Güçlü Dilek Büyüsü

hasan06

Kayıtlı Üye
Değerli kardeşlerim size çok çok faydasını göreceğiniz etkili bir dilek duası veriyorum her türlü hacetiniz için rahatlıkla okuyabilirsiniz peygamber efendimizde bu duanın okunmasını tavsiye buyurmuştur en kısa zaman Allah c.c. katında kabul buyurulur inşallah,buyrun duayı kardeşlerim
La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül aliyyül azim. La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül aliyyül azim. La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül halimül kerim. Bismillahillezi lailahe illa hüvel aliyyül halim. Sübhanallahi Rabbil arşil azim. Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Ke ennehüm yevme yeravne ma yuaduune lem yelbesuune illa saten min neharin, belagün fehel yühlekü illal-kavmül-fasikuun. Allahümme inni es’eluke mucibati rahmetike ve azaime mağfiretike ves-selamete min külli ismin vel-ğanimete min külli birin vel-fevze bil cenneti ven-necate minen-naar. Allahümme la deda’li zenben illa ğaferteh, vela hemen illa ferecteh, velaa deynen illa kadayteh, veha haceten min havaicid-dünya vel-ahireti illa kadayteha birahmetike ya Erhamerrahimin.

tarık

Kayıtlı Üye
İçinde davet geçiyor mu?bu duanın bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

origanum

Yönetici
Hacet duası sadece. Öyle farklı anlamlar yüklemeyin. Davet bu kadarcık şeyle olmuyor. Ayrıca dileği davet olan biri bunu okusa başarıya ulaşamaz her ne kadar dilekler için olsa da. Gönül işleri, rızk, okulda/işte başarı, işlerin hayırlı olması gibi insani ve nefsani dilekler için yapılan havass uygulamalarında kullanılır.

sırkanar91

Kayıtlı Üye
Bir insan neden büyü yapmaya ihtiyaç duyar yapanlar olarak cevap verir misiniz önyargıyla yaklaşmayın sadece insanların büyüye iten sebepleri merak ediyorum

origanum

Yönetici
Nefs tabi ki. İnsanlar hırslıdır, kadere boyun eğmek istemez. Dünya etraflarında dönsün ister. Faklı şey olmasına tahammül edemez. Yeterli mi?

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Hacet duasını büyü olarak lanse etmek? İlginçmiş...

emir12

Kayıtlı Üye
hocam şimdi bu dua mı büyü mü ona göre okuyucam yada okumıyıcam

gamze5

Kayıtlı Üye
Büyümü dua mı ona gore okuycm biri söylesin lütfen.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hacet duası sadece. Öyle farklı anlamlar yüklemeyin. Davet bu kadarcık şeyle olmuyor. Ayrıca dileği davet olan biri bunu okusa başarıya ulaşamaz her ne kadar dilekler için olsa da. Gönül işleri, rızk, okulda/işte başarı, işlerin hayırlı olması gibi insani ve nefsani dilekler için yapılan havass uygulamalarında kullanılır.
Burda söylenmiş ya işte....

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Büyü sınıfına girmeyen dua isteyen arkadaşlara hitaben.Bunun için özel bir dua yoktur.Ben dua edeyim mutlaka şu olsun diye yapılan herşey kadere müdahale olacağı için büyü sınıfına girer.Sizin istediğiniz tarzda normal dualar için belli bir dua sıralaması yoktur.Kuran'da Allah bu konuda kullarına iki tavsiyede bulunur.

1-Sabrederek ve namaz kılarak Allahtan yardım isteyin

2-En güzel isimler Allahındır öyleyse ona o isimler ile dua ediniz.

İkinci kısım için şunu belirteyim burada isimleri zikretmekten ziyade dileğinize uygun isim hangisi ise o isimle dua ediniz tavsiyesinde bulunmaktadır.
Örnek olarak hasta birisi "Ya şafi bana şifa ver"