Aşk-Muhabbet Majisi-6

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba Mabet sakinleri ;

Eski dönemlere ait unutulmaya yüz tutmuş etkili bir aşk majisi.Firavun zamanından geldiği rivayet edilen bu uygulama günümüzde mısır ve çevresinde sık olarak kullanılmaktadır.

İhtiyacımız Olacak Malzemeler ;

• 3 adet kırmızı mum

Bu mum kalınca olmalı örnek olması açısından bir resim ile göstermek isterim .

o0sbco.jpg

• Bir adet bıçak

• Adaçayı Tütsüsü Salvia olarakta geçer

• Kaya Tuzu

• Demir Bir Pentagram Kolye
8d495b1d.jpg

• Uygulama yapılacak kişinin bir adet resimi
Eski dönemlerde böyle bir imkan olmadığı için o kişiyi temsil eden putlar yaparlarmış.

• Uygulama yapılacak kişinin dnasını içeren herhangi birşey.
(Saç,Kıl,Tırnak veya Tenine uzunca bir zaman temas etmiş bir eşya.)

• 1 top Sarmısak

• İçi su ile dolu temiz bir kova

Uygulamanın Yapılışı

• Uygulamanın herhangi bir yapılış günü yok. Gece saatleri olması önemli olandır.12:00 ile 12:40 arasında yapılmalı

• Öncelikle ihtiyacımız olan sessiz ve tenha bir karanlık oda.

• Salvia tütsüsü ilk olarak yakılmalıdır.

• Ardından içi su dolu kabı uygulama yapılacak yerde bulunduracağız.Burada dikkat edilecek nokta suyun içine 1 top sarmısağı dişlerini bıçak ile keserek tek tek atacağız. Bunu uygulamanın ortasında yapacağımız için hazırda bulunsun bir köşede tutun içi su dolu kabı ve sarmısağı.

• 3 adet kırmızı mumuz var demiştik . Bir piramit gibi üçgen çizecek şekilde onları uygulama yapılacak yeri kaplayacak bir vaziyette dizeceğiz.4 insan ayakta sığabilecek şekilde olması uygun olur.

• Sonrasında mumları piramitin en başından başlayarak yakmaya başlıyoruz.Sonra sağ alt Sonra Sol alt şeklinde yakıyoruz.

• Mumların etrafını bir çember çizecek şekilde elimizdeki paket kaya tuzuyla çember açıyoruz uygulama yapılacak yer içinde kalacak.Yanlız tekbir nokta ufakca açık kalmasın tamamen kaya tuzuyla kapalı olmalı çok önemli ! Dikkat etmen gereken nokta. Uygulama boyunca bu çemberin içinde kalmalısın . Kapatmadan çemberden çıkmamalısın.İstisnai olarak demir pentagram kolye takılı olarak çıkabilirsin.

• İçi su dolu kabımızı çemberin dışında kalacak bir yerde odanın içerisinde koyuyoruz ve bıçak ile sarmısağın dişlerini tek tek kesiyoruz suya atmadan önce dişleri avucunuza alın ve şu sözleri avucunuza doğru söyleyin " zayin hereş şintet alefayin kuftsadik kufsadik kufsadik yud petav şinre hedalet şinre "

Dikkat = Şinre Şinre olan yerlerin ilkine uygulama yapılacak kişinin adı 2. şinreye yapanın aşık olması istenen kişinin adı gelmelidir.

• Sonra dişler içi su dolu kaba atılır .

• Ve çemberin içerisine geçilerek resim alınır. Resime bakarak şu sözler söylenir

• "kuflam vav gimelbet alefin reş zayinn zayinn tetnu sameh"

• Bu sözler 6 kere tekrar edilmeli.

• Ardından pentagram demir kolye boynunuza taktıktan sonra çemberden çıkılarak içi su dolu kabın yanına gidilir ve elinizdeki resimide alın .Elinizdeki resimi yüzü suya bakacak şekilde bırakın batmasını bekleyin ardından uygulama yapılacak kişinin dna'sını içeren materyalleri suya tek tek bırakın batmasını bekleyin.

• Çemberin içerisine geçin ve şu sözleri söyledikten sonra mumları yaktığınız sırada söndürün. Sözler ; " Memihzay dalete gimelbet kufaru reşşan tsadik"

• Mumlar sondükten sonra kaya tuzlarını tek tane kalmayacak şekilde yerden süpürün.

• Uygulama bitti . Ardından içi su dolu kabı güneş görmeyen bir yerde muhafaza edin. Ve uygulama gerçekleşinceye kadar pentagram kolyeyi boynunuzda taşıyın.

• Uygulama tazeleme gerektirmeyen etkili bir uygulamadır.O içi su dolu kap iyi muhafaza edildiği sürece büyük bir istek ile yapılan kişi size bağlanacak ve hayır'ın kelime anlamını size karşı unutacaktır.Dikkat etmeniz gereken o kabı uyuduğunuz yatak odanızdan uzak tutun ve sessiz sakin ayak basmayan bir yerde muhafaza edin.

Alıntıdır.

Bonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
denemeyi düşünüyorum teşekkürler :)

bedford

Kayıtlı Üye
buna benzer bir uygulama babil büyülerinde de vardı, teşekkürler.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Uygulamalar benzerlik gösterir kültürler ve başka faktörlerdir biraz değiştiren yoksa genel olarak hepsinin benzer noktaları var.Sarmısak burada aracı kılınan varlığa bir armağan kaba tabirle rüşvet diyelim :)

Bu arada arkadaşlar , Yapacak olan arkadaşlar tecrübelerinizi bizimle paylaşırsa yapacak olan arkadaşlarımız için iyi olur .

bedford

Kayıtlı Üye
Uygulamalar benzerlik gösterir kültürler ve başka faktörlerdir biraz değiştiren yoksa genel olarak hepsinin benzer noktaları var.Sarmısak burada aracı kılınan varlığa bir armağan kaba tabirle rüşvet diyelim :)

Bu arada arkadaşlar , Yapacak olan arkadaşlar tecrübelerinizi bizimle paylaşırsa yapacak olan arkadaşlarımız için iyi olur .

evet, sarımsağın kokusuna bayılıyorlar.

fatih7998

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir tarif olmuş.
Ben şunu sormak istiyorum, O içi su dolu kabı dağda bir kaya arasına vb. gibi yerlere koyabiliyormuyuz acaba bir sakıncası varmıdır.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
evet, sarımsağın kokusuna bayılıyorlar.

Bilen bilir su , sarmısak gibi şeyler onların çok hoşuna gider yemekleridir içtikleridir .. Özellikle suya bayılırlar.

Çok güzel bir tarif olmuş.
Ben şunu sormak istiyorum, O içi su dolu kabı dağda bir kaya arasına vb. gibi yerlere koyabiliyormuyuz acaba bir sakıncası varmıdır.

Pardon sorunuz gözümden kaçmış .

Ayak basılmayan bir yer olmalı , çoban koyun otlatmaya dahi götürüyorsa olmaz el ayak basmayan çok tenha ve karanlık bir mahal olmalı.Kaya arası kapalı hava almayan bir yer ise koyabilirsiniz ve belirttiğim şartları karşılıyorsa eğer.

creyz09

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben şu bölümü anlıyamadım uygulayan veya beni anlatabilecek biri varmı

• 3 adet kırmızı mumuz var demiştik . Bir piramit gibi üçgen çizecek şekilde onları uygulama yapılacak yeri kaplayacak bir vaziyette dizeceğiz.4 insan ayakta sığabilecek şekilde olması uygun olur.

• Sonrasında mumları piramitin en başından başlayarak yakmaya başlıyoruz.Sonra sağ alt Sonra Sol alt şeklinde yakıyoruz.

birde anlıyamadığım özürdilerim düşündükçe çıkıyor yanlış yapmak istemiyorum bir kova sudan bahsedilmiş bu illaki kovamı olması gerekiyor yoksa bildiğimiz plastik normal boyutlardaki mutfaklarda kullanılan kaplardan olurmu birde bu suyu istediğimiz kişi gelinceye kadarmı saklıcaz yoksa devamlı ömrümüz yettiğincemi sıkıntılı olacak ama bilmiyorum bilen varsa cevaplarmı

Charmed

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben şu bölümü anlıyamadım uygulayan veya beni anlatabilecek biri varmı

Mumlar üçgen şeklinde dizilecek. Önce en baştaki mum, sonra onun altında sağda kalan mum, sonra soldaki mum yakılacak. Piramitten kasıt üçgendir burada.

melankolik

Kayıtlı Üye
Helyusa duy bunları gel yaa ne olabilirki yardım bekliyor insanlar diğer olanlar yüzünden insanları bundan mahrum edemezsin.. cevapsız sorularla dolmuş konuların

creyz09

Kayıtlı Üye
birde anlıyamadığım özürdilerim düşündükçe çıkıyor yanlış yapmak istemiyorum bir kova sudan bahsedilmiş bu illaki kovamı olması gerekiyor yoksa bildiğimiz plastik normal boyutlardaki mutfaklarda kullanılan kaplardan olurmu birde bu suyu istediğimiz kişi gelinceye kadarmı saklıcaz yoksa devamlı ömrümüz yettiğincemi sıkıntılı olacak ama bilmiyorum bilen varsa cevaplarmı

daha öncede yazdım ama cevap alamadım

gümüş

Kayıtlı Üye

Büyünün ortaya çıktığı dönemde plastik icat edilmemişti diye biliyorum, gerçekçi olsun istiyorsanız metal konteynırları tercih etmeniz yerinde olur herhalde

razor666mania

Kayıtlı Üye
Uygulama yapılacak kişinin dnasını içeren herhangi birşey.
işte bunu bulmak zor

melankolik

Kayıtlı Üye
Büyünün ortaya çıktığı dönemde plastik icat edilmemişti diye biliyorum, gerçekçi olsun istiyorsanız metal konteynırları tercih etmeniz yerinde olur herhalde

Büyünün ne kadar eski olduğunu nerden biliyorsunuz ? veya o dönemlerde plastiğin icat edilmediğini :) ayrıca sn HELYUSA uygulamalarında günümüz şartlarına entgre ederek paylaşmaktaydı.. diğer konularını takip ederseniz görürsünüz + birşey daha metaller büyüde aracı kılınan varlığa zarar verir.. buda uygulamanızı tutturmaz anladığım kadarıyla varlık o kabın içerisine giriyor :) ona zarar verebilecek bir metale neden girsin ?? ;)

ekirek24

Kayıtlı Üye
gerçekten süper büyü ben anahtar kelimelere takıldım bu enokyan diline pek benzemiyor bu gerçek bir cadının anahtar sözleri demon,lejyonların diline benziyor deneyim yaşamış biri olarak yazdım bu alfabe hakkında açıklama yaparmısınız merak ettim.

BYscorp

Kayıtlı Üye
Sayın form yetkilileri

Benim düşüncem bu tür büyüler verilirke konuya bu işlere hakim yetkililerin gelip yorum yapması gerektiğidir.

Hiç bir mod veya admin fikri yoksa konu hakkında sayın urum un veya sayın yulenin büyünün gerçeklik payı hakkında bilgi vermesi gerektiğini düşünüyorum

Saygılarımla...