Sevdiğinizi Aşık Etmek (Bağlamak) İçin Dualar

isa

Banlı Kullanıcı

Hakkın selamı üzerinize olsun Burada size yazacağım dualar daha önce bir çok kez tecrübe edilmiş ve faydalı sonuçlar alınmıştır el yazması kitabımda bulunan bu duaların en etkili olanlarını sizin için toparladım bu dualar sonuç veren çok etkili dulardır yanlızca burada paylaşıyorum başka yerde paylaşanlara hakkım helal değildir anlamadığınız yerleri konu altında sorarsınız
selametle

dualar bunlardır

Bir kişiyi kendinize aşık etmek için yedi tane eski mezardan bir miktar toprak alıp üzerine 7 defa yasin suresini okursunuz okurken niyet edilir ve okunan toprak sizi sevmesini istediğiniz kişinin yiyeceğine karıştırılır o kişi sizi deli divane sever

Muhabbet için bir taşın üzerine sevdiğinizin ismini yazıyorsunuz sonra cin suresinin ilk 5 ayetini bu taş üzerine okuyorsunuz ve 1000 defa Ya Rakıyb esmasını okuyorsunuz okurken her yüz defada bir şu duayı okuyorsunuz
"Allahümme sehhir li kalbe fülanin bi hakkı kul uhiye ve bi hakkı Ya Rakıyb el-acele (3 kere) es-saat (3 kere)

Yine muhabbet için 47 adet üzüme 41 kere niyetle baraber ayetel kürsi okuyun üfleyin sonra sevdiğinize yedirin çok büyük bir tesiri vardır

Bakara suresinin yedinci ve yasin suresinin dokuzuncu ayetlerini bir kağıda isimlerle beraber yaz ve ıssız bir yerde göm gömerkende Allahın emri ile falancanın gönlü falancaya bağlansınsın diye niyetini yap alıntıdır

mandalin

Banlı Kullanıcı

Hakkın selamı üzerinize olsun ilimalemi.com üyeleri burada size yazacağım dualar daha önce bir çok kez tecrübe edilmiş ve faydalı sonuçlar alınmıştır el yazması kitabımda bulunan bu duaların en etkili olanlarını sizin için toparladım bu dualar sonuç veren çok etkili dulardır yanlızca burada paylaşıyorum başka yerde paylaşanlara hakkım helal değildir anlamadığınız yerleri konu altında sorarsınız
selametle

dualar bunlardır

Bir kişiyi kendinize aşık etmek için yedi tane eski mezardan bir miktar toprak alıp üzerine 7 defa yasin suresini okursunuz okurken niyet edilir ve okunan toprak sizi sevmesini istediğiniz kişinin yiyeceğine karıştırılır o kişi sizi deli divane sever

Muhabbet için bir taşın üzerine sevdiğinizin ismini yazıyorsunuz sonra cin suresinin ilk 5 ayetini bu taş üzerine okuyorsunuz ve 1000 defa Ya Rakıyb esmasını okuyorsunuz okurken her yüz defada bir şu duayı okuyorsunuz
"Allahümme sehhir li kalbe fülanin bi hakkı kul uhiye ve bi hakkı Ya Rakıyb el-acele (3 kere) es-saat (3 kere)

Yine muhabbet için 47 adet üzüme 41 kere niyetle baraber ayetel kürsi okuyun üfleyin sonra sevdiğinize yedirin çok büyük bir tesiri vardır

Bakara suresinin yedinci ve yasin suresinin dokuzuncu ayetlerini bir kağıda isimlerle beraber yaz ve ıssız bir yerde göm gömerkende Allahın emri ile falancanın gönlü falancaya bağlansınsın diye niyetini yap alıntıdır

ilimalemi mi? :) kopyalama gördüm ama bu kadar da olmaz dedirtecek bir örnek olmuş...

bedford

Kayıtlı Üye
eski mezardan toprak almak kafamı karıştırdı.

isa

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar sistem hatası olmuş affınıza sığınıyorum :D

saltanart

Banlı Kullanıcı
mezardan alınan toprakla aşk büyüsü olmaz.uydurmayın

serfiraz

Kayıtlı Üye
insan sevdiği bir insana ölü toprağı nasıl yedirir,bazı uygulamalar neredeyse" şu zehri içirin aşık olduğunuz insan aşkınızdan ölecek" demeye geitrecek değişik ifadeler içeriyor.:D:D:D

seren_snn

Kayıtlı Üye
ölü topragı benm bildigim ayırma işlerinde kullanılıyor ama daha acıklayıcı yazarsanız sevinirim denemeyi düşünüyorum :)

duacıı

Kayıtlı Üye
bnde kağıda yazıp gömmeyi düşündüm ama uygulayan varmıki?

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Seviyorsanız ve karşılık bulamiyorsaniz böyle şeylere gerek yok...sizi sevmiyorsa bırakın gitsin ne uğraşıyorsunuz böyle şeylerle.....tamam dua edersin ama hayırlısı için...olmuyorsa olmuyordur...bunlar insanı yıpratır vallahi...