Kahve Falında Maso Piramiti ???

İsLam

Banlı Kullanıcı
Çok ilginçtir gece 12 de kahve içesim geldi ve mason piramiti şekli çıktı bunun ne anlam var ?

Faldan hiç anlamam doğrusu pekde inanmam ama şekil ilginç geldi

Daryana

Kayıtlı Üye
bu bir mason / illüminati ritüeli. peki bu piramit tersmiydi yoksa normalmi?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
bu bir mason / illüminati ritüeli. peki bu piramit tersmiydi yoksa normalmi?

Sonra gölgeler görmekten şikayet ediyorsunuz Daryana :) kahve falıda baktığınıza göre davetlere gel gel yapıyorsunuz ? kimseye bu çok güzel kızmış / erkekmiş diyip musallat olan bir varlık görmedim bir kapı açmışsınız buda sebeplerinden hoş kahve falınada inanmam :beta1:

Adarr

Kayıtlı Üye
Pek tecrübem bilgim yoktur ama altıncı hislerime güveniyorum; tehlike kokuları seziyorum.

Daryana

Kayıtlı Üye
Sonra gölgeler görmekten şikayet ediyorsunuz Daryana :) kahve falıda baktığınıza göre davetlere gel gel yapıyorsunuz ? kimseye bu çok güzel kızmış / erkekmiş diyip musallat olan bir varlık görmedim bir kapı açmışsınız buda sebeplerinden hoş kahve falınada inanmam :beta1:

yok eskiden oluyodu bu artık olmuyor. bence bana öyle geliyordu. göz yanılması falan yani. şimdi aşmış durumdayım bunu =)
zaten 9 yıldır bakıyorum kahve falına :) hiç bişey yaşamadım beni korkutacak bişey olmadı henüz =)

Daryana

Kayıtlı Üye
Pek tecrübem bilgim yoktur ama altıncı hislerime güveniyorum; tehlike kokuları seziyorum.

masonlardan korkulur zaten. adam bile öldürüyorlar. kimsenin gözünün yaşına bakmazlar. eğer çevrende sevilen tanınmış popüler zengin biriysen sana masonluk teklifi gelecektir. onun alameti bu :D ama geri çevirmeyin derim çünkü ölümünüze yol açabilirler. masonlar çok tehlikelidir. ve o örgütte çok tehlikeli ve korkulması gereken bir örgüttür diye düşünüyorum.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Çok önemli bir statüsü yoksa masonlar davet yollamazlar üyeleri tavsiye üzerine kabul ederler ve kimseyide daveti kabul etmediği için öldürmezler. Öldürdükleri kişiler yeminlerine ve gizemlerine ihanet edenler yada büyük tehtit olarak gördükleri kişilerdir. Öyle onu öldüreyim bunu öldüreyim yapmıyorlar yani ..

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Çok önemli bir statüsü yoksa masonlar davet yollamazlar üyeleri tavsiye üzerine kabul ederler ve kimseyide daveti kabul etmediği için öldürmezler. Öldürdükleri kişiler yeminlerine ve gizemlerine ihanet edenler yada büyük tehtit olarak gördükleri kişilerdir. Öyle onu öldüreyim bunu öldüreyim yapmıyorlar yani ..

Nerede ünlü nerede sosyal statünün üst mertebelerinde bir insan nerede dünyanın servetine sahip insanlar. Hemen mason locaları ekipler çıkarır o kişiyi avlamaya çalışırlar,dünyayı yönetme gayeleri olduğu için hızlı büyümeleri gerekiyor.Kaos oluşturarak , dinleri yıpratarak ve gerekirse engel gördükleri kimseleri öldürerek yaparlar bunu acımaları yoktur.Şeytana hizmet ettikleri ve onu taparcasına sevdikleri için onun amaç ve gayelerini taşırlar.. Yahudi iddasını taşıyan bir oluşum aslında bu . Türkiye ayağı varki bu çok vahim ! en ummadığınız insanlar ben bunun bilincindeyim bir medya önündeki hacılar hocalar , zenginler bunu belirtsem kıyamet kopar davalar açarlar... bir çok sözlük var tahmin etmişsinizdir bu amaca hizmet eden yöneticilerin kurduğu.. Türk toplumunun ahlak ve dini açıdan çöküntü yaşamaları ve kaos ortamı yaratmak için oluşturulan..

İsLam

Banlı Kullanıcı
Piramit düzdü ve göz ortadaydı üstte değildi bu arada ıllumanuti örgütünün varlığından haberim var şeytana hizmet eden bir topluluk lady gaga mariah carey bush obama vs daha ünlü bir çok kişi sitede var zaten gerekli açıklama bir iddaları var 123 gün sonra dünyayı ele geçircekiş puhahhaha :DD:smash::sifone::sifone:

sanırım bu örgütle çok ilgilendiğim için çıktı öle bi piramit :D şunuda ekliyim bu örgütten nefret ediyorum bU ARADA BU ÖRGÜT MASONLAıRLA İLİŞKİSİ KESİLMİŞTİR bilip bilmeden konuşmayın :D

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Piramit düzdü ve göz ortadaydı üstte değildi bu arada ıllumanuti örgütünün varlığından haberim var şeytana hizmet eden bir topluluk lady gaga mariah carey bush obama vs daha ünlü bir çok kişi sitede var zaten gerekli açıklama bir iddaları var 123 gün sonra dünyayı ele geçircekiş puhahhaha :DD:smash::sifone::sifone:

sanırım bu örgütle çok ilgilendiğim için çıktı öle bi piramit :D şunuda ekliyim bu örgütten nefret ediyorum bU ARADA BU ÖRGÜT MASONLAıRLA İLİŞKİSİ KESİLMİŞTİR bilip bilmeden konuşmayın :D

Masonlarla ilişkisi kesildi resmi bir açıklamamı yaptılar :) ? şahsen bunların en derecelileri çıksa biz masonluğa hizmet etmiyoruz dese inanmam çünkü hayatları yalan... kuracaklarını düşündükleride yalan üzerine .

nazom

Kayıtlı Üye
öncelikle söyleyeyim ben ne çok zenginginim çoğunu geçtim zengin bile değilim :p ne de ünlüyüm bahsettiğiniz masonların Türkiye deki şahıslarıyla 16 yaşlarımda sosyetenin bulunduğu bir butikte çalışırken tanışmıştım işyerimin tam karşısında dükkan kiralamışlardı çok zengin insanlar gelip gider sürekli toplanırlardı herkes merak etmişti bu kişileri çünkü yurt dışından gelmişlerdi bir ay kadar sonra samimiyetimiz arttı (tabi ben bilmiyorum amaçlarını ) bana yazılı (sayfa sayısını hatırlamıyorum ama baya çoktu )içinde garip şekil ve yazıların olduğu ne amaca hizmet ettikleri yazıyormuş öyle demişti bayan neyse bana verdi okumamı benim de onlara katılabileceğimi söyledi ama kimseye okutmamam gerekliymiş aklıma takılan bi soru olursa kendisine sormamı rica etti.Aldım biraz okudum hiçbirşey anlamamıştım her sayfasında şekiller vardı.Aileme gösterdim at kızım tarikat bunlar dedi dayım ertesi gün bayan yanıma geldi kabul edip etmediğimi sordu benden hayır cevabını alınca verdiği kağıtları geri istedi verdim bende kısa süre sonra bi sabah dükkanı açarken bir baktım karşı dükkan boşalmış bir daha da rastlamadım ama kağıtta mason yazısını defalarca okuduğumu çok net hatırlıyorum

Daryana

Kayıtlı Üye
ben masonlarla illüminatinin ilişkisinin kesildiğini hiç zannetmiyorum açıkçası

desire

Kayıtlı Üye
Masonlar illuminati nin halk arasına katılmış halidir. İlluminati yi birnevi avam kamarası olarak düşünebilirsiniz. Onlara birdolu asker lazım. Nerden toplayacaklar? tabiki sempatik görünen, halktan biriymiş imajının verilmesi gerekli bir oluşumdan. Rotary-Lions gibi gruplar masonların eşlerinin kurduğu bir gruptur. Bizde de vardır ya, cumhurbaşkanı yada başbakanın eşi yardım dernekleri kurar. Papatya-Kardelen, TEGV, Vs. bu tip dernek yada oluşumlar zeki çocukları takibe alırlar. Ya da adam olacak çocuk .okundan beli olur derler ya. O misal kokusunu alırlar. Ben üniversitedeyken öğrenci temsilcisiydim ve bulunduğum ilde yoktu bu oluşum. Beni davet ettiler ve kurucu üye yapmak istediler. Derslerimi bahane edip girmedim aralarına. Samimi bir oluşum olmadığını yaptıkları işleri incelerseniz anlarsınız. Işığınız bol olsun.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
öncelikle söyleyeyim ben ne çok zenginginim çoğunu geçtim zengin bile değilim :p ne de ünlüyüm bahsettiğiniz masonların Türkiye deki şahıslarıyla 16 yaşlarımda sosyetenin bulunduğu bir butikte çalışırken tanışmıştım işyerimin tam karşısında dükkan kiralamışlardı çok zengin insanlar gelip gider sürekli toplanırlardı herkes merak etmişti bu kişileri çünkü yurt dışından gelmişlerdi bir ay kadar sonra samimiyetimiz arttı (tabi ben bilmiyorum amaçlarını ) bana yazılı (sayfa sayısını hatırlamıyorum ama baya çoktu )içinde garip şekil ve yazıların olduğu ne amaca hizmet ettikleri yazıyormuş öyle demişti bayan neyse bana verdi okumamı benim de onlara katılabileceğimi söyledi ama kimseye okutmamam gerekliymiş aklıma takılan bi soru olursa kendisine sormamı rica etti.Aldım biraz okudum hiçbirşey anlamamıştım her sayfasında şekiller vardı.Aileme gösterdim at kızım tarikat bunlar dedi dayım ertesi gün bayan yanıma geldi kabul edip etmediğimi sordu benden hayır cevabını alınca verdiği kağıtları geri istedi verdim bende kısa süre sonra bi sabah dükkanı açarken bir baktım karşı dükkan boşalmış bir daha da rastlamadım ama kağıtta mason yazısını defalarca okuduğumu çok net hatırlıyorum

16 yaşındaki zengin olmayan bir kızdan ne isteyebilirler sanırım istihbarat sağlamak için kullanacaklardır sizi :) ve kağıt vermekle hata etmişler keşke para felan teklif etselerdi :)

İsLam

Banlı Kullanıcı
Biri Bana cevap verebilcekmi :sifone::ban::ban::smash::hang::hang:

nazom

Kayıtlı Üye
16 yaşındaki zengin olmayan bir kızdan ne isteyebilirler sanırım istihbarat sağlamak için kullanacaklardır sizi :) ve kağıt vermekle hata etmişler keşke para felan teklif etselerdi :)

dün yazılanları okuyunca bende anlam veremedim benden ne istediklerine keşke para verselerdi evet :D o zaman düşünürdüm belki :D şaka bir yana da cahillikle kabul etseydim aman diyorum neler gelirdi başıma :smash:

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
dün yazılanları okuyunca bende anlam veremedim benden ne istediklerine keşke para verselerdi evet :D o zaman düşünürdüm belki :D şaka bir yana da cahillikle kabul etseydim aman diyorum neler gelirdi başıma :smash:
Illımunatı türkiye kadın kolları as başkanı felam olurdunuz nazom :p