suudi arabistandan okunmuş civa

benimle

Kayıtlı Üye
arabistandan isme okunmuş civa . (boyuna asılıyor) ne işe yaradığını bilen varmı?

janet

Kayıtlı Üye
kimin ne için okuduğuna bağlı. fakat dikkatli kullanmak gerekir, kırılırsa içindeki zehirlidir

benimle

Kayıtlı Üye
kimin ne için okuduğuna bağlı. fakat dikkatli kullanmak gerekir, kırılırsa içindeki zehirlidir

bir tanıdığım şeyh torunu onun tavsiyesi ve bağlantısıyla elime gecti. benden istediği sadece ana baba ve benim ismim soyismim. bana verdiği bilgi sadece beladan koruma,rısk,büyü ve nazardn korunmak içinmiş. fazla bilgiye sahip değilim.. taktığımda huzur buluyorum hafiflik ve bi yerde bişey olucağı zaman içimden kalkmak gelior o ortamdan kalktıktan 10dk sonrada orda olay oluyor. çıkardığım zaman bi endişe duyuyorum sürekli bela çekiyorum işim gücüm rast gitmiyor...

janet

Kayıtlı Üye
o zaman kullanmanızda bir sakınca yok demek ki :D
sadece kırılıp dökülürse hemen atın ve oradan uzaklaşın :D

tamtan

Kayıtlı Üye
Civali kolye, nazari büyüyü alir,
bir cam şişe içinde boynunuza asarak taşinir.
üzerinizde nazar yada büyü var ise,
bu civa önce koyu renge döner.
Eğer yetmezse toplu iğnenin ucu kadar küçük parçalara ayrilir,
kararmasindan yada, küçük parçalara ayrilmasindan sonra , denize yada ,
denize bağlantisi olan bi akar suya kirarak atmaniz gerekir.
Bir tavsiye üzerine , bir ay da 7 tane civali kolye kullandim, hepside paramparça oldu.

tamtan

Kayıtlı Üye
KOCAELİ, DEĞİRMENDERE 'de
AMERİKALI MÜMİN İSİMLİ,
BİR AYAKKABI TAMİRCİSİ , VE HOBİ OLARAK CİVALI KOLYE YAPIYOR.
ORDA BULABİLİRSİNİZ.

cocktayl

Kayıtlı Üye
tamtan kardeşim o ayakkabıcının numarasını bana özelden verebilirmisin lütfen allah rızası için.

bir tanıdığım şeyh torunu onun tavsiyesi ve bağlantısıyla elime gecti. benden istediği sadece ana baba ve benim ismim soyismim. bana verdiği bilgi sadece beladan koruma,rısk,büyü ve nazardn korunmak içinmiş. fazla bilgiye sahip değilim.. taktığımda huzur buluyorum hafiflik ve bi yerde bişey olucağı zaman içimden kalkmak gelior o ortamdan kalktıktan 10dk sonrada orda olay oluyor. çıkardığım zaman bi endişe duyuyorum sürekli bela çekiyorum işim gücüm rast gitmiyor...
bizim içinde alabilirmisin kardeşim kardeşim ?