Düşünce dalgaları

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Ben şimdi anlatacağım olayın adını unuttum sanırım telepatiyle ilgili bir şeydi adını hatırlayan varsa kusuruma bakmayın sakin bir ortamda yere uzanıp sevdiğiniz bir kişiyi düşünüyorsunuz onun (yüzünü sesini gibi) iyice konsantre olduktan sonra o kişinin o an ne yapıyor olduğunu düşünün ve o kişinin sizi aramasını düşünün büyük ihtimalle o kişi sizi en fazla bir saat içinde arayacaktır aramazsa büyük ihtimalle bir şeyler olmuş demektir:)

hasan06

Kayıtlı Üye
bu olayı deneyen var mı arkadaslar tecrübe edenler var mı aramız da :/

kikirik

Kayıtlı Üye
ben sadece sevgilimle değil diğer insanlarla da oluyor fakat illaki uzanmam gerekmiyor sadece o kişileri çok gerçekçi bir biçimde beynimde resmediyorum ve bana uğra ya da beni ara diyorum

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Bu olay hiç başımıza gelmedi mi mesela sevgilinizi düşündüğünüz zaman sevgiliniz sizi aramıyor mu siz o kişiyi düşünürken beyniniz o kişiye düşünce dalgaları gönderiyor ve o kişide sizi arıyor biz de bu sayede telefon faturalarını yarıya indiriyoruz:):)

karzem

Banlı Kullanıcı
Bir arkadaşımı düşünüp ona mesaj atayım dedim.Mesaj atmamla beraber o kişiden mesajın aynı anda gelmesi bir cok kez başıma geldi ve arkadaşım bu duruma çok şaşırdı..:)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu olay çok başıma geldi.Ayrıca sevgilinizi aramak istediğinizde aynı anda birbirinizi arama durumu gerçekleşebiliyor.Birinin sizi gerçekten sevmesini ,aramasını istiyorsanız onu düşünüp onun üzerine şöyle olsa şeklinde telepati yollamanız ,o durumun bir müddet sonra gerçekleşmesine neden oluyor.O kişi size duymak istediğiniz sözleri söylüyor.

Diablesse

Kayıtlı Üye
Ne kadar cok denediysem de sonuc alamiyorum. Istedigim kisiyi dusunuyorum. Imajine ediyorum fakat olmuyor. Sonra baska biri uzerinde deniyorum oluyor. Neden istedigim kisinin ustunde deneyince sonuc alamiyorum anlamiyorum.

hazarfen

Kayıtlı Üye
Fal ve büyücüklükle ugraşan bir arkadaşım bana karşı tarafı etkilemek kendine baktırmak istiyorsan kendi anlından onun anlına dogru turuncu, duman şeklinde bir bağlıntı hayal et demişti. Belki bu işinize yarar :)

Jellyy

Kayıtlı Üye
ben bunu defalarca yaptım ve her defasında yapıyorum :)

asterix

Kayıtlı Üye
Bu herkeste az çok olan bilinçaltı telepatik iletişim kanalıdır.Frekansların rezonasa girerse doğal olarak oluşur.Bir arada yaşayanlarda sık sık olur netekim.Beynimiz bir radyo alıcı ve vericisidir ayrıca kaç kw lık yayın yaptığın kaç hz ile yayın yaptığın sana bağlıdır akortlumusun akortsuzmusun :)

mabe

Kayıtlı Üye
Dostlar,bir kelimeyi yada sayıyı düşünürken karşınıza kısa sürede çıktığınıda yaşamışsınızdır.
Bu önceden olacak olan hadiseyi hissetmek olabilir mi acaba ?
Ama olacak olan olay zaten ortada ve yaşanılacağıda kesin (kader) ise...
Tahminimce 6.his devreye giriyor bu durumda.
Farklı bir pencereden bakmayı denedim.

omg

Kayıtlı Üye
ben ne kadar ara desem de aramıyorlar :D