Koyun Kanı ile Cin Musallat Etme Majisi

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bir şahıs cin ve hastalık tasliti ile rahatsız etmek istenirse.Bir parça ateşte pişirilmemiş kerpiç üzerine bir insan resmi yapılır.Resmin üzerine koyun kanı ile istenen kişinin ve annesinin isimleri yazılır.Bu operasyon Güneş ve Ay aynı burçtayken ve Güneş saatinde yapılmalıdır.Sonra resmin üzerine

zo8g47.jpg

( sansürlenmiştir.. ortada bir şekilde daha var.)

Şekli çizilir ve üzerine 10 defa Celcelütiye ve her azimetten sonra bir defa :

"Allahüme ya Darrü ya Darrü ya Darrü ya müzillü ya müzillü inneke nealemü enne filan bin filane yestehikül teadyibi ..... "

Okunur sonra kerpiç bir bataklığa veya metruk bir kuyuya atılır.Tesir derhal görülür.Kurban rüyalarında rahatsız edileceği gibi bazı hastalıklarada uğrar ( sara , göz kayması,kısmi felç .. vs ) ve sonunda istenileni yapmaya mecbur olur.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Eklemeden edemeyeceğim ; bir çok medyum denilen şahısların başvurduğu yöntemlerdendir bu arkadaşlar. Cinci hocalar vs.. biri gider büyüden şüpheleniyordur büyü yoktur ama cinci medyum der büyü var sende.. bozmak lazım ee hocam bir belirti yok ? hoca der göreceksin kızım daha yeni musallat olmuş hemen bu tür benzer uygulamalar yapar cini musallat eder tabi yana yana gelir o kişi tüm servetini önüne döker yandım medet... denize düşen yılana sarılır ya.. amman dikkat arkadaşlar oyuncak olmayın.. Ben nasıl bozulacağınıda paylaşıyorum nasıl yapanada geri göndereceğinizide .. herşeyi kendiniz yapın ona buna para kaptırmayın :)

Böyle bir musallata maruz kalmış büyü etkisindeki arkadaşlarımızın yapacekleri alması gereken önlemleri musallattan kurtulmak için yapması gerekenleri paylaştım konu linklerinide vereyim arkadaşlar ;

İlk önce büyü testi yapın büyü varmı yokmu varlık etkisindemisiniz

Büyü Olup Olmadığını Anlama (Büyü Testi) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Eğer var ise bozmak için aşşağıdaki konuya bakın ;

Tuz İle Yapılan Büyü Bozma - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum mutlu kalın.