Su Perisi

sir7634

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bilen ve konu hakkinda bilgisi olanlardan yardim isteyecektim konu soyle....Son 3-4 gundur sanki gozumun onunden biseyler geciyor...Yada yanimda biri oturuyor ve donunce kacip gidiyor sanki birseyler oldugunu hissediyordum...Daha sonra guvendigim ve surekli gorusdugum bir hocam var onu aradim...durumu ona anlattim iki saat sonra beni ara dedi...aradigimda da bana soyle dedi o su perisi sana zarar vermez...Insanlara cok guzel halde gorunur...Sonra ona baglanabilirsin dikkat et dedi...Bende henuz gordugum bisey yok dedim...hoca da kisa bi dua soyledi bunu oku dedi senden uzak dursun............Simdi merak ettigim konu su....ben bu varligi nasil gorebilirim....birde hocamin soylediklerinin dogruluk payi nedir.....Yardim ve yorumlainiz icin simdiden tesekkur ederim...

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Cinlerin ;Kendilerine ait şehirleri vardır.Köyleri vardır. Kısacası yaşantıları insanlarla benzerlik arz eder. İyileri korkutmamak için insanlara pek fazla gözükmezler.Kötüleri de bir büyü sonucu yada onlara zarar verecek bir harekette korkutmak için size gözükebilirler.Bir yerlerden ses gelmesi, gece yatarken kapı çalması, ışıkların yanıp sönmesi, çeşmeden su akma sesinin gelmesi gibi buna benzer tepkiler gösterebilirler. nsanlara zarar vermeleri bir büyü sonucunda olur.İnançsızları, alkolikleri, cinsel sapıklıkları olanlar vardır; düşünün ki insanın emrinde olan her şeyden onlarda nasibini almaktadır. İnsan olarak onlardan farkımız üstünlüğümüz irademizdir, mantığımızdır:burası çok önemli dikkat edilmesi lazım iradeye. Genelde insanları bilinç altına girerek etkilerler.alk dilinde sara denilen hastalık, uyur gezerlik, zamanlı zamansız bayılmalar, Uykuda kabus görmek, sıçramak ve konuşmak, Yel de denilen vücutta gezen ağrılar, Sebepsiz asabiyet, hırçınlık, Ve daha birçok rahatsızlıklar, Tıp'bın çaresiz kaldığı bütün hastalıklar cinlerin eseridir.

Bu varlığı görmek yerine hissediyorsun.Bu konunun üzerine gitmeni tavsiye etmiyorum.Sana görünmesi demek seni rahatsız edebileceği anlamına gelir.Bir zarar vermediğini söylüyorsa sana musallat olma amacında değil,Sen onun varlığının ve enerjisinin olduğu yerde bulunuyorsun.O duayı okumaya devam et.Macera olsun diye bu işlere kalkışma derim.Korku filmi izle enerjini at.Bu merakını yen .Ve hocanı dinle.Yaşayan ve bilen biri olarak sana verebileceğim tavsiye budur.

sir7634

Kayıtlı Üye
Cinlerin ;Kendilerine ait şehirleri vardır.Köyleri vardır. Kısacası yaşantıları insanlarla benzerlik arz eder. İyileri korkutmamak için insanlara pek fazla gözükmezler.Kötüleri de bir büyü sonucu yada onlara zarar verecek bir harekette korkutmak için size gözükebilirler.Bir yerlerden ses gelmesi, gece yatarken kapı çalması, ışıkların yanıp sönmesi, çeşmeden su akma sesinin gelmesi gibi buna benzer tepkiler gösterebilirler. nsanlara zarar vermeleri bir büyü sonucunda olur.İnançsızları, alkolikleri, cinsel sapıklıkları olanlar vardır; düşünün ki insanın emrinde olan her şeyden onlarda nasibini almaktadır. İnsan olarak onlardan farkımız üstünlüğümüz irademizdir, mantığımızdır:burası çok önemli dikkat edilmesi lazım iradeye. Genelde insanları bilinç altına girerek etkilerler.alk dilinde sara denilen hastalık, uyur gezerlik, zamanlı zamansız bayılmalar, Uykuda kabus görmek, sıçramak ve konuşmak, Yel de denilen vücutta gezen ağrılar, Sebepsiz asabiyet, hırçınlık, Ve daha birçok rahatsızlıklar, Tıp'bın çaresiz kaldığı bütün hastalıklar cinlerin eseridir.

Bu varlığı görmek yerine hissediyorsun.Bu konunun üzerine gitmeni tavsiye etmiyorum.Sana görünmesi demek seni rahatsız edebileceği anlamına gelir.Bir zarar vermediğini söylüyorsa sana musallat olma amacında değil,Sen onun varlığının ve enerjisinin olduğu yerde bulunuyorsun.O duayı okumaya devam et.Macera olsun diye bu işlere kalkışma derim.Korku filmi izle enerjini at.Bu merakını yen .Ve hocanı dinle.Yaşayan ve bilen biri olarak sana verebileceğim tavsiye budur.

Tavsiyelerin icin tesekkur ederim...Ama bana zarar vermeyecekse neden iletisime gecmeyeyim onu anlamiyorum....birsey daha sormak istiyorum cin ve peri farki nedir yoksa ayni seylermidir...

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Ben essanti arkadaşımıza katılıyorum bence bu işi fazla kurcalamayın altından üstesinden kalkamayacağınız bir olay falan çıkar çok pişman olursunuz hem o şeyin size zarar verip vermemesi garanti değil belki de bu şey sizi uyarmaya falan çalışıyordur not: burada neler neler okuyoruz lütfen yani

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Neden özel bir çaba sarfediyorsunuz.Bu su perisi (cin) nin tek olduğunu nerden biliyorsunuz.Siz onun çekim alanında olduğunuz için size bir zarar vermiyor.Siz ise onunla ya da onlarla iletişim kurmak istiyorsunuz.Kedi çağıracağızı falan mı düşünüyorsunuz.Hoş kedi kılığında gelmesi de olası :) İrtibata geçme çabanız olduğunda,eğer sizin harici bir bilginiz yoksa size sorun teşkil edecek bir durum ortaya çıkabilir.Bu konuyu hocanıza bir danışın.Ben bu su perisini çok merak ediyorum hocam ,Beni bir tanıştırın diyebilirsiniz.Eğer çok güveniyorsanız .Bakın hocanız size ne cevap verecek ? :) :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
ben su perisi olduğunu sanmıyorum çünkü dediğin şekilde bende çok sık yaşadım.özellikle son 8 aydır sürekli büyü ve benzeri şeylerle ilgileniyorum okuduğum bir çok kaynak vs onları kendime çekmiş olabilirdim. odamda arkamda varlığını hissetme nefesini ensende duyma gibi ve konuşmalarını anlamaıyorsun çok hızlı ve değişik bir dilde konuşuyorlar..sonradan ibranice olduğunu öğrendim bana zarar vermiyorlardı ama rahatsız oluyordum. ve sonunda koruyucu bi cevşen yaptırdım kendi adıma. şimdi sadece camıma taş atıyorlar evim 7.katta :D yada tıklatıyorlar bilemem ama benim düşüncem su perisi olmadığı..bu sitede bulunan herkes bu tür şeylerle uğraştığı için az çok kendine çekebilir.kuantum ;)

decanfrost

Kayıtlı Üye
bunun cin olduğunu nerden çıkardınız bana elemantel bir varlık gibi geldi onu ne şekilde hissediyorsun?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Periyi anlarımda su perisi ne arkadaşlar böyle bişey hiç duymadım su perisi su cini demekse su cini ne yani :D

mandalin

Banlı Kullanıcı
her varlığın bir elementer yapısı vardır ...uygulama örnekleri ile açıklamak gerekirse bir vefk yazdırdın bunu yak ya da toprağa göm dedi neye göre karar verir sence kafasına göre mi bu çalışmanın elementine göre belirlenir aynı şekilde

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar menzili su olan isimleri zikrederseniz serin su gibi bi seylerin size temes ettiyini hissedeceksiniz berhetiyedeki isimlerden faydalana bilirsiniz

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
fazla kurcalama aklını bozarsın

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yalnız dikkat su perisi ile peri farklıdır.İslamda peri kız cindir ama bahsettiğin peri kelt doğa ruhudur ve islam ile uzaktan yakından bir alakası yoktur.

hasan06

Kayıtlı Üye
hala konuyu açan arkadaşımız siteye giriyor mu bilmem ama bilen birisi olarak derim aman ha aman bulaşmayın bu sitede çok kişi heveslendi de çok kişiye musallat oldular hayat enerjilerini sömürdükten sonra intihara kadar sürükledi sonrada çıkış yolu aradılarda durdular

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
arkdaşlar unutmayınki büyü sitesinde olddugunuz kadar parapskoloji forumundasınızda
sürekli büyüyle ilgileenmenize geerek yok
fakat ilgileniceksenizde adminlerin yapabileceği bişey yok ne yaparsanız kendinize
bu tür varlıklarla uğraşıcaksanız .
korunma yapmayı - yönetmeyi - istekte bulunmayı - sonuçlarını - ters teperse ne yapmalıyımı bilmeniz gerek
yoksa en büyük zararı siz görürsünüz ..