ifrit çağırmak

zephram

Kayıtlı Üye
İfrit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tafsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlı olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın olmadığı bir ortamda 90 kere senik(tımıryat) denir,ardından 90 kere Menik denir sonra 90 kere Hedliyac denir son olarak 90 kerede Şoğal denir ardından şu dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy illellah halikulleyli vel Nehar El Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü vela yühfa aleyhi şey ün minel eşyai la yehafü ikaben vela yercü tevvaben El kadirü bi kudretihi El Rahimü bi Rahmetihi kad seeltüküm eyyetühel ervahü bi ismihil Rahmanirrahimi ve bil Ruhil emini Cibril vel Melekül azimi El Refiü Mikail vel melek el müvekkel bil nefhi israfil vel Melek El Merhub ellezi tertaidü minhü el kulüb izrail ve hameletül Arşi ecmaine illa ma emertüm men yakdiye haceti ve yetesarraf fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi Süleyman Aleyhisselam ve bi hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün minel cinni ena atike bihi kable en tekum min mekamike ve inni lealeyhi lekaviyyün emin innehü Min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahimi) en la ta'lü aleyye ve'tüni Müslimin.Allahümme inni es elüke bi hazihil Ervahül Rühaniyyetil kiram aleyke en tüsahhir li el afaritel Erbaati bi kudretike ve Celalike Leheştaş ,Meşheş,Katuş,kehyuş,beşkeşliyuş ve teşhaş lut,cahıc cahıc,Ecibu ve tevekkelu vef alu ma tü'merune.

Bu dua okunduktan sonra gelen ifrite adı sorulur ve ona adıyla hitap edilerek bundan böyle bana işlerimde yardım edecek ve isteklerimi yerine getireceksin denir,ifritten istekte bulunulur.Asla korkuya kapılmamak ve korku belirtisi göstermemek gerekir.İfrit karşısındaki insanın kendisinden korktuğunu hissedecek olursa o kişiyi kendi etkisi altına alır sonuçları kötü olur.Bu sebeple acemi kişiler bu işe kalkışmadan önce iyi düşünmelidirler,bizcede bu işe hiç girişmemelidirler.

ÖNEMLİ:

Boşuna beyyitine filan uğraşmayın.Cinler farkındalık seviyesi yüksek insanlarla iletişime geçerler.İfrit soyundan olanlar kötü cinler olmak zorunda değildir.İfrit Süleyman peygambere yardım eden 4. seviye ve 3. seviyenin en üst cinleridir.Biz yani insanlar 3. seviye varlıklarıdır.ifrit maddeye temas edebilir.Bu cinlerle tanışabilmek için dergahlara 6 yaşında çocuklar kayıt olur 12-13 yaşında iletişime geçerler.dergahta yaşarlar hatasız şekilde.Ona rağmen iletişime geçemeyenler vardır.Ayrıca beyyitine muska içine yazılarak (gülsuyu ve safran karışımıyla) çeşitli işaretlerle görsel tanıtım da yapılmalıdır.Bu böyle internette dolaşan birşey.Her zamanki gibi altına alıntı yazmamışlar.
Kısaca sen otur sabahtan akşama içki iç bankadara paran fazide yatsın kadınlarla gününü gün et sonrada bunu okuyunca cinle tanış.bide normal cinde değil en kıdemlisinin bir altı. yok öyle =)
sabah namazından sonra okunur tesbihat bitiminde.kimseyle konuşulmadan halvete girilir.saatlerce halvette yani karanlık odada beklenir.öyle taksimde barda otururken okunmaz yani.

Daryana

Kayıtlı Üye
denemiştim bunu ama herhangi bir ses duymamıştım sadece bir şeyin geldiğini anlamıştım ama çok durmadan gitti.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bu konuda Kur’an-ı Kerim’de; “Cinlerden bir ifrit, ‘Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var.’ Dedi. Kitaptan ilmi olan kimse ise, ‘Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getirebilirim’ dedi. (Süleyman) onu (Melikenin tahtını) yanı başına yerleşivermiş görünce, ‘Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbin müstağnidir (şükre ihtiyacı olmayan), çok kerem sahibidir.” (Neml, 27/39-40) buyurulmaktadır.

Yani özetle sizi duvardan duvara çarpıp parçalara ayırabilecek bir gücü açığa çıkarmak pek mantıklı değil sevgiler ;)

thomas

Kayıtlı Üye
zephram kardeşim ifrit yardımı ile uçmak mümkünmü, yani onu control altına aldıktan sonra levitasyon yaptırabilirmiyiz,
birde gelen ifrit kötümü olacak iyimi bunu nasıl anlarız detaylı bilgi verirmisin.

onlyturk

Kayıtlı Üye
Bu konuda Kur’an-ı Kerim’de; “Cinlerden bir ifrit, ‘Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var.’ Dedi. Kitaptan ilmi olan kimse ise, ‘Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getirebilirim’ dedi. (Süleyman) onu (Melikenin tahtını) yanı başına yerleşivermiş görünce, ‘Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbin müstağnidir (şükre ihtiyacı olmayan), çok kerem sahibidir.” (Neml, 27/39-40) buyurulmaktadır.

Yani özetle sizi duvardan duvara çarpıp parçalara ayırabilecek bir gücü açığa çıkarmak pek mantıklı değil sevgiler ;)

Katılıyorum, daha normal cinle başa çıkamayanlar ifrit çağırmakla uğraşmasın.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Normal cinler bile ifritten korkar siz davetten söz ediyorsunuz :D denemeyin tımarhaneye kapatırlar.

emsalsiz3334

Kayıtlı Üye
Bu varlıklarla iletişime geçmek için farkındalık yüksekliği tek başına birşey ifade etmez burda mühim olan sadakattir karşılıklı.Ve gelen varlıgın cinsi iyimi kötümü ameller niyete göredir.

GÜÇ ise ya doğuştan gelir ya da var olan keşvedilmemiş olanı keşvedip sonradan yetenekler güçlendirilebilinir.

yoksa boşa uğraştır ugrasırken hasar görülebilir.

O yüzden elinizde güçlü şeyler yoksa hakiki olandan söz ediyorum davetle ugrasırsanız gelen sizi %50 50 kandırır. 3 dogru söyler 1 yanlış yaptırır ama tersi olur o yanlış 3 dogruyu götürür.

ve selam

eheres

Kayıtlı Üye
şu seviye olayını anlamadım 1.seviye ve 2.seviyede neler var.ve bu seviyeler kaça kadar gidiyor.