Bir türlü çaresini bulamadığım bir durum ...Erkekleri çirkin görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calusaram

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar .. Forumu ve siteyi uzun süredir takip ediyorum ve bilgilerimi sizlerle elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum.

Bu esnada kendi sorunum aklıma geldi ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Ben 1.78 boyunda, düzgün fizikli ve ukalalık gibi olmasın güzelliği tescilli, iyi bir mesleğe sahip, bilmem kaç tane yabancı dil bilen vs vs biriyim. senelerdir ilişkim yok. Birçok insanın da hayran olduğunu biliyorum ve bunu dile getiriyorlar. Benimde beğendiğim ve ilişki yaşamaya başladığım erkekler 1- 2 hafta içinde gözüme çirkin geliyor, çok sıcakkanlı olmama rağmen onlarla iletişimim kesiliyor konuşamıyorum yanlarında, kendim olamıyorum, fevri hareketler yapıyorum. Onların da bana karşı davranışları olumsuz yönde değişiyor. Erkeklerin de yanıma yaklaşmaya cesaret edemediklerini etraftan duyuyorum.

Bir kaç hoca bende büyü olduğunu, bazıları da varlıkların aşık olduklarını söyledi. Kilit açma tekniği kullanarak büyüyü bertaraf etmeye çalıştık ancak rüyamda anahtarların sesini duyarak BOZULMADI diyen bir varlık gördüm ve sesini duydum.

Bazen de sık aralıklarla olmasa da varlıkların cinsel saldırısına uğruyorum ..

nas , felak, ayetel kürsi yi sürekli okuyorum . Yaşadığım bu sorunlu durumu gidermek için neler yapmalıyım... Sevgi ve ışıkla kalın dostlar.

mumunisi

Kayıtlı Üye
Sayın calusaram.
"nas , felak, ayetel kürsi yi sürekli okuyorum . Yaşadığım bu sorunlu durumu gidermek için neler yapmalıyım ..."demişsiniz.
Yorumum yanlış anlaşılmasın.Okumuş olduğunuz ayetlerin ne anlama geldiğini biliyormusunuz?Sizi koruyacak olan ayetler değil!Size, şah damarınızdanda yakın olan Allah.Eğer gerekten bunu bilirseniz,kürsüsü heryeri kuşatmış olan,ezel ve ebedi Olan'a,onların korunması O'na zor gelmez.O çok yücedir,çok büyüktür.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Büyük bir havvas alimi ve ulema olan bir hoca bana şöyle demişti ; ''Bir dolap yapmaya çalışmışsın fakat o dolabı yapmayı bilmiyorsun.Çivileri çakmışsın.Tahtalarda var .Fakat hepsi birbirinden ayrı yerlerde...Bırak bu işi ben yapayım '' Bu sözü Ben 200 rekat namaz kıldım ,nas ve felak çok okudum neden beklediğim sonucu elde edemediğim dediğimde söyledi. 2 rekatta bir selam vererek 200 rekat namaz kıldım.150 sini birlikte.50 sini de ertesi gün kıldım.O hırsla bacaklarımı hissedemicek hale gelmiştim.Çok faydasını gördüm.Yaklaşık 3 günüm çok güzel geçti.Fakat her ne olursa olsun bunun ilmini alan,gerçekten üzerinizdeki tesirli büyüyü kaldırmaya yönelik uygulama yapan,asla büyü yapmayan biri olmalı .Ayet ve sure okumaya devam edin.Size kalkan olacaktır.En azından büyüyü bozmanız için önünüze güzel fırsatlar çıkacaktır.

Allah c.c. kullarını darda bırakmaz.Allah'tan kuvvet isteyin.Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.” anlamı budur.Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok” itirafında bulunmaktadır.Yasin ,tebareke,amme ve cuma surelerini okumak büyüyü bozmanız için karşınıza doğru şahısların çıkmasını sağlar.
Sanırım sizde kısmet kapatma,soğutma büyüleri mevcut olabilir.Şüphesiz ki En doğrusunu allah bilir.

mandalin

Banlı Kullanıcı
sevgili calusaram nette bir araştırma neticesinde bu uygulamaları buldum umarım faydalanacak ve derdinizi çözeceksiniz...

1. Çalışma; bulabilirseniz yağmur suyu üzerine bulamaz iseniz temiz saf su üzerine alttaki sureleri
71 ayetel kursı
71 fatıfa
71 ıhlas
71 nas
71 felak
okuyun ve 7 gün bu suyu için ve banyo yapın etkiyi kıracak ve belkide yok edecektir.Okumaları abdestli olarak yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

2.Çalışma; üzerinizde bir ağırlık yada büyü etkisi olduğunu hissediyorsanız lütfen alttaki çalışmayı yapınız etksini kıracaktır inşallah

11 nas 11 felak 11 beyyine suresini bir bardak suya etkilerin yok olması üzerinizden akıp gitmesi gibi bir niyet ile üfleyip 1 ila 3 gece arasında içiniz.İlk geceden etkisini hissedeceksiniz.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Evet bende mandalin'in verdiği uygulamanın büyünün veya varlıkların tesirini kırabileceği kanaatındayım. Birde bunların yanında evinizi temizlediğiniz suyun içine, küvetinizin/jakuzinizin içine bir kaç damla sirke katabilirsiniz. Ayrıca duştan çıktıktan sonra kaya tuzu ile vücudunuzu ovabilirsiniz. Bunlarda büyü veya varlık tesirini azaltacaktır. Büyü yoksa bile pozitif ve zinde olmanızı sağlayacaktır.

kipooo58

Banlı Kullanıcı
Merhaba dostlar .. Forumu ve siteyi uzun süredir takip ediyporum ve bilgilerimi sizlerle elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum .

Bu esnada kendi sorunum aklıma geldi ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm . Ben 1.78 boyunda , düzgün fizikli ve ukalalık gibi olmasın güzelliği tescilli , iyi bir mesleğe sahip , bilmem kaç tane yabancı dil bilen vs vs biriyim . senelerdir ilişkim yok . Bir çok insanın da hayran olduğunu biliyorum ve bunu dile getiriyorlar . Benimde beğendiğim ve ilişki yaşamaya başladığım erkekler 1- 2 hafta içinde gözüme çirkin geliyor , çok sıcakkanlı olmama rağmen onlarla ileşimim kesiliyor konuşamıyorum yanlarında , kendim olamıyorum, fevri hareketler yapıyorum . Onların da bana karşı davranışları olumsuz yönde değişiyor . Erkeklerin de yanıma yaklaşmaya cesaret edemediklerini etraftan duyuyorum.

Bir kaç hoca bende büyü olduğunu , bazıları da varlıkların aşık olduklarını söyledi. Kilit açma tekniği kullanarak büyüyü bertalaf etmeye çalıştık ancak rüyamda anahtarların sesini duyarak BOZULMADI diyen bir varlık gördüm ve sesini duydum.

Bazen de sık aralıklarla olmasa da varlıkların cinsel saldırısına uğruyorum ..

nas , felak, ayetel kürsi yi sürekli okuyorum . Yaşadığım bu sorunlu durumu gidermek için neler yapmalıyım ... Sevgi ve ışıkla kalın dostlar ....

Ben cihana gönderilmiş bir aynayım bana bakan kendini görür.Bence siz kendinizi kandırıyorsunuz beyniniz size oyun oynuyor dediğiniz gibi eğitimli bir insansanız neden safsatayla kafanızı bozuyorsunuz? Cinler yada varlıklar yok demiyorum ama onlardan gerçektende korkmaz ve korkulacak olanın yüce ALLAH olduğuna inanırsanız hiç bir sorununuz kalmaz neticede hocada bir insan sizden ne farkı var ?Size saldıran varlıkları gözlerinizle görüyormusunuz? Uyanık haldeyken bile.Hiç sanmıyorum. ALLAHA emanet olun.:devil2:

calusaram

Kayıtlı Üye
Ben cihana gönderilmiş bir aynayım bana bakan kendini görür.Bence siz kendinizi kandırıyorsunuz beyniniz size oyun oynuyor dediğiniz gibi eğitimli bir insansanız neden safsatayla kafanızı bozuyorsunuz? Cinler yada varlıklar yok demiyorum ama onlardan gerçektende korkmaz ve korkulacak olanın yüce ALLAH olduğuna inanırsanız hiç bir sorununuz kalmaz neticede hocada bir insan sizden ne farkı var ?Size saldıran varlıkları gözlerinizle görüyormusunuz? Uyanık haldeyken bile.Hiç sanmıyorum. ALLAHA emanet olun.:devil2:[/QUOT
Öneri için öncelikle teşekkür ederim . Ancak ben yazımda bir varlıktan korktuğumu vs belirtmedim .Aksine kuranı kerime hakimim ve başta orada geçen ibarelerde , mevlevilikte , varlıkların bizden daha aciz oldukları belirtilmiştir. Allahtan başka kimseden korkum yok çok şükür .. Gözümün perdesi aralıdır , 3. gözüm açıktır. Allah bunu çoğu kimseye nasip etmez. O ancak hazır olunduğunda gözünü açar. Hayatımda hiç bir sorun yok allaha şükür ancak bahsettiğim sorun haricinde . Erkeklerin gözüme çirkin gelmesi ve duygusallık yaşayacağım insanla iletişimimin olması hususu akaşa kayıtlarımdaki önceki yaşam travmalara da dayanıyor olabilir . Allah bilir ..

Bir arkadaşımız nas ,felak anlamlarını bilip bilmediğimi sormuş .. Anlamını bilmediğim bir dua yı neden okuyayım dost !!! Ben ve benim gibi görevliler öyle sıradan da okumaz bu duaları , içimiz titreye titreye , kalbimiz çarpa çarpa okuruz. Her harfin titreşimini bilerek. İnanarak başımdan def etmek istiyorum tabiki sizlerin de fikirlerini almak istedim . Sevgi ve Işıkla kalın ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...