Aşk büyüsü hakkında ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StRey_

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar sizin gibi tecrubeli arkadaslarin bilgilerinden faydalanmak icin yaziyorum ;

Benm sorum su : Ask buyusu , sirinlik buyusu vs birini kendine asik ettirmek icin yapilan buyulerin gunahlari varmidir ?

2.soru ise okunan dualar var buyuye karsılık ama onda okudugumuzu karsidakine yedirmemiz gerekiyor bu yuzden benim boyle bi firsatim yok buna karsilik ne yapilabilir ?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Büyünün günah olmayanı kesinlikle yoktur açık ve net bir şekilde affı olmadığı büyü yapanların cennet kapısını dahi göremicekleri belirtilmiştir.2. sorunuzu yanlış anlamadıysam sadece kağıt,dua yedirilerek değil diğer yollarlada bozuluyor diye biliyorum emin değilim.Büyüye göre değişebilir.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Evet gizli_gizlerin dediği gibi büyü, büyük günahlardan ve her türlüsü günah.
İyi bir şey için ya da kötü bir şey için, kesinlikle çok büyük günah.

StRey_

Kayıtlı Üye
Anladım teşekkür ederim peki o büyülere karşı gelen bir dua varmıdır ? büyüyü bozmak için değil sevdiğinin gönlünü kazanma mesela ?

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Merhaba arkadaslar sizin gibi tecrubeli arkadaslarin bilgilerinden faydalanmak icin yaziyorum ;

Benm sorum su : Ask buyusu , sirinlik buyusu vs birini kendine asik ettirmek icin yapilan buyulerin gunahlari varmidir ?

2.soru ise okunan dualar var buyuye karsılık ama onda okudugumuzu karsidakine yedirmemiz gerekiyor bu yuzden benim boyle bi firsatim yok buna karsilik ne yapilabilir ?

Bütün bu sorduğunuz sorular bnim hayatımda görmemem gereken , gördüğümde hiçbir cevap vermeden geçip gitmem gereken sorulardan sayılır.

Fakat söylemeden geçemeyeceğim .Bir olaya ben günah diyemem,Aynı şeye ben sevapta diyemem.Benim söylediklerimin hiçbir geçerliliği yok.Fakat Allah buyuruyor ki Büyü yapan ve yaptıran bizden değildir.Dinden çıkar ve kafir olur.Yine Allah diyor ki Kıyamet gününde onlarla konuşmayacağım.Onlar cehennemliklerdir.Kul hakkı ve şeytandan medet ummak yardım istemeye giren herşey , Allah'ı yok saymak ve onun kullarına zarar vermektir.Büyü iyilik yada kötülük olsun diye yapılmaz.Mesela ; Silahla birini vurdunuz.Nedenleri sıralarsınız.Fakat sonuç ortadadır.Yaralı ,hafif yaralı sıyırdı geçti durumları büyü içinde kullanabilecek tabirlerdir.

Ayrıca aşk büyüsü ya da şirinlik muskası denilen yöntem şeytani mahlukatlar olan cinlerle yapıldığı için öyle sandığınız gibi şirin aşk dolu bir uğraşı değildir.Karşı tarafa ölümcül sonuçlar doğurabilecek , onu çıldırtma safhasına getirebilecek kadar korkunç bir şeydir.Çünkü insanın akli iradesi ve kaderi var.Kimse kimseyi zorla sevemez.Eğer yaptığınız insan buna karşı koymaya çalışırsa ,aklını son zerresine kadar bu tılsımdan aldığı vesveseleri reddetmek için kullanırsa ,çıldırma delirme durumlarına kadar ilerleyebilir.Bilmeden sevdiğinize çok büyük zararlar verebilirsiniz.Yedirdiğiniz şey onun midesinde kusma etkisi ve mide yanması yaratacaktır.Ayrıca 2 tornavidayla sağ sol şakak ve arka ensesinden büyük bir baskı yaparcasına şiddetli ağrılara sebep olucaktır.Ayrıca kendi düşünceleri ve iç sesleri yükselecek ve bunları kendi sesi ve düşüncesi sanacak.Değişik görüntü ve sesler de işitecek.Tam tesirini görür veya allahın izniyle belki bunları % 50 yaşar ben% 100 yaşarım .Bunu bilemem .En doğrusunu allah bilir.Eğer ilerletirseniz buraya yazmak istemediğim birçok olumsuz sonuç yaşayacak.Şirinlik muskası eğer çok tesirli yazılmış ise gözleri kilitlenecektir.Böylece sizi güzel ,şirin görmesi için baskı hissedecektir.Tabii ki göremeyecektir.Çünkü sizin sadece yüz hatlarınız düzelir.Mesela alnınız hafif açıktır.Onu tam net göremeyecektir.Sizin en çok takıldığınız yerler örtülecektir.O da geçici olarak.Bir ezan sesinde dahi sizi görmesi mümkündür.Yaşadığım birşeydir.Çok tesirli birşey yapılmış ise kendi akli iradesi buna karşı koyacak ve sizi tamtersi domuz,kurt ya da berbat şekillerde görecek.Sizden tiksinecek görünce midesi bulanacaktır.Akli iradesini çok doğru kullanması gerekiyor. değişik hayvanlara da benzetebilecektir.Özellikle bir koruma muskası yok ise ... Ters tepebilir.Yani yapmak istediğiniz şey insanın hayatı ve aklıyla oynadığı için günahtan öte kafirliktir.Kuranda ve hadislerde böyle geçer .Yaparsınız ya da yapmazsınız.Ben sadece bilgi almak istediğiniz için yüzeysel olarak tecrübelerime dayanarak fikrimi söylüyorum.Sizi caydırma gibi bir amacım zaten olamaz.Beni de ilgilendirmez ayrıca.Herkes kendi kaderini yaşar.Herkesin şahsi kararıdır.Siz neye inanıyorsanız onu yaparsınız.Özgürsünüz.Fakat yaparken 2 kez düşünün.Bu herşey için geçerli.

Eğer herkes şirin görünmek için muska yapmış olsaydı herkes birer şirine olarak gezerdi.Herkes güzel görünmek için bunu yapmış olsaydı dünyada sadece güzellik muskası yapanları güzel görürdük.Dünya güzellik yarışmalarına katılanların güzellik muskası yaptırdığını zannetmiyorum.Güzellik muskası sizi güzel gösteremeyeceği gibi,aşk muskası aşık etmeyecek,şirinlik muskası da sizi komik yapacaktır.Komiklik-şirinlik arasında fark vardır.Saftirik gibi durursunuz karşıdan...İnsanlar sizi ciddiye almaz.Ayrıca güzellik muskasında sadece sizin taktığınız kusurlar gözükür.Sivilcelerinizi dahi görebilir.Aşk muskası da aşk etkisi yaratmaz .Sizin karşı tarafa vereceğiniz şeyin tarifi yok.O kadar gelgitli birşey yaşatırsınız ki sizden nefret eden biri oluverir çıkar.Karar sizindir.Siz şahsi fikrinizle ne yapmak istiyorsanız onu yapın .Bu konuda size söyleyebileceklerim bunlardan ibarettir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...