Astroloji'de Kuzey ay düğümü ve Güney ay düğümü

anemist

Kayıtlı Üye
Ben kombinasyonu kuramadım , biraz karisti bilgiler:) yay burcunun karmasıni düzeltmek için öküzlerier burcunun kader yolunu takip etmeliyim mi? Joys bu konuda yardımci olacak kitap önerirsen çok sevinirim

anemist

Kayıtlı Üye
Klavyeden dolayı yalnış yazılmış :'(ikizler burcunun olucakti çok pardon

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Ben kombinasyonu kuramadım , biraz karisti bilgiler:) yay burcunun karmasıni düzeltmek için öküzlerier burcunun kader yolunu takip etmeliyim mi? Joys bu konuda yardımci olacak kitap önerirsen çok sevinirim

Klavyeden dolayı yalnış yazılmış :'(ikizler burcunun olucakti çok pardon

Sevgili janet burdayken ben ahkam kesmesem daha iyi de. :D

Kitap ismi verebiliyor muyuz bilmiyorum. Reklam olmasın ama AKAŞA yayınlarını önerebilirim.

Flood olacak ama okumakta olduğum kitaptan memnunum ancak Sevgili janete bir sorun isterseniz. Kendisi daha iyi yönlendirecektir sizi diye düşünüyorum. Sevgiler... :)

anemist

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum, düğümleri çözmemde ve 12.ev deki planetlerimin bana getirdiği etkileri araştırma konusunda bu yayinlarin bana yardimci olucaklarina eminim:) Sevgiler benden. .

gümüş

Kayıtlı Üye
Güney düğüm kova, bunu gölge burç diye okumuştum geçmişte ama bu kadar detaylı değil. Şimdi kuzey düğüm dediğinizde sanıyorum hep burcum olarak bildiğim aslan oluyor. (yükselenimde aslan bu arada ) Bu durumda şimdi ben kovadan aslan olmaya doğru mu ilerliyor oluyorum tam anlamadım o kısmı. 7 Nisan 1986- 2 Aralık 1987 KOÇ tarihinde doğanların kuzey ay düğümü KOÇ 'tur .Güney ay düğümü ise Terazi'dir
Kuzey ay düğümü dünyadaki kaderi ve hali olmak istediği gelmek istediği noktadır
. denmiş ya örnekte, ama ben zaten aslanım, tekrar aslan olmaya mı çalışacağım yani :(

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Güney düğüm kova, bunu gölge burç diye okumuştum geçmişte ama bu kadar detaylı değil. Şimdi kuzey düğüm dediğinizde sanıyorum hep burcum olarak bildiğim aslan oluyor. (yükselenimde aslan bu arada ) Bu durumda şimdi ben kovadan aslan olmaya doğru mu ilerliyor oluyorum tam anlamadım o kısmı. 7 Nisan 1986- 2 Aralık 1987 KOÇ tarihinde doğanların kuzey ay düğümü KOÇ 'tur .Güney ay düğümü ise Terazi'dir
Kuzey ay düğümü dünyadaki kaderi ve hali olmak istediği gelmek istediği noktadır. denmiş ya örnekte, ama ben zaten aslanım, tekrar aslan olmaya mı çalışacağım yani :(

Hayır tekrar aslan olmaya çalışmayacaksınız. Yükselen burç burada konu dışı gibi. :) Ah bi de bildiğimi aktarabilsem. :D Tarayıcı olsaydı tarayıp aktaracaktım. :)

umos94

Kayıtlı Üye
Ben 31 temmuz 1994 doğumluyum tablo da bulamadım :S

Ü

Üye silindi 56746

güneş burcum yay, yükselenim aslan, ay'ım ikizler, kad oğlak ve gad yengeç :D bu konuyla ilgili en kısa zamanda bir kitap edinmeli.

"Örn; Kuzey Ay Düğümü Yay’da ise Güney Ay Düğümü onun zıt burcu İkizler’dedir.

Zıt Burçları bilmeyenler için:

Zıt Burçlar: Koç-Terazi, Boğa-Akrep, İkizler-Yay, Yengeç-Oğlak, Aslan-Kova, Başak-Balık"

ALINTI.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ay burcu akrep GAD koç olan birisi Ay burcu oğlak GAD Yengeç olan birisine göre daha avantajlı konumda mı sayılır bir mücadele durumunda?

Ü

Üye silindi 56746

şu kitabı okumak istiyorum

Ekli dosyalar

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    34.5 KB · Görüntüleme: 10
Ü

Üye silindi 56746

yok maalesef ama yazarın instagram hesabı var, oradan ay düğümleriyle ilgili sık sık paylaşımda bulunuyor, fikir edinebiliyorsun. @Mya

taroh

Kayıtlı Üye
Benim bu konuda takıldıgım nokta şu imtihan edildiği durum ve olaylar ile ilgili örneğin kızımın ay düğümünü okudum. Eksik yerlerini gelistirmesine yardim ettim.destek verdim ama yine de kendini destek verilmemiş hissediyor. O zaman ne yapacağız?