moskov

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Karşı tarafta aile içinde evlilik için hareketlenme ve konuşmalar, uygun aday arayışları başlamış olabilir.

Bence siz direk kendisine ilginizi belli edin. Varsa kısmetinizde olur, yoksa da bu platonik aşkı sonlandırıp, ciddi sevebileceğiniz gerçek birini bulun…:)

İlk aşkınız ise kopmakta zorlanabilirsiniz belki ama şunu da unutmayın, ilk aşk aslen aşkın kendisine, o duygulara aşık olmak demektir:)

Sevgiler

moskov

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Karşı tarafta aile içinde evlilik için hareketlenme ve konuşmalar, uygun aday arayışları başlamış olabilir.

Bence siz direk kendisine ilginizi belli edin. Varsa kısmetinizde olur, yoksa da bu platonik aşkı sonlandırıp, ciddi sevebileceğiniz gerçek birini bulun…:)

İlk aşkınız ise kopmakta zorlanabilirsiniz belki ama şunu da unutmayın, ilk aşk aslen aşkın kendisine, o duygulara aşık olmak demektir:)

Sevgiler

karşı tarafın annesi sürekli istiyormuş zaten söylüyor kendisi :) ahh ahh hayırlısı bana kısmet olur inş :) ama söyleyemem sayın duman lekesi bizim durumlar fena karışık :) yorum içide çoook teşekkür ederim yaptığınız yorumlar çok iyi geliyor :)

moskov

Kayıtlı Üye
önce güzel yeşil bir vadiye arkdaşalarımla birlikte gidiyorum.başa herşey çok güzel ama sonra tekne turuyla vadiyi dolaşmaya başlıyorum 4 büyük kılıç var birisi çok uzun düz ve tırtıklı bir kılıç çok ağır birşey olmalı ama ben tek elimle kaldırabiliyorum hemen altında tam tersi durmuş kılıç sopa karşımı bir şey var onuda alıyorum ve bi gürültü kopuyor yer sarsılıyor bir anda birisi ortaya çıkıyor ve uyandırdın diyor.neyi diyorum bahsettiği çok büyük bir yılan ve kndimi arkadaşlarımla birlikte bir mağara içerisinde buluyorum.bizi koşturuyor ve daha anlamadan kendimi rahmetli babannemin evinde buluyorum.rahmetlide orda balkondan bakınıyorum ve yılan geliyor ama yılan üst kısmı insana sarı saçlı sakallı iri bi adam alt kısmı kuyruk iğrenç tiksindirici bir havası var ama aslında yakışıklı bir adam babanneme sesleniyorum kaç diyorum ama kaçmıyor banda cevap vermiyor yılan adam onun etrafında dolaşıyor ama ona hiçbirşey yapmıyor.bi anda alam yanımda beliriyor kaç diyorum yılan bize doğru geliyor. ben camdan fırlıyorum ve kendi evimize kaçıyorum yılanda arkdamdan geliyor kapıları kapıyorum ama evimiz boş içeride sanki kimse yaşamıyor yeni yapılıyormuş gibi sonrasını hatırlamıyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Zengin, otorite sahibi bir şahısla arkadaş olup, ondan menfaat sağlayacaksınız. Ayrıca yolculukla elde edilecek bir iş veya kazanç sahibi olacaksınız.

Devlete bağlı bir işiniz yüzünden korku ve endişe duyabilirsiniz. Öte taraftan bazı yönetici ve iş mahiyetinde oluşacak değişiklikler ise lehinize olacak.

Hilekar bir düşmanınız var üstelik dışarıda değil, yakınınızda. Gerçek hayatta farkına varmadığınız bir hileyi görüp tartışma çıkarabilirsiniz. Verdiğiniz bir sözü tutmanız için uyarı veya hatırlatma da yapılabilir. Öte yandan çok dua ettiğiniz, olmasını istediğiniz bir şey, yakın zamanda yarı yarıya gerçekleşecek.

Dikkat edin kendi kusurunuzla çevrede itibar kaybına uğrama riskiniz bulunuyor.

Ev sahibi olma hayaliniz de ileride gerçek olabilir.

Sevgiler