Öldürme & Lanetleme Majisi

dirvana2001

Kayıtlı Üye
sevgili gumus merhaba, ben sadece genel konustum. elbetteki size katiliyorum. Ortam medyum hocalarla dolmus ve bir cok arkadasimiz istemeden bunlarin eline dusup hem zamanindan hem parasindan oluyorlar. dikkat cekmek istemistim, eksik anlatim olmus.

tahita

Kayıtlı Üye
Ansiklopedik denilebilecek kitaplar okudum, bu yöntemi hiç hatırlamıyorum. Tek bildiğim Sabun ile yapılan. Bakalım burada daha neler öğreneceğim. Paylaşım için teşekkürler.

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Bu uygulama hakeden veya etmeyen herkes için yapılabilecek bir uygulama olduğu için bilgiler tam değildir.. istemeyiniz ! sadece majisyen adayları için gelişim süreçlerine katkıda bulunulması ve bir fikir vermesi açısından paylaşıyorum..

Herhangi bir insanın kahrı ve öldürülmesi gerekirse, Ateşte pişmemiş bir parça kerpiç alınır.Ve üzerine bir insan tasviri yapılır , kahır ve ölümü istenen kişinin ve annesinin isimleri tasvirin üzerine yazılır. (Hurufu mukata ile ) Hayır hatemide çizildikten sonra Tasvirin her organının üzeri " xxx şekliyle doldurulur ." Sonra kerpiç eski bir taput tahtasına rapdedilerek üzerine 9 defa xxxx okunur ve her defanın sonunda bir kere de " Allahüme ya kahhar ya kahhar ya kahhar inneke ta'lemü enne filan bin filane zalemni ve zaleme ıbadike Eşkü-ü minhü ileyke Allahüme in künte ta'lemü ennehü yetrükü zulmuhi ve yetübü ileyke ..... "

Duası okunur sonra bu tasvir bir nehrin yakınına, daime nemli kalacak bir yere gömülür . Tasvir orada çürüdükçe kurban ya istenilen şekilde değişip , yumuşar veya Mahvolur.

Ölmesi gerekör derken;Allah almadı canı kimin hadine?Kötü diye adlandırdımız insan son nefesinde bile tovbe edebilir.Kötü dedimiz insan bi çok iyi şeylere vesile olabilir,biz bilemeyız.Biz duşman belirledimiz insan başkalara belki çok buyuk faidaları vardır.Biz nasıl ölmesi gerektini karar verebiliriz.Allah kulunu yaşatiyorsa demek ki onun bitmemiş vazifeleri var.Gerçekten pes detirecek bir paylaşim.Kimseye kırmak istemem ama burda bu yazıları okuyanları niyetleri bilirmısınız?Kötü niyetli olmayanlar ne malüm.iyi bişey paylaşın bizim de içimizi açılsın.

ikbal1505

Guest
Ölmesi gerekör derken;Allah almadı canı kimin hadine?Kötü diye adlandırdımız insan son nefesinde bile tovbe edebilir.Kötü dedimiz insan bi çok iyi şeylere vesile olabilir,biz bilemeyız.Biz duşman belirledimiz insan başkalara belki çok buyuk faidaları vardır.Biz nasıl ölmesi gerektini karar verebiliriz.Allah kulunu yaşatiyorsa demek ki onun bitmemiş vazifeleri var.Gerçekten pes detirecek bir paylaşim.Kimseye kırmak istemem ama burda bu yazıları okuyanları niyetleri bilirmısınız?Kötü niyetli olmayanlar ne malüm.iyi bişey paylaşın bizim de içimizi açılsın.

Bu bilgiler eğitim amaçlı olduğu için tam değildir. Kimsenin ne yapacağı bizi ilgilendirmez. Sonuçta herkezin kendi iradesi var. Sitede başka alanlar var oraya yönelin isterseniz. İçinizin açılacağı bilgilerde var. :) İyi forumlar.

tahita

Kayıtlı Üye
Sayın dejavu_1982; Yazdıklarınız aklımda bir paradoks çağrıştırdı. Ölüm vakti geldiğinde bir sebeb oluşturulur bu sebeb neden bir büyü/büyücü olmasın? Elbette ki büyücüler gereğini anlarız da yaparız demiyorum ama belki de bizim enerjimizin, ruhumuzun, buna ihtiyacı vardır. Ayrıca yaşam enerjisi sadece vazifeler içindir ama belirli bir zaman diliminde. Şunu da unutmayınız ölmeyi gerçekten hakeden kilometrelerce uzaktan kendini belli eder. Kendi adıma en basitinden bir örnek: erkek arkadaşlarına 9 aylık bebeğini sunan hayat kadını tabiki yanında o neondartal müsveddeler. İdam edilmelerini tercih ederdim. Vazifeleri ister bitsin ister bitmesin, ki sanırım şeriate göre bitti.

demonic

Kayıtlı Üye
gönül işlerini anlarım çünkü gerçekten tarifi olmayan bir buhrama giriliyor günahı boynuma denilip işe başlanıyor ama ölüm çok farklı bir boyut bizler birey olarak yolda yürürken tanımadığımız biri kalp krizi geçirince bile ne yapacağımızı şaşırır günlerce etkisinden kurtulamazken nasıl birisinin ölümü için niyet ederiz nasıl bunu izler hatta hatta sonucu bekleriz şaşkınlıktan bir hal oldum ayrıca burda bulunmamım sebebi büyü konusunda donanım sahibi olmak ve aşk adına bir büyü uygulamak evet masumca birşey değil sonuçta normların dışında etki altına alma olayı bende sütten çıkmış ak kaşık değilim ama belkide yaptırmayacağım belkide amaaan başka birisini bulurum diyeceğim o yüzden savaş halindeyim ama ölüm büyüsünün tam olarak paylaşılmamasına çok sevindim çünkü korkunç bişey

zaten bilgili arkadaşlar tamamlayacaklardır içiniz rahat olsun...

sinsi

Kayıtlı Üye
boşluklardan biri saxon olabilirmi daha önce bi alfabede kara büyü için kullanılır diye bi yazı okumuştum

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Sayın dejavu_1982; Yazdıklarınız aklımda bir paradoks çağrıştırdı. Ölüm vakti geldiğinde bir sebeb oluşturulur bu sebeb neden bir büyü/büyücü olmasın? Elbette ki büyücüler gereğini anlarız da yaparız demiyorum ama belki de bizim enerjimizin, ruhumuzun, buna ihtiyacı vardır. Ayrıca yaşam enerjisi sadece vazifeler içindir ama belirli bir zaman diliminde. Şunu da unutmayınız ölmeyi gerçekten hakeden kilometrelerce uzaktan kendini belli eder. Kendi adıma en basitinden bir örnek: erkek arkadaşlarına 9 aylık bebeğini sunan hayat kadını tabiki yanında o neondartal müsveddeler. İdam edilmelerini tercih ederdim. Vazifeleri ister bitsin ister bitmesin, ki sanırım şeriate göre bitti.
Ben özür dilerim herşeyden önce. Mesajı eksik yazdığım için yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bu tür insanların dünyaya gelmesi bile hata (Allahın işine karışmak istemem tabi) ve bunun gibi duyulmadık çok olaylar var. Bu tür acımasız olaylar karşısında ben de idamdan yanayım ve olması için dua ediyorum. Hepimizin çocukları var ve büyütmeye korkuyoruz. Ama bir de diğer taraftan bakalım; ben de kendimden örnek vereyim, nefret ettiğim bir insan var (ki herkezsin var ) Allah rızası için diyen ve yapmadıği pislik yok, ama garibanlara da iyiliği dokunyor duyduğum kadar (şahit olmadım) ona karşı müthiş bir kinim var. Demek istedim ki bu büyü bilinirse, doğruysa, ne olur hiç düşündünüz mü? Burada tarife tam verilmedi ama sizin tarifi bulduğunuz yerde başkaları bulamaz mı? Umarım bu sefer açıklayacı olmuştur. Niyetim kimseyi kırmak değildi. Tekrar özür dilerim.

tahita

Kayıtlı Üye
Benden alıntı yaptığınız için cevap verme gereği duydum. Öncelikle beni kırmadığınız bir yana hiç bir arkadaşımızında kırıldığını zanetmiyorum. Yıllardır bu sitede olup belki de binlerce kez 'Yanlış' 'Günah' sözleriyle karşılaşmış bir yönetici hüsn-ü zan ile "Uyarmak ihtiyacınızı anlıyoruz ama biz de sizler gibi biliyoruz" diye cevap vermiş. Örnek verdiğiniz kişilerden öyle çok ki atasözü bile olmuş. Elbette biz mümkün mertebe hüsn-ü zan ile iyi bakıp iyi göreceğiz. Lakin bir yere kadar. Ama şu da bir gerçek söylediğiniz kişi anlattıklarınızdan salt kötülük olmadığı ortada. Allah'ın adını anıp dilenerek menfaat edinen aynı zaman da hayrı dokunan, çoğunluk içinden biri.
Eksik bıraktığınız şey sayfalarda sıklıkla karşılaşılan, uygulamaların kasıtlı olarak çoğunlukla eksik verilip yanlış kişilerin elinde hem başkaları hem kendileri için tehlike oluşturmalarına engel olunur. Konu başlığı olan uygulamanın eksikleri temel düzeyde bilgiye sahip olanların giderebileceği eksiklerdir ama yüksek düzeyde olanların uygulayabieceği bir büyüdür.Yapabilecek olanlar zaten biliyorlar.Amaç benim gibi bilmeyenlerin, merak edenlere ne tip büyüler olduğunu görmemiz.Burada tam olarak anlatılanlar zararsız temel bilgi niteliğinde basit uygulamalardır. Aslında sitenin temel amacı kişilerin tekamülüdür. Büyü uygulamaları da buna hizmet eden amaçtır. Meditasyon, zikir ve doğa faaliyetleri de anlatılır. Site sadece büyü içermez. Sizde benim gibi yeni üyesiniz. Zaman içinde, forumları okudukça ne kadar özen gösterildiğini, bırakın ölüm ve ayırma büyülerini basit muhabbet büyülerini bile sınırlı paylaşıp aşikar edilmediğini göreceksiniz. İyi forumlar.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Benden alıntı yaptığınız için cevap verme gereği duydum. Öncelikle beni kırmadığınız bir yana hiç bir arkadaşımızında kırıldığını zanetmiyorum. Yıllardır bu sitede olup belki de binlerce kez 'Yanlış' 'Günah' sözleriyle karşılaşmış bir yönetici hüsn-ü zan ile "Uyarmak ihtiyacınızı anlıyoruz ama biz de sizler gibi biliyoruz" diye cevap vermiş. Örnek verdiğiniz kişilerden öyle çok ki atasözü bile olmuş. Elbette biz mümkün mertebe hüsn-ü zan ile iyi bakıp iyi göreceğiz. Lakin bir yere kadar. Ama şu da bir gerçek söylediğiniz kişi anlattıklarınızdan salt kötülük olmadığı ortada. Allah'ın adını anıp dilenerek menfaat edinen aynı zaman da hayrı dokunan, çoğunluk içinden biri.
Eksik bıraktığınız şey sayfalarda sıklıkla karşılaşılan, uygulamaların kasıtlı olarak çoğunlukla eksik verilip yanlış kişilerin elinde hem başkaları hem kendileri için tehlike oluşturmalarına engel olunur. Konu başlığı olan uygulamanın eksikleri temel düzeyde bilgiye sahip olanların giderebileceği eksiklerdir ama yüksek düzeyde olanların uygulayabieceği bir büyüdür.Yapabilecek olanlar zaten biliyorlar.Amaç benim gibi bilmeyenlerin, merak edenlere ne tip büyüler olduğunu görmemiz.Burada tam olarak anlatılanlar zararsız temel bilgi niteliğinde basit uygulamalardır. Aslında sitenin temel amacı kişilerin tekamülüdür. Büyü uygulamaları da buna hizmet eden amaçtır. Meditasyon, zikir ve doğa faaliyetleri de anlatılır. Site sadece büyü içermez. Sizde benim gibi yeni üyesiniz. Zaman içinde, forumları okudukça ne kadar özen gösterildiğini, bırakın ölüm ve ayırma büyülerini basit muhabbet büyülerini bile sınırlı paylaşıp aşikar edilmediğini göreceksiniz. İyi forumlar.

Gayet güzel özetlemişsiniz teşekkür ederim..

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Ben hem ateist hemde bu majinin tamamını, nasıl yapıldığını bilen ve yapabilecek kapasitede biriyim. Ona rağmen asla bulaşmam bu işe. Ve eksik verilmesi çok güzel bence. Hiç verilmemesinden çok çok daha güzel çünkü, forumdaki kişilerin çevresinde böyle bir olay meydana gelirse, ne olup bittiğini anlama kapasitesinde olacaklardır. Fakat forumdaki kötü niyetli, gözünü hırs bürümüş, büyü konusunda amatör arkadaşlarımızda var, yok değil. Onları bu işe hiç kalkışmayacaklarını ve bu konuyu sadece bilgilenmek amaçlı okuyacaklarını umuyorum :)