Büyü Diye Birşey Yok Diyenlere İşte Kanıt İşte İspat Videolu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Büyü var zaten..Hz Muhammed (s.a.s) Efendimize'de yapılmıştır.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sizdeki koruma çok farklı birşey. Burada Bilal Nadir koruma muskası yapıyor ama sıradan herkezin bildiğinden değil askere gidenlerede yapılır bu kurşun geçirmez muska eskiden savaşlarda kullanılırmış.
keşkem ölmeseymiş bu bildiklerini kitap yapan olmuş mu?
kendısıyle gorusmustum demıssın bıldıklerın var mı varsa paylasırmısın :(
of ya kaçırmışım böyle birisini :(
cok sanslısın sende yaptırdınmı ona bu korumadan kendıne tek kursun ıcın mı bu koruma bıde :sifone:

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
keşkem ölmeseymiş bu bildiklerini kitap yapan olmuş mu?
kendısıyle gorusmustum demıssın bıldıklerın var mı varsa paylasırmısın :(
of ya kaçırmışım böyle birisini :(
cok sanslısın sende yaptırdınmı ona bu korumadan kendıne tek kursun ıcın mı bu koruma bıde :sifone:

Hehe muska taşımıyorum,muskada da cinler kullanılır benide cinler pek sevmez çok kullanıyorum kendilerini :p o yüzden beni korumazlar direk çarparlar :p tabi onun talebesiyim kaptım birşeyler mesela bu muska herkes yapamaz yapsada olmaz :)

melankolik

Kayıtlı Üye
Çok ilginç gerçekten nerde yaşıyormuş bu rahmetli zat.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu büyü degilki, bu tip olaylari büyü ile karistirmak dogru degil...

Riddick

Banlı Kullanıcı
Büyü'nün olduğu bir gerçek bunu kabul ediyorum.Tanımasamda Bilal-ı Nadir Hz.'ne de saygım var. Ama bu program zamanında reyting rekorları kıran bir realty show'du yıllar önce izlemiştim bu videoyu. Bu silahın içinde bulunan fişekler kuru sıkı olup içindeki saçmalar erimeyen plastikten olabilir. Ayrıca her muskanın büyü olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Cevşen'de muska şeklinde taşınabilir. ( eğer şeklinden bahsediyorsanız). Ama eğerki içeriğinden bahsediyorsanız bu içinde ne yazdığına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

enzo

Kayıtlı Üye
Tamam büyü var ama ya o horoza ateş edlilirken horozun yaşadıgı korkuyu kım telafi edicek.. paylaşım için tşkler

turco

Kayıtlı Üye
Herşey iyi hoşta sen hocam dediğin insandan hiçmi birşeyler öğrenemedin? Nedir bu racon kesme durumu onu anlamadım...

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu büyü degilki, bu tip olaylari büyü ile karistirmak dogru degil...

Sizin bu konuda açıklamalarınız olmuştu..Havas ile büyü arasındaki farkı izah etmiştiniz ..Ama sanırım anlaşılmamış..Yada insanlar farklı düşünüyorlar..Ama bence açıklamalarınız mantıklı gelmişti bana..

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
peki horoz acıyı hissediyor mu?bunu bilemeyiz herhalde o yüzden madem ki muskanın etkisini göstermek için bir canlıyı riske atmışlar aralarındaki bir insanda deneselermiş keşke.hem izleri görürdük hem de canının yanıp yanmadığını söyleyebilirdi.ikisininki de can sonuçta.

nejceza

Kayıtlı Üye
teşekkürler bu tür vefklere bir çok kez denk geldim kurşun geçirmez yazan vs. bu videoyuda gördükten sonra inşaAllah yazacağım bir tane fakat bunun herkezde işe yarayacağını düşünmüyorum çünkü onu yazan zat takva sahibi biri.

canmert196

Kayıtlı Üye
merminin ona isabet etmeme oranida var o yuzden varligina inaniyorum ama bu video kanitlamaz diye dusunuyorum

Hione

Kayıtlı Üye
bir şey sorucam izlerkene bişey duydum modern din ne ?????

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
büyü peygamber efendimiz zamanından beri vardır.....

Çilem2

Kayıtlı Üye
Merhabalar ilk kez yorum yapıyorum ama ben bu video yu izleyemedim bu video gizlidir diyo

boristanblue

Kayıtlı Üye
Evet videoyu paylaşan kişi gizlemiş videoyu, zaten konuyu açan arkadaş 5 sene evvel paylaşmış videoyu silinmesi yada gizlenmesi normal.

zehter

Kayıtlı Üye
Bu vidioyu özel olarak gönderebilme şansın varmı majii çalışmalarına oldukça meraklıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...