Şeytan Geçirmez Kalkan Yapımı

Kişilik

Kayıtlı Üye
Erhan dua kurtaramaz sarı gözlüler ve beyaz gözlüler en büyük cindir evet devamı bide evin etrafına işeyip cinlerden korunun dersen şaşırmam artık :D

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşım o duayı peygamberimiz söylemiş olsaydı melekler üzerine titrerdi demişsin. Ona göre kuranı kerim Allah(cc) ın sözü ona daha büyük koruma gerekirken bak şimdilerde neler neler yapıyorlar kuranla?

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Tuz ve Demir olayı Supernatural dizisinde ruhlara karşı savunma amaçlı kullanılıyor güzel konu.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
kaya tuzu benimde ilgicime gitti acaba diyorum özel bir yuvarlak halkaya kaya tuzu doldursak kapalı şekilde kullansak olabilirmi çünkü malum ev pislenmesin temizlemesi zor olur.d

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
kaya tuzu benimde ilgicime gitti acaba diyorum özel bir yuvarlak halkaya kaya tuzu doldursak kapalı şekilde kullansak olabilirmi çünkü malum ev pislenmesin temizlemesi zor olur.d

Yere çalışmanızı da destekleyecek bir renkte örtü de serebiirsiniz.Tuzu ve çalışmayı örtünün üzerinde yaparsanız bitince toparlaması kolay olur.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Öncelikle bahsettiğiniz dua/mektup hakkında çok bir fikrim yok. Doğusal uygulamalarda çok görülen bir parça kullanılmış ama burada da. İnsanlar Peygamberler veya ulvi varlıkların isimlerini kullanarak kendilerine göre hikayeler yaratıyorlar. Aksine bu duayı okuyunca daha çok musallat olduklarını duymuştum mesela, ona da inanmadım tabii ama bu uygulamada ki çelişkinin bir örneği. Bahsettiğiniz diğer yöntemler gerçekten çok komik kalmış bence.

Kaya tuzu/deniz tuzu enerji arındırıcı özelliğe sahiptir, kullanım şekline göre bir kaç özelliğini daha ortaya çıkartabilirsiniz. Varlık ritüellerinde kara tuz dediğimiz tuz türü kullanılır. Yine sirke de aynı şekilde. Evinizi sirkeli su ile temizlediğinizde, diğer insan ve varlıklardan kalan artık enerjileri arındırmış olursunuz. Diğer varlıkların giremeyeceği bir bariyer yaratmış değil. Ancak sirkeli suya bazı özel işlemler uyguladıktan sonra mümkün olabilir belki bu. Demir konusuna gelirsek .. Bir çok madeni mesken tuttuklarını ve bununla ilgili olayların duyulduğunu düşünürsek, demirin etkisi çok fazla olmuyor sanırım? Üzerinizde istediğiniz kadar demir taşıyın, belli sembol ve enerjiler ile güçlendirmediğiniz sürece etkisiz kalacaktır. Ki bu güçlendirmeler de çoğunlukla başlangıç dediğimiz basit seviyeli varlıklara etki eder. Orta ve üstü seviye varlıklar siz daha farkına varmadan o demiri bükebilecek güce erişim sağlayabilir.

Başvurulması gereken yöntemler kararlaştırılana kadar inandığınız yaratıcıya olan bağlılığınızı kaybetmemeniz gerekiyor. Varlık sizi oldukça zorlayabilir ama eğer yaratıcınıza bağlı kalabilir ve duanızın enerjisini güçlendirerek yaymanız gerekiyor. Ve eğer yapılabiliyorsa ışık kulesi seviye 2'nin uygulanması gerekiyor. Bunlar en pratik ve kullanılması gereken yöntemler.

Eğer herhangi bir obsesif vaka vuku bulmadıysa ama sadece bu ihtimalden korunmak istiyorsanız yine yapabileceğiniz bir kaç şey var tabii. Unutmayın ki gerçek vakalarla uğraşmak göründüğünden çok daha karmaşık ve tehlikelidir, direniş zor olduğu kadar, sizi ruhsal yönden baskılayacaktır. Böylelikle savunmanız düşecek ve daha kolay etkisine gireceksiniz. Neyse ki ilk başta bağantıları çok kuvvetli olmuyor, belli bir süre sizi sıkıştıracak ama sonra gitmesi gerekecek. İşte gidene kadar inancınızı korur ve dua enerjisini yüksek tutarsınız bu sizin alacağınız hasarı azaltır. Varlık ayrıldığı zamanda bir an önce çözüm bulmak için çabalamanız gerekiyor. Sakın geçti diye düşünmeyin, her zaman geri dönerler. Varlıklar ruhsal düzlemde bulunurlar, belki yaşadıkları kendi maddesel boyutları vardır ama etkileşimler her zaman enerjisel olarak gerçekleşir. Bu durumda sizin verebileceğiniz cevapta enerjisel olmak zorunda.

Ü

Üye silindi 58480

Seytan gecirmez kalkan yapmak o kadar kolay degil.
Seytan kulagina illa fisildayacak, onu illa hissedeceksin. Seytandan korunmak icin once onu bilmen taniman, tecrube etmen gerekir.
Seytanin girdigi butun kapilari kapatmak icin once o kapilarindan hayatin boyunca tek tek girecek. Yok oyle bir okuma ile seytani geldigi yere postalama. Seytanin hilelerini onlarla yuzlestikce farkedecek ve ayni delikten isirilmayacak sekilde aklini isleteceksin. Bunu pesin elde edemezsin.

Yoksa seytandan ve zurriyetinden pesin kurtulursan imtihan olmaz. Konfor alanina sikisirsin. Dinamigini kaybedersin. Hatta ayetin deyimi ile kendigi mustagni gordugun icin de azarsin !

Seraphine

Kayıtlı Üye
Kötü niyetli varlıkların tesirinden korunmak için illa daha önce bir etkileşimde bulunmak gerekmez. Aksine onları bize ulaşmadan önce uzakta tutmak için bir çok korunma yöntemi var. Eğer dediğiniz gibi olsaydı herkesin yüzleştirilmesini içeren çeşitli uygulamalar oluşturulurdu. Musallat/obsesyon vakalarına ulaşmadan alınabilecek tüm tedbirler alınmalı, oluşabilecek sorunlara hazırlıklı olunmalıdır. Yeterli korunma sağlanamaz ve durum ilerlerse kalıcı hasarlar ile sonuçlanması hiçten bile değildir.

Ü

Üye silindi 58480

Kötü niyetli varlıkların tesirinden korunmak için illa daha önce bir etkileşimde bulunmak gerekmez.

Ademle Havva bile o elmeyi yediler Seytana uyup. Seytanin hangi yollardan size tesir edecegini gormeden anlayamazsiniz. Seytan oldugunu belli etmez ki.
Ezbere de korunabilirsiniz. Ama Allah ozellikle insanin hata yapip hatasini cozumleyerek ilmi kapasitesini gelistirecegi bir sistem yaratti.
Nas suresinde kulaga fisildayan seytanin serrinden bahsedilir. E demek ki surekli bir etkilesim icindeyiz.

Aksine onları bize ulaşmadan önce uzakta tutmak için bir çok korunma yöntemi var.

Tabi ki. Tanimadiginiz birseyi uzakta tutmaya calismak biraz da onlardan korkmayi icinde barindirir ama . Iste bu Takvaya aykiridir.

Musallat/obsesyon vakalarına ulaşmadan alınabilecek tüm tedbirler alınmalı, oluşabilecek sorunlara hazırlıklı olunmalıdır.

Bu dediginizi hayatinda en az 1 kere bunu tecrube etmis insandan baskasi idrak etmez
Yasamayana anlatamazsiniz. Anlatsaniz bile o kendi sekuler deneyimlerinden kesip bicerek bi anlam vermeye calisir. Sizi tam anlamaz
Yeterli korunma sağlanamaz ve durum ilerlerse kalıcı hasarlar ile sonuçlanması hiçten bile değildir.

elbette

gökay1

Kayıtlı Üye
Öncelikle bahsettiğiniz dua/mektup hakkında çok bir fikrim yok. Doğusal uygulamalarda çok görülen bir parça kullanılmış ama burada da. İnsanlar Peygamberler veya ulvi varlıkların isimlerini kullanarak kendilerine göre hikayeler yaratıyorlar. Aksine bu duayı okuyunca daha çok musallat olduklarını duymuştum mesela, ona da inanmadım tabii ama bu uygulamada ki çelişkinin bir örneği. Bahsettiğiniz diğer yöntemler gerçekten çok komik kalmış bence.

Kaya tuzu/deniz tuzu enerji arındırıcı özelliğe sahiptir, kullanım şekline göre bir kaç özelliğini daha ortaya çıkartabilirsiniz. Varlık ritüellerinde kara tuz dediğimiz tuz türü kullanılır. Yine sirke de aynı şekilde. Evinizi sirkeli su ile temizlediğinizde, diğer insan ve varlıklardan kalan artık enerjileri arındırmış olursunuz. Diğer varlıkların giremeyeceği bir bariyer yaratmış değil. Ancak sirkeli suya bazı özel işlemler uyguladıktan sonra mümkün olabilir belki bu. Demir konusuna gelirsek .. Bir çok madeni mesken tuttuklarını ve bununla ilgili olayların duyulduğunu düşünürsek, demirin etkisi çok fazla olmuyor sanırım? Üzerinizde istediğiniz kadar demir taşıyın, belli sembol ve enerjiler ile güçlendirmediğiniz sürece etkisiz kalacaktır. Ki bu güçlendirmeler de çoğunlukla başlangıç dediğimiz basit seviyeli varlıklara etki eder. Orta ve üstü seviye varlıklar siz daha farkına varmadan o demiri bükebilecek güce erişim sağlayabilir.

Başvurulması gereken yöntemler kararlaştırılana kadar inandığınız yaratıcıya olan bağlılığınızı kaybetmemeniz gerekiyor. Varlık sizi oldukça zorlayabilir ama eğer yaratıcınıza bağlı kalabilir ve duanızın enerjisini güçlendirerek yaymanız gerekiyor. Ve eğer yapılabiliyorsa ışık kulesi seviye 2'nin uygulanması gerekiyor. Bunlar en pratik ve kullanılması gereken yöntemler.

Eğer herhangi bir obsesif vaka vuku bulmadıysa ama sadece bu ihtimalden korunmak istiyorsanız yine yapabileceğiniz bir kaç şey var tabii. Unutmayın ki gerçek vakalarla uğraşmak göründüğünden çok daha karmaşık ve tehlikelidir, direniş zor olduğu kadar, sizi ruhsal yönden baskılayacaktır. Böylelikle savunmanız düşecek ve daha kolay etkisine gireceksiniz. Neyse ki ilk başta bağantıları çok kuvvetli olmuyor, belli bir süre sizi sıkıştıracak ama sonra gitmesi gerekecek. İşte gidene kadar inancınızı korur ve dua enerjisini yüksek tutarsınız bu sizin alacağınız hasarı azaltır. Varlık ayrıldığı zamanda bir an önce çözüm bulmak için çabalamanız gerekiyor. Sakın geçti diye düşünmeyin, her zaman geri dönerler. Varlıklar ruhsal düzlemde bulunurlar, belki yaşadıkları kendi maddesel boyutları vardır ama etkileşimler her zaman enerjisel olarak gerçekleşir. Bu durumda sizin verebileceğiniz cevapta enerjisel olmak zorunda.
Anadolu'da doğum yapan kadınları ve bebekleri, alkarası (Lilith) denen doğumdan sonraki 40 gün kadına ve bebeğe musallat olan varlıktan korumak için yastığın altına demir, çengelli iğne gibi metal eşyalar konulur. Lohusa kadın yalnız bırakılmaz. Kırmızı kurdela da kullanılır. Metal eşyaya herhangi bir majikal işlem yapılıyor mu bilmiyorum. Çok eski Türk inanışlarındandır. Alkarasını yakalayınca bereket getireceğine inanılır.

Seraphine

Kayıtlı Üye
'Ademle Havva bile o elmeyi yediler Seytana uyup. Seytanin hangi yollardan size tesir edecegini gormeden anlayamazsiniz. Seytan oldugunu belli etmez ki.
Ezbere de korunabilirsiniz. Ama Allah ozellikle insanin hata yapip hatasini cozumleyerek ilmi kapasitesini gelistirecegi bir sistem yaratti.
Nas suresinde kulaga fisildayan seytanin serrinden bahsedilir. E demek ki surekli bir etkilesim icindeyiz.'

İnanç farklılıklarımız ön plana çıkıyor burada. Benim için yukarıda söylenen bir kaç kelime anlam ifade ediyor sadece. Eminim benim düşüncelerimde de size uygunsuz gelen bir çok şey vardır. Ben şeytan adlı bir varlığın sürekli bizi kötü yola çekmeye çalıştığına inanmıyorum. Bu yüzden korunmamız gerekenleri daha farklı varlıklar olarak görüyorum. Aramızda boyut ve perde farkı olan varlıklardan korunma önlemi almak, her gece kapımızı kilitlemek ile aynı şeydir. Belki bir hırsız gelmeyecek ve bunu çoğu zaman biliyoruz. Ama yine de kilitliyoruz değil mi?

' Tabi ki. Tanimadiginiz birseyi uzakta tutmaya calismak biraz da onlardan korkmayi icinde barindirir ama . Iste bu Takvaya aykiridir. '

Geçmişin bilgileri tam da burada devreye giriyor. Oluşturulan ritüeller yaşanmışlıklar sonucu meydana geldi. Bir obsesyon vakası yaşanmış ki, defetme çalışması oluşturulmuş. Veya insanlar güçlerini bolluk ve bereketi çekmek için kullanabileceklerini fark etmişler ki, çeşitli uygulama ve ritüeller oluşturulmuş. Yani söylediğiniz kadar da tanımıyor değiliz. Daha önce demonik ritüeller veya demonların isimlerine dair metinler okumuş muydunuz? Bir demonun ismi, nasıl zuhur ettiği ve bunun gibi detaylara ulaşırken bir çok uygulama yapıldı. İnsanlar bunları kayda geçirirken ortada sadece hayal gücü yoktu.

'Bu dediginizi hayatinda en az 1 kere bunu tecrube etmis insandan baskasi idrak etmez
Yasamayana anlatamazsiniz. Anlatsaniz bile o kendi sekuler deneyimlerinden kesip bicerek bi anlam vermeye calisir. Sizi tam anlamaz '

Bu sizin inançlarınızın çerçevesinde böyle görünüyor. Spritüel yola kendisini gerçekten adayan birisi kendini geliştirdikçe farklı bir bakış açısı kazanır. Evrenin gerçekliği, olayların döngüsü ve hayatın akışı tamamen değişir o kişi için. Olanakları neticesinde ya rehber varlıklarından yardım talep eder ya da bağlı olduğu grubun yöneticisinin rehberliğini talep eder. Böylece kendini bu tür durumlara hazırlayarak, olayı yaşasa ne yapacağını bilir hale gelir.

Lütfen beni yanlış anlamayın, inancınıza dair kötü bir söylemde bulunmadım. Sadece kendi inancım ile size yanıt verdim ve bu konuşmanın oldukça tazeleyici olduğunu söylemek isterim. En azından benim için.

gökay1

Kayıtlı Üye
Kötü niyetli varlıkların tesirinden korunmak için illa daha önce bir etkileşimde bulunmak gerekmez. Aksine onları bize ulaşmadan önce uzakta tutmak için bir çok korunma yöntemi var. Eğer dediğiniz gibi olsaydı herkesin yüzleştirilmesini içeren çeşitli uygulamalar oluşturulurdu. Musallat/obsesyon vakalarına ulaşmadan alınabilecek tüm tedbirler alınmalı, oluşabilecek sorunlara hazırlıklı olunmalıdır. Yeterli korunma sağlanamaz ve durum ilerlerse kalıcı hasarlar ile sonuçlanması hiçten bile değildir.
Moderatörlerden sayın origanum varlıkların genellikle kabala ile kontrol altına alındığını İslami usül büyücülerin korunma yapamadıklarından öldüğünü yazmıştı.