Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: 7 Günde İngilizce Programı

Paylaş

Yer
    nurnberg-almanya
    Rep Puanı : 1265
    Ettiği Teşekkür
    17
    21 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Neden olmasin??bende almancayi kendi kendime bu yöntemle ögrendim.hergün 5 kelime ögrenmek icin kendimi sartlandirdim,Gerci olan agbime oldu,sinirleri bozuldu ama ben 3 ayda almancayi ögrendim.burada okula gitmedigime hic kimse inanmiyor.Hazar,in kisa sürede ingilizcesini gelistirmesi bakimindan yasida uygun,15 yasinda insan beyni sünger gibidir,bende o yastaydim.Hazar sana hayat boyu basarilar diliyorum

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

nasıl yaptın bıraz daha detaylı anlatırmısın bende yapmak ıstıyorum nasıl şartlandırdın beynını

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

bu sadece İngilizce için mi geçerli yoksa diğer dilleri de kapsıyor mu ben Rusça dersi almak istiyorum. teşekkürler

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 17034
    Ettiği Teşekkür
    1.949
    2.103 mesaja 6.705 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    145

Alıntı moldoviaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sadece İngilizce için mi geçerli yoksa diğer dilleri de kapsıyor mu ben Rusça dersi almak istiyorum. teşekkürler
    Bütün diller için geçerli bir programdır. Gelin görün ki her öğretilecek dil için ek seçenekler çıkar ve bu seçenekler maddi manevi sonuçlar çıkarır. Sistem hazırlıkları yapıldığında aktif görevdeydim o sebeple zorluğunu biliyorum.
    Mesela İngilizce için yapılan her aşama Rusça için de yapılmak zorundadır. Örneğin:
    - Rus dilini öğretebilecek yetkinlikte bir uzmanı bu sisteme entegre edebilmek için en az 2 hafta (önerilen 1 ay) eğitmek gerekir. Bu süre boyunca ve daha sonra bu kişinin maaşı, sigortası vs. ödenmek durumunda zira işe aldınız o uzmanı.
    - İngilizce için alınan, hazırlanan, toplanan her materyal aynı şekilde Rusça için de yapılmalıdır. Bu hazırlıklar bile en az 1 ay sürer, koordineli bir çalışma gerektirir.

Şimdi bunları yaparsanız en az 1 ay diğer işlere eğitimlere belli bir limit getirmek zorunda kalıyorsunuz. Yorucudur, zahmetlidir bu yönden enerjinizi başka alanlara çok kaydıramıyorsunuz.
    İşin bir de maddi boyutu var elbette. Bir ay zaten maddi kazanım yollarınızı belli ölçüde kapatıyorsunuz bu işe zaman ayırınca. Üstüne bir de yukarıdaki masrafları yapıyorsunuz. Yapılır sıkıntı değil de, acaba bir yıl içinde kaç kişi Rusça için gelecek? 1-2 kişi için grup açılmaz zira aylık masrafları bile karşılamaz. Yani siz sistemi kurduktan sonra en basitinden o dil uzmanı yarı zamanlı bir işte çalışmak zorunda ki size de ders zamanı ayırabilsin grup talebi gelince , haliyle kişinin maaşını da vermek zorundasınız.

Siz modülü 1 haftada alıyorsunuz ama bunun hazırlığı, olgunlaşması ve size bu şekilde sunulabilmesi için arka planda haftalara ve binlerce liraya mal olan bir alt yapı çalışması var. Bu sebeple her dil mümkün ama seçenek az oluyor.

5. Chillout Üyemize teşekkür edenler:
    Mrs.Şeytan (16.11.2014)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

anladım teşekkürler

Rep Puanı : 10544
    Ettiği Teşekkür
    4.166
    1.103 mesaja 2.515 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    83

Bir dili öğrenmek istiyorsanız bana göre en etkili yöntem o anadile sahip kişilerle konuşmaya çalışmak ve sohbet etmek.Tabi ki konuşacağınız kişinin sizin dil seviyenizin düşük olduğunu bilmesi lazım ve size yardım etmesi lazım. Ben bu şekilde kendimi geliştiriyorum.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

8. Tai Chi Chuan Üyemize teşekkür edenler:
    albus (27.11.2014)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)