Kahve Falı Bakanlar Dikkat

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Öncelikle Merhabalar Mabet Sakinleri ;

Kahve falı arkadaş ortamında sohbetlerde misafirliklerde fala inanma falsızda kalma zihniyetinde bir çok habada hubada şeklinde bakılmakta.İyi güzel, kahve falı bakanların %65'i atar %35'i gerçekten bir takım şekiller görür ve onu yorumlar.Kahve telvesi elbetteki bir takım şekillere benzetilebilir. 2 ayrık çizgi çıkmışsa ay bacım sana yol var o gitti bu geldi şu kaçtı.. :hang: gibi yorumlar olabilir.Bazıları vardır gerçekten baktığı çıkar ama onlar kahvedeki şekillerden değil sanki ona biri ilham veriyormuşcasına sezerler ama fala yorarlar bunu kahve falında çıkmıştır..

İşin aslı ? nasıl çıkıyor kahve falları ?

İşte geldik esas uyarmak istediğim noktaya.Siz kahve falı bakarken bir enerji yüklemesi yapıyorsunuz tüm enerjinizi o baktığınız noktaya kahve telvelerine odaklıyorsunuz fincanın içine.. işte o yüklediğiniz enerji evinizdeki cinlerin yakınınızdakilerin ilgisini cezbediyor ve bir kapı aralıyor.. İlk defa yapanlarda bu olmaz bunu adet edinenlerde her sohbette her arkadaş ortamında yapanlarda su damlaya damlaya taşı yontarmış.. buda öyle her bakmanızda o koca kapıyı biraz daha milim milim ittirerek açarsınız manevi alemi. İşte o zaman başlanır sesler duyuyorum,aynada 3 başlı yılan gördüm,sanki biri beni izliyor,banyodayken annem bana seslendi çıktım annem evde yok.. gibisinden bir çok doğa üstü olaylar yaşarlar. Bunlar aralanan kapıdan giren cinnilerdir enerji açığa çıkmıştır.Kişi bundan sonra psikolojik olarak bir sorunun olduğunu düşünür doktor doktor gezer yada utanır deli diyecekler diye kimseye söyleyemez.. sonra biri çıkıp sende büyü var cin musallat olmuş dediğinde başlar bu sefer cinci hoca aramaya ona para kaptır bunun peşinden koş... kaza geçirmeden önce kemeri taksan ya kırılan kaburgan için hastane hastene gezmeyeceksin sadece ufak kanamalar olacak.. Bundan dolayıdır ki kahve falı bakılması taraftarı değilim .. şakasına eğlencesinede baktırmayın . Peki bu etkileri yaşayan bir kimse ne yapacak musallata maruz kalmış birisi ?

Buradan açmış olduğum konuyu inceleyiniz korunmanız için varlıkların sizden uzaklaşması için yapılması gerekenler var ;

Şeytan Geçirmez Kalkan Yapımı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgiyle kalın .

bedford

Kayıtlı Üye
kahve falı bakarken kulak medyumluğuna soyunma konusu işte burada başlıyor. yarın birgün de olur yok sakal medyumluğu yok sarımsak soğan medyumluğu, bakanlar dikkat etmeli bu hususa. ;) :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Kulak daveti , Su daveti felan onlar çok başka konular bedford oraya nerden girdin :)

Adarr

Kayıtlı Üye
Oldum olası faldan nefret etmişimdir niye bilmem.

@HELYUSA bir keresinde bana kahve falı bakmaya çalışan bir arkadaş fenalaşmış idi. "bayılmak üzereyim" deyip bırakmıştı. Bunun sebebi ne olabilir?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Oldum olası faldan nefret etmişimdir niye bilmem.

@HELYUSA bir keresinde bana kahve falı bakmaya çalışan bir arkadaş fenalaşmış idi. "bayılmak üzereyim" deyip bırakmıştı. Bunun sebebi ne olabilir?

Farkında olmadan varlıklar ile işbirliği yapıyorlar :) varlık neyle besleniyor peki ? enerjiyle insanı ayakta tutan ne enerji pili biten bir telefon gibi kapanmış arkadaşın olan bu.

Adarr

Kayıtlı Üye
Çok baktırmadım bugüne kadar inanmadığım için fakat genelde bakanlar tedirgin oluyorlardı seziyordum hafiften hafiften.

Eyvallah HELYUSA :)

moskov

Kayıtlı Üye
ben deli gibi bakıyordum kahve falı sanki o falı bakarken karşımdakinin hayatı benim gözümün önünden geçerdi öleki kahve fincanına grek duymayıp hatta ilerletip herşey dokunduğu niyet ettiği herşey üzerinde sölemeye başlamışım fena olaylar yaşamaya başladım. neyseki bana inanan insanlar etrafımda oldukları için bana yardım ettiler bir şekilde kurtuldum.. dikkatli olun derim elinizi verip kolunuzu kapırmayın sakın ...

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar bunların hepsi sınav vesilesi.. size varlık veriliyor belki ilahi bir güç tarafından kasıtlı olarak. Sizin fallarınızın doğru çıkması sağlanıyor sonrası sınavınız başlıyor . Allahın yasak ettiği o uygulamalar ile gelecek okuyorsun işi ileri götürüp tanrıcılık oynayanlar var iş onlar sınavı başarısızlıkla verenler.. Bakın forumda bir çok arkadaşımız gerekse benim sosyal çevremde olsun bu tür şeylerden müzdarip bende elimden geldiğince uyarmaya çalışıyorum arkadaşlar 2 kere düşünün yapmadan önce :) yaptığınız çok masum birşeymiş gibi gelebilir.. ama farkında olmadan sonsuz bir dünyanın kapılarını aralıyor olabilirsiniz.

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Bazıları vardır gerçekten baktığı çıkar ama onlar kahvedeki şekillerden değil sanki ona biri ilham veriyormuşcasına sezerler ama fala yorarlar bunu kahve falında çıkmıştır..

ben kahve falı bakıyorum ama benim varmmı yokmu bilmiyorum ama fincanı cok net görüyorumçogu zaman ve resmen 3 dakka odaklanım tüm olayları görüyomuşg ib oluyorum o nasıl oluo bend emerak ediyorum ama

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bazıları vardır gerçekten baktığı çıkar ama onlar kahvedeki şekillerden değil sanki ona biri ilham veriyormuşcasına sezerler ama fala yorarlar bunu kahve falında çıkmıştır..

ben kahve falı bakıyorum ama benim varmmı yokmu bilmiyorum ama fincanı cok net görüyorumçogu zaman ve resmen 3 dakka odaklanım tüm olayları görüyomuşg ib oluyorum o nasıl oluo bend emerak ediyorum ama

Ne kadar süredir ve sıklıkla bakıyorsunuz ? Büyük ihtimalle varlık ilham ediyor size.

alin

Kayıtlı Üye
Bilgi ve fikir paylaşımlarınız için teşekkürler ancak daha önce bir soru paylaşmıştım konu sanki yine oraya gidiyor.6.his yoktur varlık vardır diye birisinin iddiasını sormuştum doğru mu demiştim? Şahsi fikrim sadece varlıklarla insanların haberci rüyaları içime doğuyor dediği 6. hissi (kalpgözü) geniş yelpazesi vb. bunların hepsi varlık değil. Tarot vb de içine giriyor mu ayrı mı görüyorsunuz? Hem insan yaratılanların en değerlisi hem daha aciz olanların yönlendirmesi olmasa sezi yeteneği yok mu? Bu evrende sayısız varlık sayısız alem içinde insanın da doğasında bilebilirliğinin olduğunu Yaratıcının dilediğine dilediği özelliği verebileceğini düşünüyorum.Haklısınız varlıkların etkisi olan durumlar var ancak doğuşundan itibaren ya da kendini geliştirmeyle bir çok şeyi sezebilen insanlar da var benim kanım bu.Özetle sizin dediğinizden falla açılan kapılar olabilir ona sözüm yok ama hepsi mi? Bir de sorum varlık dışında insanların kendi yetileri yok mudur tamamen .İyi forumlar.

Daryana

Kayıtlı Üye
ben fal bakarken niye bişey olmuyor? ben cocukluğumdan beri bakıyorum hiç doğaüstü olaylar yaşamıyorum. ben yaklaşık 9 yıldır kahve falı bakıyorum. dediklerimde genelde cıkıyor. ama yinede bana hiç bir şey olmuyor. bana bişey olmamasının bir sebebi varmıdır ki?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bilgi ve fikir paylaşımlarınız için teşekkürler ancak daha önce bir soru paylaşmıştım konu sanki yine oraya gidiyor.6.his yoktur varlık vardır diye birisinin iddiasını sormuştum doğru mu demiştim? Şahsi fikrim sadece varlıklarla insanların haberci rüyaları içime doğuyor dediği 6. hissi (kalpgözü) geniş yelpazesi vb. bunların hepsi varlık değil. Tarot vb de içine giriyor mu ayrı mı görüyorsunuz? Hem insan yaratılanların en değerlisi hem daha aciz olanların yönlendirmesi olmasa sezi yeteneği yok mu? Bu evrende sayısız varlık sayısız alem içinde insanın da doğasında bilebilirliğinin olduğunu Yaratıcının dilediğine dilediği özelliği verebileceğini düşünüyorum.Haklısınız varlıkların etkisi olan durumlar var ancak doğuşundan itibaren ya da kendini geliştirmeyle bir çok şeyi sezebilen insanlar da var benim kanım bu.Özetle sizin dediğinizden falla açılan kapılar olabilir ona sözüm yok ama hepsi mi? Bir de sorum varlık dışında insanların kendi yetileri yok mudur tamamen .İyi forumlar.

Medyum ruhlu insanlar elbette var.Onlar sadece eşyaları aracı kılarlar hiçbir materyal kullanmadanda bazı şeyler ilahi bir güç tarafından ilahi bir nizamda sınav vesilesi olarak hissetirilir.Bunada sözüm yok ama Sadece seçilmiş Allahın dilediği kimselerdir çok büyük sınav altındalardır bu kimseler şahsi görüşüm.. Ama onlarada direk bir bilgi gelmiyor melekler veya cinniler getiriyor yine benim dediğime geliyor konu yani :) tüm fal bakma yöntemleri için bunu söylemedim zaten ama hepsinde bir enerji açığa çıkar.. hepsi içinde geçerli diyebiliriz.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
ben fal bakarken niye bişey olmuyor? ben cocukluğumdan beri bakıyorum hiç doğaüstü olaylar yaşamıyorum. ben yaklaşık 9 yıldır kahve falı bakıyorum. dediklerimde genelde cıkıyor. ama yinede bana hiç bir şey olmuyor. bana bişey olmamasının bir sebebi varmıdır ki?

Bu yorumu atan siz değilsiniz sanırım :Angel_anim:

bende geceleri aynaya bakamıyorum :/ çünkü neden bilmiyorum ama aynaya bakınca geceleri, hep arkamda hayal ettiğim erkek tipini görür gibi oluyorum :S

Konu linki :)

Aynalar ve cinler - Sayfa 3 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
evet rüyalarada inanırm alin bazen geleceği resmen görmüşlüğüm olmuştur oda bir kere oldu ama gerçekten varlıklamı oldu bilmiyorum dediğim gibi beni rahatsız etmiyorlar varsada ne görüyorum ne konuşuyorum ama tabiki hem görüp hem konuşanlar var
sebebini bilmiyorum ama beni rahatsız edende yok

alin

Kayıtlı Üye
Beyin fırtınası yapmak maksatlı yazıyorum yanlış anlamayın lütfen.Varlıkların etkilerini hepimiz biliyoruz ancak varlık dayalı mı oluyor mutlaka? Geleceği varlıklar %1 bilir demiştiniz tüm afetleri ölümleri rüyasında görebilen içsel anlık his patlamalarıyla bunu hiç bir çıkar kullanmadan yaşayan kişilerin evrenden çekebildikleri şeyler olamaz mı ? % 100 varlığa dayandırmıyorum her şeyi .Anlatmak istemiyorum artık pek şahsi hayatımda görüp bildiklerimi ancak normal hayatını yaşayan insanlara oranla çok fazla sayılacak şeyler yaşanabiliyor kimilerinde ve o kimilerinde varlık olmadığı hem hissi hem şahsi fikrim.Net ve son sorum şöyle olsun o zaman bir insanın başka hiç bir varlığın etkisi olmadan hiç bir şey sezemez mi? Cevabınızda Allah'ın dilediklerine bunu verdiğini yazmışsınız ancak yine ucu varlığa dayanıyor.Varlıksız hiç ihtimal yoktur bunu mu anlıyoruz sizin fikirinizde?

alin

Kayıtlı Üye
evet rüyalarada inanırm alin bazen geleceği resmen görmüşlüğüm olmuştur oda bir kere oldu ama gerçekten varlıklamı oldu bilmiyorum dediğim gibi beni rahatsız etmiyorlar varsada ne görüyorum ne konuşuyorum ama tabiki hem görüp hem konuşanlar var
sebebini bilmiyorum ama beni rahatsız edende yok
Flood olacak pardon ama görmedim yazınızı benim de söylemek istediğim bu aynısı çok daha yoğun şekilde yaşanabiliyor.Varlıkların yaşantımıza istemli istemsiz etkileri oluyordur ama şahsi fikrim her şey varlıkla değil.O zaman biz bu denli değerli varlıklar olur muyduk? İnsanın yapabilirliği beyninin çok büyük kısmını aynı anda kullanmamasını göz önüne alırsak yadsınamayacak derecede.İçimizi dinlemek gerekiyor sanırım.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Beyin fırtınası yapmak maksatlı yazıyorum yanlış anlamayın lütfen.Varlıkların etkilerini hepimiz biliyoruz ancak varlık dayalı mı oluyor mutlaka? Geleceği varlıklar %1 bilir demiştiniz tüm afetleri ölümleri rüyasında görebilen içsel anlık his patlamalarıyla bunu hiç bir çıkar kullanmadan yaşayan kişilerin evrenden çekebildikleri şeyler olamaz mı ? % 100 varlığa dayandırmıyorum her şeyi .Anlatmak istemiyorum artık pek şahsi hayatımda görüp bildiklerimi ancak normal hayatını yaşayan insanlara oranla çok fazla sayılacak şeyler yaşanabiliyor kimilerinde ve o kimilerinde varlık olmadığı hem hissi hem şahsi fikrim.Net ve son sorum şöyle olsun o zaman bir insanın başka hiç bir varlığın etkisi olmadan hiç bir şey sezemez mi? Cevabınızda Allah'ın dilediklerine bunu verdiğini yazmışsınız ancak yine ucu varlığa dayanıyor.Varlıksız hiç ihtimal yoktur bunu mu anlıyoruz sizin fikirinizde?

Allah'ın dilediklerine bunu verdiğini yazmışsınız ancak yine ucu varlığa dayanıyor.Varlıksız hiç ihtimal yoktur bunu mu anlıyoruz sizin fikirinizde?

Allah gökyüzüne inipte gel ahmet sana şu kişinin geleceğini veriyorum demez ! İllaki bir varlık aracıdır. Melek olur bu, Cin olur bu ne derseniz diyin o olur. Dini inancınız varmı bilmiyorum varsa islammı onuda bilmiyorum ama siz tek bir şeye odaklamışsınız kendinizi size göre tek doğru o ve o noktadan bakıyorsunuz.%1 lik gelecek bilgisi gökten bilgi çalmaya calısan varlıklar içindir.Allah lutf ederse geleceği harfiyyen bir varlığı aracı kılarak gösterecektir.

alin

Kayıtlı Üye
"ama siz tek bir şeye odaklamışsınız kendinizi size göre tek doğru o ve o noktadan bakıyorsunuz"
Konu yanlış yere gitmesin kişisel tartışma amaçlı değil fikirler ortaya dökülsün dileyen dilediğini alsın manasında yazdım yalnız at gözlüğü ile bakan birisi manası çıkabilir dediğinizden.Sizin doğrunuza inanmayan birisi de aynı şeyi sizin adınıza düşünebilir öyle değil mi? Sürekli doğrunun bile birçağ sonrası yinelendiği dünyamızda.Kalıplarda yaşamamak dileğiyle fikir empoze değil beyin fırtınası maksadıyla yazdığımı belirtmiştim.Kişisel yazışmaya döndüğü için uzatmak istemiyorum amacım bu değildi çünkü.Size iyi forumlar.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
"ama siz tek bir şeye odaklamışsınız kendinizi size göre tek doğru o ve o noktadan bakıyorsunuz"
Konu yanlış yere gitmesin kişisel tartışma amaçlı değil fikirler ortaya dökülsün dileyen dilediğini alsın manasında yazdım yalnız at gözlüğü ile bakan birisi manası çıkabilir dediğinizden.Sizin doğrunuza inanmayan birisi de aynı şeyi sizin adınıza düşünebilir öyle değil mi? Sürekli doğrunun bile birçağ sonrası yinelendiği dünyamızda.Kalıplarda yaşamamak dileğiyle fikir empoze değil beyin fırtınası maksadıyla yazdığımı belirtmiştim.Kişisel yazışmaya döndüğü için uzatmak istemiyorum amacım bu değildi çünkü.Size iyi forumlar.

İnsanın kendi 6.hisleri olabilir.Ama bu olacak olayları bir ayna gibi yansıtmaz.Sadece bir his ve tam ayna gibi görülmesi için bir varlığın ilham etmesi gerekir diye düşünüyorum.