joys

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Merhaba oncelikle rüya bölümü açılması ve modunun, Sayın Duman Lekesi olması sebebiyle yönetıme ve Duman Lekesıne çok teşekkür ediyorum. Bu, forumda ilk ruya anlatısım. Ve ruyanın bir kere yorumlanacagına inananlardanım . O nedenle üye arkadaslardan ricam yorum yapmaktan kacınmaları Duman Lekesinin yorumunu dikkate almalarıdır. Uye arkadaslarin bu rıcama gosterecegi saygı ve duyarlılık için çok tesekkur ediyorum. Esasında çok fazla sayıda ruya görür hepsini en ince detayına kadar hatırlar ve etkisinde kalırdım. Ve çoğu neredeyse abartmıyorum, kısa metraj fılm kadar olurdu. Olurdu diyorum , çünkü ruyalarım yok oldu. Bitti.

Uzun zaman aradan sonra gördügüm ruyada , sabah niyetine, bana epey büyükce bir bisikleti kullanıyorum caddede suruyorum. Oturduğumuz semtten Izmır fuarına kadar geliyorum ki epeyce vardır yol. Fuara bakıyorum giris bileti alacağım ama ben yaya çok gezdim heryerinı de biliyorum fuarın nasıl olsa diye tereddüt yasiyorum, bısıkletten iniyorum ama yinede giris parası olan demir 1 tlyı pantolomun sol cebinden cıkarıyorum. Parayı edemedim sırayı bekliyorum. Bilet sırasında genç yasli birkaç İnsan var bilet alıyorlar. Tekım. Yanımda tanıdığım kimse yok. Ve ben girmedim fuara ki uyandım zaten.

Muhteşem ruyalar var, vardır eminim. Bu da benım rüyam. Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum Sayın Duman Lekesi. Sevgilerimle...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İç gücü yüksek, doğru yol ve yapıda birisiniz. Fakat duygusal konularda hassaslaşıp, yanılıp, yanlış kararlar alıyor olabilirsiniz. Kendinizden ziyade, karşı tarafın çıkarlarını gözetiyor olmanız, çoğunlukla üzülmenize neden oluyor olabilir. ‘Gereksiz merhametten, maraz doğar’ atasözünü arada hatırlamanızda fayda var.:)

Eş veya ilişkinizde bir pürüz yaşanabileceği görülüyor. Sonu gelmeyecek, pek de mühim olmayan bir konuyu, birikim nedeniyle ısrarla sürdürmeniz mümkün. Fakat sonuçları iyi olmayacağından uyarılıyorsunuz. Açık ve net bir iletişim kurmak, içinize atmaktan daha somut sonuçlar almanıza fayda sağlar.

Çok hayırlı bir olay yaşayacaksınız. Ömrünüz de uzun olacak.

Sevgiler

joys

Kayıtlı Üye
İş
Merhaba Sayın Duman Lekesi sabah niyetine, bılmıyorum nerdeydım ayaktayım duvarda yaklasik 50x50 boyutlarinda süssüz, abartısız, yalın, çerçeveli , berrak ve temiz galıba yeni bır aynaya bakıyorum. Ben olduğumu biliyorum fakat ben değilim aynadaki kız 16 yaşlarında filan çok genç çok sirin güzel ama Benım o. Aynadaki Kendim hoşuma gıdiyor. :) çok guzel duru guzelligi var hiç makyaj yok makyajsız. Saçlarının önü kahkül. Hımm diyorum kendi kendime
kahkül yapayım bundan sonra bana yakışıyor. Hem de epeyce fazla saçı kahkül.
(ben çocukluğum hariç Saclarımda kahkül hayatta yapmam, başkalarında severim) Ortadan ayırmışım saçlarımı ve epeyce kısalmış, hay Allah kesilmiş saçlar diyorum. omuzlarımdan da kısa kulak hizada. Bıde buralardan iki tane toka takarım diyorum niyet ediyorum toka yok ama elimde. Nasıl olabilir böyle diye aynadaki kendimı hayranlıkla, tebessümle mutlulukla seyrediyorum. sağ tarafımda bir kapı açıldığını hissedıyorum bakıyorum orta boylarda normal kiloda biri geliyor zannederim 20 25 yaslarinda biri . Zaman gündüz ve etrafta yasam trafiğı , yoğunluk birileri var. Sadece bu kadarını hatıRladıklarım. ve uyanıyorum. çok teşekkürler ediyorum, sağolunuz. Sevgilerimle...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şu an içinde bulunduğunuz şartlar, geleceğinize yönelik kendi hedef ve kariyerinizi belirlemeye engel teşkil ediyor gibi görünüyor. Varolan ilişkiniz de, sizi kısıtlıyor olabilir. Bunu bitirme kararı alabilir, geleceğe yönelebilirsiniz.

Bir bayandan destek ve yardım görecek, parlak ve başarılı bir hedefe doğru ilerleyeceksiniz. Sonucu yükselme ve mevki olacak.

Sevgiler

joys

Kayıtlı Üye
İş
(Rica Not: Sn. üyelerin ve diğer üye olmayan arkadaşların yorum yapmaktan kaçınmalarını, yorumsuz kalmalarını çok çok rica ediyorum, lütfen. Duyarlılığınız için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler...).:beta1::beta1::beta1:

Merhaba Sayın Duman Lekesi,
Sabah niyetiyle. Tekim. Ormanda patika yokuşu yürüyerek çıkıyorum. Tepede ağacın yanında duruyorum. Aşağıya bakıyorum iyi bir muhitte iki katlı çatılı evlerin olduğu bir site var. Evlerin arka cephesi orman tarafında. Yokuş aşağı yine patikadan inip en sağdaki eve gidiyorum. Ev/ofisin kapısı açık. İçeride gerçekte tanıdığım üç erkek ve ben dördümüz bir şeyler konuşuyoruz. Sonra iki tanesi yoklar. Oraya iyileşmeye gitmişim. Üç kişiden kalan hazırlıklar yapmış, odada beni karşılıyor. Orada tedavi ediyor, işlem yapıyormuş. Bazıları çığlık atıyor, bağırıyor, yapamıyor, gelenlerin neredeyse hiç biri dayanamıyormuş... Sorunsuz başarıyla yapabilmişim, katlanabilmişim. Normalinden daha yüksekteki pencerenin yanında pencereye paralel sedye gibi şeyde uyanık, hareketsiz, dümdüz uzanıyorum. O kişi akciğer bölgesine baskı yapıyor, ciğerlerin üstünde sandalyede oturur gibi duruyor. Basınca, ağrıya dayanmam gerekiyormuş. O sırada belli belirsiz anlamını bilmediğim sesli film şeridi gibi şeyleri bedenimden yukarda görüyorum, seyrediyorum. Filmin hepsine vakıfım, farkındayım. Film muazzam seri ilerliyor. Bilim kurgu gibi… Saniyeler bile değil. Filmi ona anlatıyorum. Bir şeyler konuşuyoruz. Saatin ters yönünde dairesel beni mekânda dolaştırıyor, ortamı izah ediyor. Kalaslar vb var. Atölye gibi. Bir şeyi gösteriyor bana. "Bakın Z Hanım bu düzenek. Biz bu düzenekte size bunları yaşattık. Biz bunu salladık ve siz öylece hissettiniz, algıladınız" diyor. Kişi heykel sanatı yaptığından dolayı tahta vs. var diye düşünüyorum. Dolaşmadan sonra sedye onun solunda, benim sağımda ayaktayız. Elinde cam, tıpkı deney tüpü ama deney tüpünden az geniş ve uzunca, açılıp kapanabilen mavi plastik kapaklı, (kapak kapalı) camın üstünde yazı var, yeni temiz bir şey tutuyor ki içinde yeşil, üstü az köpüklü sıvı var. 10da 1i boş. Ve Z Hanım bu iksir, tılsım, şifa kelimeleriyle bir şeyler söyleyerek elindekini bana sağ eliyle uzatıyor, veriyor. Ve ondan ben sağ elimle alıyorum. Çokkk teşekkür ediyorum Sayın Duman Lekesi. Sevgilerimle…:Angel_anim:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Zor bir işi hakkıyla kotaracak, engellere rağmen sonuçlandıracaksınız. Daha sonra ise zahmeti az, kazanımı çok bir işe atılabilirsiniz. Kaygı ve endişe empoze eden bir yakınınızdan engelleme girişimleri gelebilir. Zor kısımların geçilip emeklerin karşılığının alınma zamanı.

Yüksek mevkide birine yakınlaşacak, onun sayesinde hayra ereceksiniz. Tepede durduğunuz müddetin uzunluğu bu hayrı kuvvetlendirir. Yalnız sonrasında elinizde sınırlı sayıda seçenek olacak veya siz bunları eleyecek de olabilirsiniz. Bu rüya kişisel sorunlarınızdan dolayı gitmek istemediğiniz yerlere saptığınız ya da önemli bir yol ayrımında bulunduğunuz anlamındadır. İyi düşünün; ya çıkmaz yoldasınız ya da kestirmedesiniz.

Kazanç, ferah ve bolluk işaret ediliyor. Yalnız riskli bir yatırıma veya harcamaya dikkat edin, sıfırlanmanıza neden olacak olaylar zinciri başlatabilir. Bulunduğunuz çevreden veya memleketten ayrılarak gurbete gideceğiniz fırsatla karşılaşacaksınız. Kesin karar verdiğinizde ise orada mevki ve itibar kazanma imkanınız var.

Akciğer her türlü konuda sevince işarettir. Sevineceksiniz. Bir destekçiniz olacak, ondan çok faydalar göreceksiniz. Fakat tabiatında barındırdığı kıskançlık nedeniyle, ileride size hile yapması söz konusu olabilir.

Mesleğinizde muvaffak olacağınız da işaretler arasında. Yardım ve inayet konularında da aktif olacağınız görülüyor.

Sevgiler

joys

Kayıtlı Üye
İş
Merhaba Sayın Duman Lekesi
Ben salonu tüm evi süpürürken salonu hortumla yıkarken Sabancının eşi geliyor. Eşyalar ortaya çekilmiş. Ev tam bir temizlik durumunda Buyrun diyorum. Güler yüzlü samimi davranıyor bana. Evi çokkk beğeniyor. Halbuki gayet sıradan bi ev) Küçük ama bize yetiyor diyorum. Kendi evini soruyorum Boğazdaki yerini tarif ediyor. Ben Baltalimanı kemik hastanesinden sonra Polis evinden 2 durak sonraki atlı köşk değil mi diyorum. Tam işte orası diye pek bi seviniyor tarif etmeme. Kendisi niye bilmiyorum tarif edemiyor. Babama tanıştıyorum. Ama bu sırada çok ağır hasta gibi yerimden kalkamıyorum. Binbir güçlükle kalkabiliyorum. Ben size bi orta kahve yapayım diye mutfağa gidiyorum Erkek kardeşim alçılarını çıkarmış. (şu an gerçekte de alçılı) İçin için üzülüyorum iyileşemeyeceğinden korkuyorum. Anneme ben iş isteyeyim sabancının eşinden o bana iş bulur diyorum. O sırada babam uğurluyor kendisini. Hay ALLAH bi kahve ikram edemedim diye hayıflanıyorum. Ellerinize yüreğinize sağlık Sayın Duman Lekesi. Çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle...:Angel_anim:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir makamdan diğer bir makama geçiş işaret ediliyor. Durum ve halinizde değişiklik olacak.

Bir kısım zaruri ve ani harcamalar nedeniyle üzülüyor olabilirsiniz.

Tutkularınız ulaşabileceğinizden çok daha yüksek olabilir. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşamanız yüksek olasılık. Rüyada belirli bir ünlüyü görmek, o kişi hakkındaki inançlarınızı ve anlayışınızı yansıtır. İsimlerindeki mecaza ve çağrışıma da dikkat edin. Bir diğer olasılık hayatınızda var olan ve bildiğiniz bir kişiyi idealleştiriyor da olabilirsiniz.

Sonu sevineceğiniz bir gelişme ise beklemediğiniz bir durum yaratacak, yeni bir yön belirleyip, kararlar alacaksınız.

Sevgiler