Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Astroloji'de Kuzey ay düğümü ve Güney ay düğümü

Rep Puanı : 27
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Kuzey Ay Düğümünüz Akrepse, Güney Ay Düğümünüz Boğadır, zıt burcu yani Hozen_Angel.. Hercayi bu hayattaki göreviniz Kuzey Ay Düğümünde saklı fakat Güney Ay Düğümünü bulmak için Kuzey Ay düğümünüz hangi burçtaysa, tam zıt burcuna bakabilirsiniz..

Peki bir sorum olacak, Kuzey Ay düğümü balık olduğunda en yüksek mertebeye ulaşmasına çok az kalmış yazılmış aşağıda.. Peki ya Güney Ay Düğümü balık ise? Yani geçmiş yaşamdan gelen karmik etkiler balık ise, bu ruh en yüksek mertebededir şu an sizce, öyle mi?

Çok güzel bir konu bu, açtığınız için çok teşekkürler.. Gerçekten de insanın ruhunu gösteriyor..

Yer
    Bursa
    Rep Puanı : 10206
    Ettiği Teşekkür
    50
    108 mesaja 232 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    86

Güney düğümü balık burcunda ise, ruh kendine fazladan karmalar yaratmış ve onları düzeltebilmek adına, tamamlamak adına bazı dersleri tekrar almak zorunda olduğunu gösterir. Başak evresinde bunları tamamladıktan sonra eğer hala eksikleri varsa, diğer evrelere geçer. Tamamladıysa, ruhsal gelişimi gelmesi gereken noktaya gelip tekrar enkarne olmaz

Ego'dan arındığın an sonsuzluğa açılan kapıyı göreceksin..

Yazılarımda kendi imla kurallarımı kullanıyorum.. Lütfen düzeltmeyiniz

Üzülme, büyüyünce geçer

Her gün yemek yapıyorum. Sizce bende aşçı yeteneği var mı?

Koyunun bilmediği ot başını ağrıtırmış..

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : -247
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu astrolojiye bir ben mi inanmıyorum?
    bir gazeteye bakıyorum farklı şeyler yazıyor, diğeri farklı :/

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Ayy çok ilginç bi konu.. Yorumladığınız için çok teşekkür ederim
    Peki bi sorum daha olacak mümkünse benim güney ay düğümüm akrep çıktı ve akrep özelliklerini (özellikle sezgileri) biraz fazlasıyla taşımaktayım, ya da ben haritamda göremiyorum, bir tek plütom akrepte, bir de plüto neptün 60lığım var.. Bu özellikler sizce güney ay düğümünden mi geliyordur daha çok, yoksa aspektlerle mi oluşmuştur?
    Pek anlatamadım sanki..Şöyle de sorabilirim..
    Güney ay düğümü tam olarak kendini nasıl gösteriyor hayatımızda? Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler, sayın janet?

Yer
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    86

Onlar genel yorumlar, her insanın kendisine özel horoskopu vardır. 5 dk arayla doğan ikizlerin bile farklıdır. doğum yerine göre fark gösterir. ve gezegenlerin konumu ancak 4 bin yıl cıvarında bir sürede kendini tekrarlar. astroloji basit gazete burç yorumu değildir.

burçlara inanmıyorum cümlesi bile yanlış bir cümledir. elektriğe inanmıyorum der gibi

burçlar inanç ve ya din değildir ki inanıyorum inanmıyorum kelimeleri kullanılsın

güney ay düğümü ruhun bir önceki hayatı hakkında ipucu verir. ve bu hayatına öncekiden hangi karmik yükleri getirdiğini. Geçmiş enkarne ile ilgili ipucudur, bu hayatta hangi konularda ders alamn gerektiğini ve hangi davranışları terk etmen gerektiğini. Akrep burcunda olan hangi davranışlardan vazgeçmen gerektiğini

Üzülme, büyüyünce geçer

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : -247
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar genel yorumlar, her insanın kendisine özel horoskopu vardır. 5 dk arayla doğan ikizlerin bile farklıdır. doğum yerine göre fark gösterir. ve gezegenlerin konumu ancak 4 bin yıl cıvarında bir sürede kendini tekrarlar. astroloji basit gazete burç yorumu değildir.

burçlara inanmıyorum cümlesi bile yanlış bir cümledir. elektriğe inanmıyorum der gibi

burçlar inanç ve ya din değildir ki inanıyorum inanmıyorum kelimeleri kullanılsın
    Bilmiyorum her insan farklı neticede, genelleme bana garip geliyor
    Ayrıca bakıyorum bir boğayım, birden oğlak oluyorum, buna baktım yengeç oldum pokemon gibi hissettim kendimi bir an için, şekilden şekile giriyorum sanki.
    Neye göre yapılıyor bu tahminler?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

sayın silverwings gazetelere bakmıyorum şahsen o günlük yorumlara inanmıyorum pek, bildiğiniz fal gibi, içlerinden geleni yazıyorlar sanki aylık, yıllık yorumlar daha değerli bence.. astroloji inanılmayacak bir şey değil ki aynı zamanda, ilgilenmiyor olabilirsiniz, hiç araştırdınız mı sonuna kadar? mesela bilim adamları toplanıp astrolojinin ilimle alakası olmadığına dair imzalar toplamışlar ama artık nasıl araştırmalar yaptılarsa, bunları yaparken yanlarında bir astrolog bile yok.. ne kadar acı gerçekten. bir işi sonuna kadar araştıracaksanız eğer ve istediğiniz gibi değil de doğru bir karar vermekse amacınız, ona göre sizin ilgilenmediğiniz o konuyla ilgilenen birinden bilgi edinmek durumundasınız, sonra da neden ilim olamayacağını açıklamalarıyla beraber yazıp imzanızı toplarsınız bence..

(konu biraz saptı sanırım, özür dilerim )

Yer
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    86

Alıntı silverwings Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum her insan farklı neticede, genelleme bana garip geliyor
    Ayrıca bakıyorum bir boğayım, birden oğlak oluyorum, buna baktım yengeç oldum pokemon gibi hissettim kendimi bir an için, şekilden şekile giriyorum sanki.
    Neye göre yapılıyor bu tahminler?
    tahmin değil. kişinin yaşamını analiz etmek. herşeyi ayağına bekleme oku araştır bilgi edin. şimdi ben burada açıklama yapmam çok uzun sürer, Levh-i Mahfuz dan başlayıp günümüze getirmem lazım. çünkü senin hiç bilgin yok.

Üzülme, büyüyünce geçer

Rep Puanı : 39
    Ettiği Teşekkür
    37
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

Konu İçin çok teşekkürler, kuzey ay düğümüm ikizler güney ay düğümümde yay oluyor şimdi özüm yay ama yaşamam gereken ikizler resmi oluşturmak için bu iki burcun hangi kısımlarını bilmem gerekiyor ? yayın geçmiş yaşam karmasinı bilmiyorum , isin diger kısmıda yükselenim de ay burcumda yay

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 9241
    Ettiği Teşekkür
    284
    74 mesaja 201 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    80

Şimdi kitap elimde fakat o kadar uzun ki. Ne bilmek istiyorsunuz kısaca yazayım.

Farzet ki yazdıklarımı anlayabildin; ya anlayamadıkların ya yazıp da sildiklerim ya yazamadıklarım... Mevlana Celaledini Rumi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)