Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 7 Günde İngilizce Programı

Paylaş

Rep Puanı : 12288
    Ettiği Teşekkür
    163
    464 mesaja 1.737 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    108

Standart 7 Günde İngilizce Programı

7 GÜNDE İNGİLİZCE

İngilizce'yi öğretirken yapılan en büyük hata gramer temelli bir öğrenme stratejisi oluşturmaktır. Öğrenme konusunda yaptığımız genel hata ise ezbere dayalı bir öğrenme şeklidir. Kişilerin öğrenme konusundaki özellikleri göz ardı edilir. Nasıl öğrendikleri pek çok eğitmen tarafından önemsenmez, standart bir eğitim modeli oluşturulur ve herkese aynı eğitim modeli ile eğitim verilir. Kısacası genel olarak yanlış bir eğitim modeli izlenmektedir.

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde yaşam kalitesini arttırmak amaç edinilmiştir. Beynin ve bedenin bilgeliğine duyduğumuz hayranlık ile hareket ediyoruz. İnsanların biricik özellikleri olduğunu biliyor ve herkesin kendi özelliklerine göre ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Beynimizin yapısını, bilincimiz ve bilinçaltımızın işleyiş yapısını biliyoruz. Kısa sürede en etkili sistemleri uyguluyoruz. Hizmet verdiğimiz bu yolda yabancı bir dilin nasıl yanlış öğretilmeye çalışıldığının, ne kadar uzun süre aldığının ve çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığını da farkındayız. Akademi Larimar yapısında bulunan kişisel gelişim uzmanları ve kişisel gelişim uzmanları tarafından eğitim almış yabancı dil eğitmenlerimizle birlikte, “ 7 Günde Yabancı Dil ” programını kaliteli, etkin ve hızlı olması yönünde planladık ve hizmetinize sunduk. Yapılan yanlışları bir kez daha tekrarlamadan, özgün ve etkinliği uzman bilim adamları ve ilgili kuruluşların onayladığı sistemleri kullanıyoruz.

Sugasstopedia, Callan Method, N.L.P Teknikleri,Role Play, Hafıza Teknikleri, Beyin Temelli Öğrenme yöntemleri bir arada kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde İngilizceyi örenmeniz sağlanmaktadır. Dil Öğrenme konusundaki engellerin ortadan kaldırılması için, N.L.P uygulamaları, Hipnoz Teknikleri, Nefes egzersizleri, E.F.T ve Beden dili yöntemlerini de bir arada kullanmaktayız. “7 Günde Yabancı Dil” programını; uzmanlarımız, eğitmenlerimiz, merkezimiz, uygulamalarımız ve yöntemlerimizle özgün bir çizgide eğitim veriyoruz. Kullandığımız yöntemler ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen okuyunuz.

Pek çok kursa gitmenize rağmen İngilizce'yi istediğiniz gibi öğrenemediğinizi düşünüyorsanız, okuduğunuzu anlayabiliyor fakat konuşamıyorsanız, İngilizce öğrenmek için zaman sorunu yaşıyorsanız, eğitim kurumlarının sizin yaşam şeklinize uymadığını mı düşünüyorsanız, İngilizce'yi hiç bilmiyor ve kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenmek mi istiyorsunuz?
    Bu sorunlardan ve sorulardan yola çıkarak “7 Günde İngilizce “ programını hazırladık.

Eğitim 7 gün 9 saat sürmektedir. Saatte 19 kelime öğrenebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Tamemen eğlenerek ve yaşayarak İngilizce'yi öğrenirisniz. Eğitim sonunda akıcı bir şekilde öğrendiğiniz seviyeye göre konuşabilirsiniz. Eğitim sistemimiz UNESCO tarafından onaylanmaktadır.
    Daha fazla bilgi almak, sistemimizi öğrenmek ve randevu almak için lütfen iletişim adreslerinden bize ulaşınız.

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
    Tel: (312) 427 17 08
    Cep: (531) 692 40 70
    Web1: www.7gundeyabancidil.com
    Web2: www.academylarimar.com
    e-mail: info@academylarimar.com

Rep Puanı : 146
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

5 gün - 7 gün hangisi ? 8 18-28- ? Bu konuyu gerçekten merak ettim.

Beyaz atı olan vezir miydi prens mi ?Bir baktım soytarının ta kendisiydi.Gel zaman gitti zaman...Develer deve kaldı.Pireler yol aldı.Büyümek böyle birşey

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

İnanamyın arkadaşım olacak şeymi bu eğer ingilizce öğrenmek sadece this is a pencil demekse evet olabilir )

Ettiği Teşekkür
    163
    Tecrübe Puanı
    108

Alıntı essanti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 gün - 7 gün hangisi ? 8 18-28- ? Bu konuyu gerçekten merak ettim.
    5 Gün olan eğitim birebir özel dersle mümkün olabiliyor. 7 gün olan ise 3 ya da 5 kişisik gruplara veriliyor. 14 gün olan eğitim ise gündüz zamanı olmayan kişiler için haızrlanmıştır.

Alıntı migmig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanamyın arkadaşım olacak şeymi bu eğer ingilizce öğrenmek sadece this is a pencil demekse evet olabilir )
    Siz yöntemi denediniz mi? İkincisi İngilizce eğitimi ya da başka bir dilin eğitimi kurlarla verilir. Şu anki sisteme göre a1 seviyesi diğer kurumlarda iki buçuk üç ayda verilmektedir. 75 ya da 80 saattir. Bizim sistemimizde saat farkı yok. Sadece eğitim sıkıştırılmış bir eğitimdir. Özel yöntemlerle beraber öğrenciler gün boyu sıkılmadan eğitim alırlar. Aynı zamanda bilinçaltının yasalarına göre bir eğitim şekli olduğu için öğrendiklerini unutmazlar. Rahatlıkla eğitimin sonunda konuşabilecekleri şekilde eğitim verilir. İnanmayacak ya da imkansız diyebileceğiniz bir durum yok burda. Bilinçaltımız saniyede 4.5 milyar veri işliyor. Bu sistemle ilgili değil sizin beyninizin mükemmelliği ile ilgilidir. Bu kadar mükemmel bir beyne sahipken başka kişiler ve ya kurumlar öğretemiyorsa, bu öğretme sisteminin sorunlu olduğunu gösterir. Doğru bir şekilde eğitim veridğinizde zaten beyniniz bunu alabilecek kapasitede olduğu için 7 günde a1 seviyesinde İngilizce öğrenmek hiçte imkansız değil.

Rep Puanı : 314
    Ettiği Teşekkür
    46
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

a1 seviyesinin üstünde bir eğitim varmı yoksa eğitim sadece a1 seviyesi için mi

‎''Annesinden dayak yediği halde,
    Yine ''ANNE'' diye ağlayan bir çocuktur AŞK...''

Rep Puanı : 1090
    Ettiği Teşekkür
    10
    30 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

acaba ders yerlerı hangı illerle sınırlıdır ogrenebılır mıyım?

Yer
    uzay
    Rep Puanı : 2235
    Ettiği Teşekkür
    179
    99 mesaja 186 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

Alıntı yule Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 Gün olan eğitim birebir özel dersle mümkün olabiliyor. 7 gün olan ise 3 ya da 5 kişisik gruplara veriliyor. 14 gün olan eğitim ise gündüz zamanı olmayan kişiler için haızrlanmıştır.

Siz yöntemi denediniz mi? İkincisi İngilizce eğitimi ya da başka bir dilin eğitimi kurlarla verilir. Şu anki sisteme göre a1 seviyesi diğer kurumlarda iki buçuk üç ayda verilmektedir. 75 ya da 80 saattir. Bizim sistemimizde saat farkı yok. Sadece eğitim sıkıştırılmış bir eğitimdir. Özel yöntemlerle beraber öğrenciler gün boyu sıkılmadan eğitim alırlar. Aynı zamanda bilinçaltının yasalarına göre bir eğitim şekli olduğu için öğrendiklerini unutmazlar. Rahatlıkla eğitimin sonunda konuşabilecekleri şekilde eğitim verilir. İnanmayacak ya da imkansız diyebileceğiniz bir durum yok burda. Bilinçaltımız saniyede 4.5 milyar veri işliyor. Bu sistemle ilgili değil sizin beyninizin mükemmelliği ile ilgilidir. Bu kadar mükemmel bir beyne sahipken başka kişiler ve ya kurumlar öğretemiyorsa, bu öğretme sisteminin sorunlu olduğunu gösterir. Doğru bir şekilde eğitim veridğinizde zaten beyniniz bunu alabilecek kapasitede olduğu için 7 günde a1 seviyesinde İngilizce öğrenmek hiçte imkansız değil.
    a1 en üst seviyemi oluyor ki? Ben yıllarımı harcadım kurslarda bıktım yani. Hiçbirşeyin garantisi yoktur ama bukadar kesin konuşuyorsanız denemekte fayda var. Tabiki ödemeler uygun olursa

Veritas Aequitas

Ettiği Teşekkür
    163
    Tecrübe Puanı
    108

Alıntı tuanadolunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a1 seviyesinin üstünde bir eğitim varmı yoksa eğitim sadece a1 seviyesi için mi
    a1 ile a2 başlangıç seviyesi ilk modül . 2. modül a2 b1 seviyesini kapsıyor. b1 b2 seviyesi 3. modül daha ilerisi özel derse giriyor. bu 3 modülü alan kişi ingilizceyi rahatlıkla konuşup yurtdışına çıktığında tamamen kendisini anlatabileceği bir seviyeye geliyor Özel derslerin kapsamında olna konuları şöyle anlatabilirim. Eğer yurdışında bir görüşmeniz var ise, bir smeinere katılacaksanız ve ya bir konuda iş görüşmesine gidecekseniz o konulardaki özel terimleri içeren bir eğitim oluyor özel derste.

Alıntı canmert196 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba ders yerlerı hangı illerle sınırlıdır ogrenebılır mıyım?
    Derslerde telkin odaları vs... gibi özel teknikler kullanıldığı için şu an sadece bu odayı Ankarada kurabiliyoruz. Ankara dışında şu an eğitim verilmiyor. Kurumsal eğitimlerin dışında Şehir dışına çıkamıyoruz.

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 13882
    Ettiği Teşekkür
    1.940
    1.218 mesaja 3.176 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

İstanbulda böyle programlar yokmu 15 yaşındayım pre-intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum acil geliştirmem lazım .s

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 1668
    Ettiği Teşekkür
    1.372
    290 mesaja 734 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Akademi Larimar istanbulda olsaydı hayat benim için çok farklı olurdu...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)