Koruyucu Bir Tılsımı Dövme Yaptırmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Arkadaşlar sakın ama sakın bu olayı da günahtır sevaptır olayına çevirmeyiniz. Defalarca bunun uyarısı yapıldı. Sitede birtek müslümanlar yok. Herkes sadece kendine göre yorumlayabilir. Müslümanlıkta da ilahiyat mezunu profesörlerin ve ilahiyatçıların % 50 si günah % 50 si günah değildir deniliyor. Abdestin kabul olmaması ise kasıt ve sürekli kirli kalmak ise kastettiğiniz dövme asla o bölgedeki hücrelerin ölümesine neden olmuyor ve rahatlıkla su giriyor o hücrelere. Bunu da iddia edemezsiniz. Bana Kur-anı kerimden bir tane ayet bir tane sure gösterin günah olduğunu direk söyleyen bende siz haklısınız diyeyim. Ayrıca diyanet açıklama yaptı günah değildir diye. Yani bu yapılan günah sevap tartışması tamamen kişisel yorumlara dayanmaktadır. Bu yüzden konunun dışına çıkılıyor bu konunun burada tartışmasını kapatıyorum. Konuyu ilk haliyle yorumlayınız. Onun dışında günah sevap tartışması şu dakika bitmiştir.

Açılan konu anladığım kadarıyla dövme yaptırmanın günah sevap olduğu değil , Koruma niteliğinde bir dövmenin vücuda uygulanma işlemi için gerekli koruma kalkanı şeklinin talebidir.Bu talepte bulunan kişi dövmeleri olduğunu da söylüyor.Yukarıdaki yazılanlara katılıyorum.

Bu konuda bildiğim kadarıyla herhangi bir koruma kalkanını vücudunuza uygulatmak sizin için doğru olmayabilir.Bir muska ya da tablo şeklinde yapılan korumaların etkisi büyüktür.Ayrıca bu korumalar da ayetlerin surelerin dışında ekstra farklı enerjilerin olduğu kanısındayım.Üzerinde çalışma ve emek yapılması gerekiyor.Yaptırırsınız.Fakat bir şekil olma boyutundan ileri geçemez.Yani sizi koruyacağını zannetmiyorum.Nasıl beğendiğiniz bir şekli vücudunuza yaptırıyorsunuz.Bu durumda aynı olacaktır.Diyelim ki bir etkisi söz konusu ki sanmıyorum .Yine de uygunsuz yerlere girdiğiniz için ve bedeninize ve size rahatsızlık verecektir.Harici olarak şekil amacıyla yaptırabilirsiniz.Etki tesir konusunda gerçekten iyi bir eğitim alan havvas alimlerine danışabilirsiniz.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Om korumuyor, sadece psişik güçleri arttırıyor :) Üçüncü gözün mantrasıdır om.

Om da yaptırmak istiyorum. Müsaden varmı :)

Açılan konu anladığım kadarıyla dövme yaptırmanın günah sevap olduğu değil , Koruma niteliğinde bir dövmenin vücuda uygulanma işlemi için gerekli koruma kalkanı şeklinin talebidir.Bu talepte bulunan kişi dövmeleri olduğunu da söylüyor.Yukarıdaki yazılanlara katılıyorum.

Bu konuda bildiğim kadarıyla herhangi bir koruma kalkanını vücudunuza uygulatmak sizin için doğru olmayabilir.Bir muska ya da tablo şeklinde yapılan korumaların etkisi büyüktür.Ayrıca bu korumalar da ayetlerin surelerin dışında ekstra farklı enerjilerin olduğu kanısındayım.Üzerinde çalışma ve emek yapılması gerekiyor.Yaptırırsınız.Fakat bir şekil olma boyutundan ileri geçemez.Yani sizi koruyacağını zannetmiyorum.Nasıl beğendiğiniz bir şekli vücudunuza yaptırıyorsunuz.Bu durumda aynı olacaktır.Diyelim ki bir etkisi söz konusu ki sanmıyorum .Yine de uygunsuz yerlere girdiğiniz için ve bedeninize ve size rahatsızlık verecektir.Harici olarak şekil amacıyla yaptırabilirsiniz.Etki tesir konusunda gerçekten iyi bir eğitim alan havvas alimlerine danışabilirsiniz.

Ben de sürekli taşıyabileceğim için koruyabileceğini düşünmüştüm. Dikkate alıyorum söylediklerinizi. :)

Sator koruma tılsımı yaptırmaya ne dersiniz ben bir ara düşünmüştüm.Google görsellere "sator arepo tenet opera rotas" yazmanız yeterli olur.Hatta görsellerde birinin kolunda da görmüştüm dövme olarak.

Dediğiniz şekile baktım ama sadece kare içinde harfler vardı acaba doğru mu baktım emin değilim şekli paylaşırmısınız acaba?

mişa

Kayıtlı Üye
Yazıldımı bilmiyorum ama, Desmond Morris'in bir kitabı var bu konu ile alakalı.. Belki yardımcı olabilir..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yazıldımı bilmiyorum ama, Desmond Morris'in bir kitabı var bu konu ile alakalı.. Belki yardımcı olabilir..

Hayır yazılmamıştı şimdi baktım kitaplarına ama içerik olarak pek benzetemedim. Belkide doğru kitaplara bakmadım. Biraz daha bilgi verir misin rica etsem?

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Tayland da kesisler tarafindan yapilan buyuler cesitli amaclar ile ve cesitli semboller kullanilarak yapiliyor.
Cesaret icin ayri,korunmak icin ayri,para icin ayri vs.
Lakin su da bir gercek ki ; cok aci verici gibi. Teknolojik seyler kullanilmaksizin, tamamen ellerindeki cubuklar ile yapiyorlar(deri altina)
Birde masrafi biraz buyuk olabilir. Ama cok istiyorsaniz sorun olmaz heralde.
Sadece aklinizda bulunmasi icin soyledim tum bunlari.
Iyi forumlar...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tayland da kesisler tarafindan yapilan buyuler cesitli amaclar ile ve cesitli semboller kullanilarak yapiliyor.
Cesaret icin ayri,korunmak icin ayri,para icin ayri vs.
Lakin su da bir gercek ki ; cok aci verici gibi. Teknolojik seyler kullanilmaksizin, tamamen ellerindeki cubuklar ile yapiyorlar(deri altina)
Birde masrafi biraz buyuk olabilir. Ama cok istiyorsaniz sorun olmaz heralde.
Sadece aklinizda bulunmasi icin soyledim tum bunlari.
Iyi forumlar...

Zaten normal olarak bir dövme çok masraflı. Ben baktım dövmelere zaten sırtıma istiyordum çokta beğendim ama dedim ya neyin ne anlama geldiğini bilmediğim için, bilen birilerini de bulamayacağım için kalır sanırım :(

zona

Kayıtlı Üye
ya évét çok hoş biraz araştırdım bir né olduğu hala tartışılıyor diyo :D

Ben de çok araştırmıştım her okuduğuna inanmamak gerek. Ama derinlemesine araştırınca kesin bilgiler bulduğumu düşünüyorum. Şimdi bu fikir tekrar gündeme geldi bende, yaptırsam mı acaba, sizde yaptırırmışsınız günün birinde karşılaşırmışız ne ilginç olur ama :D

Voy

Kayıtlı Üye
Kendinizi güvende hissettiğiniz bir şeyin sembolü olabilir mesela bilinen bir sembol olmak durumunda değil .Örneğin ben denizde kendimi çok güvende hissederim bir balık benim için bu durumun sembolü olabilir.Her hangi kitlesel bir inanç sembolü kullanmak istemezseniz eğer kişisel sembolleriniz de sizi korur. Tabi ikisinin de farklı avantajları vardır.

Günümüzde ortada gezen pek çok sembolün kökeni tam olarak ayırt edilememektedir nitekim doğaldır çünkü gerçekten öğretilerle olan bir temsil kuvvettidir.Mesela ouroborus pek çok yerde farklı olarak geçer fakat aynı zamanda ters amaca hizmet ettiği de söylenir.Söz konusu dövme olucağı için yarın öbürgün açığa çıkan yeni bir bilgi sizi rahatsız edebilir.Güzelliği bu sembollerin kitle enerjisinden dolayı güçlü oluşlarıdır fakat bilemiyceğiniz zamanlarda da deşarj oluşudur.

Kişisel bir sembol ise sizin tecrübe ve enerjinizden çıkar ve bu yüzden diplerde sürekli şarj olur .Bir tavsiye :).

zona

Kayıtlı Üye
Haklısınız Sn.Voy bunları dikkate alıcam ama hala ne tür bir şekil yaptıracağım konusunda kararsızım şöyle söyleyeyim belki bir fikir verirsiniz.Ben kendimin iki kişilikli olduğumu düşünmüşümdür her zaman bazen neşeli esprili sosyal bazende kesinlikle yanına yaklaşılmayacak kadar soğuk böyle bir durumu anlatan dövmede düşünmüştüm örneğin bir yüz bir tarafı gülümsüyor öbür tarafı soğuk bakıyor.Ne dersiniz? Ama çok büyük olsun istemiyorum bu nedenle yine kararsız kalıyorum,genelde kararsız biri değilimdir ama bu konuda böyleyim.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kendinizi güvende hissettiğiniz bir şeyin sembolü olabilir mesela bilinen bir sembol olmak durumunda değil .Örneğin ben denizde kendimi çok güvende hissederim bir balık benim için bu durumun sembolü olabilir.Her hangi kitlesel bir inanç sembolü kullanmak istemezseniz eğer kişisel sembolleriniz de sizi korur. Tabi ikisinin de farklı avantajları vardır.

Günümüzde ortada gezen pek çok sembolün kökeni tam olarak ayırt edilememektedir nitekim doğaldır çünkü gerçekten öğretilerle olan bir temsil kuvvettidir.Mesela ouroborus pek çok yerde farklı olarak geçer fakat aynı zamanda ters amaca hizmet ettiği de söylenir.Söz konusu dövme olucağı için yarın öbürgün açığa çıkan yeni bir bilgi sizi rahatsız edebilir.Güzelliği bu sembollerin kitle enerjisinden dolayı güçlü oluşlarıdır fakat bilemiyceğiniz zamanlarda da deşarj oluşudur.

Kişisel bir sembol ise sizin tecrübe ve enerjinizden çıkar ve bu yüzden diplerde sürekli şarj olur .Bir tavsiye :).

Ouroborus düşünmüştüm güzelde bir uyarlama bulmuştum ama sonradan vazgeçtim. Bayrama girmeden iyi bir tılsım bulabilseydim keşke. :D

Voy

Kayıtlı Üye
:) Aslında size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ,çift olan yönünüzü değil de ,neden böyle olduğunuzu gerçekten çözüp nedeni sembole çevirirseniz bu çift yönünüzün çalkantılarının olduğu dönemlerde nedeni hatırlayarak rahatlayabilirsiniz.Sizin ama kişisel sembolünüzü siz bilebilirsiniz.Hani gözünüzü kapattığınızda gelen ilk sahne gibi.:).En güçlü tılsım da kişinin kendisine olan sevgisi ve -Hakkıdır bence.Kendinizde arayın tılsımınızı derim dövme söz konusu olduğunda :).Kolay gelsin arayışınızda.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
:) Aslında size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ,çift olan yönünüzü değil de ,neden böyle olduğunuzu gerçekten çözüp nedeni sembole çevirirseniz bu çift yönünüzün çalkantılarının olduğu dönemlerde nedeni hatırlayarak rahatlayabilirsiniz.Onun dışında evet çift yönlü ouroborus iyi bir temsildir bu anlamda.Sizin ama kişisel sembolünüzü siz bilebilirsiniz.Hani gözünüzü kapattığınızda gelen ilk sahne gibi.:).En güçlü tılsım da kişinin kendisine olan sevgisi ve -Hakkıdır bence.Kendinizde arayın tılsımınızı derim dövme söz konusu olduğunda :).Kolay gelsin arayışınızda.

Sert ve güçlü şeyler olmalı ozaman. Ve aynı zamanda kimsede olmayan. Ve birde kimsenin ne olduğunu bilmesini istemiyorum. Gizemli olmalı. Gerçi dövme eskiden bizim zamanımızda çok nadir kişide vardı. Gerçekten birşeyi simgelemek yada ölümsüzleştirmek için yapılırdı. Şimdi sadece dövme olsun havalı olsun diye yapılıyoru. Plaja in herkeste dövme var. Abuk sabuk demek istemiyor belki onlar için çok şey ifade ediyordur ama göbeğine maymun poposu yaptırmakta cins bir hareket bence. O nedenle bir karar veremedim :D İlginden ötürü minnettarım :rockon: :cheers2:

AJA

Elit Üye
Olmaz derken, tılsım mı olmaz yani tutmaz.. Emin değilim tutacağına inanıyorum. Hiçbirşey yoksa kuantum var :D

Kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap :) Ben de bulsam öyle bir dövme hemen yaptıracagım.Elimde om simgesi var.Omuzumda da hz.Adem .

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap :) Ben de bulsam öyle bir dövme hemen yaptıracagım.Elimde om simgesi var.Omuzumda da hz.Adem .

Eve biliyorum demiştin :) Om u çok beğendim bende ondan istiyorum hatta yazının üst taraflarından senden bunun için iizn istemiştim :D :D Bayram dönüşü hem sırtıma hem yıldızı hemde om u yaptırmak istiyorum. Ama sırtımdaki hala muallakta işte :banghead:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...