin içeriği ve yöntemi belirlenmektedir.
  • Özel olarak verilen bu eğitimde eğitimi almak isteyen kişinin ihtiyaçlarına göre eğitim verilir. Program herkes için uygundur. Bilinçaltının modeline göre, kısa sürede etkin bir şekilde İngilizce'nin öğrenilmesi sağlanır.
  • İş adamlarının ihtiyaçları doğrultusunda genel İngilizce, iş İngilizcesi, konuşma, anlama, okuma düzeylerine göre bir program oluşturulur.
  • Sınavlara hazırlanan, yurt dışında dil okullarına ya da lisans ve yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına ve öğrenme modellerine göre özel derslerin içeriği ve yöntemi düzenlenmektedir.
  • Yurt dışında tatile çıkmak isteyen, yeni yerleri keşfetmekten hoşlanan kişilerin ellerinde sözlük taşımadan rahatlıkla gidecekleri yerde ihtiyaçlarına göre bire bir özel derslerde eğitim verilmektedir.
  • Hangi amaçla olusun olsun kendinize özel bir dil programı istiyorsanız ve kısa sürede etkin bir şekilde İngilizce'ye hâkim olmak istiyorsanız bu program tam da size göre.
Seviyenize, öğrenme modelinize ve ihtiyaçlarınıza göre size özel bu programdan yararlanmak için Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile irtibata geçiniz.

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Cep: (531) 692 40 70
Web1: www.7gundeyabancidil.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
5 günde ingilizce mümkün değil.Bu kişinin alım kapasitesi ve hafızasıyla doğru orantılı bir durum.Kaset ve cdlerle Türkçeyi öğrenen bir arkadaşım yaklaşık 1 ayda bunu öğrendiğini söyledi.Yani kendi çabasıyla bütün performansını dil öğrenmeye harcayan bir kişi dahi 1 ayda öğreniyorsa, 5 günde öğretme fikri bana reklam kurmacası geldi.

janet

Kayıtlı Üye
bilinçaltına temel kavramlar yerleştirilirse olabilir belki, tercuman arkadaşım var ve çok kolay kavranabilen bir dil olduğunu söylüyor. telafüz bakımından bana zor geldiği için hiç öğrenmeye heves etmedim, ama oğluma bildiğim dillerden birinin temel sözcüklerini bir haftada öğretmiştim, denemeden bilemeyiz :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
5 günde ingilizce mümkün değil.Bu kişinin alım kapasitesi ve hafızasıyla doğru orantılı bir durum.Kaset ve cdlerle Türkçeyi öğrenen bir arkadaşım yaklaşık 1 ayda bunu öğrendiğini söyledi.Yani kendi çabasıyla bütün performansını dil öğrenmeye harcayan bir kişi dahi 1 ayda öğreniyorsa, 5 günde öğretme fikri bana reklam kurmacası geldi.

Öncelikle normal bir kur süresi ne kadarsa 5 günde de aynı süreç geçerlidir. Yani saat farkı yok. Yoğun bir süre özel tekniklerle eğitim alınıyor. Sizin bildiğiniz ya da bu güne kadarki öğrendiğiniz sistemlerle uzaktan yakından bir alakası yok. Tek bir öğrenci ile 4 kişi ilgileniyor. Sistem Unesco tarafından onaylanmış bir sistemdir. Dünya çapındaki birçok bilimadamı yöntemi araştırmış onay vermiş ve kullanmıştır. Böyle bir gerçeklik varken bence diye hareket edemeyiz. Sizce mümkün olmayabilir. Buna inanabilirsiniz. Sizin inancınız sistemin etkinliğini etkilemez. Reklam yapmak başka birşey. Hizmet vermek başka birşey. Başarısız olduğunuzda insanlar bunu ifade edecek ve size gelmeyecektir. Yalan ve dolanla alabileceğiniz öğrenci sayısı bir elin 10 parmağını geçmez. Kısacası bu türlü işler memnuniyetle ilerler. En iyi reklamda bu memnuniyetliktir. Öğrencilerinizi memnun edemezseniz bir başkasına sizi tavsiye etmez. İnsnaların çoğu da internette gördükleri reklamla değil çevresindeki insanların referansları ile bu hizmetleri alırlar. Biz sistem olarak ne yaptığımızın ve firma olarak ne yapmamız gerektiğinin farkındalığına sahibiz.
İtiraz etmek için ilk önce bütün yöntemleri incelemiş, denemiş olmanız gerekiyor. Baştan itiraz etmek size ve başkalarına hiçbirşey kazandıramaz.

sezer_

Kayıtlı Üye
Mumkun olabilir tabi.Piyasada cok fazla vatt var.Fiyat da uygunsa tabi

Astre

Kayıtlı Üye
Sayın @yule, bir süre sonra yurt dışına gideceğim. Acaba bu ders İngilizce'nin ne kadarını kapsıyor? Ben hem iş hemde öğrenim için gideceğim (4. Yıllık eğitim alacağım). Bu yöntemle İngilizce'yi akıcı konuşabilir miyim? Ek olarak tam bir öğrenim istesek kaç günde/haftada biter (Tam öğrenimden kastım İngilizce'yi tamamen öğrenmek)?

Ü

Üye silindi 56746

Bu eğitimi online olarak alabilir miyiz yoksa Ankara'da mı bulunmamız gerek?

By Je

Kayıtlı Üye
Hala devam ediyormu hiç bir sitesine ulaşamadım?